Strindheim vs Junkeren Profil tímov
Strindheim vs Junkeren Fakty o zápase
5V-1R-4P v posledných 10 zápasoch, s 26 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.6 za, 1.5 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
2V-0R-8P v posledných 10 zápasoch, s 10 strelenými a 25 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.0 za, 2.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
| Strindheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Junkeren | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Strindheim | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Junkeren | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Strindheim vs Junkeren Časové rozloženie gólov/rohov
Strindheim vs Junkeren Vzájomné zápasy
Strindheim vs Junkeren Zobraziť celé H2H →| Strindheim Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2022-08-21 | 1 4 Strindheim |
0 - 3
2 - 4
|
Junkeren 2 | P | +1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2017-08-05 | 2 7 Junkeren |
3 - 0
4 - 1
|
Strindheim 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2017-04-23 | 2 Strindheim |
0 - 2
0 - 2
|
Junkeren 2 1 | P | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Strindheim Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-28 | 2 Valerenga 2 |
0 - 2
0 - 6
|
Strindheim 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsky pohár | 2024-04-24 | 1 Strindheim |
0 - 1
1 - 2
|
Molde 1 | P | +2.0, +2.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-20 | 1 Gjovik/Lyn |
0 - 0
0 - 1
|
Strindheim 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-13 | 2 Strindheim |
0 - 1
0 - 3
|
Skeid 2 | P | +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Nórsky pohár | 2024-04-10 | 3 Nardo |
1 - 2
2 - 4
|
Strindheim 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-06 | 1 Grorud |
1 - 2
1 - 3
|
Strindheim 1 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-03-18 | 2 Strindheim |
1 - 0
8 - 2
|
Rosenborg 2 2 | V | -2.5, -3.0 | Viac |
|
20-2 (22) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-03-08 | 1 Strindheim |
1 - 1
2 - 3
|
Stjørdals/Blink 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-02-17 | 1 Ranheim |
0 - 0
2 - 1
|
Strindheim 1 | P | -2.0, -2.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-02-10 | 1 2 Strindheim |
0 - 0
0 - 0
|
Tiller 1 | R | -1.5, -2.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-10-29 | 1 Tiller |
0 - 2
0 - 3
|
Strindheim 1 | V | +1.0, +1.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-10-22 | 1 1 Strindheim |
0 - 1
1 - 2
|
Nardo 4 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-09-30 | 1 Strindheim |
1 - 0
3 - 0
|
Kolstad 2 | V | -4.0 | Menej | 12.0 | Viac |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-09-23 | Strindheim |
0 - 0
2 - 0
|
Kristiansund 2 1 | V | -3.5 | Menej |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-09-16 | 3 Steinkjer |
0 - 0
0 - 2
|
Strindheim 2 | V | +2.5, +3.0 | Menej |
|
3-11 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-09-09 | 2 Strindheim |
0 - 0
1 - 0
|
Orkla | V | -2.5, -3.0 | Menej |
|
10-3 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-09-02 | Verdal |
0 - 1
0 - 2
|
Strindheim 1 | V | +2.5 | Menej |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-08-28 | Strindheim |
1 - 0
3 - 0
|
Rosenborg 2 1 | V | -2.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-08-19 | Bodø/Glimt 2 |
1 - 3
1 - 4
|
Strindheim 3 | V | +1.5, +2.0 | Viac |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-08-12 | 1 Strindheim |
2 - 0
6 - 0
|
Trønder-Lyn 2 | V | -2.5, -3.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-08-05 | 2 Byåsen |
0 - 1
0 - 2
|
Strindheim 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-07-29 | 3 Strindheim |
1 - 0
2 - 1
|
Verdal 1 | V | -3.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-06-24 | 1 Strindheim |
1 - 0
4 - 0
|
Rana FK | V | -1.0 | Push | 11.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-06-18 | 1 Trønder-Lyn |
3 - 4
5 - 6
|
Strindheim 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
12-4 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-06-11 | Strindheim |
1 - 0
3 - 0
|
Bodø/Glimt 2 3 | V | -3.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Nórsky pohár | 2023-06-01 | 2 Strindheim |
0 - 1
1 - 3
|
Ranheim 2 1 | P | +1.5, +2.0 | Viac |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-05-29 | 2 Strindheim |
2 - 0
2 - 1
|
Byåsen 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nórsky pohár | 2023-05-24 | Strindheim |
1 - 2
3 - 3
|
SK Traeff 3 | R | 10.0 | Viac |
|
3-13 (16) | 1-11 (12) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-05-13 | 2 Nardo |
2 - 1
3 - 1
|
Strindheim 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 5 | 2023-05-05 | 2 Strindheim |
1 - 0
4 - 1
|
Mosjøen 2 | V | -2.5, -3.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Junkeren Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-28 | Junkeren |
0 - 1
0 - 3
|
Stjørdals/Blink 1 | P | +1.0 | Menej |
|
||||||
| Nórsky pohár | 2024-04-24 | 2 Junkeren |
0 - 1
0 - 2
|
Bodo/Glimt 1 | P | +2.0, +2.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-21 | 1 Eidsvold TF |
1 - 1
4 - 2
|
Junkeren 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-13 | 1 Junkeren |
1 - 4
2 - 5
|
Grorud 1 | P | 0.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nórsky pohár | 2024-04-10 | 2 Rana FK |
0 - 2
0 - 3
|
Junkeren 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2024-04-07 | 1 Gjovik/Lyn |
0 - 1
0 - 1
|
Junkeren 1 1 | V | -0.5 | Menej |
|
6-7 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-11-11 | 1 Junkeren |
0 - 1
0 - 2
|
Stjørdals/Blink 1 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-11-04 | 2 Strommen |
1 - 0
3 - 0
|
Junkeren 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-10-30 | 1 Junkeren |
0 - 1
1 - 3
|
Strømsgodset 2 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-10-22 | 1 Junkeren |
0 - 3
1 - 3
|
Brann 2 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-10-08 | 1 Sotra |
1 - 1
2 - 1
|
Junkeren 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
15-4 (19) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 5 (4-1) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-10-01 | 3 Junkeren |
1 - 1
3 - 1
|
Baerum | V | -0.5 | Viac |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-09-24 | Ullern |
3 - 0
4 - 0
|
Junkeren | P | 0.0 | Viac |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-09-16 | 1 Junkeren |
1 - 0
1 - 1
|
Gjovik/Lyn 2 | R | -0.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-09-02 | Tromsdalen |
3 - 0
4 - 0
|
Junkeren 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-08-27 | 1 Junkeren |
0 - 1
0 - 1
|
Alta | P | -0.5 | Menej |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-08-20 | 1 Kvik Halden FK |
1 - 1
3 - 3
|
Junkeren 1 | R | -0.5 | Viac |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-08-06 | Levanger |
1 - 1
3 - 3
|
Junkeren 4 | R | -1.5, -2.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-07-23 | Stjørdals/Blink |
0 - 3
1 - 4
|
Junkeren | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-06-25 | 1 1 Brann 2 |
2 - 1
3 - 3
|
Junkeren 2 | R | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-06-18 | 3 Junkeren |
2 - 1
3 - 1
|
Strommen 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-06-04 | 3 Junkeren |
0 - 1
0 - 2
|
Sotra | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Nórsky pohár | 2023-06-01 | 1 Junkeren |
0 - 1
1 - 2
|
Bodo/Glimt | P | +2.5, +3.0 | Menej |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-05-28 | 4 Baerum |
1 - 2
3 - 3
|
Junkeren 1 | R | -0.5, -1.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 5 (3-2) | ||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-05-14 | 1 4 Junkeren |
1 - 0
1 - 2
|
Tromsdalen 1 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-05-07 | 1 Ullensaker/Kisa |
1 - 0
1 - 1
|
Junkeren 1 | R | -2.0, -2.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-04-24 | 2 Strømsgodset 2 |
2 - 1
2 - 3
|
Junkeren 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-04-15 | 2 Junkeren |
1 - 0
2 - 1
|
Ullern 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 2. divízia - skupina 2 | 2023-04-09 | 1 Gjøvik-Lyn |
0 - 0
0 - 0
|
Junkeren 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2023-03-11 | Asane |
2 - 1
4 - 1
|
Junkeren 1 | P | -1.0 | Viac |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.5 | 4 | 5.25 |
| Polčas | 2 | 2.5 | 5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 2 - 7
Roh: 9.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 0 - 3 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Junkeren -
16' - 2nd Corner - Junkeren - Race to 3 Corners - Junkeren
-
18' - 3rd Corner - Junkeren -
33' - 1st Goal - Strindheim -
38' - 2nd Goal - Strindheim -
2-0 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - Strindheim -
53' - 3rd Goal - Strindheim -
59' - 1st Yellow Card - Strindheim -
66' - 5th Corner - Junkeren -
84' - 6th Corner - Strindheim -
84' - 4th Goal - Strindheim -
86' - 7th Corner - Junkeren - Race to 5 Corners - Junkeren
-
86' - 8th Corner - Junkeren - Race to 7 Corners - Junkeren
-
90+4' - 9th Corner - Junkeren -
4-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

