ut, Nov 10, 2026 · 19:00
3d 02:51:51
NajstaršieNedávne
VVPVPR
1.53
4.00
4.75
NedávneNajstaršie
VPPVPR

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.25
Góly spolu
–
Rohy spolu
-1.0
Stevenage
67Celkom
StevenageAnglicko - League 1 · Sila v porovnaní s 31 tímami ligy, posledných 365 dní
Útok54 Obrana90 Rohy získané48 2. polčas53 Forma doma81 Aktuálna forma74
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
VVPVVVPVPRNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapKryjeKryté 7/10
78Celkom
Fulham U21Anglicko - Premier League 2 · Sila v porovnaní s 31 tímami ligy, posledných 365 dní
Útok86 Obrana74 Rohy získané59 2. polčas90 Forma vonku89 Aktuálna forma70
Silná stránka2. polčasSlabá stránkaRohy získané
PRPPRPVPPVNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 3/10
Neudrží vedenie · nevyhráva 3 z 5 zápasov, v ktorých viedolGól v 1. polčase v 10 z posledných 10Oba skórovali v 10 z posledných 10
Stevenage

6V-1R-3P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 60%6 Remíza 10%1 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prehra 30%3
Fulham U21

2V-2R-6P v posledných 10 zápasoch, s 18 strelenými a 26 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.8 za, 2.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 20%2 Prehra 60%6
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 0%0 Prehra 70%7
Posledné
Stevenage
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Fulham U21
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Stevenage
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Fulham U21
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Stevenage Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - EFL Trophy 2019-10-29 Stevenage
1 - 0
1 - 1
Fulham U21 R 0.0, -0.5 Menej
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Stevenage Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - League 1 2026-10-31 Leicester
1 - 1
2 - 2
Stevenage 1 R -1.0 Viac 10.5
Anglicko - League 1 2026-10-24 2 Stevenage
0 - 0
0 - 1
Milton Keynes Dons 3 P -0.5 Menej 9.0
Anglicko - League 1 2026-10-20 1 Stevenage
2 - 0
3 - 0
Plymouth 1 V 0.0 Viac 9.5
Anglicko - League 1 2026-10-17 1 Bradford
0 - 0
2 - 0
Stevenage 1 P -0.5 Menej 9.5
Anglicko - League 1 2026-10-10 Stevenage
0 - 0
1 - 0
Wigan 4 V -0.5 Menej 9.5
Anglicko - EFL Trophy 2026-10-06 Stevenage
1 - 0
2 - 1
Leicester V 0.0 Push 9.5 Viac
5-9 (14) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (0-3)
Anglicko - EFL Trophy 2026-09-22 Walsall
1 - 4
1 - 6
Stevenage V +0.5 Viac 9.5 Viac
3-9 (12) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglicko - League 1 2026-09-19 Leyton Orient
0 - 0
1 - 0
Stevenage 4 P 0.0 Menej 9.5 Menej
3-6 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglicko - League 1 2026-09-10 5 Stevenage
1 - 0
2 - 1
Luton 2 V 0.0, +0.5 Viac 8.5 Menej
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglicko - League 1 2026-09-05 1 Barnsley
1 - 1
1 - 5
Stevenage 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
8-3 (11) 8-0 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 1 2026-09-01 1 Peterborough
0 - 0
0 - 0
Stevenage 1 R -0.5 Menej 9.5 Menej
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2026-08-29 Stevenage
0 - 0
2 - 2
Doncaster 3 R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
9-9 (18) 6-2 (8) 0 (0-0) 5 (1-4)
Anglicko - EFL Cup 2026-08-25 2 Stevenage
0 - 2
0 - 3
Reading 2 P 0.0 Viac 9.0 Viac
5-5 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2026-08-22 1 Stevenage
0 - 0
1 - 2
Oxford Utd 4 P 0.0 Viac 9.5 Viac
6-6 (12) 4-3 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 1 2026-08-15 Burton Albion
0 - 0
1 - 1
Stevenage R 0.0 Push 10.0 Menej
2-0 (2) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglicko - EFL Cup 2026-08-07 2 Wycombe
1 - 1
1 - 2
Stevenage 4 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
UK Friendlies 2026-08-01 1 Stevenage
1 - 0
1 - 0
Colchester 1 V -0.5, -1.0 Menej 8.0 Viac
11-0 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
UK Friendlies 2026-07-25 Stevenage
0 - 0
1 - 0
Millwall V +0.5 Menej 8.5 Viac
5-9 (14) 2-5 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
UK Friendlies 2026-07-22 Stevenage
0 - 2
0 - 5
West Ham P +1.0 Viac 8.5 Viac
9-6 (15) 6-2 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-07-18 FC Andorra
0 - 0
0 - 0
Stevenage 2 R -0.5 Menej 8.0 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglicko - League 1 2026-05-13 1 Stockport
2 - 0
2 - 0
Stevenage 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
7-5 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 1 2026-05-09 2 Stevenage
0 - 0
0 - 1
Stockport 1 P 0.0 Menej 9.0 Viac
4-10 (14) 4-4 (8) 3 (1-2) 2 (0-2)
Anglicko - League 1 2026-05-02 1 Stevenage
0 - 0
1 - 0
Wigan 1 V -1.0 Menej 9.5 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Anglicko - League 1 2026-04-25 2 Doncaster
0 - 1
1 - 1
Stevenage 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (2-1)
Anglicko - League 1 2026-04-21 Stevenage
1 - 0
1 - 0
Barnsley V -0.5 Menej 9.5 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglicko - League 1 2026-04-18 1 Stevenage
2 - 1
2 - 2
Lincoln City 3 R 0.0, +0.5 Viac 9.0 Viac
2-8 (10) 0-4 (4) 3 (0-3) 2 (1-1)
Anglicko - League 1 2026-04-14 Bolton
2 - 0
5 - 1
Stevenage 1 P -0.5 Viac 9.5 Viac
8-3 (11) 6-3 (9) 3 (1-2) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2026-04-11 2 Bradford
0 - 0
0 - 1
Stevenage 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2026-04-06 1 Stevenage
0 - 0
1 - 0
Blackpool 2 V -0.5 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2026-04-03 1 2 Rotherham
0 - 0
0 - 0
Stevenage 4 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Fulham U21 Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - Premier League 2 2026-11-06 2 Stoke U21
0 - 2
1 - 4
Fulham U21 V +0.5, +1.0 Viac
Anglicko - National League Cup 2026-11-03 2 Worthing
1 - 0
2 - 1
Fulham U21 2 P 0.0, -0.5 Menej
Anglicko - Premier League 2 2026-10-23 1 Fulham U21
1 - 2
2 - 4
Brighton U21 4 P 0.0 Viac
Anglicko - Premier League 2 2026-10-18 2 Brentford U21
0 - 1
1 - 2
Fulham U21 1 V -0.5, -1.0 Menej
Anglicko - EFL Trophy 2026-10-13 Walsall
3 - 0
3 - 2
Fulham U21 2 P -0.5 Viac 10.0
Anglicko - National League Cup 2026-10-06 2 Hornchurch FC
1 - 1
1 - 1
Fulham U21 R 0.0, -0.5 Menej
6-5 (11) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglicko - EFL Trophy 2026-09-22 Leicester
5 - 1
6 - 1
Fulham U21 P -2.0, -2.5 Viac 10.0 Viac
11-1 (12) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-09-19 1 Chelsea U21
0 - 1
3 - 1
Fulham U21 3 P -1.0, -1.5 Viac
9-7 (16) 8-3 (11) 5 (3-2) 4 (0-4)
Anglicko - Premier League 2 2026-09-11 1 Fulham U21
1 - 0
3 - 3
Aston Villa U21 4 R -0.5, -1.0 Viac
4-3 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglicko - National League Cup 2026-09-08 2 Braintree Town
1 - 0
2 - 1
Fulham U21 2 P 0.0, +0.5 Menej
8-3 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-08-31 1 Newcastle U21
0 - 2
0 - 4
Fulham U21 5 V 0.0, +0.5 Viac
8-5 (13) 5-2 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Premier League International Cup 2026-08-26 4 Fulham U21
1 - 2
1 - 4
Borussia Dortmund U21 2 P +0.5, +1.0 Viac
2-12 (14) 1-7 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-08-21 Fulham U21
0 - 2
4 - 3
Burnley U21 3 V -0.5, -1.0 Viac
10-3 (13) 6-2 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Anglicko - National League Cup 2026-08-18 2 Aldershot
1 - 2
2 - 2
Fulham U21 1 R 0.0, +0.5 Viac
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-04-24 Fulham U21
1 - 1
1 - 1
West Ham U21 4 R 0.0 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-04-10 3 Fulham U21
0 - 1
2 - 1
Chelsea U21 3 V +1.0 Menej
6-4 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 4 (3-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-03-23 1 Stoke U21
0 - 2
3 - 2
Fulham U21 1 P +1.0, +1.5 Viac
1-4 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-03-13 1 Fulham U21
0 - 0
1 - 2
Nottm Forest U21 1 P -0.5, -1.0 Viac
4-12 (16) 1-6 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-03-06 Brighton U21
2 - 1
3 - 4
Fulham U21 V 0.0 Viac
5-4 (9) 4-2 (6) 3 (1-2) 1 (0-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-02-27 1 Fulham U21
2 - 1
3 - 1
Burnley U21 V -1.5 Viac
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-02-20 Newcastle U21
1 - 0
3 - 0
Fulham U21 P 0.0, +0.5 Push
1-5 (6) 0-3 (3) 3 (0-3) 0 (0-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-02-13 1 Crystal Palace U21
2 - 0
2 - 1
Fulham U21 2 P 0.0, -0.5 Menej
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-02-06 Fulham U21
2 - 0
5 - 0
West Ham U21 V 0.0 Viac
7-8 (15) 2-3 (5) 2 (2-0) 5 (4-1)
Anglicko - Premier League 2 2026-01-30 Norwich U21
0 - 1
0 - 2
Fulham U21 2 V 0.0, +0.5 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-01-23 5 Fulham U21
0 - 1
1 - 1
Middlesbrough U21 5 R -1.0 Menej
6-3 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-01-16 4 Fulham U21
1 - 2
2 - 2
Man Utd U21 3 R 0.0, +0.5 Viac
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Premier League 2 2026-01-09 1 Ipswich U21
0 - 2
1 - 2
Fulham U21 1 V 0.0 Menej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Premier League International Cup 2025-12-09 2 Fulham U21
0 - 1
0 - 2
Borussia M'gladbach U21 2 P -0.5, -1.0 Menej
8-0 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglicko - National League Cup 2025-11-25 3 Aldershot
2 - 1
2 - 1
Fulham U21 1 P 0.0 Menej
2-5 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Premier League International Cup 2025-11-15 2 Fulham U21
2 - 0
3 - 0
Juventus U21 3 V -1.0 Menej
3-6 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.533 4 4.75
Ázijský hendikep
Celý (-1.0) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0

Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0, 3.5

0
Strely na bránu
0
0
Strely mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia