so, Jan 12, 2019 · 15:00
Stenhousemuir [10]
3 1
1 - 4
Celý zápas · Polčas 1-2
Arbroath [1]
11
NajstaršieNedávne
PVPPRP
6.50
4.50
1.45
NedávneNajstaršie
VRPVVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.0
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-1.25
Arbroath
Stenhousemuir
PPPVPVPPRPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Arbroath
VVVPVVVPRVNedávnePokles-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapKryje6/10
Stenhousemuir

2V-1R-7P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 27 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 2.7 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prehra 70%7
Góly spolu 3.0
Viac 60%6 Neplatné 20%2 Menej 20%2
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 0%0 Prehra 70%7
Arbroath

7V-1R-2P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prehra 20%2
Góly spolu 3.0
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prehra 40%4
Posledné
Stenhousemuir
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Arbroath
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Stenhousemuir
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Arbroath
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Stenhousemuir Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Škótsko - League One 2018-12-01 1 Arbroath
2 - 1
5 - 2
Stenhousemuir P -1.5 Viac 10.5
Škótsko - League One 2018-09-22 2 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 2
Arbroath 2 P +0.5 Push 10.0
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Stenhousemuir Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Škótsko - League One 2019-01-05 Raith
4 - 1
5 - 1
Stenhousemuir 1 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.5
Škótsko - League One 2018-12-29 1 2 Stenhousemuir
1 - 1
2 - 2
Dumbarton R 0.0, +0.5 Viac 10.5
Škótsko - League One 2018-12-22 1 Montrose
2 - 0
3 - 1
Stenhousemuir 4 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Škótsko - League One 2018-12-15 Stenhousemuir
0 - 1
0 - 2
East Fife P 0.0 Menej 10.5
Škótsko - League One 2018-12-08 4 Brechin
1 - 1
1 - 2
Stenhousemuir 3 V 0.0, -0.5 Push 10.5
Škótsko - League One 2018-12-01 1 Arbroath
2 - 1
5 - 2
Stenhousemuir P -1.5 Viac 10.5 Menej
2-4 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - FA Cup 2018-11-24 4 Stenhousemuir
2 - 2
4 - 2
Falkirk 3 V +1.0 Viac
6-5 (11) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-11-17 Stenhousemuir
0 - 1
1 - 3
Raith 3 P +0.5 Viac 11.0 Viac
5-7 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Škótsko - League One 2018-11-10 2 Dumbarton
1 - 1
2 - 1
Stenhousemuir 4 P -0.5, -1.0 Viac 10.5 Menej
3-6 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-11-03 1 2 Stenhousemuir
0 - 0
0 - 2
Stranraer 3 P 0.0, -0.5 Menej 10.5 Menej
6-4 (10) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (0-3)
Škótsko - League One 2018-10-27 1 Airdrieonians
0 - 0
0 - 1
Stenhousemuir 3 V -0.5 Menej 10.5 Viac
11-8 (19) 6-2 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-10-20 1 Stenhousemuir
0 - 2
1 - 2
Forfar 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
5-4 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Škótsko - League One 2018-10-06 3 Stenhousemuir
1 - 1
3 - 2
Montrose 3 V 0.0 Viac 10.0 Push
1-9 (10) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-09-29 1 East Fife
1 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 2 P -0.5 Menej 10.5 Menej
7-2 (9) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Škótsko - League One 2018-09-22 2 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 2
Arbroath 2 P +0.5 Push 10.0 Viac
2-9 (11) 2-5 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-09-15 Stranraer
1 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 1 P 0.0 Menej 10.5 Viac
3-11 (14) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Škótsko - League One 2018-09-01 2 Stenhousemuir
1 - 1
2 - 1
Dumbarton 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Viac
3-9 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-08-25 Forfar
2 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 1 P -0.5 Menej 10.0 Viac
8-5 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Škótsko - League One 2018-08-18 1 Stenhousemuir
1 - 1
1 - 2
Airdrieonians 1 1 P 0.0 Viac 10.0 Viac
12-6 (18) 6-5 (11) 3 (3-0) 3 (2-1)
Škótsko - Leauge Challenge Cup 2018-08-14 1 Stenhousemuir
0 - 0
0 - 3
Queen of South 1 P
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (1-2)
Škótsko - League One 2018-08-11 1 Raith
1 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 2 P -0.5, -1.0 Menej 10.5 Menej
4-6 (10) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-08-04 1 2 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 0
Brechin 3 V 0.0 Menej 10.5 Viac
7-6 (13) 6-1 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Škótsky ligový pohár 2018-07-24 Ayr
3 - 0
5 - 0
Stenhousemuir 3 P -1.5 Viac
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Škótsky ligový pohár 2018-07-21 Morton
2 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 2 P -1.0, -1.5 Menej
4-3 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Škótsky ligový pohár 2018-07-17 1 Stenhousemuir
0 - 0
4 - 0
Albion 1 V -0.5 Viac
16-5 (21) 10-3 (13) 3 (3-0) 4 (4-0)
Škótsky ligový pohár 2018-07-14 1 Stenhousemuir
0 - 2
0 - 2
Partick 2 P +1.0 Menej 10.0 Viac
10-6 (16) 7-2 (9) 2 (2-0) 2 (0-2)
UK Friendlies 2018-07-10 1 Stenhousemuir
0 - 2
1 - 3
Hamilton P +1.0, +1.5 Viac
1-8 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Škótsko - League One - play-off 2018-05-12 2 3 Peterhead
0 - 0
1 - 0
Stenhousemuir 3 P -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 1-5 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Škótsko - League One - play-off 2018-05-09 3 Stenhousemuir
0 - 0
2 - 0
Peterhead 2 V +0.5 Menej 10.0 Viac
6-5 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Škótsko - League One - play-off 2018-05-05 1 Queen's Park
1 - 1
1 - 2
Stenhousemuir 2 V 0.0, -0.5 Viac
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Arbroath Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Škótsko - League One 2019-01-05 1 Arbroath
0 - 0
1 - 0
Brechin 2 V -1.5, -2.0 Menej 10.0
Škótsko - League One 2018-12-29 1 2 Montrose
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 R +0.5, +1.0 Menej 10.0
Škótsko - League One 2018-12-22 1 6 Arbroath
0 - 2
0 - 2
Raith 3 P 0.0, -0.5 Menej 10.5
Škótsko - League One 2018-12-15 Airdrieonians
0 - 1
0 - 1
Arbroath V +0.5, +1.0 Menej 10.5
Škótsko - League One 2018-12-08 1 3 Forfar
0 - 1
2 - 3
Arbroath 4 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0
Škótsko - League One 2018-12-01 1 Arbroath
2 - 1
5 - 2
Stenhousemuir V -1.5 Viac 10.5 Menej
2-4 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - FA Cup 2018-11-24 2 Arbroath
0 - 0
0 - 1
Stranraer 5 P -1.5 Menej 10.5 Viac
8-7 (15) 5-4 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-11-17 1 Brechin
0 - 1
1 - 5
Arbroath 1 V +0.5 Viac 10.5 Viac
5-6 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (2-2)
Škótsko - League One 2018-11-10 2 Arbroath
1 - 0
2 - 0
Montrose 4 V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-11-03 3 Arbroath
0 - 0
1 - 0
East Fife 3 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Škótsko - League One 2018-10-27 2 Stranraer
0 - 1
0 - 1
Arbroath V +0.5 Menej 10.5 Viac
8-7 (15) 4-4 (8) 3 (3-0) 3 (2-1)
Škótsko - League One 2018-10-20 4 Arbroath
0 - 1
3 - 1
Dumbarton 2 V -0.5, -1.0 Viac 10.5 Viac
6-6 (12) 3-4 (7) 5 (1-4) 2 (2-0)
Škótsko - Leauge Challenge Cup 2018-10-12 2 Arbroath
1 - 1
1 - 4
Edinburgh City 3 P -1.0 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Škótsko - League One 2018-10-06 2 Raith
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
4-8 (12) 4-4 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-09-29 2 Arbroath
0 - 1
3 - 1
Airdrieonians 2 V -0.5 Viac 10.5 Viac
6-7 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Škótsko - League One 2018-09-22 2 Stenhousemuir
1 - 0
1 - 2
Arbroath 2 V +0.5 Push 10.0 Viac
2-9 (11) 2-5 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Škótsko - League One 2018-09-15 1 Arbroath
1 - 1
3 - 1
Forfar 2 V -1.0 Viac 10.5 Viac
7-5 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Škótsko - Leauge Challenge Cup 2018-09-08 1 Arbroath
1 - 0
3 - 0
Annan Athletic 3 V -1.0 Viac
13-4 (17) 8-3 (11) 0 (0-0) 1 (1-0)
Škótsko - League One 2018-08-25 East Fife
0 - 2
0 - 3
Arbroath 1 V +0.5 Push 10.5 Viac
9-5 (14) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Škótsko - League One 2018-08-18 3 Dumbarton
0 - 1
1 - 1
Arbroath 2 R 0.0 Menej 10.5 Menej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Škótsko - Leauge Challenge Cup 2018-08-15 1 Elgin
0 - 0
1 - 1
Arbroath 4 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Viac
5-6 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Škótsko - League One 2018-08-11 2 Arbroath
1 - 1
3 - 1
Stranraer 4 V -1.0 Viac 10.5 Viac
15-2 (17) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Škótsko - League One 2018-08-04 2 Montrose
0 - 1
0 - 4
Arbroath 1 V 0.0 Viac 10.0 Menej
4-3 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Škótsky ligový pohár 2018-07-25 1 Arbroath
1 - 1
4 - 1
Ross County 3 1 V +1.0 Viac 10.5 Menej
7-3 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Škótsky ligový pohár 2018-07-21 4 Arbroath
0 - 0
2 - 0
Elgin 2 V -1.0, -1.5 Menej
13-7 (20) 8-4 (12) 3 (2-1) 3 (3-0)
Škótsky ligový pohár 2018-07-17 2 Alloa
4 - 2
4 - 2
Arbroath P 0.0, -0.5 Viac
5-4 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Škótsky ligový pohár 2018-07-14 Dundee Utd
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 R -1.0, -1.5 Menej
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2018-07-09 1 Arbroath
0 - 1
0 - 1
Dunfermline P +0.5 Menej
16-2 (18) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
UK Friendlies 2018-07-07 Arbroath
3 - 0
4 - 1
Huntly V -1.5 Viac
11-0 (11) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2018-07-03 Arbroath
0 - 1
1 - 2
Hearts P +1.5 Menej
4-8 (12) 2-6 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 6.5 4.5 1.45
Polčas 5.5 2.5 1.9
Ázijský hendikep
Celý (+1.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (+0.5) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.5) [email protected] [email protected]
Polčas (5.0) Viac@2 [email protected]
Góly spolu
Celý (3.0) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 4 , Roh: 3 - 11

Roh: 10.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.0

2
Strely na bránu
13
8
Strely mimo
3
80
Útok
75
38
Nebezpečný útok
45
44
Držanie lopty %
56

Skóre: 1 - 2 , Roh: 1 - 4 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Strely na bránu
4
5
Strely mimo
0
47
Útok
40
25
Nebezpečný útok
17
45
Držanie lopty %
55
  • 4' - 1st Goal - Arbroath
  • 9' - 2nd Goal - Arbroath
  • 25' - 1st Corner - Arbroath
  • 27' - 2nd Corner - Arbroath
  • 28' - 3rd Corner - Arbroath
  • Race to 3 Corners - Arbroath
  • 31' - 4th Corner - Stenhousemuir
  • 34' - 5th Corner - Arbroath
  • 40' - 3rd Goal - Stenhousemuir
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 46' - 6th Corner - Stenhousemuir
  • 51' - 7th Corner - Arbroath
  • Race to 5 Corners - Arbroath
  • 52' - 4th Goal - Arbroath
  • 58' - 8th Corner - Arbroath
  • 58' - 5th Goal - Arbroath
  • 66' - 1st Yellow Card - Stenhousemuir
  • 69' - 9th Corner - Arbroath
  • Race to 7 Corners - Arbroath
  • 81' - 10th Corner - Arbroath
  • 84' - 11th Corner - Stenhousemuir
  • 76' Substitution - Kader for Gold - Arbroath
  • 87' - 12th Corner - Arbroath
  • Race to 9 Corners - Arbroath
  • 88' - 13th Corner - Arbroath
  • 90' - 14th Corner - Arbroath
  • 1-4 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia