ut, Apr 25, 2017 · 18:30
4 - 3
Celý zápas · Polčas 3-0
NajstaršieNedávne
VVPRP
1.44
5.25
4.33
NedávneNajstaršie
VVPVVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 4.5
Góly spolu
Viac 8.5
Rohy spolu
-1.0
Steinkjer U19
Steinkjer U19
PRPNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej0/3
Viac ako 2.5 gólovMenej1/3
Ázijský handicapKryje3/5
V závere odpadáVyhral 0 z posledných 3
Orkla U19
PVVNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac2/3
Viac ako 2.5 gólovViac3/3
Ázijský handicapKryje4/6
Steinkjer U19

2V-1R-2P v posledných 5 zápasoch, s 9 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.8 za, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 40%2 Remíza 20%1 Prehra 40%2
Góly spolu 4.5
Viac 20%1 Neplatné 0%0 Menej 80%4
Rohy spolu 8.5
Viac 60%3 Neplatné 0%0 Menej 40%2
Ázijský hendikep
Výhra 60%3 Neplatné 0%0 Prehra 40%2
Orkla U19

5V-2R-1P v posledných 8 zápasoch, s 35 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 4.4 za, 1.4 proti. Výhry 62%, AH výhra 66%, góly Over 62%, rohy Over 75%.

Konečný výsledok
Výhra 62%5 Remíza 25%2 Prehra 12%1
Góly spolu 4.5
Viac 62%5 Neplatné 0%0 Menej 37%3
Rohy spolu 8.5
Viac 75%6 Neplatné 0%0 Menej 25%2
Ázijský hendikep
Výhra 66%4 Neplatné 16%1 Prehra 16%1
Posledné
Steinkjer U19
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Orkla U19
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Steinkjer U19
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Orkla U19
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

Steinkjer U19 Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - Interkretsserie U19 2016-10-25 Strindheim U19
0 - 1
3 - 2
Steinkjer U19 P +0.5, +1.0 Viac
Nórsko - Interkretsserie U19 2016-08-17 1 Nardo U19
1 - 1
1 - 1
Steinkjer U19 R 0.0, -0.5 Menej
Nórsko - Pohár juniorov 2016-05-29 2 Ranheim TF U19
0 - 0
2 - 0
Steinkjer U19 3 1 P 0.0, -0.5
Nórsko - Interkretsserie U19 2015-10-15 Ranheim TF U19
0 - 1
1 - 3
Steinkjer U19 V +1.0, +1.5 Viac 10.0
Nórsko - Interkretsserie U19 2015-05-06 3 Nardo U19
1 - 0
1 - 3
Steinkjer U19 1 V +1.0, +1.5 Menej
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Orkla U19 Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - Interkretsserie U19 2016-09-21 3 Ranheim TF U19
0 - 3
0 - 4
Orkla U19 2 V 0.0 Push
Nórsko - Interkretsserie U19 2016-08-31 2 Nardo U19
1 - 0
1 - 2
Orkla U19 V -1.0 Menej
Nórsko - Interkretsserie U19 2016-06-01 1 Byasen U19
1 - 1
2 - 1
Orkla U19 3 1 P +0.5 Menej
Nórsko - Interkretsserie U19 2015-12-01 Orkla U19
5 - 0
7 - 1
Rodde FK U19 1 V -1.0, -1.5 Viac
Nórsko - Interkretsserie U19 2015-09-02 1 Strindheim U19
0 - 5
0 - 7
Orkla U19 V +2.5 Viac
Nórsko - Interkretsserie U19 2015-05-20 1 Nardo U19
0 - 5
0 - 7
Orkla U19 1 V
1-12 (13) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nórsko - Interkretsserie U19 2014-10-08 1 Orkla U19
2 - 2
3 - 3
Byasen U19 1 R 0.0 Viac
5-13 (18) 4-3 (7) 0 (0-0) 5 (0-5)
Nórsko - Interkretsserie U19 2014-10-01 2 Sverresborg U19
0 - 2
4 - 4
Orkla U19 1 R Viac
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.44 5.25 4.33
Polčas 1.9 3.1 3.75
Ázijský hendikep
Celý (-1.0) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (8.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (4.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.75) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 3 , Roh: 7 - 3

Roh: 8.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 4.5

4
Strely na bránu
3
0
Strely mimo
0
0
Útok
0
74
Nebezpečný útok
76

Skóre: 3 - 0 , Roh: 6 - 2 Polčas

Roh: 4.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5, 2.0

3
Strely na bránu
0
0
Strely mimo
0
0
Útok
0
32
Nebezpečný útok
40
  • 4' - 1st Goal - Steinkjer U19
  • 9' - 1st Corner - Steinkjer U19
  • 14' - 2nd Corner - Steinkjer U19
  • 20' - 3rd Corner - Orkla U19
  • 22' - 2nd Goal - Steinkjer U19
  • 26' - 4th Corner - Steinkjer U19
  • 29' - 5th Corner - Steinkjer U19
  • 36' - 6th Corner - Orkla U19
  • 44' - 7th Corner - Steinkjer U19
  • 44' - 8th Corner - Steinkjer U19
  • 45' - 3rd Goal - Steinkjer U19
  • 3-0 score at the end of First Half
  • 53' - 4th Goal - Orkla U19
  • 55' - 5th Goal - Orkla U19
  • 72' - 9th Corner - Steinkjer U19
  • 78' - 6th Goal - Orkla U19
  • 79' - 1st Yellow Card - Steinkjer U19
  • 82' - 7th Goal - Steinkjer U19
  • 88' - 10th Corner - Orkla U19
  • 4-3 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia