so, Sep 26, 2020 · 16:00
0 - 3
Celý zápas · Polčas 0-1
Rennes
4 1
NajstaršieNedávne
PPVVVR
3.10
3.10
2.45
NedávneNajstaršie
VVPVRV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
St Etienne
St Etienne
VPRPRPVVVRNedávneZlepšenie+0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Rennes
RVPVVVRVVVNedávneV ráži+0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapKryje8/10
St Etienne

3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 30%3 Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Rennes

7V-2R-1P v posledných 10 zápasoch, s 20 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 20%2 Prehra 10%1
Góly spolu 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prehra 20%2
Posledné
St Etienne
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Rennes
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
St Etienne
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Rennes
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

St Etienne Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-01 1 Rennes
1 - 1
2 - 1
St Etienne 3 P -0.5 Viac 10.0
Francúzsko - Ligue 1 2019-02-10 Rennes
1 - 0
3 - 0
St Etienne 3 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2018-10-21 1 St Etienne
1 - 1
1 - 1
Rennes 1 R 0.0, -0.5 Menej 10.5
Francúzsko - Ligue 1 2018-03-10 Rennes
0 - 1
1 - 1
St Etienne 4 R 0.0, -0.5 Menej 10.0
Francúzsko - Ligue 1 2017-09-24 1 3 St Etienne
1 - 1
2 - 2
Rennes 3 R 0.0, -0.5 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2017-04-23 1 St Etienne
1 - 1
1 - 1
Rennes 3 R -0.5 Push 9.0 Viac
6-4 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 5 (5-0)
Francúzsko - Ligue 1 2016-12-04 3 Rennes
0 - 0
2 - 0
St Etienne 2 P 0.0 Push 9.5 Viac
7-4 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2016-02-04 2 Rennes
0 - 0
0 - 1
St Etienne 2 V -0.5 Menej 9.5 Viac
4-8 (12) 1-5 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Francúzsko - Ligue 1 2015-12-06 2 St Etienne
0 - 1
1 - 1
Rennes 3 R -0.5 Push 9.0 Viac
12-3 (15) 10-2 (12) 4 (3-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2015-01-18 1 Rennes
0 - 0
0 - 0
St Etienne 1 R 0.0 Menej 10.0 Viac
3-8 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2014-08-24 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Rennes R Menej 9.5 Viac
7-3 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
St Etienne Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 1 2020-09-20 2 Nantes
0 - 1
2 - 2
St Etienne 2 R 0.0, -0.5 Viac 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2020-09-17 2 Marseille
0 - 1
0 - 2
St Etienne 2 V -0.5 Menej 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2020-09-12 1 St Etienne
0 - 0
2 - 0
Štrasburg 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2020-08-30 2 St Etienne
1 - 0
2 - 0
Lorient 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5
Elitné kluby - priateľské zápasy 2020-08-15 1 Angers
1 - 0
1 - 0
St Etienne 1 P 0.0 Menej
Francúzsko - Pohár 2020-07-24 4 PSG
1 - 0
1 - 0
St Etienne 6 1 P -2.0, -2.5 Menej 10.0 Viac
8-5 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 5 (2-3)
Francúzsko - Ligue 1 2020-03-08 1 3 St Etienne
0 - 0
1 - 1
Bordeaux 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
7-4 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2020-03-01 4 Lyon
1 - 0
2 - 0
St Etienne 4 P -0.5, -1.0 Menej 9.0 Push
5-4 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-23 1 St Etienne
0 - 0
1 - 1
Reims 1 R 0.0, -0.5 Push 9.5 Viac
8-6 (14) 3-3 (6) 4 (1-3) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-16 2 Brest
3 - 0
3 - 2
St Etienne 3 P 0.0 Viac 9.5 Menej
0-5 (5) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francúzsko - Pohár 2020-02-13 4 Epinal
0 - 1
1 - 2
St Etienne 2 V +0.5, +1.0 Viac 9.0 Push
7-2 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (3-1)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-09 1 1 Montpellier
1 - 0
1 - 0
St Etienne 3 P -0.5 Menej 8.5 Viac
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (1-3)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-05 2 St Etienne
0 - 1
0 - 2
Marseille 3 P 0.0 Menej 9.0 Menej
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-02 Metz
1 - 0
3 - 1
St Etienne 2 P 0.0 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 2-6 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Pohár 2020-01-28 1 Monako
0 - 1
0 - 1
St Etienne 4 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-25 3 St Etienne
2 - 1
2 - 1
Nimes 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Francúzsko - Pohár 2020-01-18 1 Paris FC
1 - 1
2 - 3
St Etienne 3 V +0.5 Viac 9.0 Menej
0-8 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-12 2 St Etienne
0 - 1
0 - 2
Nantes 1 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Menej
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsky ligový pohár 2020-01-08 PSG
3 - 0
6 - 1
St Etienne 3 1 P -3.0, -3.5 Viac 10.5 Viac
6-6 (12) 4-5 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Pohár 2020-01-05 2 FC Bastia-Borgo
0 - 2
0 - 3
St Etienne 2 V +1.0 Viac 9.5 Menej
1-6 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-21 3 Štrasburg
1 - 0
2 - 1
St Etienne 2 P -0.5 Viac 9.0 Push
2-7 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 3 (1-2)
Francúzsky ligový pohár 2019-12-18 Nimes
0 - 1
1 - 2
St Etienne 1 V +0.5 Viac 9.5 Viac
8-9 (17) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-15 1 1 St Etienne
0 - 2
0 - 4
PSG 1 P +1.5, +2.0 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2019-12-12 2 Wolfsburg
0 - 0
1 - 0
St Etienne 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
8-6 (14) 5-4 (9) 4 (3-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-08 2 Reims
1 - 0
3 - 1
St Etienne 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-04 2 St Etienne
3 - 1
4 - 1
Nice 3 V -0.5 Viac 9.5 Viac
8-5 (13) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-01 1 Rennes
1 - 1
2 - 1
St Etienne 3 P -0.5 Viac 10.0 Menej
6-1 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Európska liga UEFA 2019-11-28 1 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Gent 2 1 R 0.0 Menej 10.0 Menej
8-1 (9) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-11-24 3 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Montpellier 3 R 0.0 Menej 9.5 Menej
1-5 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-11-10 1 Nantes
2 - 2
2 - 3
St Etienne V -0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Rennes Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 1 2020-09-19 1 Rennes
0 - 1
2 - 1
Monako 2 V 0.0, -0.5 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2020-09-13 2 Nimes
1 - 2
2 - 4
Rennes 6 V 0.0, +0.5 Viac 9.5
Európa - priateľské zápasy 2020-09-05 Benfica
1 - 0
2 - 0
Rennes P -0.5, -1.0 Menej 8.5
Francúzsko - Ligue 1 2020-08-29 1 3 Rennes
1 - 0
2 - 1
Montpellier 2 1 V -0.5 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2020-08-22 1 Lille
1 - 0
1 - 1
Rennes 1 1 R -0.5 Menej 9.0
Európa - priateľské zápasy 2020-08-08 Rennes
0 - 0
2 - 1
Brest V -0.5 Viac
11-2 (13) 4-1 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-08-04 2 Lorient
1 - 0
1 - 1
Rennes 3 R 0.0, +0.5 Menej
6-4 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-08-01 Angers
0 - 0
0 - 1
Rennes 2 V +0.5 Menej
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2020-03-08 2 Rennes
2 - 0
5 - 0
Montpellier 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-7 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-29 3 Toulouse
0 - 1
0 - 2
Rennes 1 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Viac
9-3 (12) 5-1 (6) 4 (4-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-23 Rennes
1 - 1
2 - 1
Nimes 1 1 V -1.0 Viac 9.0 Viac
10-1 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-16 1 Reims
0 - 0
1 - 0
Rennes 1 P 0.0 Menej 9.0 Push
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Francúzsko - Pohár 2020-02-11 4 Belfort
0 - 1
0 - 3
Rennes 3 V +1.5 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-08 2 Rennes
0 - 0
0 - 0
Brest 4 R -1.0 Menej 9.5 Menej
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-02-04 3 Lille
1 - 0
1 - 0
Rennes 1 P -0.5 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-31 2 Rennes
0 - 0
3 - 2
Nantes 4 V -0.5 Viac 9.0 Viac
5-5 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Pohár 2020-01-28 3 Angers
0 - 3
4 - 5
Rennes 5 V 0.0 Viac 9.0 Viac
7-4 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-24 Nice
0 - 0
1 - 1
Rennes 1 R 0.0 Menej 9.0 Viac
9-8 (17) 8-3 (11) 4 (3-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Pohár 2020-01-19 2 GS Consolat Marseille
0 - 2
0 - 2
Rennes V +1.5, +2.0 Menej 9.5 Viac
7-5 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-15 1 Nimes
0 - 0
0 - 1
Rennes 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-10 2 Rennes
0 - 0
0 - 1
Marseille 5 P 0.0 Menej 9.5 Menej
4-1 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Francúzsko - Pohár 2020-01-04 1 Rennes
0 - 0
0 - 0
Amiens 1 R -1.0 Menej 9.0 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-21 Rennes
0 - 0
1 - 0
Bordeaux 3 V -0.5 Menej 9.5 Viac
2-8 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Francúzsky ligový pohár 2019-12-18 2 Amiens
2 - 1
3 - 2
Rennes 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.0 Menej
1-7 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-15 3 Lyon
0 - 0
0 - 1
Rennes 3 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
5-7 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
Európska liga UEFA 2019-12-12 2 Rennes
1 - 0
2 - 0
Lazio 3 V +1.0 Menej 9.5 Viac
9-3 (12) 6-1 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-07 3 Rennes
1 - 0
2 - 1
Angers 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-04 2 Metz
0 - 1
0 - 1
Rennes V 0.0 Menej 9.0 Viac
8-8 (16) 3-5 (8) 3 (1-2) 3 (2-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-01 1 Rennes
1 - 1
2 - 1
St Etienne 3 V -0.5 Viac 10.0 Menej
6-1 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Európska liga UEFA 2019-11-28 3 Celtic
2 - 0
3 - 1
Rennes 3 P -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.1 3.1 2.45
Polčas 3.5 2.1 3.1
Ázijský hendikep
Celý (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 3 , Roh: 6 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5

4
Strely na bránu
6
3
Strely mimo
4
97
Útok
97
42
Nebezpečný útok
47
50
Držanie lopty %
50

Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 4 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

1
Strely na bránu
3
1
Strely mimo
2
31
Útok
59
20
Nebezpečný útok
33
44
Držanie lopty %
56
  • 8' - 1st Corner - Rennes
  • 16' - 2nd Corner - St Etienne
  • 26' - 3rd Corner - Rennes
  • 31' - 4th Corner - Rennes
  • Race to 3 Corners - Rennes
  • 33' - 5th Corner - Rennes
  • 33' - 1st Goal - Rennes
  • 42' - 6th Corner - St Etienne
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Fofana for Moueffek - St Etienne
  • 46' Substitution - Neyou for Youssouf - St Etienne
  • 51' - 7th Corner - St Etienne
  • 53' - 2nd Goal - Rennes
  • 61' - 8th Corner - St Etienne
  • 61' Substitution - Krasso for Aouchiche - St Etienne
  • 65' - 9th Corner - St Etienne
  • Race to 5 Corners - St Etienne
  • 66' - 10th Corner - St Etienne
  • 68' - 1st Yellow Card - Rennes
  • 70' Substitution - Raphinha for Del Castillo - Rennes
  • 70' Substitution - Tait for Terrier - Rennes
  • 73' Substitution - Rivera for Nordin - St Etienne
  • 81' Substitution - Tormin for Bouanga - St Etienne
  • 84' Substitution - Martin for Bourigeaud - Rennes
  • 84' Substitution - Hunou for Guirassy - Rennes
  • 89' - 3rd Goal - Rennes
  • 90+2' Substitution - Ruttie for Camavinga - Rennes
  • 90+4' - 2nd Yellow Card - St Etienne
  • 0-3 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia