Sporting vs Maritimo Profil tímov
Sporting vs Maritimo Fakty o zápase
5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 0.9 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 60%.
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
| Sporting | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Maritimo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Sporting | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Maritimo | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Sporting vs Maritimo Časové rozloženie gólov/rohov
Sporting vs Maritimo Vzájomné zápasy
Sporting vs Maritimo Zobraziť celé H2H →| Sporting Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-05 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-03-15 | 3 Maritimo |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-10-26 | 2 Sporting |
3 - 0
4 - 2
|
Maritimo 2 | V | -1.0, -1.5 |
|
|||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sporting Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-04-04 | 2 Belenenses |
0 - 2
2 - 5
|
Sporting 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-19 | Sporting |
4 - 0
5 - 1
|
Arouca 3 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-12 | 1 Estoril |
0 - 2
1 - 2
|
Sporting 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-05 | 1 Sporting |
0 - 1
0 - 1
|
Benfica 5 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-29 | 1 4 Guimaraes |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting 5 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Európska liga UEFA | 2016-02-25 | 2 Bayer Leverkusen |
1 - 1
3 - 1
|
Sporting 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-22 | 2 Sporting |
2 - 0
2 - 0
|
Boavista 4 | V | -1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Európska liga UEFA | 2016-02-18 | 1 1 Sporting |
0 - 1
0 - 1
|
Bayer Leverkusen 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-13 | 4 Nacional |
0 - 1
0 - 4
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-08 | 3 Sporting |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave 3 | R | -1.5 | Menej | 11.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 6 (3-3) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-30 | 3 Sporting |
2 - 1
3 - 2
|
Academica 5 1 | V | -2.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2016-01-26 | 4 Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-23 | 2 Pacos Ferreira |
0 - 1
1 - 3
|
Sporting 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2016-01-19 | Portimonense |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting 2 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-15 | Sporting |
0 - 0
2 - 2
|
Tondela | R | -2.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-10 | 3 Sporting |
0 - 2
3 - 2
|
Braga 3 | V | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-06 | Vitoria Setubal |
0 - 2
0 - 6
|
Sporting | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-02 | 4 Sporting |
1 - 0
2 - 0
|
FC Porto 3 | V | 0.0 | Push | 11.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2015-12-29 | 1 Sporting |
1 - 1
3 - 1
|
Pacos Ferreira 2 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-20 | 2 Uniao Madeira |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting 2 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
0-13 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Portugalský pohár | 2015-12-16 | 1 Braga |
1 - 1
3 - 3
|
Sporting 5 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-13 | 3 Sporting |
2 - 0
3 - 1
|
Moreirense 5 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Európska liga UEFA | 2015-12-10 | 5 Sporting |
0 - 0
3 - 1
|
Besiktas 1 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-05 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-11-30 | 1 Sporting |
0 - 0
1 - 0
|
Belenenses 3 | V | -2.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európska liga UEFA | 2015-11-26 | Lokomotiv Moskva |
1 - 3
2 - 4
|
Sporting | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalský pohár | 2015-11-21 | 3 Sporting |
0 - 1
1 - 1
|
Benfica 5 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-11-08 | 2 Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 2 1 | V | +1.0, +1.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Európska liga UEFA | 2015-11-05 | 1 Skenderbeu |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting 3 1 | P | +2.0, +2.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-10-31 | 1 Sporting |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril 1 | V | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Maritimo Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-04-02 | 1 6 Maritimo |
0 - 0
2 - 0
|
Nacional 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-18 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo 3 | P | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-11 | 2 Maritimo |
0 - 0
0 - 3
|
Boavista 4 | P | -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-03-04 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 0
2 - 2
|
Maritimo | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-28 | 2 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Academica 3 | V | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-21 | 2 Tondela |
1 - 2
3 - 4
|
Maritimo 5 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-14 | 1 2 Maritimo |
1 - 3
1 - 3
|
Braga 1 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2016-02-10 | Maritimo |
2 - 1
3 - 1
|
Portimonense | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-06 | 2 Vitoria Setubal |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo 3 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-02-01 | 2 Maritimo |
0 - 1
1 - 2
|
Belenenses 3 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2016-01-27 | 2 Maritimo |
1 - 0
0 - 0
|
Famalicao 2 | R | -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-24 | 1 FC Porto |
1 - 1
1 - 0
|
Maritimo 3 | P | -2.0, -2.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-16 | 3 4 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
Uniao Madeira 5 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-10 | 1 Maritimo |
2 - 0
5 - 1
|
Moreirense 2 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-06 | 1 Benfica |
3 - 0
6 - 0
|
Maritimo 6 | P | -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-01-02 | 1 4 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugalský ligový pohár | 2015-12-29 | 1 FC Porto |
0 - 0
1 - 3
|
Maritimo 3 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-19 | 5 Arouca |
2 - 0
4 - 1
|
Maritimo 3 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-12 | 1 4 Guimaraes |
1 - 2
3 - 4
|
Maritimo 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-05 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | P | +1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-11-27 | Nacional |
1 - 1
3 - 1
|
Maritimo 2 2 | P | 0.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Portugalský pohár | 2015-11-22 | 4 Amarante FC |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo 4 1 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
0-18 (18) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Portugalský ligový pohár | 2015-11-15 | 1 Feirense |
1 - 3
2 - 4
|
Maritimo 3 | V | 0.0, +0.5 |
|
8-6 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-11-08 | 3 Maritimo |
2 - 0
3 - 2
|
Rio Ave 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-11-01 | Boavista |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo 3 1 | V | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
11-10 (21) | 5-7 (12) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-10-24 | 1 3 Maritimo |
0 - 1
0 - 2
|
Pacos Ferreira 4 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalský pohár | 2015-10-18 | 2 Lusitania |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 2 1 | R | +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-11 (14) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-10-03 | 3 Academica |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-09-27 | 1 6 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Tondela 7 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-09-21 | 1 Braga |
2 - 1
5 - 1
|
Maritimo 2 2 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.16 | 7 | 15 |
| Polčas | 1.53 | 2.87 | 12 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-2.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-1.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.25) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 9 - 8
Roh: 10.0 , Hendikep: -2.0, -2.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 4 Polčas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
9' - 1st Corner - Maritimo -
10' - 2nd Corner - Sporting -
12' - 3rd Corner - Sporting -
14' - 4th Corner - Maritimo - Race to 3 Corners - Sporting
-
22' - 5th Corner - Sporting -
23' - 6th Corner - Sporting - Race to 5 Corners - Sporting
-
32' - 7th Corner - Sporting -
33' - 8th Corner - Maritimo -
41' - 9th Corner - Maritimo -
42' - 1st Goal - Sporting -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 10th Corner - Maritimo -
50' - 11th Corner - Sporting - Race to 7 Corners - Sporting
-
51' - 12th Corner - Sporting -
51' - 13th Corner - Sporting -
53' - 2nd Goal - Sporting - Race to 9 Corners - Sporting
-
57' - 14th Corner - Sporting - 58' Substitution - Zeegelaar for Bruno Cesar - Sporting
-
58' - 15th Corner - Maritimo - 60' Substitution - Ghazaryan for Eber Henrique - Maritimo
-
64' - 1st Yellow Card - Maritimo - 72' Substitution - Baba Diawara for Alex Soares - Maritimo
-
76' - 3rd Goal - Sporting - 77' Substitution - Pereira for Joao Mario - Sporting
- 78' Substitution - Nepomuceno for Edgar Costa - Maritimo
-
81' - 4th Goal - Maritimo -
83' - 16th Corner - Maritimo -
84' - 17th Corner - Maritimo - 89' Substitution - Martins for Gutierrez - Sporting
-
90' - 2nd Yellow Card - Maritimo -
3-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

