so, Apr 20, 2024 · 06:00
NajstaršieNedávne
RRVRRR
1.73
3.75
3.75
NedávneNajstaršie
PPRRVV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.75
Casey Comets
South Springvale vs Casey Comets Profil tímov
South Springvale
PPVPRRVRRRNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 11
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Casey Comets
RPVVRRPPNedávne
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané4/8
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané4/8
Ázijský handicapNekryje3/10
Posledné
| South Springvale | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Casey Comets | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| South Springvale | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Casey Comets | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5, 3.0
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 11,
Priemer: 3.45,
Sm. odch.: 1.62, Medián: 4,
Modus: 2,
Viac: 55%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
South Springvale vs Casey Comets Časové rozloženie gólov/rohov
South Springvale vs Casey Comets Vzájomné zápasy
South Springvale vs Casey Comets Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| South Springvale Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2024-03-12 | 3 South Springvale |
0 - 1
2 - 2
|
Western Suburbs SC 4 | R | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-08-26 | 2 South Springvale |
1 - 1
2 - 2
|
Eltham Redbacks 4 | R | +0.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-07-22 | 2 FC Melbourne Srbija |
1 - 0
1 - 1
|
South Springvale 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-07-15 | South Springvale |
1 - 0
2 - 0
|
Collingwood 1 | V | -1.5, -2.0 | Menej |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-07-08 | South Springvale |
1 - 1
2 - 2
|
Gippsland United 2 | R | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-06-30 | 1 Springvale White Eagles |
1 - 0
1 - 1
|
South Springvale 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-06-10 | 2 South Springvale |
0 - 1
0 - 1
|
Mornington 2 | P | 0.0 | Menej |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-05-27 | 2 5 Richmond SC |
0 - 1
0 - 2
|
South Springvale 6 | V | +2.5, +3.0 | Menej |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2023-05-23 | 1 3 South Springvale |
0 - 2
1 - 3
|
Clifton Hill 5 1 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-05-06 | 2 South Springvale |
0 - 1
0 - 2
|
FC Melbourne Srbija 1 | P | -0.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2023-05-02 | 3 Nunawading |
0 - 3
2 - 3
|
South Springvale 1 | V | -1.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-04-28 | Collingwood |
0 - 0
0 - 1
|
South Springvale 1 | V | +0.5, +1.0 | Menej |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2023-04-05 | 2 South Springvale |
1 - 0
1 - 1
|
Essendon Royals 1 | R | +0.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-04-01 | Malvern City |
0 - 1
1 - 1
|
South Springvale 3 | R | -0.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-03-25 | South Springvale |
1 - 0
4 - 0
|
Bentleigh Utd Cobras 1 | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-03-17 | 2 Mornington |
0 - 0
0 - 1
|
South Springvale 5 | V | -0.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-07-30 | 2 Malvern City |
2 - 0
2 - 0
|
South Springvale 2 | P | -1.0 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-06-25 | 2 Beaumaris |
0 - 0
1 - 2
|
South Springvale 5 | V |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-05-14 | 1 South Springvale |
0 - 2
1 - 4
|
Malvern City 3 | P | +0.5 | Viac |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-04-22 | 4 Richmond SC |
0 - 1
1 - 3
|
South Springvale 2 | V | +1 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2021-07-02 | 1 Eltham Redbacks |
1 - 1
1 - 1
|
South Springvale 1 1 | R |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2021-05-08 | 1 Mazenod Victory |
0 - 1
0 - 1
|
South Springvale 1 | V |
|
6-7 (13) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2020-03-14 | 1 South Springvale |
1 - 1
3 - 3
|
Northcote City 1 | R | +2.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2018-09-08 | 1 South Springvale |
0 - 1
1 - 4
|
Caulfield Cobras | P |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2018-06-23 | 2 South Springvale |
0 - 0
1 - 0
|
Eltham Redbacks | V |
|
5-10 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||||
| Austrálsky pohár | 2018-03-10 | 2 Point Cook |
1 - 0
3 - 0
|
South Springvale 2 | P | +1.5,+2.0 | Menej |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrália - priateľské zápasy | 2018-02-13 | Knox City |
1 - 1
3 - 2
|
South Springvale | P |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Austrália - priateľské zápasy | 2018-02-03 | South Springvale |
1 - 2
2 - 2
|
Malvern City | R | 0.0,+0.5 | Viac |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2017-09-09 | Manningham United Blues |
1 - 0
2 - 0
|
South Springvale 1 | P |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2017-09-02 | South Springvale |
0 - 0
1 - 0
|
St Kilda SC 1 | V |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Casey Comets Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2024-03-30 | 4 Uni Hill Eagles FC |
1 - 0
2 - 0
|
Casey Comets 2 1 | P | +1.0 | Menej |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-06-17 | 1 Mornington |
1 - 0
6 - 0
|
Casey Comets 3 | P | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-05-19 | 2 Springvale White Eagles |
1 - 0
1 - 1
|
Casey Comets 2 1 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-04-22 | 5 Eltham Redbacks |
2 - 1
2 - 2
|
Casey Comets 6 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2023-04-06 | 1 Watsonia Heights |
1 - 1
1 - 4
|
Casey Comets 2 | V | +2.5 | Viac |
|
||||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-04-01 | 1 5 FC Melbourne Srbija |
0 - 3
2 - 3
|
Casey Comets 5 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-03-25 | 2 Casey Comets |
0 - 1
0 - 1
|
Mornington 3 3 | P | 0.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2023-03-18 | 1 Casey Comets |
1 - 0
1 - 1
|
Old Scotch SC 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-07-22 | 1 1 Richmond SC |
0 - 2
2 - 3
|
Casey Comets 3 | V | +1.5 | Viac |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-06-04 | 3 Fitzroy |
2 - 0
2 - 0
|
Casey Comets 3 1 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-05-07 | 1 1 Casey Comets |
1 - 1
3 - 1
|
Richmond SC 2 | V | -1.0, -1.5 | Viac |
|
5-0 (5) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-04-15 | 4 Boroondara Eagles FC |
0 - 0
2 - 0
|
Casey Comets 2 | P | -1.5,-2.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2022-04-09 | 3 Malvern City |
0 - 0
2 - 0
|
Casey Comets 2 | P | -1 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2021-06-25 | 2 Richmond SC |
1 - 2
3 - 3
|
Casey Comets 3 | R |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2021-04-03 | 1 Casey Comets |
0 - 0
1 - 1
|
Goulburn Valley Suns FC 1 | R | +1.5, +2.0 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Austrália - Pohár - kvalifikácia | 2020-03-14 | 1 Pascoe Vale |
0 - 0
5 - 0
|
Casey Comets 4 | P | -2.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2019-08-31 | Casey Comets |
0 - 1
1 - 3
|
Warragul Utd 2 | P |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2019-08-24 | 2 Caulfield Cobras |
0 - 1
0 - 2
|
Casey Comets 1 | V |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Austrálsky pohár | 2019-04-30 | 2 Altona Magic |
2 - 1
2 - 1
|
Casey Comets 2 | P |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2019-04-05 | 1 3 Mornington |
1 - 1
1 - 2
|
Casey Comets 1 | V |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2019-03-24 | 1 Beaumaris |
1 - 1
1 - 2
|
Casey Comets | V |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2017-08-12 | 2 Mooroolbark |
1 - 1
1 - 3
|
Casey Comets 4 | V | +1 | Viac |
|
1-11 (12) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2017-07-29 | 1 Manningham United Blues |
0 - 0
0 - 1
|
Casey Comets 1 | V |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2016-07-30 | 1 Frankston Pines |
0 - 1
1 - 1
|
Casey Comets 2 | R | +1.5 | Menej |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2016-05-21 | 1 2 Clifton Hill |
0 - 0
0 - 1
|
Casey Comets 2 | V | 0.0 | Menej |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Austrália - Viktória - State League 1 | 2015-08-28 | 2 Doncaster Rovers SC |
2 - 0
3 - 0
|
Casey Comets 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.727 | 3.75 | 3.75 |
| Polčas | 2.3 | 2.3 | 4 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 4 - 3
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Polčas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
21' - 1st Corner - South Springvale -
25' - 2nd Corner - Casey Comets -
32' - 3rd Corner - South Springvale - Race to 3 Corners - South Springvale
-
36' - 4th Corner - South Springvale -
42' - 1st Goal - South Springvale -
1-0 score at the end of First Half -
62' - 5th Corner - Casey Comets -
66' - 6th Corner - South Springvale -
67' - 1st Yellow Card - South Springvale -
74' - 2nd Yellow Card - Casey Comets -
78' - 2nd Goal - South Springvale -
81' - 3rd Goal - South Springvale -
86' - 7th Corner - Casey Comets -
90+3' - 4th Goal - South Springvale -
4-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

