pi, Aug 17, 2018 · 19:00
RKC [1]
5 2
1 - 0
Celý zápas · Polčas 1-0
Telstar [1]
7 4
NajstaršieNedávne
RPRPPV
2.25
3.50
3.00
NedávneNajstaršie
PPVPPV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
-0.25
RKC
RKC
PRRPPPRVVRNedávneZlepšenie+0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapKryje6/9
Telstar
RRPRVVPPVPNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje2/10
RKC

3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 66%, góly Over 70%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 30%3 Prehra 40%4
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 66%6 Neplatné 0%0 Prehra 33%3
Telstar

3V-2R-5P v posledných 10 zápasoch, s 10 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.0 za, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 20%2 Prehra 60%6
Posledné
RKC
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Telstar
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
RKC
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Telstar
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

RKC Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-24 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
RKC 3 R -1.0 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2017-11-17 RKC
2 - 0
4 - 1
Telstar 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Európa - priateľské zápasy 2017-03-23 RKC
1 - 1
2 - 3
Telstar 1 P 0.0, -0.5 Viac
Holandsko - Eerste Divisie 2017-01-13 1 2 Telstar
0 - 2
0 - 4
RKC V 0.0, -0.5 Viac 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2016-08-08 5 RKC
0 - 0
1 - 0
Telstar 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2016-01-15 RKC
0 - 0
2 - 1
Telstar 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
7-6 (13) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2015-08-10 1 2 Telstar
0 - 1
1 - 1
RKC 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-17 RKC
2 - 0
2 - 0
Telstar V -0.5 Menej 10.0 Menej
2-6 (8) 2-4 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
RKC Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2018-08-10 Kozakken Boys
1 - 1
1 - 2
RKC V 0.0 Menej
Európa - priateľské zápasy 2018-08-04 2 PEC Zwolle
2 - 0
3 - 0
RKC P -1.5 Menej 9.5
Európa - priateľské zápasy 2018-07-27 NEC
2 - 1
2 - 1
RKC P -0.5, -1.0 Menej 9.0
Európa - priateľské zápasy 2018-07-18 RKC
0 - 0
0 - 0
Maccabi Haifa 2 R 0.0, +0.5 Menej
Európa - priateľské zápasy 2018-07-10 Zulte-Waregem
1 - 0
3 - 1
RKC 2 P 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-28 1 Helmond Sport
2 - 1
2 - 2
RKC R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
4-10 (14) 1-5 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-20 1 RKC
0 - 1
2 - 1
Go Ahead Eagles 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
9-6 (15) 6-3 (9) 2 (2-0) 4 (2-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-13 FC Volendam
0 - 1
0 - 1
RKC V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Viac
19-2 (21) 8-0 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-09 4 RKC
0 - 0
1 - 1
Fortuna Sittard 2 R +1.0, +1.5 Menej 9.5 Viac
1-10 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-06 FC Oss
2 - 1
3 - 1
RKC 3 P -0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-02 2 RKC
0 - 2
0 - 4
Almere City FC 2 P 0.0 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 1-5 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-30 1 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
RKC 3 P -1.5, -2.0 Menej 9.5 Menej
8-1 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-24 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
RKC 3 R -1.0 Menej 9.5 Viac
7-8 (15) 4-4 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-16 2 RKC
0 - 0
1 - 1
Maastricht 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
4-8 (12) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-12 4 FC Dordrecht
0 - 0
1 - 0
RKC 4 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
2-10 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (0-4)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-09 2 RKC
0 - 1
3 - 2
PSV rezervný tím V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
6-6 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-02 1 3 RKC
0 - 0
0 - 2
NEC P +1.0, +1.5 Menej 9.5 Menej
1-8 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-23 1 2 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
RKC 3 2 R -0.5 Menej 9.5 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-16 1 2 RKC
0 - 0
0 - 0
Cambuur Leeuwarden 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
1-10 (11) 0-8 (8) 1 (0-1) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-09 FC Utrecht rezervný tím
4 - 1
5 - 2
RKC 3 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-02 3 FC Eindhoven
3 - 1
3 - 1
RKC 1 P -0.5 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-26 2 RKC
1 - 2
2 - 4
Ajax rezervný tím 2 P +0.5, +1.0 Viac 9.0 Viac
6-7 (13) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-19 FC Emmen
2 - 1
2 - 1
RKC 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-12 RKC
1 - 0
1 - 0
AZ rezervný tím 1 V -1.0, -1.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 3-2 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Go Ahead Eagles
0 - 0
0 - 0
RKC 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
8-9 (17) 5-2 (7) 1 (1-0) 5 (1-4)
Holandsko - Pohár 2017-12-19 2 Willem II
3 - 0
3 - 0
RKC 3 1 P -1.0, -1.5 Viac 9.0 Menej
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-15 1 RKC
1 - 0
1 - 3
FC Volendam 2 P 0.0 Viac 10.0 Menej
5-1 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-08 1 Fortuna Sittard
1 - 0
6 - 0
RKC 3 2 P -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-01 1 RKC
0 - 0
1 - 0
Helmond Sport 1 V -0.5 Menej 9.5 Menej
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-11-27 2 Almere City FC
3 - 2
3 - 2
RKC 4 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
6-10 (16) 5-4 (9) 0 (0-0) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Telstar Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2018-07-19 1 Telstar
0 - 0
1 - 2
FC Dordrecht P 0.0, -0.5 Menej
Holandsko - Eerste Divisie - Play-Off 2018-05-13 3 De Graafschap
2 - 0
4 - 2
Telstar 4 P -1.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie - Play-Off 2018-05-10 1 4 Telstar
1 - 0
3 - 2
De Graafschap 1 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-28 1 Telstar
0 - 1
0 - 1
Cambuur Leeuwarden 4 P 0.0, +0.5 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-20 2 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
Telstar 2 P -1.0 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-13 1 Telstar
1 - 0
1 - 0
FC Utrecht rezervný tím 1 V -1.0, -1.5 Menej 9.5 Viac
7-7 (14) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-09 1 1 FC Emmen
1 - 3
2 - 3
Telstar 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
10-2 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-06 2 Telstar
0 - 0
0 - 0
PSV rezervný tím R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-02 4 NEC
2 - 0
3 - 0
Telstar 2 1 P -1.5, -2.0 Menej 10.0 Viac
11-1 (12) 7-0 (7) 4 (4-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-30 3 FC Oss
0 - 0
0 - 0
Telstar 3 R 0.0 Menej 9.5 Menej
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-24 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
RKC 3 R -1.0 Menej 9.5 Viac
7-8 (15) 4-4 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-16 2 Go Ahead Eagles
1 - 0
1 - 1
Telstar 2 R 0.0 Menej 9.5 Viac
13-6 (19) 5-3 (8) 2 (1-1) 6 (5-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-12 Almere City FC
0 - 1
2 - 3
Telstar 1 V -0.5 Viac 9.5 Menej
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-09 Telstar
1 - 0
2 - 3
Helmond Sport 1 1 P -1.0 Viac 9.5 Menej
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-02 1 FC Dordrecht
1 - 1
2 - 3
Telstar 1 V 0.0 Viac 9.5 Viac
9-9 (18) 3-4 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-23 Telstar
5 - 0
5 - 2
FC Volendam V 0.0 Viac 10.0 Viac
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-16 1 Fortuna Sittard
0 - 1
1 - 1
Telstar 1 R -0.5 Menej 9.5 Viac
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-09 1 Telstar
1 - 0
3 - 3
Ajax rezervný tím 1 R +0.5, +1.0 Viac 9.5 Viac
5-9 (14) 3-6 (9) 2 (0-2) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-02 4 FC Den Bosch
2 - 1
3 - 2
Telstar 3 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-26 2 Telstar
0 - 1
2 - 1
AZ rezervný tím 5 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-19 1 Telstar
3 - 1
4 - 1
FC Eindhoven 2 V -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 3-1 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-12 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Telstar 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
6-6 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-06 1 Telstar
0 - 0
1 - 0
Sparta Rotterdam V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Viac
4-7 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Telstar
1 - 1
3 - 2
De Graafschap 3 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-15 1 FC Utrecht rezervný tím
0 - 0
0 - 1
Telstar 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Menej
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-08 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
FC Emmen 2 R 0.0 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-01 4 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
2 - 1
Telstar 2 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
8-4 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-11-27 2 Telstar
0 - 0
3 - 2
NEC 2 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-11-24 2 PSV rezervný tím
4 - 0
6 - 0
Telstar 2 1 P -0.5 Viac 9.5 Viac
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-11-17 RKC
2 - 0
4 - 1
Telstar 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
6-1 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.25 3.5 3
Polčas 2.87 2.3 3.25
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domáci@2 [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] Menej@2
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 7

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

4
Strely na bránu
5
4
Strely mimo
4
92
Útok
126
43
Nebezpečný útok
71
49
Držanie lopty %
51

Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 1 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

2
Strely na bránu
4
2
Strely mimo
1
54
Útok
59
19
Nebezpečný útok
30
51
Držanie lopty %
49
  • 25' - 1st Corner - Telstar
  • 25' - 1st Goal - RKC
  • 29' - 2nd Corner - RKC
  • 31' - 1st Yellow Card - Telstar
  • 35' - 2nd Yellow Card - Telstar
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 46' - 3rd Corner - Telstar
  • 57' - 4th Corner - RKC
  • 59' - 3rd Yellow Card - RKC
  • Race to 3 Corners - Telstar
  • 60' - 5th Corner - Telstar
  • 64' - 6th Corner - RKC
  • 67' - 7th Corner - RKC
  • 73' - 8th Corner - Telstar
  • Race to 5 Corners - Telstar
  • 84' - 9th Corner - Telstar
  • 84' - 10th Corner - Telstar
  • 87' - 11th Corner - Telstar
  • Race to 7 Corners - Telstar
  • 88' - 4th Yellow Card - Telstar
  • 90+2' - 12th Corner - RKC
  • 90+4' - 5th Yellow Card - RKC
  • 90+5' - 6th Yellow Card - Telstar
  • 1-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia