RKC vs PSV Profil tímov
RKC vs PSV Fakty o zápase
2V-2R-6P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 25 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 2.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
7V-3R-0P v posledných 10 zápasoch, s 24 strelenými a 6 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.4 za, 0.6 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
RKC vs PSV Časové rozloženie gólov/rohov
RKC vs PSV Vzájomné zápasy
RKC vs PSV Zobraziť celé H2H →| RKC Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eredivisie | 2014-02-02 | RKC |
0 - 0
1 - 0
|
PSV | V |
|
||||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| RKC Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eerste Divisie - Play-Off | 2017-05-12 | FC Emmen |
0 - 1
0 - 1
|
RKC 1 1 | V | -1.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2017-05-08 | 1 RKC |
0 - 2
1 - 5
|
FC Emmen | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-05-05 | 1 Maastricht |
1 - 1
1 - 1
|
RKC 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-04-28 | 2 RKC |
0 - 0
3 - 0
|
Fortuna Sittard 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-04-21 | Cambuur Leeuwarden |
5 - 0
5 - 0
|
RKC | P | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-04-17 | 2 RKC |
0 - 0
1 - 1
|
Almere City FC | R | 0.0 | Menej |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 6 (3-3) | ||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-04-14 | 2 RKC |
0 - 1
1 - 2
|
VVV 1 | P | +1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-04-07 | De Graafschap |
3 - 0
4 - 0
|
RKC 1 | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-03-31 | 2 RKC |
1 - 1
1 - 4
|
FC Volendam 1 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2017-03-23 | RKC |
1 - 1
2 - 3
|
Telstar 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-03-17 | 1 FC Den Bosch |
0 - 1
1 - 1
|
RKC 5 1 | R | 0.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-03-13 | 3 Achilles 29 |
0 - 1
2 - 3
|
RKC 3 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-03-10 | RKC |
1 - 0
3 - 0
|
FC Oss | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-03-03 | RKC |
1 - 1
5 - 2
|
Helmond Sport 1 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-02-24 | 2 PSV rezervný tím |
1 - 1
4 - 1
|
RKC 2 | P | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-02-17 | 1 RKC |
0 - 1
2 - 1
|
FC Dordrecht 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-02-10 | 1 2 NAC |
1 - 2
2 - 3
|
RKC 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-02-06 | RKC |
0 - 1
1 - 2
|
FC Utrecht rezervný tím 2 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-02-03 | Ajax rezervný tím |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 3 | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-01-27 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
3 - 0
|
RKC 2 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-01-20 | 3 RKC |
0 - 1
1 - 1
|
FC Emmen 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-01-13 | 1 2 Telstar |
0 - 2
0 - 4
|
RKC | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-12-18 | 3 RKC |
1 - 1
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | R | +0.5 | Viac |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-12-09 | Almere City FC |
3 - 0
6 - 2
|
RKC | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-12-02 | 3 RKC |
0 - 0
2 - 0
|
Maastricht 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-11-28 | VVV |
1 - 0
4 - 0
|
RKC 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-11-25 | 2 RKC |
0 - 0
2 - 1
|
De Graafschap | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-11-18 | FC Volendam |
0 - 0
1 - 1
|
RKC 1 | R | -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-11-10 | FC Utrecht |
1 - 0
4 - 0
|
RKC | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2016-11-04 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 2
|
FC Den Bosch 3 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PSV Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-05-14 | PSV |
0 - 1
4 - 1
|
PEC Zwolle | V | -2.0, -2.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eredivisie | 2017-05-07 | 2 FC Groningen |
1 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | R | +1.0, +1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eredivisie | 2017-04-23 | 4 PSV |
1 - 0
1 - 0
|
Ajax 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eredivisie | 2017-04-15 | 1 ADO Den Haag |
0 - 1
1 - 1
|
PSV 1 | R | +1.5, +2.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eredivisie | 2017-04-09 | 1 PSV |
1 - 0
5 - 0
|
Willem II | V | -2.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eredivisie | 2017-04-06 | 1 FC Twente |
1 - 1
2 - 2
|
PSV 1 | R | +1.0, +1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-04-01 | Sparta Rotterdam |
0 - 2
0 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-03-18 | PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Vitesse 3 | V | -1.5, -2.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-03-11 | 3 Go Ahead Eagles |
0 - 1
1 - 3
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-03-04 | PSV |
2 - 0
4 - 0
|
Roda JC 2 | V | -2.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
16-2 (18) | 12-1 (13) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-02-26 | Feyenoord |
1 - 0
2 - 1
|
PSV 2 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-02-18 | 1 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
NEC 1 | V | -2.0, -2.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-02-12 | 1 PSV |
0 - 0
3 - 0
|
FC Utrecht 2 | V | -1.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-02-04 | 1 2 AZ |
1 - 3
2 - 4
|
PSV 5 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-01-28 | Heracles |
0 - 0
1 - 2
|
PSV | V | +1.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-01-22 | 3 PSV |
2 - 1
4 - 3
|
Heerenveen 1 | V | -1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
15-3 (18) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2017-01-14 | PSV |
1 - 0
2 - 0
|
Excelsior 2 | V | -2.0, -2.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2017-01-08 | 1 SC Freiburg |
0 - 0
1 - 2
|
PSV | V | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2017-01-07 | PSV |
0 - 2
1 - 4
|
Borussia Dortmund | P | +1.0 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-12-18 | 2 Ajax |
0 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-12-10 | PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 2 | V | -2.0, -2.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-12-06 | 2 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FK Rostov 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-12-03 | 1 Roda JC |
0 - 0
0 - 0
|
PSV | R | +1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-11-26 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 1
|
ADO Den Haag | V | -2.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-23 | Atletico Madrid |
0 - 0
2 - 0
|
PSV | P | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-11-19 | Willem II |
0 - 0
0 - 0
|
PSV 2 | R | +1.0, +1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-11-05 | 3 PSV |
0 - 0
1 - 1
|
FC Twente 2 | R | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-01 | PSV |
1 - 1
1 - 2
|
Bayern Mníchov 1 | P | +1.5, +2.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eredivisie | 2016-10-29 | 1 Vitesse |
0 - 1
0 - 2
|
PSV | V | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Pohár | 2016-10-25 | Sparta Rotterdam |
1 - 0
3 - 1
|
PSV | P | +1.5, +2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 5.5 | 4.5 | 1.44 |
| Polčas | 4.5 | 2.62 | 1.95 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+1.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (+0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 7
Roh: 9.0 , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 4 Polčas
Roh: 4.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - PSV -
8' - 2nd Corner - PSV - 10' - Missed Penalty - PSV
-
10' - 3rd Corner - PSV - Race to 3 Corners - PSV
-
22' - 4th Corner - RKC -
31' - 5th Corner - PSV -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - RKC - Race to 5 Corners - PSV
-
50' - 7th Corner - PSV -
54' - 1st Goal - PSV -
58' - 8th Corner - PSV - Race to 7 Corners - PSV
-
74' - 9th Corner - PSV -
78' - 2nd Goal - PSV -
0-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
