PSG vs FC Bazilej Profil tímov
PSG vs FC Bazilej Fakty o zápase
6V-2R-2P v posledných 10 zápasoch, s 22 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.2 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
7V-2R-1P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 0.8 proti. Výhry 70%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
| PSG | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| FC Bazilej | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| PSG | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| FC Bazilej | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
PSG vs FC Bazilej Časové rozloženie gólov/rohov
PSG vs FC Bazilej Vzájomné zápasy
PSG vs FC Bazilej Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| PSG Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-10-15 | 1 Nancy |
0 - 2
1 - 2
|
PSG 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-10-01 | 1 PSG |
2 - 0
2 - 0
|
Bordeaux 1 | V | -1.5, -2.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-09-28 | 3 Ludogorets Razgrad |
1 - 1
1 - 3
|
PSG 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-09-23 | 3 Toulouse |
0 - 0
2 - 0
|
PSG 3 1 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-09-20 | 1 PSG |
2 - 0
3 - 0
|
Dijon | V | -2.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-09-16 | 1 Caen |
0 - 4
0 - 6
|
PSG 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-09-13 | 1 2 PSG |
1 - 0
1 - 1
|
Arsenal 2 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-7 (18) | 7-5 (12) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-09-09 | 2 PSG |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 4 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-08-28 | 1 Monako |
2 - 0
3 - 1
|
PSG 2 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-08-21 | 1 PSG |
0 - 0
3 - 0
|
Metz 1 | V | -2.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
15-2 (17) | 10-0 (10) | 6 (6-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-08-12 | 3 Bastia |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 2 | V | +1.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Superpohár | 2016-08-06 | PSG |
3 - 1
4 - 1
|
Lyon 2 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2016-07-31 | 1 PSG |
2 - 0
4 - 0
|
Leicester 1 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2016-07-28 | Real Madrid |
1 - 3
1 - 3
|
PSG 4 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2016-07-24 | Inter Miláno |
1 - 1
1 - 3
|
PSG 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2016-07-13 | PSG |
0 - 1
2 - 1
|
West Brom | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Pohár | 2016-05-21 | 1 Marseille |
1 - 1
2 - 4
|
PSG | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-05-14 | 1 PSG |
2 - 0
4 - 0
|
Nantes 1 | V | -2.0, -2.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-05-11 | 1 Bordeaux |
0 - 0
1 - 1
|
PSG 2 | R | +1.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-05-07 | 1 Ajaccio GFCA |
0 - 1
0 - 4
|
PSG 1 | V | +1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-04-29 | 1 PSG |
0 - 0
4 - 0
|
Rennes 1 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2016-04-23 | 1 2 PSG |
1 - 0
2 - 1
|
Lille 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
9-8 (17) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Francúzsko - Pohár | 2016-04-19 | 2 Lorient |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 2 | V | +1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-04-16 | PSG |
2 - 0
6 - 0
|
Caen | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-04-12 | 1 Man City |
0 - 0
1 - 0
|
PSG 3 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-04-09 | 1 Guingamp |
0 - 0
0 - 2
|
PSG | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-04-06 | 2 PSG |
1 - 1
2 - 2
|
Man City 4 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-04-02 | 1 PSG |
2 - 1
4 - 1
|
Nice | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-03-20 | 1 PSG |
0 - 0
0 - 2
|
Monako 1 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-03-13 | 1 1 Troyes |
0 - 3
0 - 9
|
PSG | V | +2.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Bazilej Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-10-15 | FC Bazilej |
1 - 0
3 - 0
|
Lucerne 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-10-01 | FC Bazilej |
0 - 1
1 - 1
|
FC Thun 3 | R | -1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-09-28 | Arsenal |
2 - 0
2 - 0
|
FC Bazilej 2 | P | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-09-24 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 3
|
FC Bazilej 2 | V | +1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-09-21 | 1 1 Lausanne Sports |
1 - 0
1 - 2
|
FC Bazilej 1 | V | +1.0, +1.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Švajčiarsky pohár | 2016-09-18 | 1 2 Zug 94 |
0 - 0
0 - 1
|
FC Bazilej | V | +3.0, +3.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2016-09-13 | 1 FC Bazilej |
0 - 1
1 - 1
|
Ludogorets Razgrad 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-09-10 | FC Bazilej |
2 - 1
3 - 1
|
Grasshoppers 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-08-28 | 2 FC Thun |
0 - 3
0 - 3
|
FC Bazilej 1 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-08-20 | 3 FC Bazilej |
1 - 0
4 - 1
|
Lugano 1 | V | -2.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
11-2 (13) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-08-10 | 1 FC Bazilej |
0 - 0
3 - 0
|
Young Boys 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-08-07 | 1 Lucerne |
2 - 1
2 - 3
|
FC Bazilej 1 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-07-31 | 2 FC Vaduz |
1 - 3
1 - 5
|
FC Bazilej 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-07-24 | 1 FC Bazilej |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-07-19 | 1 FC Bazilej |
0 - 1
3 - 3
|
Wolfsburg 2 | R | 0.0 | 9.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-07-16 | FC Bazilej |
0 - 1
0 - 1
|
Monako | P | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-07-13 | 1 Zenit Petrohrad |
2 - 0
4 - 1
|
FC Bazilej | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-07-01 | 1 Mníchov 1860 |
0 - 0
1 - 1
|
FC Bazilej 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-06-25 | 1 1 FC Bazilej |
1 - 2
2 - 4
|
St Gallen 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-05-25 | 1 FC Bazilej |
0 - 1
0 - 1
|
Grasshoppers 4 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-05-22 | 3 Young Boys |
0 - 3
2 - 3
|
FC Bazilej 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-05-16 | 2 Lucerne |
2 - 0
4 - 0
|
FC Bazilej 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-05-10 | 1 FC Bazilej |
0 - 1
1 - 1
|
FC Thun 2 | R | -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-05-07 | 2 FC Zürich |
1 - 1
2 - 3
|
FC Bazilej 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-30 | 2 FC Bazilej |
1 - 0
2 - 1
|
FC Sion 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-24 | FC Vaduz |
0 - 0
0 - 0
|
FC Bazilej 2 | R | +1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-20 | 1 FC Bazilej |
1 - 0
3 - 0
|
FC Lugano 2 | V | -2.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-17 | 1 St Gallen |
0 - 1
0 - 7
|
FC Bazilej 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-13 | 3 FC Lugano |
0 - 4
1 - 4
|
FC Bazilej | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švajčiarsko - Superliga | 2016-04-10 | 1 2 FC Bazilej |
0 - 0
2 - 2
|
FC Zürich 4 | R | -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.2 | 7.5 | 17 |
| Polčas | 1.57 | 2.87 | 12 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 5
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 3 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - FC Bazilej -
20' - 2nd Corner - FC Bazilej - Race to 3 Corners - FC Bazilej
-
21' - 3rd Corner - FC Bazilej -
37' - 4th Corner - PSG -
40' - 1st Goal - PSG -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 5th Corner - PSG - 61' Substitution - Sporar for Doumbia - FC Bazilej
-
62' - 2nd Goal - PSG -
64' - 1st Yellow Card - PSG -
65' - 6th Corner - FC Bazilej -
66' - 2nd Yellow Card - FC Bazilej - 70' Substitution - Zuffi for Delgado - FC Bazilej
-
76' - 3rd Yellow Card - FC Bazilej - 78' Substitution - Janko for Die - FC Bazilej
- Race to 5 Corners - FC Bazilej
-
79' - 7th Corner - FC Bazilej -
80' - 8th Corner - PSG - 81' Substitution - Ben Arfa for Lucas Moura - PSG
- 83' Substitution - Krychowiak for Matuidi - PSG
- 85' Substitution - Jese for Di Maria - PSG
-
90+3' - 3rd Goal - PSG -
3-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

