Peterborough vs Gillingham Profil tímov
Peterborough vs Gillingham Fakty o zápase
3V-1R-6P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
| Peterborough | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Gillingham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Peterborough | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Gillingham | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Peterborough vs Gillingham Časové rozloženie gólov/rohov
Peterborough vs Gillingham Vzájomné zápasy
Peterborough vs Gillingham Zobraziť celé H2H →| Peterborough Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2018-09-22 | 4 Gillingham |
0 - 1
2 - 4
|
Peterborough 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 11.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2018-02-10 | 4 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Peterborough 1 | R | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2017-10-14 | 1 Peterborough |
0 - 1
0 - 1
|
Gillingham 3 | P | -1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2017-03-25 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2016-12-26 | 1 Peterborough |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2016-01-23 | 1 Gillingham |
0 - 1
2 - 1
|
Peterborough 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2015-08-29 | 3 Peterborough |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglicko - League 1 | 2015-02-09 | 1 Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Gillingham 1 | P | -0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-16 | 1 Gillingham |
1 - 1
2 - 1
|
Peterborough 4 | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Peterborough Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-23 | 1 Peterborough |
1 - 0
2 - 0
|
Southend 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-16 | 3 Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Coventry | P | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-12 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough 3 1 | P | 0.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-09 | 2 Bradford |
0 - 0
3 - 1
|
Peterborough 1 | P | 0.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-02 | 2 Peterborough |
3 - 2
4 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-02-23 | 1 Peterborough |
1 - 2
1 - 2
|
Shrewsbury 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-16 | 3 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 3 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-09 | 2 Doncaster |
0 - 1
3 - 1
|
Peterborough 3 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-02 | 1 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 1
|
Plymouth 2 | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-29 | Bristol Rovers |
2 - 1
2 - 2
|
Peterborough | R | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-26 | 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Charlton 3 | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2019-01-22 | 1 Portsmouth |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-19 | 1 Luton |
2 - 0
4 - 0
|
Peterborough 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-12 | Peterborough |
1 - 0
2 - 1
|
Rochdale 3 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2019-01-09 | 1 Chelsea U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-01-05 | 1 Middlesbrough |
0 - 0
5 - 0
|
Peterborough 1 | P | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-01 | 2 Peterborough |
0 - 1
0 - 2
|
Scunthorpe 5 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-29 | 1 Accrington Stanley |
0 - 2
0 - 4
|
Peterborough 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-26 | 1 Barnsley |
1 - 0
2 - 0
|
Peterborough 1 | P | -1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-22 | 2 Peterborough |
0 - 1
1 - 1
|
Walsall 1 | R | -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-15 | 1 Shrewsbury |
1 - 1
2 - 2
|
Peterborough 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2018-12-11 | 2 Bradford |
1 - 3
4 - 4
|
Peterborough 3 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-08 | 3 Peterborough |
1 - 1
2 - 2
|
Oxford Utd 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2018-12-04 | 2 Exeter |
0 - 0
0 - 2
|
Peterborough 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Anglicko - FA Cup | 2018-12-01 | 2 Peterborough |
2 - 0
2 - 2
|
Bradford 3 | R | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-27 | Peterborough |
0 - 0
1 - 0
|
AFC Wimbledon | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-23 | 1 Coventry |
0 - 0
1 - 1
|
Peterborough 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-17 | 1 Peterborough |
0 - 1
1 - 1
|
Bradford 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2018-11-13 | 1 Peterborough |
2 - 0
2 - 1
|
Luton 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2018-11-10 | 1 1 Bromley |
1 - 1
1 - 3
|
Peterborough | V | +1.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Gillingham Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-30 | 2 Gillingham |
1 - 1
1 - 1
|
Rochdale 5 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-23 | 2 AFC Wimbledon |
1 - 2
2 - 4
|
Gillingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-16 | Luton |
1 - 0
2 - 2
|
Gillingham 1 | R | -1.0, -1.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-12 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol Rovers | P | 0.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-09 | 2 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Oxford Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-03-02 | 2 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 2 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-23 | Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-19 | 2 Sunderland |
2 - 2
4 - 2
|
Gillingham 3 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 11.5 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-16 | 1 Gillingham |
1 - 0
1 - 0
|
Scunthorpe 1 | V | 0.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-09 | 2 Gillingham |
0 - 2
1 - 4
|
Barnsley 2 | P | +1.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-02 | 1 Coventry |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-29 | Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-01-26 | 1 Swansea |
2 - 0
4 - 1
|
Gillingham | P | -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-19 | Gillingham |
0 - 2
0 - 3
|
Walsall | P | 0.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-12 | 1 Burton Albion |
0 - 2
2 - 3
|
Gillingham 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-01-05 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Cardiff | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-01 | 1 2 Southend |
1 - 0
2 - 0
|
Gillingham 2 | P | -0.5 | Menej | 11.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-29 | 1 Gillingham |
0 - 1
1 - 3
|
Doncaster 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-26 | 2 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Portsmouth | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
2-10 (12) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-22 | 1 Charlton |
2 - 0
2 - 0
|
Gillingham | P | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
9-7 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-15 | 2 Gillingham |
0 - 2
2 - 2
|
Wycombe | R | 0.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 5 (2-3) | 3 (0-3) |
| Anglicko - League 1 | 2018-12-08 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 2
|
Gillingham 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2018-12-02 | 1 Slough |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-27 | Bristol Rovers |
0 - 1
1 - 2
|
Gillingham 2 1 | V | -0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-24 | 2 Gillingham |
0 - 1
1 - 3
|
Luton 2 | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2018-11-21 | 2 Hartlepool |
2 - 0
2 - 2
|
Gillingham 1 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-17 | 3 Oxford Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Gillingham 1 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2018-11-13 | 3 Gillingham |
0 - 1
2 - 1
|
Crawley Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglicko - FA Cup | 2018-11-10 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Hartlepool 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2018-11-06 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Blackpool 2 | P | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.95 | 3.75 | 4 |
| Polčas | 2.5 | 2.25 | 4 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (11.0) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 4 - 6
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 3 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Corner - Gillingham -
16' - 2nd Corner - Peterborough -
22' - 3rd Corner - Gillingham - 25' Substitution - Charles-Cook for Byrne - Gillingham
-
28' - 1st Yellow Card - Gillingham - Race to 3 Corners - Gillingham
-
43' - 4th Corner - Gillingham -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Gillingham -
58' - 1st Goal - Peterborough - Race to 5 Corners - Gillingham
-
61' - 6th Corner - Gillingham -
62' - 2nd Yellow Card - Peterborough -
68' - 3rd Yellow Card - Peterborough - 64' Substitution - Godden for Toney - Peterborough
-
70' - 7th Corner - Gillingham -
78' - 8th Corner - Peterborough -
78' - 9th Corner - Peterborough - 76' Substitution - Cooper for Tomlin - Peterborough
- 80' Substitution - List for Burke - Gillingham
-
83' - 4th Yellow Card - Gillingham -
85' - 2nd Goal - Peterborough - 82' Substitution - Knight for Reed - Peterborough
- 90' Substitution - King for Charles-Cook - Gillingham
-
90+4' - 10th Corner - Peterborough -
2-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

