ne, Sep 13, 2020 · 00:15
Penarol
7 4
0 - 0
Celý zápas · Polčas 0-0
Torque
3 4
NajstaršieNedávne
PRVPVR
2.25
3.20
3.25
NedávneNajstaršie
VRPVVP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Viac 9.0
Rohy spolu
+0.25
Torque
Penarol
RVRVPRVPVRNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej2/10
Ázijský handicapNekryje2/10
Torque
VRVPPVVPRVNedávneStabilné+0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 13
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Penarol

4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 20%, góly Over 20%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Rohy spolu 9.0
Viac 50%5 Neplatné 10%1 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 30%3 Prehra 50%5
Torque

5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prehra 30%3
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 9.0
Viac 40%4 Neplatné 20%2 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Posledné
Penarol
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Torque
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Penarol
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Torque
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Penarol Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Clausura 2018-09-23 1 3 Penarol
1 - 0
1 - 1
Torque 4 R -1.0, -1.5 Menej 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2018-06-01 2 3 Penarol
2 - 2
3 - 4
Torque 3 1 P -1.0, -1.5 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2018-04-01 2 Torque
1 - 0
2 - 0
Penarol 1 P +1.0, +1.5 Menej 9.5
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Penarol Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Apertura 2020-09-09 4 CA River Plate
0 - 0
0 - 0
Penarol 3 R +0.5 Menej
Uruguaj - Apertura 2020-09-05 4 Penarol
3 - 1
3 - 2
Liverpool Montevideo 2 V -1.0 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2020-08-31 2 Penarol
0 - 0
0 - 2
Montevideo Wanderers 3 P -0.5 Menej 9.5
Uruguaj - Apertura 2020-08-28 1 Penarol
1 - 0
2 - 0
Cerro Largo 4 1 V -0.5 Menej 9.5
Uruguaj - Apertura 2020-08-22 4 Penarol
1 - 0
2 - 2
Rentistas 1 R -1.0 Viac 9.0
Uruguaj - Apertura 2020-08-19 4 Deportivo Maldonado
0 - 0
2 - 0
Penarol 2 P +0.5, +1.0 Menej
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Apertura 2020-08-16 1 Penarol
0 - 0
2 - 0
Boston River 4 V -1.0 Menej 9.5 Viac
9-4 (13) 7-2 (9) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguaj - Apertura 2020-08-09 1 Nacional De Football
1 - 0
1 - 1
Penarol 1 1 R 0.0 Menej 9.5 Viac
3-10 (13) 2-6 (8) 3 (0-3) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2020-03-11 1 2 Penarol
0 - 0
1 - 0
Jorge Wilstermann 3 V -1.0 Menej 9.5 Menej
6-1 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Apertura 2020-03-07 3 Penarol
0 - 0
1 - 1
Danubio 3 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguaj - Apertura 2020-02-23 2 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 1
Penarol 2 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
5-7 (12) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (0-3)
Uruguaj - Apertura 2020-02-15 1 3 Penarol
1 - 1
2 - 1
Cerro 2 V -1.5 Viac 9.5 Viac
10-4 (14) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Svet - priateľské zápasy klubov 2020-02-08 1 4 Deportivo Maldonado
0 - 0
0 - 0
Penarol 5 R +0.5, +1.0 Menej
2-6 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Svet - priateľské zápasy klubov 2020-02-01 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Belgrano 1 R -1.0 Menej 8.5 Viac
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2020-01-26 4 LAFC
2 - 0
2 - 0
Penarol 1 P 0.0, -0.5 Menej
5-6 (11) 3-5 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Grand Final 2019-12-15 4 Nacional De Football
0 - 0
1 - 0
Penarol 6 2 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Uruguaj - Grand Final 2019-12-11 1 3 Penarol
0 - 0
0 - 2
Nacional De Football 2 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
4-2 (6) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Clausura 2019-12-05 3 Penarol
1 - 0
2 - 1
Cerro Largo 3 V -1.0 Viac 9.5 Menej
1-5 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2019-11-27 Club Atletico Progreso
0 - 0
0 - 0
Penarol 1 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2019-11-22 Penarol
1 - 1
2 - 1
Atletico Fenix Montevideo 3 1 V -1.5 Viac 9.5 Viac
9-2 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2019-11-17 3 Nacional De Football
0 - 0
0 - 0
Penarol 3 R 0.0 Menej 10.0 Menej
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguaj - Clausura 2019-11-09 2 Penarol
0 - 0
1 - 0
CA River Plate 4 1 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
6-6 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Uruguaj - Clausura 2019-11-06 2 Cerro
0 - 1
1 - 3
Penarol 2 V +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2019-11-02 2 Penarol
0 - 0
2 - 1
Plaza Colonia 5 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2019-10-25 3 Danubio
0 - 0
0 - 2
Penarol 4 V +0.5 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Uruguaj - Clausura 2019-10-20 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Boston River 4 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
7-3 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2019-10-17 Racing Club de Montevideo
1 - 1
3 - 3
Penarol R +0.5, +1.0 Viac 10.0 Viac
2-11 (13) 0-7 (7) 3 (0-3) 2 (0-2)
Uruguaj - Clausura 2019-10-11 4 Penarol
0 - 0
1 - 0
Montevideo Wanderers 2 V -1.0 Menej 10.0 Viac
12-3 (15) 7-1 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2019-10-06 2 Liverpool Montevideo
0 - 0
1 - 0
Penarol 3 P +0.5 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2019-09-21 4 Juventud De Las Piedras
1 - 0
1 - 1
Penarol 2 R +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 3-4 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Torque Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Apertura 2020-09-09 1 Torque
2 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 5 1 V 0.0,+0.5 Viac
Uruguaj - Apertura 2020-09-04 3 Cerro Largo
1 - 0
1 - 1
Torque 3 1 R 0.0 Menej 9.0
Uruguaj - Apertura 2020-08-29 2 3 Torque
1 - 1
1 - 3
Rentistas 3 P 0.0, -0.5 Viac 8.5
Uruguaj - Apertura 2020-08-26 1 6 Deportivo Maldonado
0 - 1
0 - 3
Torque 5 V 0.0 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2020-08-23 1 Torque
1 - 0
2 - 0
Boston River 1 V 0.0, -0.5 Menej
Uruguaj - Apertura 2020-08-20 6 Nacional De Football
2 - 0
2 - 0
Torque 2 P -1.0 Menej 9.0 Push
4-5 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (0-3)
Uruguaj - Apertura 2020-08-14 5 Torque
0 - 1
1 - 2
Danubio 2 P 0.0 Viac 9.0 Menej
2-3 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Apertura 2020-08-08 6 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Torque 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
6-4 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 6 (5-1)
Uruguaj - Apertura 2020-03-07 3 Torque
1 - 1
1 - 1
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
8-3 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (3-2)
Uruguaj - Apertura 2020-02-26 2 Atletico Fenix Montevideo
0 - 1
1 - 3
Torque 2 V -0.5 Viac 9.0 Menej
5-2 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Uruguaj - Apertura 2020-02-15 1 4 Torque
0 - 1
1 - 3
Club Atletico Progreso 2 P 0.0 Viac 9.0 Viac
4-7 (11) 1-7 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguaj - Segunda 2019-11-03 Torque
1 - 1
1 - 1
Deportivo Maldonado 1 R 0.0 Push 9.0 Menej
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Segunda 2019-09-21 6 Villa Espanola
0 - 0
0 - 1
Torque 1 V 0.0 Menej
4-9 (13) 2-6 (8) 3 (0-3) 1 (1-0)
Uruguaj - Segunda 2019-09-07 1 4 Rentistas
0 - 0
0 - 1
Torque 4 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-08-31 4 Torque
1 - 0
2 - 0
Villa Teresa 3 1 V -0.5 Menej
3-5 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-08-24 1 4 IA Sud America
0 - 0
0 - 0
Torque 4 1 R 0.0 Menej 9.5 Menej
2-5 (7) 2-3 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-08-20 2 Torque
0 - 1
2 - 1
CA Atenas 5 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Push
5-5 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-08-11 1 3 Albion FC
0 - 3
1 - 4
Torque 2 V 0.0 Viac
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Segunda 2019-07-20 2 Deportivo Maldonado
1 - 0
2 - 0
Torque 1 P 0.0, -0.5 Menej
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguaj - Segunda 2019-07-14 1 2 Torque
1 - 0
1 - 0
CA Bella Vista 2 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Segunda 2019-07-07 2 Central Espanol
0 - 0
0 - 0
Torque 2 1 R 0.0 Menej
3-5 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-06-20 2 Torque
1 - 0
3 - 1
Villa Espanola 3 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-4 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguaj - Segunda 2019-06-08 4 Cerrito
0 - 1
1 - 2
Torque V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguaj - Segunda 2019-06-01 1 3 Torque
1 - 0
1 - 1
Rentistas 1 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguaj - Segunda 2019-05-25 5 Villa Teresa
0 - 0
1 - 0
Torque 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
4-7 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Uruguaj - Segunda 2019-05-17 2 Torque
0 - 0
1 - 1
IA Sud America 5 R -0.5 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Uruguaj - Segunda 2019-05-11 5 CA Atenas
0 - 1
1 - 1
Torque 1 R 0.0, -0.5 Menej
9-2 (11) 7-1 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Uruguaj - Segunda 2019-05-04 2 Torque
0 - 0
2 - 0
Albion FC 3 V -0.5 Menej
5-2 (7) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2018-11-03 3 Atletico Fenix Montevideo
2 - 0
2 - 1
Torque 4 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
2-10 (12) 0-6 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguaj - Clausura 2018-10-27 2 Torque
0 - 0
0 - 0
Rampla Juniors 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.25 3.2 3.25
Polčas 2.875 2.1 3.75
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domáci@2 [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.0) [email protected] [email protected]
Polčas (4.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] Menej@2
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 7 - 3

Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

0
Strely na bránu
1
5
Strely mimo
6
53
Útok
68
49
Nebezpečný útok
50
43
Držanie lopty %
57

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Polčas

Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

0
Strely na bránu
0
2
Strely mimo
2
21
Útok
33
16
Nebezpečný útok
22
38
Držanie lopty %
62
  • 3' - 1st Corner - Torque
  • 25' - 2nd Corner - Penarol
  • 26' - 3rd Corner - Penarol
  • 28' - 4th Corner - Torque
  • 36' - 1st Yellow Card - Penarol
  • 37' - 2nd Yellow Card - Torque
  • 37' - 3rd Yellow Card - Penarol
  • 42' - 4th Yellow Card - Torque
  • 45' - 5th Yellow Card - Torque
  • 45+3' - 6th Yellow Card - Torque
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 5th Corner - Torque
  • Race to 3 Corners - Torque
  • 55' - 6th Corner - Penarol
  • 62' - 7th Corner - Penarol
  • Race to 5 Corners - Penarol
  • 68' - 8th Corner - Penarol
  • 70' - 7th Yellow Card - Penarol
  • 81' - 9th Corner - Penarol
  • 81' - 10th Corner - Penarol
  • Race to 7 Corners - Penarol
  • 83' - 8th Yellow Card - Penarol

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia