st, Jan 14, 2015 · 21:50
NajstaršieNedávne
PPVVPP
3.60
3.30
2.05
NedávneNajstaršie
PVVRVV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.25
River Plate
Penarol vs River Plate Profil tímov
Penarol
RVPPVPPVVPNedávnePokles-0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 16
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapNekryje3/9
River Plate
RPRRPVVRVVNedávneV ráži+1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej1/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Tím druhého polčasuTím obratovViac ako 2.5 karty v 8 z posledných 10Gól v 1. polčase v 7 z posledných 10
Penarol vs River Plate Fakty o zápase
Penarol
4V-0R-6P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 33%, góly Over 90%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 0%0
Prehra 60%6
Góly spolu 2.5
Viac 90%9
Neplatné 0%0
Menej 10%1
Ázijský hendikep
Výhra 33%3
Neplatné 11%1
Prehra 55%5
River Plate
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 7 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 0.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 10%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 10%1
Neplatné 0%0
Menej 90%9
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prehra 40%4
Posledné
| Penarol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| River Plate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Penarol | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| River Plate | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.33,
Sm. odch.: 1.25, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 40%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Penarol vs River Plate Časové rozloženie gólov/rohov
Penarol vs River Plate Vzájomné zápasy
Penarol vs River Plate Zobraziť celé H2H →| Penarol Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | Penarol |
1 - 1
3 - 1
|
River Plate | V | Viac | 11.0 |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Penarol Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2015-01-13 | 1 Nacional De Montevideo |
0 - 0
1 - 0
|
Penarol 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-12-07 | 2 Penarol |
2 - 0
2 - 3
|
Racing Club de Montevideo | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-23 | 3 Atletico Fenix Montevideo |
1 - 0
1 - 2
|
Penarol 2 | V | +1.0 | Viac |
|
||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-15 | Penarol |
1 - 0
4 - 0
|
Rentistas | V | -1.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-09 | 1 3 Nacional De Football |
0 - 0
2 - 1
|
Penarol 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-02 | 1 2 Penarol |
1 - 0
2 - 3
|
Rampla Juniors 1 | P |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||||
| Copa Sudamericana | 2014-10-22 | 2 Penarol |
2 - 0
2 - 1
|
Estudiantes LP 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-18 | 1 Montevideo Wanderers |
1 - 0
2 - 1
|
Penarol 6 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Copa Sudamericana | 2014-10-14 | 2 Estudiantes LP |
1 - 0
2 - 1
|
Penarol 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-10 | Penarol |
2 - 0
4 - 1
|
CA Atenas | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-04 | 3 Danubio |
1 - 0
1 - 1
|
Penarol 2 | R | +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | Penarol |
1 - 1
3 - 1
|
River Plate | V | Viac | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | 1 3 Penarol |
1 - 1
3 - 1
|
CA River Plate 3 1 | V | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Copa Sudamericana | 2014-09-25 | 2 Deportivo Cali |
0 - 1
0 - 1
|
Penarol 6 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-20 | El Tanque Sisley |
1 - 0
1 - 1
|
Penarol | R | +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Copa Sudamericana | 2014-09-17 | 3 Penarol |
1 - 0
2 - 2
|
Deportivo Cali 3 | R | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-12 | 3 Penarol |
1 - 0
1 - 1
|
IA Sud America 4 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-06 | 3 Defensor Sporting |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-31 | Penarol |
1 - 0
2 - 0
|
Tacuarembo | V | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Copa Sudamericana | 2014-08-29 | Jorge Wilstermann |
0 - 1
0 - 4
|
Penarol | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Copa Sudamericana | 2014-08-21 | Penarol |
1 - 0
2 - 0
|
Jorge Wilstermann | V | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-16 | Penarol |
1 - 0
3 - 0
|
Cerro | V | Viac | 11.0 | Viac |
|
8-10 (18) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2014-08-09 | Penarol |
1 - 0
2 - 2
|
Olimpo B Blanca | R | Viac | 9.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2014-08-06 | Penarol |
0 - 0
2 - 0
|
Ferro Carril Oeste | V | Menej |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| River Plate Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2015-01-12 | 1 River Plate |
0 - 0
0 - 1
|
Universitario de Deportes | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Argentína - Liga Profesional | 2014-12-14 | 2 Quilmes |
0 - 0
0 - 1
|
River Plate 2 | V | +0.5, +1.0 | Menej |
|
||||||
| Copa Sudamericana | 2014-12-11 | 1 River Plate |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Nacional 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2014-12-04 | Atletico Nacional |
1 - 0
1 - 1
|
River Plate 2 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Argentína - Liga Profesional | 2014-11-30 | 1 3 River Plate |
0 - 1
3 - 2
|
Banfield 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2014-11-27 | 4 River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Boca Juniors 5 1 | V | -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-11-24 | Racing Club |
1 - 0
1 - 0
|
River Plate | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2014-11-20 | 2 Boca Juniors |
0 - 0
0 - 0
|
River Plate 7 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-11-16 | 3 River Plate |
1 - 0
1 - 1
|
Olimpo B Blanca 2 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
12-3 (15) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-11-12 | 3 River Plate |
0 - 1
0 - 1
|
Estudiantes LP 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-11-10 | 5 Velez Sarsfield |
1 - 1
1 - 1
|
River Plate 5 | R | +0.5 | Push | 9.0 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Copa Sudamericana | 2014-11-07 | 2 River Plate |
1 - 1
3 - 2
|
Estudiantes LP 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Copa Sudamericana | 2014-10-29 | 1 Estudiantes LP |
1 - 0
1 - 2
|
River Plate 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-10-27 | 4 Atletico Rafaela |
1 - 0
1 - 2
|
River Plate 3 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Copa Sudamericana | 2014-10-23 | 1 River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Libertad Asuncion 1 1 | V | -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-10-19 | 1 River Plate |
1 - 0
3 - 0
|
Belgrano 4 | V | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Copa Sudamericana | 2014-10-17 | 3 Libertad Asuncion |
1 - 0
1 - 3
|
River Plate 3 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-10-13 | Newell's |
0 - 0
0 - 1
|
River Plate 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Argentína - Pohár | 2014-10-10 | 1 River Plate |
0 - 0
0 - 0
|
Rosario Central 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-10-05 | 1 3 River Plate |
0 - 1
1 - 1
|
Boca Juniors 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-05 | River Plate |
2 - 0
3 - 0
|
Cerro | V | Viac |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Argentína - Liga Profesional | 2014-09-29 | 4 Lanus |
2 - 0
1 - 1
|
River Plate 4 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | Penarol |
1 - 1
3 - 1
|
River Plate | P | Viac | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Copa Sudamericana | 2014-09-26 | River Plate |
1 - 1
1 - 1
|
Emelec | R | Menej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Argentína - Liga Profesional | 2014-09-25 | 1 Arsenal de Sarandi |
0 - 0
1 - 1
|
River Plate 3 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Copa Sudamericana | 2014-09-19 | Emelec |
1 - 0
2 - 1
|
River Plate | P | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |
| Copa Sudamericana | 2014-09-18 | 2 River Plate |
2 - 0
2 - 0
|
Godoy Cruz 3 | V | -1.0 | Push |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-13 | Rentistas |
0 - 0
2 - 0
|
River Plate | P | Menej |
|
3-12 (15) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | |||
| Argentína - Liga Profesional | 2014-09-07 | River Plate |
1 - 0
2 - 0
|
CA Tigre | V | Menej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-07 | River Plate |
0 - 2
1 - 3
|
Nacional De Football | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.6 | 3.3 | 2.05 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 8 - 8
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
-
7' - 1st Yellow Card - River Plate -
10' - 2nd Yellow Card - Penarol -
19' - 1st Corner - River Plate -
21' - 2nd Corner - River Plate -
25' - 3rd Corner - River Plate - Race to 3 Corners - River Plate
-
26' - 1st Goal - River Plate -
35' - 4th Corner - Penarol -
39' - 5th Corner - River Plate -
48' - 6th Corner - Penarol -
53' - 7th Corner - Penarol -
65' - 8th Corner - Penarol -
66' - 9th Corner - Penarol - Race to 5 Corners - Penarol
-
66' - 10th Corner - Penarol -
67' - 11th Corner - River Plate -
68' - 12th Corner - River Plate -
72' - 13th Corner - River Plate - Race to 7 Corners - River Plate
-
78' - 14th Corner - Penarol -
80' - 15th Corner - Penarol -
83' - 2nd Goal - Penarol -
85' - 3rd Yellow Card - Penarol -
88' - 4th Yellow Card - Penarol -
90+3' - 16th Corner - River Plate
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

