Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.25
Novelda
Novelda vs Eldense Profil tímov
Novelda
PVVVVRVVPPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnané5/9
Tím druhého polčasuTím obratovViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10Gól v 1. polčase v 7 z posledných 10
Eldense
RPPVVPPRVPNedávnePokles-0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 14
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje3/9
V závere odpadáNeudrží vedenieViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10Gól v 1. polčase v 8 z posledných 10
Novelda vs Eldense Fakty o zápase
Novelda
6V-1R-3P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 55%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 60%6
Remíza 10%1
Prehra 30%3
Góly spolu 2.5,3.0
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 0%0
Prehra 44%4
Eldense
4V-1R-5P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 33%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 10%1
Prehra 50%5
Góly spolu 2.5,3.0
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 33%3
Neplatné 0%0
Prehra 66%6
Posledné
| Novelda | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Eldense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Novelda | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Eldense | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5,3.0
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 25,
Priemer: 2.40,
Sm. odch.: 1.65, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 36%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Novelda vs Eldense Časové rozloženie gólov/rohov
Novelda vs Eldense Vzájomné zápasy
Novelda vs Eldense Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Novelda Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Tercera - play-off | 2015-05-31 | 4 Novelda |
0 - 1
0 - 1
|
Izarra 3 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - play-off | 2015-05-24 | 4 Izarra |
1 - 1
3 - 2
|
Novelda 3 | P | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-05-17 | 2 UD Beniganim |
0 - 1
0 - 3
|
Novelda 2 | V | 0.0, +0.5 |
|
|||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-05-10 | 3 Novelda |
0 - 0
2 - 1
|
Jove Espanol 4 | V |
|
||||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-05-03 | 3 Paterna CF |
2 - 2
2 - 2
|
Novelda 1 | R | +0.5, +1.0 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-26 | 1 Novelda |
0 - 0
1 - 0
|
Torrevieja 5 | V | -0.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-22 | Novelda |
0 - 0
4 - 0
|
Orihuela 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-18 | 4 Cullera CF |
1 - 0
1 - 2
|
Novelda 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-12 | 2 Novelda |
1 - 0
1 - 0
|
Requena 5 1 | V | -0.5 | Menej |
|
11-3 (14) | 9-2 (11) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-05 | 3 Acero |
1 - 0
1 - 0
|
Novelda 4 | P | 0.0 | Menej | 8.5 | Viac |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-04-01 | 2 Novelda |
0 - 0
1 - 1
|
CD Castellon 2 | R | 0.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-03-22 | 3 Novelda |
0 - 0
0 - 3
|
Ontinyent 3 | P | -0.5 | Viac |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-02-28 | 3 Villarreal C |
0 - 0
0 - 0
|
Novelda 3 1 | R | 0.0 | Menej | 8.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-02-22 | 1 4 Novelda |
0 - 0
1 - 1
|
CF Torre Levante 6 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-02-08 | 1 Novelda |
2 - 0
4 - 1
|
Muro CF 6 | V | -0.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-02-01 | 3 Utiel |
0 - 1
1 - 1
|
Novelda 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-01-25 | 3 Novelda |
3 - 1
5 - 1
|
Atletico Saguntino 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-01-18 | 4 UD Alzira |
0 - 1
2 - 1
|
Novelda 4 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-01-11 | 2 Novelda |
0 - 0
1 - 0
|
La Nucia 3 1 | V | -1.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-01-08 | 3 Crevillente |
0 - 3
0 - 3
|
Novelda 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.0 | Push |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2015-01-03 | 3 Novelda |
0 - 0
0 - 0
|
UD Beniganim 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-12-20 | 4 Jove Espanol |
0 - 2
1 - 2
|
Novelda 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-12-14 | 1 Novelda |
0 - 0
0 - 0
|
Paterna CF 2 | R | -0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-12-07 | 2 Torrevieja |
0 - 0
0 - 1
|
Novelda 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-11-30 | 5 Novelda |
3 - 0
5 - 1
|
Cullera CF 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-11-23 | 1 4 Requena |
1 - 0
1 - 1
|
Novelda 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-11-16 | Novelda |
1 - 1
2 - 2
|
Acero | R | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-11-09 | 2 CD Castellon |
0 - 0
1 - 0
|
Novelda 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-7 (14) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-10-29 | 2 Ontinyent |
1 - 0
1 - 0
|
Novelda 2 | P | -0.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 6 | 2014-10-26 | 1 3 Novelda |
0 - 0
0 - 1
|
Levante B 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Eldense Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-08-07 | 2 Yeclano |
0 - 1
0 - 1
|
Eldense 2 | V | 0.0,+0.5 | Menej |
|
||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-29 | 2 Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Granada CF B 2 | P | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-18 | Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 1 | P | +1.0,+1.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda B - play-off | 2015-05-31 | 1 3 Eldense |
1 - 0
2 - 3
|
Real Aviles CF 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Španielsko - Segunda B - play-off | 2015-05-23 | 5 Real Aviles CF |
1 - 4
1 - 4
|
Eldense 2 | V |
|
||||||||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-05-17 | Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Baleares | R | -1.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-05-10 | 1 Badalona |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense 2 | P | 0.0 |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | |||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-04-26 | 3 UE Sant Andreu |
1 - 1
4 - 3
|
Eldense 2 | P | 0.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (4-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-04-19 | 4 Eldense |
1 - 1
3 - 2
|
Gimnastic 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-04-12 | 4 Elche Ilicitano |
0 - 2
1 - 2
|
Eldense 5 | V | -0.5 | Viac |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-03-28 | 4 Huracan Valencia |
0 - 0
2 - 0
|
Eldense 1 | P | -1.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-03-07 | 4 Real Zaragoza B |
2 - 0
2 - 1
|
Eldense 6 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-02-22 | 4 UE Cornella |
1 - 0
1 - 1
|
Eldense 4 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-01-25 | 1 Alcoyano |
0 - 0
0 - 0
|
Eldense | R | -0.5 | Menej |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-01-18 | 4 Eldense |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia Mestalla 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2015-01-11 | 3 Hercules |
0 - 0
1 - 1
|
Eldense 6 | R | -1.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2014-12-14 | 3 CE L'Hospitalet |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense 4 | P | Menej |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2014-11-23 | Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Elche Ilicitano | R | Menej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2014-11-16 | Olímpic de Xativa |
0 - 1
1 - 2
|
Eldense | V | -0.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2014-10-11 | 1 5 Espanyol B |
0 - 0
1 - 1
|
Eldense 4 1 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Španielsko - Copa del Rey | 2014-09-03 | Hercules |
1 - 0
1 - 1
|
Eldense | R | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |
| Španielsko - Segunda B - skupina 3 | 2014-08-24 | Eldense |
2 - 0
2 - 1
|
Hercules | V | Viac |
|
8-5 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-06 | UCAM Murcia CF |
0 - 0
1 - 0
|
Eldense | P | Menej |
|
3-9 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-29 | Granada CF B |
2 - 1
2 - 1
|
Eldense | P | Viac |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-19 | Elche |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense | P | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 6 - 5
Roh: , Hendikep: 0.0,+0.5 , Góly: 2.5,3.0
-
7' - 1st Corner - Novelda -
8' - 2nd Corner - Novelda - Race to 3 Corners - Novelda
-
10' - 3rd Corner - Novelda -
20' - 4th Corner - Eldense -
21' - 5th Corner - Eldense -
41' - 6th Corner - Novelda -
0-0 score at the end of First Half -
76' - 7th Corner - Eldense -
77' - 1st Goal - Eldense -
86' - 8th Corner - Eldense - Race to 5 Corners - Eldense
-
86' - 9th Corner - Eldense -
90+3' - 10th Corner - Novelda -
90+3' - 11th Corner - Novelda -
0-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

