Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 9.0
Rohy spolu
0.0
Nice
Nice vs Toulouse Profil tímov
Nice
RPRRVRRVVPNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapKryjeKryté 6/10
Rýchly štartTím obratov · berie body v 2 z 4 zápasov po inkasovanom prvom góleGól v 1. polčase v 9 z posledných 10Viac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10
Toulouse
VRVVRPPPPPNedávnePokles-1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
V závere odpadáNeudrží vedenie · nevyhráva 2 z 5 zápasov, v ktorých viedol5 prehier v radeGól v 1. polčase v 8 z posledných 10
Nice vs Toulouse Fakty o zápase
Nice
3V-5R-2P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 50%5
Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Rohy spolu 9.0
Viac 30%3
Neplatné 20%2
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 20%2
Prehra 20%2
Toulouse
3V-2R-5P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prehra 50%5
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 9.0
Viac 50%5
Neplatné 20%2
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 30%3
Prehra 30%3
Posledné
| Nice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Toulouse | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Nice | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Toulouse | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.98,
Sm. odch.: 1.23, Medián: 3,
Modus: 2,
Viac: 58%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Nice vs Toulouse Časové rozloženie gólov/rohov
Nice vs Toulouse Vzájomné zápasy
Nice vs Toulouse Zobraziť celé H2H →| Nice Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-28 | 1 Toulouse |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-05-23 | 2 Toulouse |
0 - 2
2 - 3
|
Nice 4 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-09 | Nice |
1 - 2
3 - 2
|
Toulouse | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Nice Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-31 | 1 Caen |
2 - 0
2 - 0
|
Nice 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-23 | 1 Nice |
2 - 1
2 - 1
|
Lorient 2 | V | -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-15 | Nice |
0 - 1
2 - 1
|
Angers 1 | V | -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-10 | 2 Lille |
1 - 1
1 - 1
|
Nice 3 | R | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Pohár | 2016-01-04 | 1 1 Nice |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | R | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-18 | 2 Nice |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
9-8 (17) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-12-15 | 2 Guingamp |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-12 | 1 2 Reims |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 2 | R | 0.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-04 | 1 Nice |
0 - 2
0 - 3
|
PSG 2 | P | +1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-01 | 2 Lorient |
0 - 0
0 - 0
|
Nice 5 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-28 | 1 Toulouse |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-20 | 1 Nice |
1 - 0
3 - 0
|
Lyon 2 | V | +0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-08 | 2 Marseille |
0 - 1
0 - 1
|
Nice 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-04 | 1 Nice |
1 - 1
1 - 2
|
Nantes 3 | P | -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-01 | 3 Nice |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-10-28 | 1 Caen |
1 - 0
1 - 2
|
Nice 4 | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-24 | 1 3 Ajaccio GFCA |
4 - 0
3 - 1
|
Nice 4 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-18 | 2 Rennes |
0 - 1
1 - 4
|
Nice 2 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-27 | 4 St Etienne |
1 - 2
1 - 4
|
Nice 1 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-23 | Nice |
2 - 1
6 - 1
|
Bordeaux 1 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-19 | 1 Bastia |
1 - 2
1 - 3
|
Nice 2 | V | 0.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-12 | 1 Nice |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-29 | 2 Angers |
1 - 0
1 - 1
|
Nice 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-22 | 1 Nice |
0 - 0
2 - 1
|
Caen 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-15 | 1 4 Troyes |
1 - 3
3 - 3
|
Nice 3 | R | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-08 | 1 3 Nice |
1 - 0
1 - 2
|
Monako 2 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-08-02 | 1 Nice |
2 - 2
3 - 2
|
Neapol 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-28 | 2 Galatasaray |
0 - 0
0 - 4
|
Nice 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
6-9 (15) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-26 | Besiktas |
0 - 1
2 - 2
|
Nice | R | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-21 | Frejus |
0 - 0
0 - 1
|
Nice | V | +0.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Toulouse Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-30 | 1 2 Toulouse |
0 - 1
1 - 2
|
Guingamp 4 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsky ligový pohár | 2016-01-27 | 2 PSG |
0 - 0
2 - 0
|
Toulouse | P | -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-24 | 4 Monako |
2 - 0
4 - 0
|
Toulouse 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Pohár | 2016-01-19 | 2 PSG |
0 - 1
2 - 1
|
Toulouse 2 | P | -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-16 | 1 Toulouse |
0 - 0
0 - 1
|
PSG | P | +1.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsky ligový pohár | 2016-01-13 | Toulouse |
1 - 1
1 - 1
|
Marseille 2 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2016-01-09 | 1 2 Reims |
1 - 0
1 - 3
|
Toulouse 4 | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Pohár | 2016-01-02 | 1 Entente SSG |
0 - 3
0 - 5
|
Toulouse 1 | V | +1.0 | Viac |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-19 | 1 3 Toulouse |
1 - 0
1 - 1
|
Lille 1 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-12-15 | 1 1 Rennes |
0 - 2
1 - 3
|
Toulouse 1 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-12 | 3 Nantes |
0 - 0
1 - 1
|
Toulouse 3 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Menej |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-05 | 1 Toulouse |
1 - 0
2 - 3
|
Lorient 2 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-12-02 | 1 2 Troyes |
0 - 1
0 - 3
|
Toulouse 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-28 | 1 Toulouse |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-21 | 3 Guingamp |
0 - 0
2 - 0
|
Toulouse 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-11-07 | 2 PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Toulouse 1 | P | -2.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-31 | 4 Toulouse |
1 - 1
1 - 1
|
Montpellier 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-10-28 | 2 Toulouse |
0 - 1
2 - 2
|
Auxerre 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-23 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Toulouse 4 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-17 | 1 Toulouse |
1 - 2
1 - 2
|
Angers 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-10-03 | 3 Ajaccio GFCA |
2 - 1
2 - 2
|
Toulouse | R | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-26 | 3 Bastia |
3 - 0
3 - 0
|
Toulouse 3 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
1-18 (19) | 1-8 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-23 | 2 3 Toulouse |
0 - 0
1 - 1
|
Marseille 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-20 | 2 Bordeaux |
0 - 1
1 - 1
|
Toulouse 2 1 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-09-12 | 2 Toulouse |
2 - 0
2 - 2
|
Reims 2 | R | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-29 | 2 Rennes |
1 - 2
3 - 1
|
Toulouse 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-22 | Toulouse |
1 - 0
1 - 1
|
Monako 4 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-15 | 1 Caen |
0 - 0
1 - 0
|
Toulouse 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-08-09 | 1 Toulouse |
1 - 1
2 - 1
|
St Etienne 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-25 | 1 Toulouse |
0 - 0
1 - 1
|
Real Sociedad 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.62 | 3.1 | 2.8 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 7 - 4
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
- 79 -' Substitution - Substitution - Mendy for Seri - Nice
-
4' - 1st Corner - Nice -
5' - 2nd Corner - Nice -
8' - 3rd Corner - Toulouse - Race to 3 Corners - Nice
-
12' - 4th Corner - Nice -
12' - 5th Corner - Nice -
14' - 6th Corner - Toulouse -
23' - 7th Corner - Toulouse -
37' - 8th Corner - Toulouse -
0-0 score at the end of First Half - 52 -' Substitution - Substitution - Koziello for Puel - Nice
- Race to 5 Corners - Nice
-
58' - 9th Corner - Nice - 65 -' Substitution - Substitution - Germain for Caddy - Nice
-
70' - 1st Yellow Card - Nice -
71' - 2nd Yellow Card - Toulouse - 74 -' Substitution - Substitution - Regattin for Braithwaite - Toulouse
-
77' - 10th Corner - Nice - Race to 7 Corners - Nice
-
78' - 11th Corner - Nice - 80 -' Substitution - for - Toulouse
-
82' - 1st Goal - Nice - 84 -' Substitution - Substitution - Didot for Doumbia - Toulouse
- 85 -' Substitution - for - Nice
- 86 -' Substitution - Substitution - Machach for Trejo - Toulouse
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

