so, Feb 3, 2024 · 15:00
1 - 3
Celý zápas · Polčas 0-2
Widnes
4 3
NajstaršieNedávne
PPPVRR
2.25
3.75
2.50
NedávneNajstaršie
VPRPVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.25
Widnes
Newcastle Town
PPPPVRRNedávne
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané4/7
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané3/7
Ázijský handicapNekryjeKryté 3/10
Widnes
PPVVPRPVNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej1/8
Viac ako 2.5 gólovMenej1/8
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Newcastle Town

1V-3R-6P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.8 za, 2.0 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 10%1 Remíza 30%3 Prehra 60%6
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 20%2 Prehra 50%5
Widnes

3V-2R-5P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.8 za, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Posledné
Newcastle Town
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Widnes
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Newcastle Town
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Widnes
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

Newcastle Town Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - Northern League Div One 2024-01-01 1 Newcastle Town
0 - 0
0 - 0
Hanley Town 1 R 0.0 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-08-22 2 Runcorn Linnets
1 - 1
1 - 1
Newcastle Town 1 R -1.0 Menej
Anglicko - FA Cup - kval. 2023-08-08 2 Newcastle Town
0 - 0
1 - 0
Romulus 2 1 V -0.5 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-03-11 1 3 Newcastle Town
0 - 0
0 - 2
Macclesfield FC 1 P +2.0 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-02-21 Witton Albion
2 - 1
3 - 1
Newcastle Town P -0.5 Viac
Anglicko - Northern League Div One 2023-02-11 1 Runcorn Linnets
1 - 1
3 - 1
Newcastle Town 1 P -0.5 Viac
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Div One 2023-01-28 Workington
1 - 0
3 - 0
Newcastle Town P -1.0 Viac
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-10-18 2 Macclesfield FC
1 - 0
3 - 0
Newcastle Town 2 P -1.0, -1.5 Push
13-3 (16) 5-1 (6) 0 (0-0) 6 (4-2)
Anglicko - FA Cup - kval. 2022-09-20 5 Congleton Town
0 - 1
3 - 2
Newcastle Town 2 P 0.0, +0.5 Viac
5-2 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-09-06 1 Newcastle Town
0 - 1
2 - 2
1874 Northwich 1 R 0.0, +0.5 Viac
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglicko - FA Cup - kval. 2022-08-23 2 Bedworth Utd
0 - 1
0 - 1
Newcastle Town 1 V 0.0,-0.5 Menej
5-2 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2022-07-09 Newcastle Town
0 - 1
0 - 2
Stafford Rangers P +1.0, +1.5 Menej
12-5 (17) 3-4 (7) 1 (1-0) 6 (5-1)
Anglicko - Northern League Div One 2022-04-18 2 Newcastle Town
5 - 0
6 - 1
Market Drayton Town 3 V -1.5, -2.0 Viac
6-2 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-03-29 2 Newcastle Town
0 - 0
0 - 1
1874 Northwich 2 P 0.0, -0.5 Menej
5-3 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-01-22 1 Workington
2 - 0
4 - 0
Newcastle Town 1 P -1.0, -1.5 Viac
9-1 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-01-17 6 Market Drayton Town
0 - 0
1 - 1
Newcastle Town R +1.0, +1.5 Menej
7-3 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 6 (4-2)
Anglicko - Northern League Div One 2022-01-01 Newcastle Town
1 - 0
1 - 0
Kidsgrove Ath 2 V 0.0, +0.5 Menej
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglicko - FA Trophy 2021-10-30 Sutton Coldfield
0 - 0
0 - 0
Newcastle Town R 0.0, -0.5 Menej
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - FA Trophy 2021-10-09 1 Coleshill Town
2 - 1
2 - 3
Newcastle Town V -0.5, -1.0 Viac
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglicko - Northern League Div One 2021-09-28 1 Newcastle Town
1 - 0
1 - 0
Kendal Town 2 V 0.0, -0.5 Menej
9-4 (13) 6-1 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2021-09-07 1 Newcastle Town
0 - 0
1 - 2
Mossley 4 P 0.0, -0.5 Viac
9-5 (14) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Anglicko - Northern League Div One 2021-08-30 Kidsgrove Ath
2 - 0
4 - 0
Newcastle Town 2 P -0.5 Viac
4-3 (7) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2021-08-17 1 Newcastle Town
1 - 2
1 - 2
Rylands 2 P 0.0, +0.5 Menej
6-4 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2021-08-05 1 Market Drayton Town
1 - 0
1 - 1
Newcastle Town 1 R +1.0, +1.5 Menej
5-5 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2021-07-31 Newcastle Town
1 - 1
1 - 1
Hereford R +1.0 Menej
3-7 (10) 0-7 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
UK Friendlies 2021-07-20 Rocester
1 - 2
1 - 3
Newcastle Town V +1.5 Viac
4-7 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2021-07-17 Newcastle Town
1 - 1
2 - 3
Congleton Town P -1.0 Viac
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
UK Friendlies 2021-07-10 Newcastle Town
0 - 4
2 - 6
Port Vale P +2.0 Viac 9.0 Viac
3-8 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2021-06-26 Stafford Rangers
0 - 0
2 - 0
Newcastle Town P -0.5 Menej
6-3 (9) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2020-11-03 2 Chasetown
2 - 0
3 - 0
Newcastle Town 1 P 0.0 Menej
9-5 (14) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Widnes Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - Northern League Div One 2023-12-12 Nantwich Town
0 - 1
0 - 2
Widnes 1 V 0.0, -0.5 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-09-13 2 Widnes
0 - 0
0 - 1
Hanley Town 1 P -0.5, -1.0 Menej
Anglicko - FA Cup - kval. 2023-09-02 2 Widnes
0 - 0
1 - 1
Emley AFC 2 R -1.0, -1.5 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-08-22 2 Mossley
1 - 0
1 - 0
Widnes 3 P -0.5 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-08-16 2 Widnes
2 - 0
2 - 0
Bootle 3 V 0.0, -0.5 Menej
Anglicko - Northern League Div One 2023-04-08 2 Colne
0 - 1
0 - 1
Widnes 3 V -0.5 Menej
7-3 (10) 1-2 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Anglicko - Northern League Div One 2023-03-21 2 Widnes
0 - 1
0 - 2
Leek Town 2 P +1.0, +1.5 Menej
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2023-02-11 1 2 Clitheroe
2 - 1
4 - 2
Widnes 1 1 P -1.0, -1.5 Viac
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglicko - Northern League Div One 2022-11-15 1 Leek Town
1 - 0
3 - 0
Widnes 3 1 P -2.0 Menej
8-4 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-11-02 4 Widnes
0 - 0
0 - 0
Clitheroe 2 R +0.5 Menej
2-7 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Anglicko - FA Cup - kval. 2022-08-21 2 Bury AFC
0 - 0
2 - 0
Widnes 1 P 0.0, +0.5 Menej
9-7 (16) 7-2 (9) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglicko - Northern League Div One 2022-04-16 3 Mossley
0 - 0
1 - 1
Widnes 3 R 0.0, -0.5 Menej
9-7 (16) 6-3 (9) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglicko - Northern League Div One 2022-03-08 2 Colne
1 - 0
2 - 0
Widnes P 0.0 Menej
6-5 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglicko - Northern League Div One 2022-02-15 2 City of Liverpool FC
1 - 0
1 - 0
Widnes 3 P 0.0 Menej
6-5 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2022-01-24 3 Market Drayton Town
0 - 1
0 - 5
Widnes 3 V
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2021-07-17 2 Radcliffe FC
1 - 0
3 - 1
Widnes P -1.0, -1.5 Viac
6-10 (16) 3-3 (6) 4 (2-2) 4 (2-2)
UK Friendlies 2021-07-06 1 Runcorn Town
0 - 0
0 - 0
Widnes 3 R -1.0, -1.5 Menej
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglicko - Northern League Div One 2020-03-10 3 Dunston UTS
2 - 1
2 - 2
Widnes 4 1 R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglicko - Northern League Challenge Cup 2020-02-12 1 Widnes
0 - 1
1 - 2
Hyde 1 P +0.5 Viac
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglicko - Northern League Challenge Cup 2020-01-07 Leek Town
1 - 0
2 - 2
Widnes R -1.0, -1.5 Viac
5-2 (7) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglicko - Northern League Challenge Cup 2019-11-19 3 Nantwich Town
4 - 3
5 - 6
Widnes V -1.5 Viac
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglicko - Northern League Div One 2019-10-01 4 Mossley
2 - 0
2 - 2
Widnes 2 1 R -0.5 Viac
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglicko - Northern League Div One 2019-09-24 1 Prescot Cables
1 - 0
3 - 0
Widnes 2 P -0.5 Push
6-0 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglicko - FA Cup - kval. 2019-09-03 2 3 Mossley
0 - 1
2 - 3
Widnes 1 V -0.5 Viac
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - Northern League Div One 2019-08-21 6 Widnes
2 - 0
3 - 1
Droylsden 3 V 0.0, -0.5 Viac
5-7 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-08-09 Buxton
1 - 0
3 - 0
Widnes P -1.0 Menej 8.5 Viac
8-2 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2019-07-30 Ashton Town
3 - 1
5 - 4
Widnes P +0.5 Viac
0-4 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-26 Widnes
0 - 3
1 - 5
Warrington Town P +1.0 Viac
2-0 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-12 Widnes
0 - 2
0 - 2
Southport P +1.0 Menej 8.5 Viac
3-6 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 4 (1-3)
Anglicko - Northern League Div One 2019-03-11 2 Widnes
1 - 0
1 - 1
Droylsden R 0.0 Menej
9-2 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.25 3.75 2.5
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 8 - 4

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

2
Strely na bránu
6
3
Strely mimo
5
68
Útok
56
36
Nebezpečný útok
23
64
Držanie lopty %
36

Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 2 Polčas

Roh: , Hendikep: , Góly:

0
Strely na bránu
4
1
Strely mimo
3
34
Útok
27
15
Nebezpečný útok
11
63
Držanie lopty %
37
  • 7' - 1st Corner - Newcastle Town
  • 13' - 2nd Corner - Newcastle Town
  • 19' - 1st Goal - Widnes
  • 24' - 1st Yellow Card - Newcastle Town
  • 36' - 3rd Corner - Widnes
  • 43' - 4th Corner - Widnes
  • 45+2' - 2nd Goal - Widnes
  • 0-2 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Newcastle Town
  • 46' - 5th Corner - Newcastle Town
  • 63' - 6th Corner - Widnes
  • 67' - 7th Corner - Newcastle Town
  • 68' - 2nd Yellow Card - Newcastle Town
  • 69' - 3rd Goal - Widnes
  • 74' - 4th Goal - Newcastle Town
  • 77' - 8th Corner - Widnes
  • 78' - 9th Corner - Newcastle Town
  • Race to 5 Corners - Newcastle Town
  • 82' - 3rd Yellow Card - Widnes
  • 85' - 4th Yellow Card - Widnes
  • 86' - 10th Corner - Newcastle Town
  • 89' - 11th Corner - Newcastle Town
  • Race to 7 Corners - Newcastle Town
  • 90+4' - 5th Yellow Card - Widnes
  • 90+6' - 12th Corner - Newcastle Town
  • 1-3 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia