pi, Feb 25, 2022 · 19:00
NAC
1 1
3 - 1
Celý zápas · Polčas 1-1
NajstaršieNedávne
RRVPRV
1.83
3.80
4.20
NedávneNajstaršie
PPVVVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.75
Góly spolu
Viac 10.0
Rohy spolu
-0.5
NAC
NAC
VRVPRRVPRVNedávneStabilné+0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Tím obratov · berie body v 3 z 5 zápasov po inkasovanom prvom góleVyhral 4 z posledných 10
PSV rezervný tím
VPPRVVVVPPNedávneZlepšenie+0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
NAC

4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prehra 20%2
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 60%6 Neplatné 20%2 Menej 20%2
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
PSV rezervný tím

5V-1R-4P v posledných 10 zápasoch, s 20 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 10%1 Prehra 40%4
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 10.0
Viac 40%4 Neplatné 10%1 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Posledné
NAC
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
PSV rezervný tím
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
NAC
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
PSV rezervný tím
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

NAC Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-22 3 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 0
NAC 1 R 0.0 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2021-01-18 2 PSV rezervný tím
1 - 0
1 - 1
NAC 2 R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2020-09-26 1 NAC
1 - 1
2 - 1
PSV rezervný tím 3 V -1.5, -2.0 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2019-11-25 2 PSV rezervný tím
0 - 2
1 - 3
NAC 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2017-02-20 1 PSV rezervný tím
1 - 0
2 - 0
NAC 3 P 0.0 Menej 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2016-09-09 1 NAC
0 - 1
1 - 1
PSV rezervný tím 4 R -1.0 Menej 9.0 Viac
7-4 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2016-04-15 2 NAC
3 - 2
5 - 2
PSV rezervný tím 4 V -1.5, -2.0 Viac 10.0 Menej
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2015-12-07 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 3
NAC V +1.0, +1.5 Menej 10.0 Viac
2-12 (14) 1-8 (9) 3 (0-3) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
NAC Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2022-02-21 AZ rezervný tím
0 - 1
0 - 2
NAC V 0.0, +0.5 Menej 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2022-02-04 2 NAC
0 - 0
2 - 2
Roda JC 3 R 0.0 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-22 FC Emmen
2 - 0
2 - 0
NAC P -0.5, -1.0 Menej 10.0
Holandsko - Pohár 2022-01-19 NAC
1 - 1
2 - 1
PEC Zwolle 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-14 2 NAC
0 - 0
0 - 0
FC Volendam R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-08 3 NAC
0 - 0
0 - 0
FC Eindhoven 1 R -0.5 Menej 10.0 Push
5-5 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-17 3 ADO Den Haag
1 - 1
4 - 1
NAC 3 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
5-9 (14) 1-5 (6) 2 (0-2) 5 (1-4)
Holandsko - Pohár 2021-12-14 1 NAC
0 - 1
3 - 2
FC Utrecht 1 1 V +1.5 Viac 10.5 Menej
3-7 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-10 1 NAC
0 - 0
1 - 1
Almere City FC R -0.5 Menej 10.5 Viac
4-7 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-03 1 FC Den Bosch
0 - 1
0 - 5
NAC V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
2-5 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-27 NAC
0 - 0
1 - 0
Helmond Sport V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Viac
8-5 (13) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-22 3 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 0
NAC 1 R 0.0 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-19 NAC
0 - 0
1 - 1
FC Utrecht rezervný tím R -1.0, -1.5 Menej 10.5 Menej
8-2 (10) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-05 2 FC Dordrecht
0 - 0
2 - 1
NAC 2 P +1.0, +1.5 Push 10.0 Viac
5-6 (11) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-30 1 Top Oss
1 - 2
1 - 3
NAC 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Holandsko - Pohár 2021-10-26 1 NAC
0 - 1
1 - 1
VVV 3 R -1.0 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-22 NAC
2 - 0
3 - 0
Maastricht 1 V -1.5 Push 9.5 Viac
13-3 (16) 9-1 (10) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-18 FC Volendam
1 - 0
1 - 0
NAC P -0.5, -1.0 Menej 10.0 Push
3-7 (10) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-15 2 NAC
1 - 0
1 - 0
AZ rezervný tím 2 V -1.0 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-01 2 NAC
1 - 0
4 - 1
Excelsior 1 V -0.5 Viac 10.0 Viac
7-4 (11) 6-2 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-24 FC Eindhoven
2 - 0
2 - 0
NAC P 0.0 Menej 10.0 Push
3-7 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-17 1 1 NAC
1 - 1
1 - 2
FC Emmen P 0.0 Viac 9.5 Viac
8-5 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-13 2 Ajax rezervný tím
4 - 1
6 - 3
NAC 3 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
6-3 (9) 3-1 (4) 3 (3-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-10 1 Roda JC
0 - 0
0 - 0
NAC R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
9-7 (16) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-27 1 1 NAC
2 - 0
3 - 0
ADO Den Haag 2 V -0.5 Viac 10.0 Menej
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-20 2 De Graafschap
1 - 0
2 - 0
NAC 1 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
4-9 (13) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-13 NAC
2 - 0
2 - 2
Telstar 1 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
7-6 (13) 6-3 (9) 5 (3-2) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-08 VVV
1 - 1
2 - 2
NAC R 0.0 Viac 9.5 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2021-07-30 1 NAC
1 - 0
1 - 0
Lommel 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2021-07-27 NAC
1 - 2
1 - 2
Almere City FC P 0.0, -0.5 Push 9.0 Viac
3-7 (10) 3-5 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
PSV rezervný tím Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2022-02-14 1 PSV rezervný tím
0 - 1
0 - 2
FC Utrecht rezervný tím 3 P -1.0 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2022-02-07 1 Ajax rezervný tím
0 - 0
2 - 0
PSV rezervný tím 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2022-02-04 PSV rezervný tím
1 - 0
2 - 0
Helmond Sport 2 V -1.0 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-21 PSV rezervný tím
0 - 0
3 - 0
Excelsior 4 V 0.0 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-14 2 VVV
1 - 1
1 - 4
PSV rezervný tím 2 V 0.0 Viac 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2022-01-10 PSV rezervný tím
3 - 1
5 - 1
Almere City FC 4 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
4-9 (13) 2-3 (5) 3 (2-1) 6 (1-5)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-17 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
PSV rezervný tím 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-10 FC Volendam
2 - 0
3 - 2
PSV rezervný tím 1 P -1.0 Viac 10.0 Viac
3-8 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-12-06 2 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 3
De Graafschap 1 P +0.5 Viac 10.0 Menej
3-2 (5) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-26 3 Maastricht
1 - 0
1 - 2
PSV rezervný tím V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
6-6 (12) 1-4 (5) 0 (0-0) 5 (4-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-22 3 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 0
NAC 1 R 0.0 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-19 FC Emmen
1 - 0
2 - 0
PSV rezervný tím P -1.0 Menej 10.0 Menej
2-4 (6) 2-2 (4) 3 (1-2) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-05 1 PSV rezervný tím
0 - 1
2 - 2
Top Oss 2 R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
7-5 (12) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-11-01 PSV rezervný tím
1 - 0
2 - 0
AZ rezervný tím V -0.5 Menej 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-22 Almere City FC
2 - 2
3 - 5
PSV rezervný tím 2 V -1.0 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-18 1 PSV rezervný tím
0 - 2
2 - 3
Telstar 3 P 0.0 Viac 9.5 Menej
7-1 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-15 1 Roda JC
1 - 1
2 - 2
PSV rezervný tím 2 R -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-10-01 1 PSV rezervný tím
2 - 0
2 - 1
VVV 2 V 0.0 Viac 9.5 Viac
4-7 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-24 3 Excelsior
1 - 0
3 - 0
PSV rezervný tím 1 P -0.5, -1.0 Push 10.0 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-20 1 PSV rezervný tím
0 - 1
0 - 1
ADO Den Haag 3 P 0.0 Menej 10.0 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-13 1 FC Utrecht rezervný tím
1 - 1
2 - 1
PSV rezervný tím 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-09-10 1 PSV rezervný tím
0 - 1
3 - 1
Ajax rezervný tím 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-27 1 Helmond Sport
0 - 0
1 - 0
PSV rezervný tím 1 P 0.0 Menej 10.0 Menej
4-3 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-23 1 1 PSV rezervný tím
2 - 0
3 - 2
FC Eindhoven 2 V 0.0 Viac 10.0 Viac
2-10 (12) 1-1 (2) 1 (1-0) 5 (0-5)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-16 1 3 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 1
FC Den Bosch 4 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
5-8 (13) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-08-06 2 FC Dordrecht
0 - 1
1 - 1
PSV rezervný tím R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
3-12 (15) 2-5 (7) 3 (0-3) 3 (0-3)
Európa - priateľské zápasy 2021-07-17 Quick Boys
1 - 0
2 - 0
PSV rezervný tím P +0.5 Menej
3-8 (11) 1-2 (3) 2 (1-1) 4 (1-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-05-12 1 4 Almere City FC
0 - 0
1 - 1
PSV rezervný tím 1 R -1.5 Menej 10.0 Viac
9-3 (12) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (4-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-05-07 2 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 1
FC Volendam P +0.5 Menej 9.5 Viac
6-5 (11) 2-4 (6) 4 (2-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2021-05-03 2 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 0
Top Oss 2 1 R 0.0 Menej 9.5 Menej
4-5 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.833 3.8 4.2
Polčas 2.4 2.25 4.5
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) Viac@2 [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 1 - 2

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

5
Strely na bránu
6
2
Strely mimo
10
81
Útok
74
31
Nebezpečný útok
29
49
Držanie lopty %
51

Skóre: 1 - 1 , Roh: 0 - 2 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

2
Strely na bránu
3
0
Strely mimo
5
28
Útok
34
10
Nebezpečný útok
11
45
Držanie lopty %
55
  • 17' - 1st Corner - PSV rezervný tím
  • 25' - 1st Goal - PSV rezervný tím
  • 28' - 1st Yellow Card - NAC
  • 30' - 2nd Goal - NAC
  • 37' - 2nd Corner - PSV rezervný tím
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 48' - 2nd Yellow Card - PSV rezervný tím
  • 58' - 3rd Corner - NAC
  • 79' - 3rd Goal - NAC
  • 90' - 4th Goal - NAC
  • 3-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia