Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.0
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-0.25
Murici
Murici vs Coruripe Profil tímov
Murici
RVRRPRPRPPNedávnePokles-1.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 14
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Coruripe
RVRRPVVRPRNedávneZlepšenie+0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 10
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej1/10
Ázijský handicapKryje6/10
Posledné
| Murici | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Coruripe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Murici | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Coruripe | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 28,
Priemer: 1.86,
Sm. odch.: 1.38, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 40%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Murici vs Coruripe Časové rozloženie gólov/rohov
Murici vs Coruripe Vzájomné zápasy
Murici vs Coruripe Zobraziť celé H2H →| Murici Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-21 | 3 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
Coruripe 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-10 | 4 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2023-03-01 | 1 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-19 | 6 Murici |
2 - 1
2 - 1
|
Coruripe 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2022-01-15 | 4 Coruripe |
1 - 0
2 - 0
|
Murici 3 1 | P | 0.0,+0.5 | Push |
|
||||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2021-04-17 | 3 Coruripe |
0 - 0
0 - 1
|
Murici 4 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-14 (20) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2020-01-29 | 2 Murici |
1 - 1
1 - 1
|
Coruripe 6 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2016-05-07 | 6 Murici |
2 - 0
3 - 1
|
Coruripe 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2016-05-03 | 5 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 3 1 | R | -0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2016-02-20 | 7 Murici |
0 - 1
1 - 3
|
Coruripe 5 | P | -0.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Murici Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2025-01-11 | 2 Penedense |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 1 | P | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2024-03-26 | 2 Murici |
0 - 1
0 - 3
|
CSA 5 | P | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2024-03-23 | 4 CSA |
3 - 1
3 - 3
|
Murici 6 | R | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-03-16 | CRB |
1 - 0
3 - 0
|
Murici 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Copa do Brasil | 2024-03-13 | 1 Sport Recife |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 3 | R | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-03-09 | Murici |
1 - 2
1 - 2
|
CRB 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazília - Zápasy | 2024-03-06 | 3 Penedense |
0 - 0
0 - 0
|
Murici 3 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-03-02 | 1 4 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
Penedense 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Copa do Brasil | 2024-02-28 | 2 Murici |
0 - 0
2 - 1
|
Confianca 2 | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-24 | 3 ASA |
1 - 1
2 - 2
|
Murici 2 | R | -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-21 | 3 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
Coruripe 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-17 | 3 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-14 | 1 Cruzeiro Arapiraca |
0 - 1
0 - 1
|
Murici 1 | V | 0.0 | Menej |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-10 | 4 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-07 | 3 Murici |
2 - 0
4 - 0
|
Dimensao Saude 3 | V | -2.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-03 | 2 Murici |
1 - 0
2 - 0
|
Cruzeiro Arapiraca 1 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Viac |
|
7-9 (16) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-31 | 1 CSE |
0 - 2
0 - 2
|
Murici 2 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-24 | 3 CRB |
1 - 0
1 - 0
|
Murici 3 | P | -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-20 | 1 2 Murici |
1 - 1
2 - 1
|
CSE 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-04-09 | 1 3 CSE |
0 - 1
0 - 1
|
Murici 2 1 | V | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-04-05 | 4 Murici |
2 - 0
2 - 0
|
CSE 2 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-22 | 2 CSE |
1 - 0
1 - 0
|
Murici 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-03-18 | 1 5 ASA |
1 - 0
1 - 0
|
Murici 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-03-12 | 5 Murici |
0 - 1
1 - 1
|
ASA 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-08 | 4 Desportivo Alianca |
0 - 1
0 - 1
|
Murici 2 1 | V | +1.0 | Menej | 12.0 | Menej |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-01 | 1 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-26 | 4 Murici |
1 - 1
1 - 2
|
CRB 2 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-19 | 6 Murici |
2 - 1
2 - 1
|
Coruripe 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Brazília - Zápasy | 2023-02-15 | 2 Murici |
2 - 0
7 - 0
|
FF Sport Nova Cruz 1 | V | -2.5 | Viac |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazília - Zápasy | 2023-02-05 | 2 ASA |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Coruripe Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2025-01-12 | 4 Coruripe |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 3 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Amerika - priateľské zápasy | 2024-12-23 | 2 Itabaiana |
0 - 0
0 - 0
|
Coruripe 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Brazília - Zápasy | 2024-03-24 | 1 3 Penedense |
0 - 0
1 - 0
|
Coruripe 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2024-03-21 | 3 Coruripe |
0 - 0
0 - 0
|
Penedense 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Brazília - Zápasy | 2024-03-07 | 2 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
Zumbi EC 6 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-03-02 | 3 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
Cruzeiro Arapiraca 2 1 | V | -0.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-25 | 4 Coruripe |
0 - 0
0 - 1
|
CRB 5 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-21 | 3 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
Coruripe 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-17 | 1 CSE |
1 - 1
1 - 1
|
Coruripe 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-14 | 1 5 Coruripe |
2 - 1
2 - 1
|
ASA 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-02-10 | 4 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Zápasy | 2024-02-04 | 7 Desportivo Alianca |
1 - 2
1 - 2
|
Coruripe 5 | V | +0.5, +1.0 | Viac |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-31 | 5 Coruripe |
0 - 0
0 - 2
|
CSA 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-28 | 3 ASA |
1 - 1
1 - 1
|
Coruripe 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-25 | 1 Coruripe |
0 - 0
0 - 0
|
Penedense 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2024-01-21 | 3 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
Coruripe 3 | P | -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-23 | 3 Coruripe |
0 - 1
1 - 1
|
CSA 3 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-03-19 | 2 CRB |
1 - 0
3 - 1
|
Coruripe 3 1 | P | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-15 | 1 CSE |
0 - 0
1 - 0
|
Coruripe 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-03-11 | 5 Coruripe |
1 - 2
2 - 3
|
CRB 1 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-08 | 2 Coruripe |
1 - 1
4 - 1
|
CRB B 3 1 | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brazília - Zápasy | 2023-03-01 | 1 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-26 | 2 Coruripe |
0 - 1
1 - 1
|
CSA 1 | R | +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
10-11 (21) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-19 | 6 Murici |
2 - 1
2 - 1
|
Coruripe 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Brazília - Zápasy | 2023-02-12 | 1 Zumbi EC |
0 - 0
1 - 1
|
Coruripe 1 | R | +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Zápasy | 2023-02-08 | 4 Coruripe |
1 - 0
3 - 0
|
Cruzeiro Arapiraca 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-02-04 | 1 Cruzeiro Arapiraca |
0 - 1
1 - 2
|
Coruripe 4 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-12 (17) | 3-6 (9) | 4 (3-1) | 3 (0-3) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-01-25 | 3 CRB |
1 - 1
1 - 1
|
Coruripe 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2023-01-14 | 2 ASA |
2 - 0
2 - 0
|
Coruripe 1 | P | -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Zápasy | 2022-05-19 | 2 Coruripe |
1 - 0
4 - 0
|
CE Olhodaguense 1 | V | -2.0, -2.5 | Push | 12.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.25 | 2.75 | 3.25 |
| Polčas | 3.1 | 1.909 | 4 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.0) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 3 - 6
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 2 Polčas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
9' - 1st Corner - Murici -
9' - 1st Goal - Murici -
18' - 1st Yellow Card - Coruripe -
22' - 2nd Corner - Murici -
22' - 2nd Goal - Murici -
35' - 2nd Yellow Card - Murici -
37' - 3rd Corner - Murici - Race to 3 Corners - Murici
-
38' - Red Card - Murici -
40' - 4th Corner - Coruripe -
45+2' - 5th Corner - Coruripe -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Coruripe -
57' - 7th Corner - Coruripe -
57' - 3rd Goal - Coruripe -
70' - 4th Goal - Coruripe -
80' - 8th Corner - Coruripe - Race to 5 Corners - Coruripe
-
87' - 9th Corner - Coruripe -
2-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
