Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
+0.5
Morton
Morton vs Partick Profil tímov
Morton
Hodnotenie sa pripravuje
PVVRPPPRPVNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Partick
Hodnotenie sa pripravuje
RVPRRVVVRVNedávneV ráži+1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej2/10
Ázijský handicapKryje7/10
Udáva tempoViac ako 2.5 karty v 8 z posledných 10
Morton vs Partick Fakty o zápase
Morton
3V-2R-5P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.8 za, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prehra 50%5
Góly spolu 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Partick
5V-4R-1P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 6 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 0.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 20%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 50%5
Remíza 40%4
Prehra 10%1
Góly spolu 2.5
Viac 20%2
Neplatné 0%0
Menej 80%8
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 10%1
Prehra 20%2
Posledné
| Morton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Morton | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.63,
Sm. odch.: 1.83, Medián: 2,
Modus: ,
Viac: 50%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Morton vs Partick Časové rozloženie gólov/rohov
Morton vs Partick Vzájomné zápasy
Morton vs Partick Zobraziť celé H2H →| Morton Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2024-08-03 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-03-16 | 2 Partick |
1 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-01-13 | 5 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 6 | R | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2023-11-11 | 4 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Morton 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2023-09-02 | 1 Morton |
1 - 1
1 - 4
|
Partick 1 1 | P | 0.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2023-03-11 | 4 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 6 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2023-01-07 | 3 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-11-12 | 1 Morton |
1 - 0
2 - 1
|
Partick 1 | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-9 (16) | 6-5 (11) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-10-01 | 2 Partick |
2 - 1
5 - 1
|
Morton 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-12 | 3 Morton |
0 - 1
2 - 1
|
Partick 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-22 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2021-10-26 | 3 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Škótsko - Championship | 2021-08-28 | 3 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Morton 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2020-11-14 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2019-12-28 | Morton |
1 - 1
1 - 2
|
Partick 3 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Morton Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2024-11-16 | 1 Raith |
0 - 2
2 - 3
|
Morton 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Leauge Challenge Cup | 2024-11-12 | 2 Livingston |
1 - 0
2 - 1
|
Morton 1 | P | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Škótsko - Championship | 2024-11-08 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 5 | R | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Škótsko - Championship | 2024-11-02 | Falkirk |
2 - 0
6 - 0
|
Morton 3 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-10-29 | 1 5 Morton |
0 - 1
0 - 1
|
Queen's Park 3 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-10-26 | Hamilton |
0 - 0
3 - 0
|
Morton 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-10-19 | 3 Dunfermline |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Leauge Challenge Cup | 2024-10-11 | 3 Hamilton |
0 - 1
0 - 1
|
Morton 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-10-05 | 3 Morton |
0 - 0
2 - 0
|
Raith 1 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
5-10 (15) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-28 | 2 Ayr |
0 - 0
1 - 0
|
Morton 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-21 | Morton |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-14 | 5 Queen's Park |
1 - 0
1 - 0
|
Morton 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Škótsko - Leauge Challenge Cup | 2024-09-07 | 1 3 Cowdenbeath |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 1 | V | +1.5, +2.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2024-08-31 | 4 Morton |
2 - 2
2 - 3
|
Falkirk 3 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 6 (1-5) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-24 | 2 Livingston |
0 - 0
1 - 1
|
Morton 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-10 | 1 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-03 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 1 (0-1) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-27 | 2 Morton |
1 - 0
2 - 1
|
Alloa 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-20 | 3 St Johnstone |
2 - 0
2 - 0
|
Morton 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-16 | 1 Morton |
0 - 0
1 - 0
|
Brechin 4 | V | -1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-13 | 2 East Fife |
2 - 0
3 - 0
|
Morton 3 | P | +1.0 | Viac |
|
7-11 (18) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-09 | Morton |
0 - 2
0 - 2
|
St Mirren | P | +0.5 | Menej |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| UK Friendlies | 2024-06-29 | Morton |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Škótsko - Championship | 2024-05-03 | Inverness CT |
1 - 1
3 - 1
|
Morton 4 1 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-27 | 2 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Raith 1 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-20 | 1 Arbroath |
0 - 0
1 - 2
|
Morton 2 | V | +1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-7 (15) | 6-5 (11) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-12 | 3 Morton |
0 - 2
1 - 4
|
Dundee Utd 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-09 | 2 Ayr |
1 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-06 | 2 Airdrieonians |
2 - 0
3 - 1
|
Morton 5 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Škótsko - Championship | 2024-03-30 | 4 Morton |
0 - 0
2 - 0
|
Queen's Park 2 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Partick Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2024-11-16 | 2 Partick |
2 - 1
5 - 1
|
Hamilton 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-11-09 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Raith 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Škótsko - Championship | 2024-11-02 | 2 Dunfermline |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 2 | V | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-10-26 | 1 Queen's Park |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-10-19 | 2 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2024-10-12 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-13 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-10-05 | 3 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Livingston 2 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-28 | 1 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 4 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
1-12 (13) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-21 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 4 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-09-14 | 3 Ayr |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Škótsko - Leauge Challenge Cup | 2024-09-07 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 3
|
Alloa 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2024-08-31 | 1 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Queen's Park 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-24 | 2 Falkirk |
0 - 0
2 - 1
|
Partick 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-10 | 3 Raith |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Championship | 2024-08-03 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 1 (0-1) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-28 | 1 Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-23 | Partick |
1 - 2
2 - 3
|
Clyde | P | -1.5, -2.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-20 | 1 Edinburgh City |
0 - 0
0 - 5
|
Partick | V | +2.5, +3.0 | Viac |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2024-07-13 | 2 Partick |
1 - 1
3 - 2
|
Montrose 1 | V | -1.5 | Viac |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Škótsko - Premiership - play-off | 2024-05-17 | 3 Raith |
1 - 2
1 - 2
|
Partick 2 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Škótsko - Premiership - play-off | 2024-05-14 | 4 Partick |
0 - 2
1 - 2
|
Raith 1 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership - play-off | 2024-05-10 | 2 Partick |
1 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Premiership - play-off | 2024-05-07 | Airdrieonians |
1 - 2
2 - 2
|
Partick 2 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-05-03 | Dundee Utd |
1 - 1
4 - 1
|
Partick | P | -1.5, -2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-27 | Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Ayr 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-20 | Partick |
0 - 0
4 - 0
|
Airdrieonians | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-13 | 2 Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-04-06 | 2 Dunfermline |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 2 | R | 0.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2024-03-30 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Inverness CT 1 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2024-03-23 | Arbroath |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | V | +1.0, +1.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.4 | 3.75 | 1.909 |
| Polčas | 4 | 2.1 | 2.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.5) | Domá[email protected] | Hostia@2 |
| Polčas (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (5.0) | Viac@2 | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | Viac@2 | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
