pi, Nov 6, 2026 · 13:30
NajstaršieNedávne
PPPPVV
2.90
4.10
1.90
NedávneNajstaršie
PRVRPV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.5
Cardiff U21
Millwall U21 vs Cardiff U21 Profil tímov
51Celkom
Millwall U21Anglicko - Development League 2 · Sila v porovnaní s 21 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránka2. polčas
PRVPPPPPVVNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
V závere odpadáPomalý štart · inkasuje prvý v 7 z 10Viac ako 2.5 karty v 1 z posledných 10Gól v 1. polčase v 8 z posledných 10
73Celkom
Cardiff U21Anglicko - Development League 2 · Sila v porovnaní s 21 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
VRVRVPRVRPNedávnePokles-0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Tím obratov · berie body v 4 z 5 zápasov po inkasovanom prvom góleViac ako 2.5 v 3 v radeBTTS: 8 z posledných 10
Millwall U21 vs Cardiff U21 Fakty o zápase
Millwall U21
3V-1R-6P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 10%1
Prehra 60%6
Góly spolu 3.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prehra 50%5
Cardiff U21
4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 25 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.5 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prehra 20%2
Góly spolu 3.5
Viac 70%7
Neplatné 0%0
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prehra 40%4
Posledné
| Millwall U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Cardiff U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Millwall U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Cardiff U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 3.65,
Sm. odch.: 1.84, Medián: 4,
Modus: 4,
Viac: 53%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Millwall U21 vs Cardiff U21 Časové rozloženie gólov/rohov
Millwall U21 vs Cardiff U21 Vzájomné zápasy
Millwall U21 vs Cardiff U21 Zobraziť celé H2H →| Millwall U21 Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-03 | 3 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Cardiff U21 2 | R | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-09-30 | Cardiff U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Millwall U21 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-03-04 | 1 Cardiff U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Millwall U21 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-02-07 | Millwall U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Cardiff U21 1 | V | -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2023-12-18 | 1 Millwall U21 |
2 - 1
5 - 1
|
Cardiff U21 2 | V | -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Development League 2 | 2023-09-26 | 1 1 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Millwall U21 2 | V | +1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglicko - Development League 2 | 2023-02-21 | 1 Cardiff U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Millwall U21 3 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Cardiff U21 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Millwall U21 Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Development League 2 | 2026-10-27 | 2 Bristol City U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-10-09 | 2 Millwall U21 |
0 - 0
1 - 0
|
West Ham U21 | V | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-29 | 2 Charlton U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Millwall U21 | P | -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-15 | 1 Millwall U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Bolton U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-01 | Fleetwood Town U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Millwall U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-08-25 | 1 Millwall U21 |
2 - 0
2 - 4
|
Huddersfield U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-08-14 | 1 Brighton U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Millwall U21 | P | -1.0, -1.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-04-13 | 1 Coventry U21 |
0 - 3
1 - 4
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-31 | Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Sheff Wed U21 1 | R | +0.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-24 | 2 Fleetwood Town U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Millwall U21 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
11-1 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-20 | Millwall U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Watford U21 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-17 | 1 Millwall U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Peterborough U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
4-11 (15) | 2-8 (10) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-10 | 1 QPR U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Millwall U21 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-06 | Millwall U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Brentford U21 1 | P | +0.5 | Viac |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-03 | 3 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Cardiff U21 2 | R | -0.5 | Menej |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-27 | 2 Charlton U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Millwall U21 2 | P | -0.5,-1.0 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-23 | 1 Bournemouth U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Millwall U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-17 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Bristol City U21 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
13-3 (16) | 9-1 (10) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-27 | 2 Swansea U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Millwall U21 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-20 | 1 Brentford U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Millwall U21 | V | -1.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-16 | Millwall U21 |
2 - 3
2 - 5
|
Swansea U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-09 | 2 Colchester U21 |
0 - 3
0 - 6
|
Millwall U21 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-20 | 1 1 Millwall U21 |
1 - 2
1 - 5
|
Swansea U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-16 | 1 Millwall U21 |
1 - 3
1 - 4
|
Nottm Forest U21 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-12 | Nottm Forest U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Millwall U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-08 | 2 1 Wolverhampton U21 |
2 - 0
3 - 2
|
Millwall U21 | P | -1.0 | Viac |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-12-02 | 1 Wigan U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Millwall U21 1 | V | -0.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-11-21 | 3 Swansea U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Millwall U21 1 | P | -0.5 | Menej |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-11-14 | 2 Millwall U21 |
1 - 0
2 - 1
|
QPR U21 2 | V | -1.0 | Menej |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2025-11-11 | 1 Millwall U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Bournemouth U21 | V | -1.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cardiff U21 Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-11-02 | 1 Bournemouth U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Cardiff U21 4 | P | -1.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-10-27 | 2 Cardiff U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Coventry U21 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-10-23 | 1 Charlton U21 |
1 - 2
3 - 4
|
Cardiff U21 1 | V | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-10-13 | 2 QPR U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff U21 2 | R | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-10-09 | 2 Cardiff U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Leicester U21 1 | P | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-18 | 3 Cardiff U21 |
1 - 0
6 - 0
|
Peterborough U21 1 | V | -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-14 | 2 Sheff Utd U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff U21 1 | R | -0.5 | Menej |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-09-07 | 1 Plymouth U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Cardiff U21 1 | V | +0.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-09-01 | 2 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed U21 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-08-25 | 1 Wigan U21 |
1 - 3
2 - 5
|
Cardiff U21 1 | V | 0.0 | Viac |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-08-18 | Cardiff U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Barnsley U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2026-08-14 | 1 Cardiff U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Bournemouth U21 3 | V | 0.0 | Viac |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-04-20 | 3 Cardiff U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Hull U21 2 | P | -1.0 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-04-14 | 1 1 Colchester U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Cardiff U21 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-04-10 | 1 Sheff Wed U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Cardiff U21 3 | V | 0.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-04-06 | Brentford U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Cardiff U21 | P | -0.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-17 | Cardiff U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Fleetwood Town U21 2 | V | -1.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-13 | Swansea U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Cardiff U21 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-10 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Charlton U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-03-03 | 3 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Cardiff U21 2 | R | -0.5 | Menej |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-27 | 2 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Swansea U21 4 | P | 0.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-24 | 3 Cardiff U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Colchester U21 | V | -1.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-17 | 2 QPR U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Cardiff U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-02-02 | 1 3 Bournemouth U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Cardiff U21 1 | R | -0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-30 | 1 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry U21 3 | P | -0.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-27 | Cardiff U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Brentford U21 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-20 | 4 Bristol City U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Cardiff U21 3 | P | 0.0 | Viac |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - Development League 2 | 2026-01-13 | 2 Cardiff U21 |
0 - 1
2 - 5
|
Watford U21 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-22 | 3 Stockport U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Cardiff U21 3 | P | +1.5 | Menej |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2025-12-12 | 1 Cardiff U21 |
1 - 0
3 - 1
|
QPR U21 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.9 | 4.1 | 1.9 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

