Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.25
Góly spolu
Viac 9.5
Rohy spolu
0.0
Dijon
Metz vs Dijon Profil tímov
Metz
PRRVVRPVPPNedávnePokles-0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Neudrží vedenie · nevyhráva 2 z 5 zápasov, v ktorých viedolViac ako 2.5 karty v 10 z posledných 10Gól v 1. polčase v 8 z posledných 10
Dijon
VPPRVVPVVRNedávneStabilné+0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Tím obratov · berie body v 2 z 4 zápasov po inkasovanom prvom góleGól v 1. polčase v 8 z posledných 10
Metz vs Dijon Fakty o zápase
Metz
3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 60%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prehra 50%5
Dijon
5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 70%.
Konečný výsledok
Výhra 50%5
Remíza 20%2
Prehra 30%3
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 70%7
Neplatné 0%0
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Posledné
| Metz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Dijon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Metz | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Dijon | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.48,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 43%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Metz vs Dijon Časové rozloženie gólov/rohov
Metz vs Dijon Vzájomné zápasy
Metz vs Dijon Zobraziť celé H2H →| Metz Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-08-25 | 4 Dijon |
1 - 0
2 - 0
|
Metz 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Metz Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Pohár | 2015-12-06 | 2 Wasquehal |
1 - 0
2 - 1
|
Metz 3 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-12-01 | 1 4 Red Star FC 93 |
0 - 0
3 - 1
|
Metz 5 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-27 | 3 Metz |
2 - 0
5 - 0
|
Bourg-Peronnas 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-21 | 3 Metz |
0 - 1
0 - 1
|
Auxerre 2 | P | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-06 | 1 Niort |
0 - 1
1 - 1
|
Metz 3 | R | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-30 | 2 Metz |
2 - 1
2 - 1
|
Paris FC 1 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-23 | 3 AC Ajaccio |
0 - 0
0 - 1
|
Metz | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-16 | 3 Metz |
0 - 2
2 - 2
|
Clermont Foot 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
10-3 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-03 | Brest |
1 - 0
1 - 1
|
Metz 3 | R | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-25 | 3 Metz |
1 - 0
1 - 2
|
Nimes 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-22 | 2 Le Havre |
1 - 1
1 - 1
|
Metz 5 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-18 | 3 Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Nancy 2 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-11 | 2 Laval |
0 - 0
0 - 1
|
Metz 3 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-29 | Metz |
1 - 0
2 - 1
|
Evian Thonon Gaillard 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-08-25 | 4 Dijon |
1 - 0
2 - 0
|
Metz 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-21 | Creteil |
1 - 0
1 - 2
|
Metz 2 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-17 | 2 Metz |
0 - 0
2 - 0
|
Valenciennes 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-08-11 | 1 Paris FC |
0 - 1
1 - 1
|
Metz 1 | R | 0.0 | Push | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-07 | 3 Sochaux |
0 - 1
0 - 1
|
Metz 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-01 | Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Lens 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-19 | 2 Metz |
0 - 0
0 - 1
|
Ajaccio GFCA | P |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-05-23 | Metz |
0 - 3
1 - 4
|
Lille | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-05-16 | Monako |
1 - 0
2 - 0
|
Metz 2 | P | -2.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-05-09 | Metz |
0 - 2
0 - 4
|
Lorient | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-11 (14) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-05-01 | 1 Metz |
0 - 1
0 - 2
|
Marseille 3 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-04-28 | 1 PSG |
2 - 0
3 - 1
|
Metz 1 | P | -2.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-04-25 | 1 Bordeaux |
0 - 1
1 - 1
|
Metz 3 | R | -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
13-2 (15) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-04-18 | 1 Metz |
1 - 0
3 - 1
|
Lens 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-04-04 | 2 Metz |
2 - 1
3 - 2
|
Toulouse 3 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-03-21 | Caen |
0 - 0
0 - 0
|
Metz | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dijon Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-12-01 | Dijon |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-27 | 2 Paris FC |
0 - 2
0 - 3
|
Dijon | V | +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-20 | Dijon |
4 - 0
4 - 1
|
Clermont Foot 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-11-09 | 1 Nancy |
2 - 0
3 - 1
|
Dijon 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-31 | 2 Dijon |
0 - 1
3 - 1
|
Brest 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsky ligový pohár | 2015-10-28 | 3 Dijon |
2 - 1
2 - 1
|
Reims 2 | V | 0.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-24 | 1 Nimes |
1 - 1
1 - 1
|
Dijon 4 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-17 | 1 Dijon |
1 - 1
1 - 3
|
Evian Thonon Gaillard 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-10-05 | 2 Tours |
0 - 0
1 - 0
|
Dijon 2 1 | P | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-26 | 2 Dijon |
2 - 0
2 - 0
|
Laval 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-22 | 5 Sochaux |
0 - 0
0 - 1
|
Dijon 3 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-18 | 3 Dijon |
0 - 1
2 - 1
|
Le Havre 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-09-12 | 2 Valenciennes |
0 - 2
1 - 3
|
Dijon 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-28 | 1 Dijon |
2 - 0
4 - 1
|
Creteil 3 | V | -0.5,-1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-08-25 | 4 Dijon |
1 - 0
2 - 0
|
Metz 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-21 | Dijon |
1 - 0
2 - 0
|
Lens 3 1 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-14 | 3 Bourg-Peronnas |
1 - 0
2 - 1
|
Dijon 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-08-11 | 2 Dijon |
1 - 2
3 - 3
|
Creteil 2 | R | -0.5, -1.0 | 10.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-08-07 | 3 Dijon |
1 - 0
3 - 0
|
Niort 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-07-31 | 3 AC Ajaccio |
0 - 0
0 - 0
|
Dijon | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-18 | 1 Dijon |
1 - 2
1 - 3
|
Sochaux | P | 0.0,-0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-15 | Dijon |
0 - 0
0 - 1
|
Bourg-Peronnas | P | 0.0,-0.5 | Menej |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-05-22 | Dijon |
2 - 1
3 - 1
|
Nancy 2 | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-05-15 | 3 Tours |
0 - 0
0 - 0
|
Dijon 3 1 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-05-08 | 3 Dijon |
0 - 1
0 - 1
|
Chateauroux 2 | P | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-05-04 | 3 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Dijon 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-04-28 | 1 Dijon |
0 - 0
1 - 0
|
Arles 2 | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-04-25 | 1 US Orleans 45 |
0 - 0
0 - 1
|
Dijon 2 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-04-18 | 1 Dijon |
1 - 0
1 - 1
|
Angers 1 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Viac |
|
5-10 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2015-04-10 | 1 AC Ajaccio |
0 - 0
1 - 0
|
Dijon 2 1 | P | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.5 | 3 | 3 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (0.0) | Domá[email protected] | Hostia@2 |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 10 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
-
2' - 1st Corner - Dijon -
5' - 2nd Corner - Metz -
6' - 3rd Corner - Metz - Race to 3 Corners - Metz
-
21' - 4th Corner - Metz -
25' - 5th Corner - Metz -
34' - 1st Goal - Dijon -
37' - 6th Corner - Dijon -
41' - 1st Yellow Card - Dijon -
41' - 2nd Yellow Card - Metz - Race to 5 Corners - Metz
-
42' - 7th Corner - Metz -
42' - 8th Corner - Metz -
0-1 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Metz
-
56' - 9th Corner - Metz -
57' - 10th Corner - Metz -
63' - 3rd Yellow Card - Dijon - Race to 9 Corners - Metz
-
63' - 11th Corner - Metz -
68' - 2nd Goal - Metz -
69' - 3rd Goal - Dijon -
76' - 4th Yellow Card - Dijon -
82' - Red Card - Dijon -
85' - 12th Corner - Metz -
89' - 5th Yellow Card - Metz -
90+5' - 6th Yellow Card - Metz -
1-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

