Malmo FF vs BK Hacken Profil tímov
Malmo FF vs BK Hacken Fakty o zápase
3V-1R-6P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 19 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 80%, rohy Over 50%.
5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 20 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 0.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
| Malmo FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| BK Hacken | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Malmo FF | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| BK Hacken | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Malmo FF vs BK Hacken Časové rozloženie gólov/rohov
Malmo FF vs BK Hacken Vzájomné zápasy
Malmo FF vs BK Hacken Zobraziť celé H2H →| Malmo FF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-11-05 | 2 Malmo FF |
0 - 1
1 - 2
|
BK Hacken 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-07-08 | 2 4 BK Hacken |
0 - 1
0 - 1
|
Malmo FF 4 | V | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2016-10-01 | 1 3 BK Hacken |
2 - 2
2 - 4
|
Malmo FF 5 | V | 0.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2016-05-05 | 1 2 Malmo FF |
2 - 0
2 - 2
|
BK Hacken 3 | R | -1.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2016-05-01 | 1 1 Malmo FF |
2 - 0
3 - 0
|
BK Hacken | V | -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2015-08-22 | 2 BK Hacken |
0 - 0
1 - 0
|
Malmo FF | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2015-05-21 | 3 Malmo FF |
0 - 0
0 - 3
|
BK Hacken 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
11-1 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2014-09-13 | 2 BK Hacken |
3 - 1
3 - 3
|
Malmo FF 2 | R | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Malmo FF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Västra Götaland | 2018-05-19 | Vinbergs IF |
0 - 2
1 - 3
|
Malmo FF 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-16 | 2 Hammarby |
1 - 1
3 - 2
|
Malmo FF 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-13 | 1 Trelleborgs FF |
0 - 0
1 - 0
|
Malmo FF 1 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2018-05-10 | 3 Djurgarden |
1 - 0
3 - 0
|
Malmo FF 5 | P | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-07 | Malmo FF |
0 - 1
1 - 2
|
IFK Goteborg | P | -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-03 | 1 Malmo FF |
0 - 0
1 - 0
|
Djurgarden 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-29 | 3 Kalmar FF |
3 - 0
3 - 0
|
Malmo FF 4 | P | +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-23 | 1 Malmo FF |
1 - 0
3 - 1
|
Brommapojkarna 5 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-18 | Djurgarden |
0 - 0
3 - 0
|
Malmo FF 1 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-13 | GIF Sundsvall |
0 - 0
2 - 2
|
Malmo FF 1 | R | +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-09 | 1 3 Malmo FF |
1 - 1
1 - 1
|
AIK 4 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-02 | 1 3 Elfsborg |
1 - 2
1 - 2
|
Malmo FF 1 | V | +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2018-03-24 | 4 Malmo FF |
1 - 2
4 - 4
|
Hogaborgs BK 2 | R | -0.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - Pohár | 2018-03-17 | 1 Ostersunds FK |
0 - 0
0 - 1
|
Malmo FF 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Pohár | 2018-03-10 | 2 Malmo FF |
1 - 0
1 - 0
|
IFK Goteborg 3 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Pohár | 2018-03-04 | 2 Malmo FF |
1 - 0
3 - 1
|
Brommapojkarna 4 | V | -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2018-02-27 | 3 Malmo FF |
1 - 2
2 - 2
|
FC Roskilde 1 | R | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Pohár | 2018-02-25 | Gefle IF |
0 - 2
0 - 3
|
Malmo FF | V | +2.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Pohár | 2018-02-18 | Malmo FF |
0 - 0
1 - 0
|
Dalkurd FF 2 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2018-02-08 | 1 Malmo FF |
0 - 0
2 - 1
|
DC United | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Svet - priateľské zápasy klubov | 2018-02-03 | 2 New England |
0 - 0
0 - 1
|
Malmo FF 1 | V | +0.5 | Menej |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2018-01-26 | 1 Malmo FF |
3 - 0
4 - 0
|
FC Flora Tallinn | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
11-0 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2018-01-20 | 1 Malmo FF |
0 - 0
1 - 0
|
Fremad Amager 3 | V | -2.0 | Menej |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-11-05 | 2 Malmo FF |
0 - 1
1 - 2
|
BK Hacken 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-29 | 2 Sirius |
0 - 2
0 - 4
|
Malmo FF 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-23 | 2 Malmo FF |
0 - 0
0 - 0
|
AIK 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-8 (16) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-16 | 3 IFK Norrkoping |
1 - 0
1 - 3
|
Malmo FF 2 | V | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2.divízia - Östra Götaland | 2017-10-14 | 1 Malmo FF |
3 - 0
3 - 0
|
Räppe GOIF 3 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-01 | 1 Malmo FF |
0 - 0
2 - 0
|
Halmstad | V | -2.0, -2.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-09-25 | 1 Malmo FF |
2 - 0
6 - 0
|
Elfsborg 2 1 | V | -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| BK Hacken Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-14 | 1 BK Hacken |
2 - 0
5 - 0
|
Elfsborg 1 1 | V | -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-06 | 4 Trelleborgs FF |
0 - 2
0 - 3
|
BK Hacken 1 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-28 | IFK Goteborg |
1 - 0
2 - 1
|
BK Hacken 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-22 | 3 BK Hacken |
1 - 2
2 - 2
|
Hammarby 2 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-18 | 1 Sirius |
0 - 0
0 - 0
|
BK Hacken 1 | R | +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-14 | 3 BK Hacken |
1 - 0
3 - 0
|
Dalkurd FF | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-09 | 4 Brommapojkarna |
1 - 0
2 - 0
|
BK Hacken 3 2 | P | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-04-01 | 1 BK Hacken |
0 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 1 | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2018-03-24 | BK Hacken |
2 - 1
4 - 1
|
Falkenbergs FF | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2018-03-17 | 2 BK Hacken |
1 - 0
1 - 1
|
Sirius 1 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Pohár | 2018-03-12 | Djurgarden |
0 - 0
1 - 0
|
BK Hacken 2 | P | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Pohár | 2018-03-03 | 3 BK Hacken |
0 - 1
1 - 1
|
GIF Sundsvall 2 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Pohár | 2018-02-25 | 2 Norrby IF |
0 - 3
0 - 4
|
BK Hacken 1 | V | +1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Pohár | 2018-02-18 | 1 BK Hacken |
0 - 0
2 - 0
|
IFK Varnamo 4 | V | -2.0, -2.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2018-02-04 | 2 BK Hacken |
1 - 0
2 - 0
|
FC Astana | V | +0.5 | Menej |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2018-01-27 | 2 BK Hacken |
2 - 0
3 - 0
|
Sarpsborg 1 | V | -0.5 | Viac |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2018-01-23 | 1 BK Hacken |
2 - 0
5 - 0
|
Utsiktens BK 2 | V | -2.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-11-05 | 2 Malmo FF |
0 - 1
1 - 2
|
BK Hacken 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-29 | 1 BK Hacken |
0 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF 3 | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-22 | 4 Djurgarden |
1 - 1
1 - 1
|
BK Hacken 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-6 (17) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-14 | 1 BK Hacken |
1 - 0
3 - 0
|
AFC Eskilstuna 1 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-10-01 | 1 Ostersunds FK |
0 - 0
0 - 0
|
BK Hacken 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-5 (16) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-09-24 | 1 BK Hacken |
1 - 4
1 - 6
|
AIK 1 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-09-19 | 1 IFK Norrkoping |
2 - 0
4 - 1
|
BK Hacken | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-09-16 | 2 BK Hacken |
0 - 0
3 - 0
|
Elfsborg 1 1 | V | -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-09-10 | 1 Halmstad |
0 - 1
0 - 3
|
BK Hacken 1 | V | +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-08-27 | BK Hacken |
2 - 0
3 - 1
|
Jonkopings Sodra | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Pohár | 2017-08-23 | 1 Kvibille BK |
1 - 3
1 - 9
|
BK Hacken 1 1 | V | +4.5 | Viac |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-08-20 | 2 IFK Goteborg |
1 - 1
1 - 1
|
BK Hacken 3 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-08-14 | 2 BK Hacken |
1 - 0
2 - 0
|
GIF Sundsvall 2 | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.55 | 3.3 | 2.7 |
| Polčas | 3.2 | 2.2 | 3.2 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 6
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 2 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
17' - 1st Corner - BK Hacken -
18' - 2nd Corner - Malmo FF -
28' - 3rd Corner - BK Hacken -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 1st Goal - Malmo FF -
52' - 4th Corner - Malmo FF -
53' - 1st Yellow Card - BK Hacken -
60' - 2nd Yellow Card - Malmo FF - Race to 3 Corners - BK Hacken
-
64' - 5th Corner - BK Hacken -
65' - 6th Corner - BK Hacken - 72' Substitution - Jeremejeff for Strandberg - Malmo FF
- 70' Substitution - Kamara for El Kabir - BK Hacken
-
75' - 3rd Yellow Card - BK Hacken - 76' Substitution - Lundberg for Mohammed - BK Hacken
-
78' - 2nd Goal - Malmo FF - Race to 5 Corners - BK Hacken
-
81' - 7th Corner - BK Hacken - 84' Substitution - Ssewankambo for Binaku - Malmo FF
- 85' Substitution - Angelin for Andersson - BK Hacken
-
87' - 8th Corner - BK Hacken - 87' Substitution - Andersson for Svanberg - Malmo FF
-
90+1' - 4th Yellow Card - Malmo FF -
2-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

