so, Jan 6, 2018 · 15:00
NajstaršieNedávne
VVRVVV
1.72
3.80
4.50
NedávneNajstaršie
VVPRVP
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Viac 9.5
Rohy spolu
-0.75
Macclesfield
Macclesfield vs Solihull Moors Profil tímov
Macclesfield
VRRRVVRVVVNedávneV ráži+0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryje6/10
Solihull Moors
PRVPPVRPVVNedávneZlepšenie+1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapKryje6/10
Posledné
| Macclesfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Solihull Moors | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Macclesfield | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Solihull Moors | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.78,
Sm. odch.: 1.75, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 48%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Macclesfield vs Solihull Moors Časové rozloženie gólov/rohov
Macclesfield vs Solihull Moors Vzájomné zápasy
Macclesfield vs Solihull Moors Zobraziť celé H2H →| Macclesfield Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - National League | 2017-09-09 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-04-17 | Macclesfield |
0 - 0
1 - 3
|
Solihull Moors 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2016-08-29 | 3 Solihull Moors |
2 - 1
2 - 3
|
Macclesfield 2 | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Macclesfield Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - National League | 2018-01-01 | 2 Halifax |
0 - 1
1 - 4
|
Macclesfield 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-30 | 1 3 Macclesfield |
1 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-26 | 1 Macclesfield |
1 - 1
2 - 1
|
Halifax 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-23 | Bromley |
0 - 1
1 - 1
|
Macclesfield 1 | R | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-09 | Macclesfield |
1 - 0
4 - 1
|
Wrexham 1 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-02 | 2 Hartlepool |
1 - 0
1 - 2
|
Macclesfield 3 | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglicko - National League | 2017-11-25 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Macclesfield | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - National League | 2017-11-21 | 1 Macclesfield |
1 - 2
2 - 2
|
Tranmere 2 | R | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - National League | 2017-11-18 | Macclesfield |
0 - 0
0 - 0
|
Boreham Wood 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-11-11 | 1 Barrow |
0 - 1
0 - 2
|
Macclesfield | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2017-11-04 | 1 Forest Green |
1 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 1 | P | -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-28 | 1 Macclesfield |
0 - 1
1 - 2
|
Eastleigh 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-7 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-24 | 1 Dag & Red |
0 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 2 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - National League | 2017-10-21 | 1 Leyton Orient |
0 - 1
0 - 1
|
Macclesfield 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-07 | 1 Macclesfield |
1 - 0
1 - 0
|
Ebbsfleet United 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-03 | 1 Guiseley |
1 - 1
1 - 2
|
Macclesfield | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-09-30 | 1 Macclesfield |
1 - 0
2 - 0
|
Aldershot 2 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-09-23 | 1 Torquay |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-10 (16) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - National League | 2017-09-16 | 1 Macclesfield |
0 - 2
1 - 4
|
Maidstone Utd 1 | P | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - National League | 2017-09-12 | 1 Macclesfield |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - National League | 2017-09-09 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - National League | 2017-09-02 | 1 Macclesfield |
1 - 2
1 - 3
|
Woking | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglicko - National League | 2017-08-28 | 1 Chester |
0 - 1
0 - 2
|
Macclesfield 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-08-25 | 1 Macclesfield |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 1 | V | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-12 (20) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Anglicko - National League | 2017-08-19 | Gateshead |
2 - 0
3 - 0
|
Macclesfield 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-08-15 | 1 Sutton Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Macclesfield | P | -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - National League | 2017-08-12 | Macclesfield |
0 - 0
0 - 0
|
Bromley 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglicko - National League | 2017-08-08 | 1 Macclesfield |
1 - 0
1 - 1
|
Hartlepool 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-08-05 | 1 Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
Macclesfield | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2017-07-29 | Macclesfield |
0 - 0
0 - 2
|
Blackpool 1 | P | +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Solihull Moors Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - National League | 2018-01-01 | 1 3 Solihull Moors |
0 - 0
3 - 1
|
Maidenhead Utd 4 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-30 | 1 Barrow |
0 - 0
1 - 2
|
Solihull Moors 1 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-26 | 3 Maidenhead Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - National League | 2017-12-23 | 2 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 0
|
Boreham Wood 1 | R | +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - FA Trophy | 2017-12-18 | 1 Solihull Moors |
2 - 0
2 - 0
|
Tranmere 2 | V | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - National League | 2017-12-09 | 3 Chester |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - County Cup | 2017-12-05 | Solihull Moors |
1 - 3
1 - 3
|
Hednesford | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - National League | 2017-12-02 | Solihull Moors |
0 - 0
1 - 0
|
Leyton Orient 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-6 (16) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglicko - National League | 2017-11-25 | 3 Solihull Moors |
0 - 1
1 - 1
|
Gateshead 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglicko - National League | 2017-11-21 | Wrexham |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
13-2 (15) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-11-18 | 2 Maidstone Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglicko - National League | 2017-11-11 | 3 Solihull Moors |
0 - 2
0 - 2
|
Sutton Utd 2 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2017-11-05 | Solihull Moors |
0 - 2
0 - 2
|
Wycombe 2 | P | +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-28 | 2 Solihull Moors |
0 - 2
0 - 4
|
AFC Fylde 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-24 | 1 Eastleigh |
0 - 1
1 - 2
|
Solihull Moors 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Anglicko - National League | 2017-10-21 | 2 Guiseley |
1 - 1
4 - 2
|
Solihull Moors | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - FA Cup - kval. | 2017-10-17 | 3 Ossett Town |
0 - 2
1 - 2
|
Solihull Moors 4 | V | +0.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - FA Cup - kval. | 2017-10-14 | 1 Solihull Moors |
1 - 1
1 - 1
|
Ossett Town 3 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-07 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
1 - 2
|
Hartlepool 1 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-10-03 | 1 Solihull Moors |
0 - 2
1 - 3
|
Ebbsfleet United | P | +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - National League | 2017-09-30 | 1 Dover |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - National League | 2017-09-23 | 1 Solihull Moors |
2 - 1
2 - 2
|
Dag & Red 1 | R | +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglicko - National League | 2017-09-16 | 3 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 1 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - National League | 2017-09-12 | 1 Woking |
1 - 0
2 - 1
|
Solihull Moors 5 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - National League | 2017-09-09 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield 3 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - National League | 2017-09-05 | 1 1 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 0
|
Chester 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - National League | 2017-09-02 | 3 Aldershot |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - National League | 2017-08-28 | 2 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 2
|
Tranmere 1 | P | +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - National League | 2017-08-26 | 1 Torquay |
0 - 0
1 - 2
|
Solihull Moors 1 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - National League | 2017-08-19 | 5 Solihull Moors |
0 - 1
0 - 1
|
Halifax 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.72 | 3.8 | 4.5 |
| Polčas | 2.37 | 2.25 | 4.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 4
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 2 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Corner - Macclesfield -
17' - 2nd Corner - Solihull Moors - 27' Substitution - Hodgkiss for Kennedy - Macclesfield
-
32' - 3rd Corner - Solihull Moors -
35' - 1st Yellow Card - Solihull Moors -
42' - 2nd Yellow Card - Solihull Moors -
0-0 score at the end of First Half - 52' Substitution - Baba for Hodgkiss - Macclesfield
- 69' Substitution - Wilson for Hancox - Macclesfield
-
72' - 4th Corner - Macclesfield -
82' - 3rd Yellow Card - Macclesfield - 78' Substitution - Carline for Hylton - Solihull Moors
- Race to 3 Corners - Solihull Moors
-
83' - 5th Corner - Solihull Moors -
85' - 6th Corner - Solihull Moors -
90' - 7th Corner - Macclesfield -
90+4' - 4th Yellow Card - Solihull Moors -
90+4' - 5th Yellow Card - Solihull Moors -
0-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

