Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
-1.75
Lyon
Lyon vs Brest Profil tímov
Lyon
VPVPVRPVRVNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Brest
PPRPVPRVPRNedávnePokles-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapKryje6/10
Posledné
| Lyon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Brest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Lyon | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Brest | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0
Rozdelenie rohovČiara 10.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.40,
Sm. odch.: 1.51, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 26%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Lyon vs Brest Časové rozloženie gólov/rohov
Lyon vs Brest Vzájomné zápasy
Lyon vs Brest Zobraziť celé H2H →| Lyon Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-25 | Brest |
1 - 1
2 - 2
|
Lyon | R | +0.5, +1.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lyon Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Pohár | 2020-01-04 | 2 Bourg-Peronnas |
0 - 2
0 - 7
|
Lyon 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-21 | 2 Reims |
1 - 1
1 - 1
|
Lyon 3 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsky ligový pohár | 2019-12-18 | 2 Lyon |
2 - 0
4 - 1
|
Toulouse | V | -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-15 | 3 Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-12-10 | 1 Lyon |
0 - 2
2 - 2
|
RB Leipzig 3 | R | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-06 | 2 1 Nimes |
0 - 1
0 - 4
|
Lyon 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-03 | 1 Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
Lille 2 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-30 | 3 Štrasburg |
1 - 1
1 - 2
|
Lyon 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-27 | 4 Zenit Petrohrad |
1 - 0
2 - 0
|
Lyon 3 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-23 | 1 2 Lyon |
2 - 0
2 - 1
|
Nice 3 1 | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-10 | 1 3 Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Lyon | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-05 | Lyon |
2 - 0
3 - 1
|
Benfica 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-02 | 3 Toulouse |
1 - 1
2 - 3
|
Lyon | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-26 | 1 Lyon |
2 - 0
2 - 0
|
Metz 2 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-10-23 | 2 Benfica |
1 - 0
2 - 1
|
Lyon 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-19 | Lyon |
0 - 0
0 - 0
|
Dijon | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-06 | 1 St Etienne |
0 - 0
1 - 0
|
Lyon 2 | P | +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-02 | 3 RB Leipzig |
0 - 1
0 - 2
|
Lyon | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-28 | 2 Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
Nantes 2 | P | -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-25 | Brest |
1 - 1
2 - 2
|
Lyon | R | +0.5, +1.0 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-22 | 1 Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 1 | P | +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
2-11 (13) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-09-17 | 1 Lyon |
0 - 1
1 - 1
|
Zenit Petrohrad 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-13 | 3 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
Lyon 2 | R | +0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-31 | 1 3 Lyon |
1 - 0
1 - 1
|
Bordeaux 3 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-27 | 2 Montpellier |
1 - 0
1 - 0
|
Lyon 4 1 | P | +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-16 | 1 Lyon |
3 - 0
6 - 0
|
Angers 2 | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-09 | 1 1 Monako |
0 - 2
0 - 3
|
Lyon 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2019-08-03 | Bournemouth |
2 - 0
3 - 0
|
Lyon | P | +0.5 | Push | 9.0 | Viac |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2019-07-31 | 2 Liverpool |
2 - 1
3 - 1
|
Lyon | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Emirates Cup | 2019-07-28 | Arsenal |
1 - 0
1 - 2
|
Lyon | V | -1 | Menej | 9.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Brest Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Pohár | 2020-01-05 | Lorient |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | R | -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-21 | 1 Montpellier |
2 - 0
4 - 0
|
Brest 1 | P | -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsky ligový pohár | 2019-12-18 | 2 Brest |
0 - 0
2 - 0
|
Bordeaux 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-14 | 3 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Nice 2 | R | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-06 | Lille |
2 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-12-03 | 2 Brest |
2 - 0
5 - 0
|
Štrasburg 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-29 | Marseille |
0 - 0
2 - 1
|
Brest 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-23 | 2 Brest |
0 - 1
1 - 1
|
Nantes 1 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-09 | 1 Brest |
0 - 1
1 - 2
|
PSG 2 | P | +1.5, +2.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-11-02 | 2 Amiens |
1 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Francúzsky ligový pohár | 2019-10-30 | Metz |
1 - 0
1 - 1
|
Brest 1 | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-26 | 1 Brest |
0 - 0
2 - 0
|
Dijon | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-5 (14) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-19 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 1
|
Brest | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
13-3 (16) | 9-3 (12) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-10-05 | 2 Brest |
2 - 0
2 - 0
|
Metz 1 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-28 | 1 Monako |
1 - 0
4 - 1
|
Brest 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-25 | Brest |
1 - 1
2 - 2
|
Lyon | R | +0.5, +1.0 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-21 | 4 Bordeaux |
1 - 2
2 - 2
|
Brest 3 | R | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-09-14 | 2 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-31 | 3 Nimes |
2 - 0
3 - 0
|
Brest 4 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-24 | 1 Brest |
0 - 0
1 - 0
|
Reims 1 | V | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-18 | 1 St Etienne |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2019-08-10 | Brest |
1 - 0
1 - 1
|
Toulouse | R | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2019-08-03 | Brest |
1 - 1
1 - 1
|
Levante 3 | R | 0.0 | Menej |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2019-07-26 | 1 Brest |
1 - 0
1 - 0
|
Nantes 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Elitné kluby - priateľské zápasy | 2019-07-23 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2019-07-20 | 1 Guingamp |
0 - 2
1 - 2
|
Brest 1 | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2019-07-17 | 3 Brest |
1 - 1
2 - 1
|
Lorient | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francúzsko - Ligue 2 | 2019-05-17 | Metz |
1 - 0
1 - 0
|
Brest | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2019-05-10 | Brest |
2 - 0
3 - 0
|
Niort | V | -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
14-2 (16) | 10-0 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 2 | 2019-05-03 | AS Beziers |
0 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.25 | 5.75 | 10 |
| Polčas | 1.667 | 2.75 | 8 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.75) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | Menej@2 |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 3 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 2 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
19' - 1st Goal - Lyon -
23' - 1st Corner - Lyon -
41' - 1st Yellow Card - Lyon -
42' - 2nd Corner - Brest -
44' - 3rd Corner - Brest -
1-0 score at the end of First Half -
55' - 2nd Goal - Lyon - 56' Substitution - Jean Lucas for Tousart - Lyon
- 57' Substitution - N'Goma for Faussurier - Brest
-
59' - 2nd Yellow Card - Lyon -
59' - 3rd Yellow Card - Brest -
64' - 4th Corner - Lyon - 68' Substitution - Charbonnier for Mendy - Brest
- 70' Substitution - Cherki for Aouar - Lyon
-
73' - 5th Corner - Brest - Race to 3 Corners - Brest
-
73' - 6th Corner - Brest -
81' - 7th Corner - Lyon - 79' Substitution - Mayi for Autret - Brest
- 81' Substitution - Caqueret for Terrier - Lyon
-
84' - 4th Yellow Card - Brest -
85' - 3rd Goal - Brest -
87' - 5th Yellow Card - Brest -
90+1' - 4th Goal - Lyon -
90+2' - 6th Yellow Card - Lyon -
90+3' - 7th Yellow Card - Lyon -
3-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

