Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
Rennes
Lens vs Rennes Profil tímov
Lens
RVPPPRRRPPNedávnePokles-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Rennes
RPRRPPRPPRNedávnePokles-1.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje2/10
Lens vs Rennes Fakty o zápase
Lens
1V-4R-5P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 2.0 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 10%1
Remíza 40%4
Prehra 50%5
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Rohy spolu 9.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
Rennes
0V-5R-5P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.8 za, 1.7 proti. Výhry 0%, AH výhra 20%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 0%0
Remíza 50%5
Prehra 50%5
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 30%3
Prehra 50%5
Posledné
| Lens | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Rennes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Lens | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Rennes | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 39,
Priemer: 2.36,
Sm. odch.: 1.54, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 38%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Lens vs Rennes Časové rozloženie gólov/rohov
Lens vs Rennes Vzájomné zápasy
Lens vs Rennes Zobraziť celé H2H →| Lens Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-04 | Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Lens | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lens Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-21 | 1 Caen |
3 - 1
4 - 1
|
Lens 2 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-14 | 1 1 Lens |
0 - 2
0 - 2
|
Evian Thonon Gaillard 2 1 | P | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-06 | 3 St Etienne |
1 - 0
3 - 3
|
Lens 2 | R | -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-31 | 1 Lens |
0 - 0
1 - 1
|
Bastia 2 | R | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-25 | 2 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Lens 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-17 | Lens |
1 - 2
0 - 2
|
Lyon | P | +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-10 | 1 Guingamp |
1 - 0
2 - 0
|
Lens 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-8 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Francúzsko - Pohár | 2015-01-04 | 2 Lens |
0 - 3
2 - 3
|
Lyon 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-19 | 3 Lens |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-13 | 2 Montpellier |
2 - 2
3 - 3
|
Lens 2 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-07 | 4 Lens |
0 - 0
1 - 1
|
Lille 1 | R | +0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-02 | 1 Monako |
0 - 0
2 - 0
|
Lens 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-29 | 1 Lens |
0 - 0
2 - 0
|
Metz 3 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-08 | 2 Lens |
0 - 2
1 - 2
|
Bordeaux 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-02 | 1 3 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Lens 1 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Viac |
|
9-2 (11) | 8-1 (9) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2014-10-28 | Lens |
0 - 0
0 - 2
|
Creteil 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-24 | Toulouse |
0 - 2
0 - 2
|
Lens 2 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
15-2 (17) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-17 | 2 2 Lens |
1 - 2
1 - 3
|
PSG 1 1 | P | +1.0, +1.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-04 | Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Lens | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-28 | 1 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Caen | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-24 | Evian Thonon Gaillard |
2 - 0
2 - 1
|
Lens | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-21 | Lens |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-13 | 1 Bastia |
0 - 1
1 - 1
|
Lens 2 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-30 | Lens |
1 - 1
4 - 2
|
Reims | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-24 | Lyon |
0 - 1
0 - 1
|
Lens | V | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-16 | Lens |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-09 | Nantes |
0 - 0
1 - 0
|
Lens | P | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-02 | Lens |
0 - 1
0 - 1
|
St Etienne | P | Menej |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-30 | Lens |
2 - 2
4 - 2
|
Charleroi | V | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-08 | Boulogne |
1 - 1
2 - 1
|
Lens | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rennes Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-21 | 2 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Bordeaux 3 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-14 | 1 Toulouse |
1 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Pohár | 2015-02-11 | 1 Monako |
2 - 1
3 - 1
|
Rennes | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-02-07 | 2 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Marseille 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-30 | 2 PSG |
1 - 0
1 - 0
|
Rennes 1 | P | -1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-25 | Rennes |
1 - 1
1 - 4
|
Caen | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Pohár | 2015-01-22 | 1 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Reims 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-18 | 1 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
St Etienne 1 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsky ligový pohár | 2015-01-12 | 3 Bastia |
0 - 1
3 - 1
|
Rennes 1 2 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2015-01-10 | 3 Evian Thonon Gaillard |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes | R | 0.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-20 | 3 Rennes |
1 - 0
1 - 3
|
Reims 3 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francúzsky ligový pohár | 2014-12-17 | Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Creteil 3 | V | -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-13 | 3 Bastia |
1 - 0
2 - 0
|
Rennes 2 1 | P | 0.0 | Push | 9.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-06 | 2 Rennes |
0 - 1
0 - 4
|
Montpellier 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-12-03 | 2 Nice |
0 - 1
1 - 2
|
Rennes 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-29 | 1 Rennes |
2 - 0
2 - 0
|
Monako 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-22 | 1 Guingamp |
0 - 1
0 - 1
|
Rennes 3 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-07 | 3 Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Lorient 3 | V | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-11-02 | 3 Nantes |
1 - 1
1 - 1
|
Rennes 3 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsky ligový pohár | 2014-10-29 | 1 1 Rennes |
0 - 1
2 - 1
|
Marseille 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-9 (15) | 3-7 (10) | 4 (0-4) | 2 (2-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-26 | 1 Rennes |
0 - 0
2 - 0
|
Lille 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-18 | 2 Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes | R | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-10-04 | Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Lens | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-28 | 1 Bordeaux |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 1 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-23 | 3 Rennes |
0 - 1
0 - 3
|
Toulouse 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-20 | Marseille |
0 - 0
2 - 0
|
Rennes | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-09-13 | 1 Rennes |
0 - 1
1 - 1
|
PSG 1 | R | +1.0, +1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-30 | Caen |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-24 | St Etienne |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes | R | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | |
| Francúzsko - Ligue 1 | 2014-08-16 | Rennes |
3 - 1
6 - 2
|
Evian Thonon Gaillard | V | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.35 | 3.1 | 3.3 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
- 36' - Goal - Doucoure (Rennes) -
-
22' - 1st Corner - Rennes -
31' - 2nd Corner - Rennes -
36' - 1st Goal - Rennes -
42' - 3rd Corner - Lens -
0-1 score at the end of First Half - 57' Substitution - Habibou for Toivonen - Rennes
-
62' - 1st Yellow Card - Lens - 66' Substitution - El Jadeyaoui for Cyprien - Lens
-
69' - 2nd Yellow Card - Lens - 75' Substitution - Coulibaly for Touzghar - Lens
- 75' Substitution - Madiani for Valdivia - Lens
- 83' Substitution - Moreira for Ntep - Rennes
-
90+1' - 3rd Yellow Card - Rennes -
90+2' - 4th Yellow Card - Lens - 90+3' Substitution - Lenjani for Henrique - Rennes
-
0-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

