so, Oct 4, 2014 · 15:00
NajstaršieNedávne
PVV
1.72
3.50
4.33
NedávneNajstaršie
PRPP
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Leamington
Leamington vs Hyde Profil tímov
Leamington
Hodnotenie sa pripravuje
PVVNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac2/3
Viac ako 2.5 gólovViac3/3
Ázijský handicapKryje1/1
Hyde
Hodnotenie sa pripravuje
PPRPNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac3/4
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané2/4
Ázijský handicapVyrovnané1/2
Leamington vs Hyde Fakty o zápase
Leamington
2V-0R-1P v posledných 3 zápasoch, s 7 strelenými a 4 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.3 za, 1.3 proti. Výhry 66%, AH výhra 100%, góly Over 100%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 66%2
Remíza 0%0
Prehra 33%1
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 100%3
Neplatné 0%0
Menej 0%0
Ázijský hendikep
Výhra 100%1
Neplatné 0%0
Prehra 0%0
Hyde
0V-1R-3P v posledných 4 zápasoch, s 5 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 2.3 proti. Výhry 0%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 0%0
Remíza 25%1
Prehra 75%3
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 50%2
Neplatné 0%0
Menej 50%2
Ázijský hendikep
Výhra 50%1
Neplatné 0%0
Prehra 50%1
Posledné
| Leamington | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Hyde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Leamington | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Hyde | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5, 3.0
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 4,
Priemer: 3.50,
Sm. odch.: 2.06, Medián: 2,
Modus: ,
Viac: 50%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Leamington vs Hyde Časové rozloženie gólov/rohov
Leamington vs Hyde Vzájomné zápasy
Leamington vs Hyde Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Leamington Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference North | 2014-09-09 | 1 Leamington |
2 - 0
4 - 1
|
Gloucester City 1 | V | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-23 | Leamington |
0 - 1
2 - 1
|
Brackley | V | Viac |
|
|||||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-16 | Bradford P A |
0 - 1
2 - 1
|
Leamington | P |
|
||||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hyde Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference North | 2014-09-09 | 5 Hyde |
0 - 1
0 - 1
|
Hednesford 3 | P | +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2014-09-06 | Gloucester City |
0 - 0
1 - 1
|
Hyde | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-25 | Bradford P A |
1 - 1
3 - 2
|
Hyde | P | Viac | 10.0 |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-23 | Hyde |
0 - 2
2 - 4
|
Colwyn Bay | P | Viac |
|
|||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.72 | 3.5 | 4.33 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.75) | [email protected] | Menej@2 |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

