Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
Viac 9.5
Rohy spolu
-0.5
Solihull
Hyde vs Solihull Profil tímov
Hyde
Hodnotenie sa pripravuje
RPRPPPPVPRNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje3/9
Solihull
Hodnotenie sa pripravuje
VPVRPPPVPPNedávnePokles-1.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 15
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje2/8
Hyde vs Solihull Fakty o zápase
Hyde
1V-3R-6P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 27 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 2.7 proti. Výhry 10%, AH výhra 33%, góly Over 40%, rohy Over 60%.
Konečný výsledok
Výhra 10%1
Remíza 30%3
Prehra 60%6
Góly spolu 3.0
Viac 40%4
Neplatné 20%2
Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 33%3
Neplatné 0%0
Prehra 66%6
Solihull
3V-1R-6P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 25%, góly Over 30%, rohy Over 70%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 10%1
Prehra 60%6
Góly spolu 3.0
Viac 30%3
Neplatné 20%2
Menej 50%5
Rohy spolu 9.5
Viac 70%7
Neplatné 0%0
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 25%2
Neplatné 0%0
Prehra 75%6
Posledné
| Hyde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Solihull | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Hyde | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Solihull | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 20,
Priemer: 3.05,
Sm. odch.: 1.56, Medián: 3,
Modus: 3,
Viac: 53%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Hyde vs Solihull Časové rozloženie gólov/rohov
Hyde vs Solihull Vzájomné zápasy
Hyde vs Solihull Zobraziť celé H2H →| Hyde Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference North | 2014-11-01 | Solihull |
1 - 0
3 - 0
|
Hyde | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hyde Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference North | 2015-01-04 | 1 Hyde |
2 - 2
4 - 4
|
Barrow 2 | R |
|
||||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-01 | Stalybridge |
1 - 1
7 - 1
|
Hyde 2 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2014-12-06 | 1 Hyde |
1 - 0
1 - 0
|
North Ferriby Utd 1 | V | +1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2014-12-01 | 1 Hyde |
0 - 1
0 - 3
|
Worcester City 2 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-15 | 2 Harrogate Town |
3 - 0
4 - 1
|
Hyde 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-08 | Hyde |
0 - 1
0 - 1
|
Gainsborough | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-01 | Solihull |
1 - 0
3 - 0
|
Hyde | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-10-06 | 2 Hyde |
1 - 0
3 - 3
|
Chorley 3 2 | R | +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglicko - Conference North | 2014-09-09 | 5 Hyde |
0 - 1
0 - 1
|
Hednesford 3 | P | +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Conference North | 2014-09-06 | Gloucester City |
0 - 0
1 - 1
|
Hyde | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
10-2 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-25 | Bradford P A |
1 - 1
3 - 2
|
Hyde | P | Viac | 10.0 | Viac |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Anglicko - Conference North | 2014-08-23 | Hyde |
0 - 2
2 - 4
|
Colwyn Bay | P | Viac |
|
4-5 (9) | 4-5 (9) | 6 (3-3) | 0 (0-0) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Solihull Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference North | 2015-01-31 | 2 Leamington |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull 5 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-24 | Solihull |
0 - 1
0 - 1
|
Harrogate Town 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-17 | 1 Solihull |
0 - 0
1 - 0
|
Brackley | V |
|
||||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-04 | 2 Solihull |
0 - 1
1 - 2
|
Stalybridge 2 | P |
|
||||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-01 | 1 Tamworth |
0 - 0
3 - 1
|
Solihull 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2014-12-26 | Solihull |
0 - 1
0 - 2
|
Tamworth 2 | P | -0.5 | Menej |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-12-06 | 1 Solihull |
3 - 1
3 - 3
|
Lowestoft Town 1 | R | -1.0, -1.5 | Viac |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-22 | Solihull |
1 - 0
2 - 0
|
Gainsborough | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-18 | Guiseley |
1 - 0
3 - 0
|
Solihull | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Conference North | 2014-11-15 | Bradford P A |
1 - 3
2 - 3
|
Solihull 1 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - Conference North | 2014-11-01 | Solihull |
1 - 0
3 - 0
|
Hyde | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-10-28 | 2 Gloucester City |
1 - 1
1 - 1
|
Solihull 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-10-18 | 1 Solihull |
2 - 1
3 - 1
|
Chorley 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-10-11 | Oxford City |
0 - 2
1 - 4
|
Solihull 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - Conference North | 2014-10-04 | 1 Solihull |
2 - 0
4 - 1
|
Bradford P A 4 | V | -0.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-09-13 | 1 1 Harrogate Town |
0 - 3
0 - 4
|
Solihull | V | -0.5 | Viac |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-09-06 | North Ferriby Utd |
0 - 1
1 - 3
|
Solihull | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-25 | Hednesford |
1 - 0
2 - 1
|
Solihull | P | Viac |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-16 | Stalybridge |
0 - 1
0 - 3
|
Solihull | V |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-09 | Solihull |
0 - 0
0 - 0
|
Colwyn Bay | R | Menej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.1 | 3.75 | 2.1 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.0
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

