pi, Sep 13, 2019 · 19:00
Guingamp [13]
4 3
1 - 1
Celý zápas · Polčas 1-1
Nancy [14]
4 2
NajstaršieNedávne
PVPRPV
2.00
3.10
4.20
NedávneNajstaršie
RVPVVR

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.25
Góly spolu
Menej 9.0
Rohy spolu
-0.5
Guingamp
Guingamp
RRPRPVPRPVNedávneZlepšenie+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Nancy
VPRRRVVPVRNedávneZlepšenie+0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Tím druhého polčasuTím obratovViac ako 2.5 karty v 8 z posledných 10
Guingamp

4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 9.0
Viac 40%4 Neplatné 10%1 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Nancy

3V-5R-2P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 1.0 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 50%5 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 9.0
Viac 40%4 Neplatné 10%1 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
Guingamp
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Nancy
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Guingamp
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Nancy
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Guingamp Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Pohár 2019-01-22 2 Nancy
0 - 1
1 - 2
Guingamp 2 V +0.5 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2017-03-31 1 Guingamp
0 - 0
1 - 0
Nancy 2 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2016-08-27 2 Nancy
0 - 0
0 - 2
Guingamp 1 V -0.5 Menej 10.0
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Guingamp Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-31 1 Lorient
0 - 0
0 - 1
Guingamp 2 V -0.5 Menej 9.0
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-26 3 Guingamp
0 - 1
0 - 1
Valenciennes 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.0
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-19 2 Auxerre
0 - 2
2 - 2
Guingamp 1 R 0.0, -0.5 Viac 9.5
Francúzsky ligový pohár 2019-08-13 3 US Orleans 45
2 - 0
4 - 1
Guingamp 1 1 P 0.0 Viac 9.5
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-09 1 Guingamp
1 - 0
1 - 0
US Orleans 45 3 V -0.5, -1.0 Menej 9.5
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-03 2 Lens
0 - 0
2 - 0
Guingamp 3 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Viac
2-8 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 2 2019-07-26 1 Guingamp
2 - 0
3 - 3
Grenoble 2 R -0.5 Viac 9.5 Menej
8-1 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-20 1 Guingamp
0 - 2
1 - 2
Brest 1 P 0.0 Viac 9.0 Menej
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-16 1 Guingamp
1 - 1
2 - 1
Cholet V -0.5 Viac 8.5 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-13 Lorient
0 - 1
1 - 3
Guingamp V 0.0 Viac
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-06 Guingamp
0 - 0
2 - 0
Avranches V -1.0 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-02 Le Havre
0 - 1
0 - 1
Guingamp V 0.0, +0.5 Menej
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-05-24 Amiens
1 - 0
2 - 1
Guingamp P -1.0 Viac 8.5 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-05-18 2 Guingamp
2 - 0
2 - 2
Nimes 2 R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 0-3 (3) 2 (0-2) 5 (5-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-05-12 1 2 Rennes
1 - 0
1 - 1
Guingamp 1 R -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
6-8 (14) 4-2 (6) 3 (1-2) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-05-04 1 Guingamp
0 - 0
0 - 0
Caen 4 R -0.5 Menej 9.5 Menej
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-04-28 4 Nice
1 - 0
3 - 0
Guingamp 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-4 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-04-20 2 Guingamp
0 - 2
1 - 3
Marseille 3 P +0.5 Viac 9.0 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-04-13 1 Štrasburg
1 - 1
3 - 3
Guingamp 2 R -0.5 Viac 9.5 Menej
1-4 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-04-06 4 Guingamp
1 - 0
1 - 1
Monako 5 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
3-9 (12) 3-5 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-04-03 Montpellier
1 - 0
2 - 0
Guingamp 2 P -0.5 Push 9.5 Viac
5-8 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Francúzsky ligový pohár 2019-03-30 1 Štrasburg
0 - 0
0 - 0
Guingamp 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-03-16 Guingamp
0 - 0
1 - 0
Dijon 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-03-10 1 Toulouse
1 - 0
1 - 0
Guingamp 2 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
8-2 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-03-03 1 Guingamp
0 - 0
0 - 0
Nantes 2 R 0.0 Menej 10.0 Menej
3-1 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (2-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-02-23 2 Guingamp
0 - 0
1 - 0
Angers 2 V 0.0 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-02-20 2 Bordeaux
0 - 0
0 - 0
Guingamp 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (3-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-02-15 2 Lyon
2 - 1
2 - 1
Guingamp 1 P -1.5, -2.0 Menej 9.5 Menej
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-02-10 2 Guingamp
0 - 0
0 - 2
Lille 1 P 0.0, +0.5 Push 10.0 Viac
7-4 (11) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Francúzsko - Pohár 2019-02-07 1 Guingamp
0 - 1
1 - 2
Lyon 2 P +1.0 Viac 9.5 Viac
4-9 (13) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Nancy Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-30 2 Nancy
0 - 1
1 - 1
Rodez 2 R 0.0, -0.5 Push 8.5
Francúzsky ligový pohár 2019-08-27 1 Nancy
0 - 0
1 - 0
AC Ajaccio 3 V 0.0, -0.5 Menej 8.5
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-23 3 Sochaux
1 - 0
3 - 0
Nancy 4 P 0.0 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-16 2 4 Nancy
1 - 0
2 - 1
Le mans 2 1 V -0.5 Viac 9.0
Francúzsky ligový pohár 2019-08-13 2 Caen
0 - 0
0 - 1
Nancy 2 V 0.0 Menej 9.0
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-09 3 Nancy
0 - 0
1 - 1
Lorient 5 1 R 0.0, +0.5 Menej 8.5 Viac
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Francúzsko - Ligue 2 2019-08-02 1 Valenciennes
1 - 0
1 - 1
Nancy R 0.0, +0.5 Menej 8.5 Menej
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 2 2019-07-26 1 Nancy
0 - 0
0 - 0
US Orleans 45 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-20 1 Nancy
1 - 1
2 - 2
Dijon 1 R 0.0, +0.5 Viac
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-06 1 Sandhausen
1 - 0
1 - 0
Nancy 1 P 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
7-6 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 2 2019-05-17 1 AS Beziers
3 - 0
3 - 0
Nancy 1 P 0.0, -0.5 Viac 8.5 Menej
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-05-10 Nancy
1 - 0
1 - 0
Metz 4 V 0.0 Menej 8.5 Menej
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (0-3)
Francúzsko - Ligue 2 2019-05-03 1 Troyes
1 - 1
2 - 1
Nancy 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
6-7 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-04-26 2 Nancy
0 - 0
1 - 0
AC Ajaccio 2 V 0.0, -0.5 Menej 8.5 Menej
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-04-23 1 Nancy
0 - 0
1 - 0
US Orleans 45 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-04-19 Red Star FC 93
1 - 0
1 - 1
Nancy 2 R 0.0, +0.5 Menej 8.5 Viac
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-04-12 Nancy
1 - 1
2 - 3
Brest 6 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-04-05 2 Clermont Foot
1 - 1
2 - 3
Nancy 1 V -0.5 Viac 9.0 Menej
7-1 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-03-29 1 Nancy
0 - 1
0 - 2
Valenciennes 1 P -0.5 Menej 8.5 Viac
7-4 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-03-15 2 Grenoble
0 - 0
1 - 0
Nancy 3 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
6-11 (17) 5-5 (10) 3 (1-2) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 2 2019-03-08 2 Nancy
2 - 2
3 - 2
Lorient 3 V 0.0 Viac 8.5 Menej
4-4 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Francúzsko - Ligue 2 2019-03-01 1 2 Sochaux
0 - 0
0 - 4
Nancy 2 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
6-7 (13) 5-4 (9) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-02-22 1 Nancy
3 - 1
3 - 1
Ajaccio GFCA 4 V 0.0, -0.5 Viac 8.5 Viac
5-4 (9) 5-2 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-02-15 4 Le Havre
0 - 1
0 - 2
Nancy 3 V -0.5, -1.0 Menej 9.0 Viac
8-4 (12) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-02-08 1 1 Nancy
0 - 0
0 - 1
Chateauroux 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Push
3-6 (9) 2-4 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-02-01 1 Niort
0 - 0
1 - 1
Nancy 2 R 0.0, -0.5 Push 8.5 Viac
3-9 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 2 2019-01-29 2 Metz
1 - 0
3 - 0
Nancy 1 P -0.5, -1.0 Viac 8.5 Viac
11-2 (13) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 2 2019-01-25 Nancy
1 - 0
1 - 0
Auxerre 4 V +0.5 Menej 9.0 Menej
3-3 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francúzsko - Pohár 2019-01-22 2 Nancy
0 - 1
1 - 2
Guingamp 2 P +0.5 Viac 9.0 Viac
4-7 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 2 2019-01-19 1 Lens
0 - 1
2 - 1
Nancy 2 1 P -0.5 Viac 9.0 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2 3.1 4.2
Polčas 2.625 2 4.75
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.0) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] [email protected]
Polčas (0.75) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 4

Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

2
Strely na bránu
5
9
Strely mimo
3
77
Útok
97
62
Nebezpečný útok
77
45
Držanie lopty %
55

Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 2 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0

1
Strely na bránu
3
4
Strely mimo
0
34
Útok
53
30
Nebezpečný útok
39
43
Držanie lopty %
57
  • 4' - 1st Goal - Guingamp
  • 9' - 1st Corner - Nancy
  • 10' - 2nd Corner - Nancy
  • 10' - 2nd Goal - Nancy
  • 13' - 3rd Corner - Guingamp
  • 24' - 4th Corner - Guingamp
  • 35' - 1st Yellow Card - Nancy
  • 39' - 2nd Yellow Card - Guingamp
  • 1-1 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Guingamp
  • 50' - 5th Corner - Guingamp
  • 51' - 6th Corner - Nancy
  • 54' - 3rd Yellow Card - Guingamp
  • 71' - 4th Yellow Card - Nancy
  • 72' - 7th Corner - Nancy
  • 78' - 5th Yellow Card - Guingamp
  • 80' - 8th Corner - Guingamp
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia