po, Sep 21, 2020 · 16:00
Grorud [8]
1 2
0 - 2
Celý zápas · Polčas 0-1
Ranheim [3]
2 1
NajstaršieNedávne
RVRRRR
4.20
4.00
1.75
NedávneNajstaršie
PPPVVP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.25
Góly spolu
Viac 9.5
Rohy spolu
+0.75
Grorud
Grorud
RVPVRVRRRRNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 17
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapKryje6/9
Ranheim
VPVVPVVPPPNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Grorud

3V-6R-1P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.0 proti. Výhry 30%, AH výhra 66%, góly Over 20%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 60%6 Prehra 10%1
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Rohy spolu 9.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 66%6 Neplatné 11%1 Prehra 22%2
Ranheim

5V-0R-5P v posledných 10 zápasoch, s 27 strelenými a 18 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.7 za, 1.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 0%0 Prehra 50%5
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Posledné
Grorud
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Ranheim
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Grorud
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Ranheim
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Grorud Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - 1. divízia 2020-07-06 2 Ranheim
1 - 3
5 - 3
Grorud 2 P -1.5 Viac 9.5
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Grorud Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - 1. divízia 2020-09-14 Raufoss
0 - 1
2 - 2
Grorud 3 1 R 0.0, -0.5 Viac 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-09-08 5 Grorud
0 - 0
1 - 1
Stjordals/Blink 1 R
Nórsko - 1. divízia 2020-08-30 3 Grorud
0 - 1
1 - 1
Sandnes Ulf 2 R -0.5, -1.0 Menej 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-08-27 Asane
0 - 0
1 - 1
Grorud 1 R -0.5 Menej 9.5
Nórsko - 1. divízia 2020-08-24 2 Grorud
1 - 0
3 - 0
KFUM 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-08-17 1 Ham-Kam
1 - 1
1 - 1
Grorud 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
5-5 (10) 5-4 (9) 4 (1-3) 1 (0-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-14 3 Grorud
0 - 0
2 - 0
Tromsø IL 2 V +1.0 Menej 9.5 Menej
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-10 2 Strommen
0 - 1
2 - 1
Grorud P 0.0 Viac 9.5 Viac
6-4 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-03 3 Grorud
0 - 1
3 - 1
Ullensaker/Kisa 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
1-7 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-31 Oygarden FK
1 - 0
1 - 1
Grorud R 0.0 Menej 10.0 Viac
5-11 (16) 3-2 (5) 1 (0-1) 5 (1-4)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-27 Grorud
0 - 2
0 - 3
FK Jerv 3 P 0.0 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-20 4 Kongsvinger
0 - 0
0 - 1
Grorud 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-13 1 Grorud
1 - 0
3 - 1
Sogndal 2 V +1.0 Viac 9.5 Viac
2-8 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-06 2 Ranheim
1 - 3
5 - 3
Grorud 2 P -1.5 Viac 9.5 Viac
9-3 (12) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-03 2 Grorud
0 - 0
0 - 1
Lillestrom 3 P +1.0 Menej 9.5 Menej
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-06-26 1 KFUM
0 - 1
0 - 4
Grorud 1 V -0.5 Viac 8.5 Menej
4-2 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-06-21 2 Grorud
0 - 1
0 - 2
Strommen 2 P 0.0 Menej
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-03-10 1 Grorud
0 - 1
0 - 2
IK Start 2 P +1.0 Menej 8.5 Viac
2-7 (9) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-28 1 Grorud
1 - 1
1 - 2
Ullensaker/Kisa 1 P 0.0 Menej 8.5 Menej
2-5 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-14 2 Grorud
0 - 1
2 - 2
Kjelsås 1 R -0.5, -1.0 Viac 8.0 Viac
12-4 (16) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-06 3 Sandefjord
1 - 1
1 - 1
Grorud 2 R -0.5, -1.0 Menej 8.5 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-01-31 Grorud
2 - 0
3 - 1
Stabaek 2 V +1.0 Viac 8.0 Menej
4-3 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-01-24 1 Grorud
0 - 0
0 - 1
Bodo/Glimt P +1.0, +1.5 Menej 9.0 Viac
2-8 (10) 0-6 (6) 3 (0-3) 2 (2-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-10-26 2 Grorud
2 - 1
4 - 1
Fram 4 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.0 Menej
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-10-12 5 Grorud
0 - 1
1 - 2
Asker 2 P -0.5, -1.0 Push 9.0 Push
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-10-05 3 Baerum
0 - 0
1 - 1
Grorud 2 R +0.5, +1.0 Menej
6-4 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-09-28 Kjelsås
2 - 0
4 - 0
Grorud P 0.0, -0.5 Viac
0-7 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-09-22 2 Grorud
0 - 0
2 - 1
Mjølner 1 V -1.5 Menej 9.5 Menej
4-0 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-09-07 3 Grorud
0 - 0
1 - 1
Sotra R -0.5, -1.0 Menej
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-08-31 3 Grorud
1 - 2
4 - 3
Asane 2 V -0.5 Viac
6-3 (9) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Ranheim Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - 1. divízia 2020-09-14 1 Ranheim
1 - 2
2 - 3
Ullensaker/Kisa 3 P -1.5, -2.0 Viac 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-09-08 Lillestrom
0 - 1
3 - 1
Ranheim 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-08-30 2 Ranheim
0 - 0
0 - 1
KFUM 2 P -1.0, -1.5 Menej 10.5
Nórsko - 1. divízia 2020-08-27 1 2 FK Jerv
1 - 3
1 - 6
Ranheim 1 V +0.5 Viac 10.0
Nórsko - 1. divízia 2020-08-24 Ranheim
2 - 0
5 - 1
Strommen 1 V -1.5, -2.0 Viac 10.5
Nórsko - 1. divízia 2020-08-17 3 Sogndal
3 - 0
4 - 0
Ranheim 2 P 0.0 Viac 10.0 Menej
1-5 (6) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-14 Ranheim
2 - 0
6 - 1
Oygarden FK 2 V -2.0 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-10 2 Ranheim
1 - 0
3 - 0
Raufoss 2 V -1.0, -1.5 Menej 10.5 Viac
5-6 (11) 1-5 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-08-03 2 Sandnes Ulf
1 - 0
2 - 1
Ranheim 2 P +0.5, +1.0 Menej 10.5 Menej
1-7 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-31 Ranheim
0 - 1
3 - 2
Kongsvinger 4 V -1.5 Viac 10.5 Viac
11-2 (13) 2-0 (2) 2 (2-0) 3 (2-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-28 1 Ham-Kam
1 - 2
3 - 4
Ranheim V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
2-6 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-21 1 Ranheim
0 - 1
1 - 2
Tromsø IL 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
10-1 (11) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-13 1 Asane
0 - 2
0 - 3
Ranheim 2 V +0.5, +1.0 Menej 10.0 Menej
2-2 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-06 2 Ranheim
1 - 3
5 - 3
Grorud 2 V -1.5 Viac 9.5 Viac
9-3 (12) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Nórsko - 1. divízia 2020-07-03 1 Stjørdals/Blink
0 - 1
2 - 3
Ranheim 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Viac
4-9 (13) 1-6 (7) 1 (0-1) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2020-03-11 3 Ranheim
3 - 0
3 - 1
Aalesund V +0.5, +1.0 Viac
5-3 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-03-08 2 Ullensaker/Kisa
1 - 0
2 - 1
Ranheim 1 P +0.5, +1.0 Menej 9.5 Menej
4-5 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-28 Ranheim
1 - 0
3 - 0
Kristiansund BK 1 V +0.5 Menej
9-4 (13) 9-1 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-21 1 Ranheim
1 - 4
2 - 4
Rosenborg P +1.0 Viac 9.5 Viac
5-9 (14) 2-4 (6) 4 (1-3) 3 (2-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-14 1 Ranheim
1 - 0
3 - 0
Byåsen 2 V -2.5, -3.0 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-02-09 Ranheim
0 - 0
2 - 1
Stjordals/Blink 1 V -1.0 Push 8.5 Menej
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nórsko - Eliteserien 2019-12-01 2 Rosenborg
0 - 1
3 - 2
Ranheim 2 P -1.5 Viac 10.0 Viac
12-4 (16) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nórsko - Eliteserien 2019-11-24 1 Ranheim
0 - 0
2 - 1
Lillestrom 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 4-1 (5) 3 (2-1) 3 (1-2)
Nórsko - Eliteserien 2019-11-10 Mjondalen
1 - 1
3 - 1
Ranheim P -0.5 Viac 9.5 Viac
11-5 (16) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nórsko - Eliteserien 2019-11-03 4 Ranheim
0 - 0
0 - 2
Stabaek P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
6-8 (14) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Nórsky pohár 2019-10-30 2 Viking FK
2 - 0
3 - 0
Ranheim 5 P -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 5 (3-2)
Nórsko - Eliteserien 2019-10-27 1 Tromsø IL
2 - 1
4 - 2
Ranheim 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Push
5-5 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nórsko - Eliteserien 2019-10-20 1 Ranheim
2 - 1
4 - 1
Odd BK 3 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nórsko - Eliteserien 2019-10-06 Ranheim
0 - 1
0 - 2
Sarpsborg P 0.0 Menej 9.5 Viac
6-6 (12) 5-1 (6) 4 (3-1) 0 (0-0)
Nórsko - Eliteserien 2019-09-29 Valerenga
0 - 0
1 - 1
Ranheim R -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 4.2 4 1.75
Polčas 4 2.5 2.3
Ázijský hendikep
Celý (+0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) Viac@2 [email protected]
Polčas (4.5) Viac@2 [email protected]
Góly spolu
Celý (3.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 2

Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.0, 3.5

0
Strely na bránu
7
5
Strely mimo
2
137
Útok
124
52
Nebezpečný útok
59
54
Držanie lopty %
46

Skóre: 0 - 1 , Roh: 0 - 0 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

0
Strely na bránu
4
3
Strely mimo
1
60
Útok
58
13
Nebezpečný útok
31
47
Držanie lopty %
53
  • 31' - 1st Goal - Ranheim
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 56' - 1st Yellow Card - Ranheim
  • 58' - 2nd Yellow Card - Grorud
  • 77' - 1st Corner - Ranheim
  • 78' - 2nd Corner - Ranheim
  • 80' - 3rd Yellow Card - Grorud
  • 90+2' - 2nd Goal - Ranheim
  • 90+5' - 3rd Corner - Grorud
  • 0-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia