Grimsby vs Doncaster Profil tímov
Grimsby vs Doncaster Fakty o zápase
6V-1R-3P v posledných 10 zápasoch, s 20 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
| Grimsby | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Doncaster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Grimsby | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Doncaster | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Grimsby vs Doncaster Časové rozloženie gólov/rohov
Grimsby vs Doncaster Vzájomné zápasy
Grimsby vs Doncaster Zobraziť celé H2H →| Grimsby Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | 2 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Doncaster 1 | V | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - EFL Trophy | 2018-10-09 | 2 Doncaster |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2018-07-24 | Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Doncaster | V | +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - EFL Trophy | 2017-08-29 | 2 Grimsby |
1 - 1
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-04-01 | 3 Grimsby |
1 - 2
1 - 5
|
Doncaster 2 | P | +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-17 | 1 Doncaster |
1 - 0
1 - 0
|
Grimsby 3 | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Grimsby Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-08-10 | 1 Grimsby |
0 - 0
1 - 1
|
Bradford 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-03 | 3 Morecambe |
0 - 0
0 - 2
|
Grimsby 2 | V | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Peterborough | P | +0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Scarborough |
0 - 2
1 - 2
|
Grimsby | V | +0.5, +1.0 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | 2 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Doncaster 1 | V | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - County Cup | 2019-07-18 | 1 Gainsborough |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-11 | Boston Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Grimsby | P | +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Grantham |
1 - 1
1 - 3
|
Grimsby | V | +1.5, +2.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Cleethorpes Town |
0 - 4
0 - 8
|
Grimsby | V | +1.5, +2.0 | Viac |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2019-05-04 | 1 Grimsby |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-8 (17) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2019-04-27 | 2 Notts County |
0 - 0
2 - 1
|
Grimsby 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2019-04-22 | 1 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Carlisle 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-04-19 | 2 Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
Grimsby 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-04-13 | Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-04-06 | 1 Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Stevenage 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2019-03-30 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 2 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-23 | 2 Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Bury 1 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-16 | 1 Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 2 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-12 | 1 Tranmere |
4 - 1
4 - 1
|
Grimsby | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-09 | Crawley Town |
2 - 1
2 - 1
|
Grimsby 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| England League 2 | 2019-03-02 | Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Cambridge Utd 2 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-23 | Swindon |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby 3 1 | R | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-02-16 | Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Cheltenham 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-02-09 | 1 1 Yeovil |
0 - 2
1 - 3
|
Grimsby 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-02 | Grimsby |
1 - 0
3 - 0
|
Newport County 1 | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-01-26 | 1 2 Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 2 | V | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-11 (14) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 8 (2-6) |
| England League 2 | 2019-01-22 | Forest Green |
2 - 0
3 - 0
|
Grimsby 2 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-01-19 | 3 Lincoln City |
1 - 0
1 - 0
|
Grimsby 5 1 | P | -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-01-12 | 1 Grimsby |
0 - 2
0 - 2
|
Macclesfield 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-01-05 | Crystal Palace |
0 - 0
1 - 0
|
Grimsby 2 1 | P | -2.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Doncaster Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2019-08-10 | 2 Rochdale |
0 - 0
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2019-08-03 | Doncaster |
1 - 1
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | 2 Doncaster |
1 - 1
2 - 2
|
Hull | R | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-24 | 1 1 Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Huddersfield | P | 0.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | 2 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Doncaster 1 | P | +0.5 | Menej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Gainsborough |
0 - 2
0 - 2
|
Doncaster | V | +1.5 | Menej |
|
7-10 (17) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Anglicko - League 1 | 2019-05-17 | 1 Charlton |
1 - 1
1 - 2
|
Doncaster 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-05-12 | Doncaster |
0 - 2
1 - 2
|
Charlton 1 | P | 0.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
10-6 (16) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-05-04 | 3 Doncaster |
1 - 0
2 - 0
|
Coventry 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-04-27 | 2 Oxford Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Doncaster 3 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-04-23 | 1 Doncaster |
0 - 2
1 - 2
|
Accrington Stanley | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-04-19 | 1 Sunderland |
2 - 0
2 - 0
|
Doncaster 1 | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-04-13 | 1 Doncaster |
2 - 0
2 - 0
|
Plymouth 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-04-06 | 1 Bradford |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-30 | Doncaster |
3 - 1
3 - 1
|
Walsall 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 5 (2-3) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-26 | 2 Doncaster |
3 - 0
4 - 1
|
Bristol Rovers 2 | V | -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-23 | 1 Luton |
1 - 0
4 - 0
|
Doncaster 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-15 | Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Barnsley 2 | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-12 | 1 Blackpool |
0 - 0
1 - 1
|
Doncaster | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-09 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
2 - 0
|
Doncaster 1 1 | P | +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2019-03-02 | Doncaster |
0 - 0
1 - 1
|
Charlton | R | -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-7 (17) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-26 | 3 Shrewsbury |
2 - 0
2 - 0
|
Doncaster 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-23 | 2 Scunthorpe |
0 - 1
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | +0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-02-17 | 1 Doncaster |
0 - 2
0 - 2
|
Crystal Palace | P | +1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
11-7 (18) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-12 | 1 Doncaster |
1 - 0
3 - 0
|
Southend | V | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-09 | 2 Doncaster |
0 - 1
3 - 1
|
Peterborough 3 1 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2019-02-02 | 4 Portsmouth |
0 - 1
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
12-4 (16) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2019-01-26 | 2 Doncaster |
0 - 0
2 - 1
|
Oldham 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-19 | 1 Doncaster |
0 - 1
2 - 2
|
Burton Albion | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Anglicko - League 1 | 2019-01-12 | 4 Wycombe |
0 - 0
3 - 2
|
Doncaster 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.8 | 3.6 | 2.05 |
| Polčas | 4.333 | 2.1 | 2.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (5.0) | Viac@2 | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 12
Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 4 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
17' - 1st Corner - Grimsby -
20' - 2nd Corner - Doncaster -
25' - 3rd Corner - Doncaster -
40' - 1st Goal - Grimsby -
42' - 4th Corner - Doncaster - Race to 3 Corners - Doncaster
-
42' - 5th Corner - Doncaster -
45' - 6th Corner - Grimsby -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Doncaster
-
48' - 7th Corner - Doncaster -
50' - 8th Corner - Doncaster - 46' Substitution - Sheaf for Whiteman - Doncaster
-
58' - 9th Corner - Doncaster - Race to 7 Corners - Doncaster
-
64' - 10th Corner - Doncaster - 59' Substitution - Taylor for Kiwomya - Doncaster
- 65' Substitution - Hessenthaler for Gibson - Grimsby
-
70' - 11th Corner - Grimsby -
78' - 1st Yellow Card - Doncaster - 78' Substitution - Green for Ring - Grimsby
- 79' Substitution - May for Blair - Doncaster
-
89' - 12th Corner - Doncaster - Race to 9 Corners - Doncaster
-
90' - 13th Corner - Doncaster - 89' Substitution - Cardwell for Wright - Grimsby
-
90+2' - 14th Corner - Doncaster -
90+2' - 15th Corner - Doncaster -
1-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

