so, Jul 25, 2015 · 14:54
NajstaršieNedávne
PRVVRV
NedávneNajstaršie
VPRRRV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.5
Gloucester City
Gloucester City vs Wolverhampton U21 Profil tímov
Gloucester City
VRRPPPRVVRNedávneZlepšenie+0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapKryje6/10
Wolverhampton U21
PRPRPVRRRPNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané4/9
Gloucester City vs Wolverhampton U21 Fakty o zápase
Gloucester City
3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prehra 30%3
Góly spolu 3
Viac 20%2
Neplatné 20%2
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prehra 40%4
Wolverhampton U21
2V-5R-3P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 1.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 44%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 50%5
Prehra 30%3
Góly spolu 3
Viac 30%3
Neplatné 10%1
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 44%4
Neplatné 11%1
Prehra 44%4
Posledné
| Gloucester City | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Wolverhampton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Gloucester City | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Wolverhampton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 11,
Priemer: 2.09,
Sm. odch.: 1.73, Medián: 2,
Modus: 0,
Viac: 33%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Gloucester City vs Wolverhampton U21 Časové rozloženie gólov/rohov
Gloucester City vs Wolverhampton U21 Vzájomné zápasy
Gloucester City vs Wolverhampton U21 Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Gloucester City Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-17 | Shortwood United |
0 - 0
0 - 1
|
Gloucester City | V | +0.5,+1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-04-06 | Gainsborough |
0 - 0
0 - 0
|
Gloucester City | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-04-04 | 1 Gloucester City |
1 - 0
3 - 1
|
Leamington 4 | V | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2015-03-28 | 1 Solihull |
0 - 1
0 - 2
|
Gloucester City 2 | V | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference North | 2015-03-23 | 4 Bradford P A |
0 - 1
1 - 1
|
Gloucester City 2 | R | -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference North | 2015-03-21 | 1 Stalybridge |
1 - 1
2 - 1
|
Gloucester City 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-03-07 | Harrogate Town |
0 - 0
2 - 1
|
Gloucester City | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-03-01 | Gloucester City |
1 - 4
1 - 7
|
Oxford City 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-02-21 | 2 Gloucester City |
0 - 1
1 - 1
|
Colwyn Bay 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-02-14 | Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Gloucester City | R | -1.0, -1.5 | Menej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-31 | 3 Gloucester City |
1 - 0
2 - 0
|
Lowestoft Town 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-27 | 4 Hednesford |
2 - 0
3 - 1
|
Gloucester City 1 | P | -0.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2015-01-18 | Gloucester City |
1 - 0
2 - 0
|
Worcester City 3 | V |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Anglicko - Conference North | 2014-12-26 | Gloucester City |
0 - 1
2 - 1
|
Brackley 1 | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - Conference North | 2014-12-08 | 2 Gloucester City |
0 - 2
1 - 2
|
Tamworth 1 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - Conference North | 2014-11-25 | Gloucester City |
0 - 0
0 - 0
|
Stalybridge | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-11-15 | 1 1 Gloucester City |
1 - 1
1 - 3
|
Guiseley | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - Conference North | 2014-11-09 | Gloucester City |
1 - 0
1 - 0
|
Harrogate Town 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-8 (16) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - Conference North | 2014-10-28 | 2 Gloucester City |
1 - 1
1 - 1
|
Solihull 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglicko - FA Cup - kvalifikácia | 2014-10-25 | 2 Gloucester City |
1 - 2
1 - 4
|
Forest Green 2 | P |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglicko - FA Cup - kvalifikácia | 2014-10-14 | 2 Gloucester City |
1 - 0
3 - 2
|
Staines Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-10-04 | 3 Stockport |
2 - 0
5 - 2
|
Gloucester City 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-09-09 | 1 Leamington |
2 - 0
4 - 1
|
Gloucester City 1 | P | 0.0 | Viac |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-09-06 | Gloucester City |
0 - 0
1 - 1
|
Hyde | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
10-2 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-16 | North Ferriby Utd |
1 - 2
2 - 2
|
Gloucester City | R |
|
4-10 (14) | 4-5 (9) | (-) | (-) | ||||
| Anglicko - Conference North | 2014-08-12 | Tamworth |
1 - 0
2 - 1
|
Gloucester City | P | Viac |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wolverhampton U21 Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Nuneaton |
0 - 2
1 - 4
|
Wolverhampton U21 | V | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Premier League U21 | 2015-05-18 | 1 Arsenal U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Wolverhampton U21 1 | P | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - U21 Development League 2 | 2015-03-31 | Derby U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 | R | -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Premier League U21 | 2015-03-09 | 3 Wolverhampton U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Brighton U21 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Premier League U21 | 2015-02-13 | Stoke U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 | R | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Premier League U21 | 2015-01-26 | Bolton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Wolverhampton U21 | V | -0.5 | Menej |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Premier League U21 | 2015-01-05 | Wolverhampton U21 |
1 - 2
1 - 2
|
Arsenal U21 | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Premier League U21 | 2014-12-12 | Reading U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 | R |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2014-11-25 | 1 1 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Aston Villa U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Premier League U21 | 2014-11-03 | Wolverhampton U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Blackburn U21 | R | 0.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Premier League U21 | 2014-10-28 | Aston Villa U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton U21 4 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 3
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 3
-
14' - 1st Corner - Gloucester City -
17' - 2nd Corner - Gloucester City -
18' - 1st Goal - Gloucester City - Race to 3 Corners - Gloucester City
-
20' - 3rd Corner - Gloucester City -
28' - 4th Corner - Gloucester City -
30' - 5th Corner - Wolverhampton U21 -
31' - 6th Corner - Wolverhampton U21 -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Goal - Wolverhampton U21 -
53' - 3rd Goal - Wolverhampton U21 -
63' - 7th Corner - Wolverhampton U21 - Race to 5 Corners - Gloucester City
-
66' - 8th Corner - Gloucester City -
1-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

