so, Jan 17, 2015 · 15:00
NajstaršieNedávne
PVPPPP
3.20
3.40
2.40
NedávneNajstaršie
PVRPRV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.5
Góly spolu
Menej 11.0
Rohy spolu
+0.25
Gillingham
Gillingham vs Coventry Profil tímov
Gillingham
RVVVPVPPPPNedávnePokles-0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Coventry
PVRPVRPRVPNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej1/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Tím druhého polčasuVyhral 3 z posledných 10
Gillingham vs Coventry Fakty o zápase
Gillingham
4V-1R-5P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 19 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 80%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 10%1
Prehra 50%5
Góly spolu 2.5
Viac 80%8
Neplatné 0%0
Menej 20%2
Rohy spolu 11.0
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Coventry
3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 6 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.6 za, 0.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 10%, rohy Over 10%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 10%1
Neplatné 0%0
Menej 90%9
Rohy spolu 11.0
Viac 10%1
Neplatné 10%1
Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prehra 50%5
Posledné
| Gillingham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Coventry | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Gillingham | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Coventry | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 11.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 31,
Priemer: 2.42,
Sm. odch.: 1.45, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 45%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Gillingham vs Coventry Časové rozloženie gólov/rohov
Gillingham vs Coventry Vzájomné zápasy
Gillingham vs Coventry Zobraziť celé H2H →| Gillingham Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-05 | Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham | P | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Gillingham Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2015-01-10 | Crewe |
2 - 0
3 - 1
|
Gillingham 3 | P | 0.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-01-06 | 3 Gillingham |
1 - 2
2 - 4
|
Bristol City | P | +0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2015-01-03 | 1 Port Vale |
1 - 1
2 - 1
|
Gillingham | P | -0.5 | Viac | 11.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-28 | 3 Gillingham |
0 - 2
1 - 3
|
Bristol City 2 | P | +0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-26 | Colchester |
0 - 2
1 - 2
|
Gillingham 3 | V | -0.5 | Viac | 11.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-20 | 1 Gillingham |
0 - 1
2 - 3
|
Chesterfield | P | 0.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-12-13 | 1 Doncaster |
0 - 0
1 - 2
|
Gillingham 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-06 | 1 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Leyton Orient 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-29 | 1 Gillingham |
1 - 1
2 - 1
|
Port Vale | V | 0.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-22 | Bradford |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
11-7 (18) | 9-5 (14) | 6 (4-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-15 | 1 3 Gillingham |
0 - 0
3 - 2
|
Leyton Orient 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-11-11 | 4 Crawley Town |
1 - 0
1 - 2
|
Gillingham 1 1 | V | -0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-08 | Gillingham |
0 - 1
1 - 2
|
Bristol City | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-01 | Fleetwood Town |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham | P | -0.5, -1.0 | Menej | 12.0 | Viac |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-25 | 1 Gillingham |
1 - 1
1 - 1
|
Crawley Town 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 5-7 (12) | 6 (2-4) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-21 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Preston 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-18 | 1 Rochdale |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
12-5 (17) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-11 | 1 1 Gillingham |
0 - 1
0 - 3
|
Scunthorpe 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 2 Colchester |
2 - 1
3 - 3
|
Gillingham | R | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-04 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-27 | Sheff Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Gillingham 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
16-1 (17) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-20 | Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Walsall | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-16 | 1 Gillingham |
1 - 1
2 - 1
|
Peterborough 4 | V | +0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-13 | Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-05 | Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Stevenage |
0 - 1
0 - 1
|
Gillingham | V | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-6 (16) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 4 (2-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-30 | Gillingham |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe | V | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-23 | Barnsley |
2 - 0
4 - 1
|
Gillingham | P | Viac | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-19 | Gillingham |
1 - 1
2 - 2
|
Swindon | R | 0.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-16 | Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Yeovil | V |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Coventry Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2015-01-12 | 2 Coventry |
0 - 2
0 - 3
|
Swindon 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2015-01-03 | Walsall |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-28 | 3 Coventry |
0 - 0
0 - 0
|
Chesterfield 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-26 | 1 Doncaster |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry 4 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-20 | 2 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Fleetwood Town 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-13 | Port Vale |
0 - 0
0 - 2
|
Coventry 2 | V | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-10 | Bristol City |
1 - 0
2 - 0
|
Coventry 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-29 | Coventry |
0 - 0
0 - 0
|
Walsall | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-22 | Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
Coventry | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-15 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-11-12 | 3 Coventry |
0 - 0
2 - 0
|
Plymouth | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-09 | 1 2 Coventry |
0 - 1
1 - 2
|
Worcester City 4 | P | -1.5, -2.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-01 | 2 Leyton Orient |
0 - 1
2 - 2
|
Coventry 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-25 | 3 Coventry |
0 - 2
3 - 2
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-21 | Oldham |
3 - 1
4 - 1
|
Coventry 1 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-18 | Coventry |
0 - 2
1 - 3
|
Bristol City 1 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-11 | 4 Crewe |
2 - 0
2 - 1
|
Coventry 2 1 | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Coventry |
2 - 0
3 - 1
|
Exeter | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-04 | 2 Coventry |
2 - 2
2 - 2
|
Crawley Town 1 | R | -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-27 | 4 Coventry |
0 - 0
0 - 2
|
Preston 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-20 | Rochdale |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry | P | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-16 | 1 Scunthorpe |
1 - 1
2 - 1
|
Coventry 1 | P | 0.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-13 | Coventry |
1 - 0
2 - 1
|
Yeovil | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-05 | Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham | V | -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Coventry | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-30 | Swindon |
0 - 1
1 - 1
|
Coventry | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-23 | Milton Keynes Dons |
0 - 0
0 - 0
|
Coventry | R | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-19 | Coventry |
2 - 2
2 - 2
|
Barnsley | R | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-16 | Coventry |
0 - 0
1 - 0
|
Sheff Utd | V |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Anglicko - League 1 | 2014-08-09 | Bradford |
1 - 1
3 - 2
|
Coventry | P | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.2 | 3.4 | 2.4 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 7 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
-
3' - 1st Corner - Coventry -
8' - 2nd Corner - Gillingham -
15' - 3rd Corner - Gillingham - Race to 3 Corners - Gillingham
-
17' - 4th Corner - Gillingham -
23' - 5th Corner - Coventry -
34' - 1st Goal - Coventry -
40' - 1st Yellow Card - Gillingham -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 6th Corner - Gillingham - Race to 5 Corners - Gillingham
-
55' - 7th Corner - Gillingham -
63' - 8th Corner - Coventry - 67' Substitution - Barton for Thomas - Coventry
-
68' - 9th Corner - Gillingham - 69' Substitution - McGlashan for Pritchard - Gillingham
-
72' - 2nd Yellow Card - Gillingham - Race to 7 Corners - Gillingham
-
75' - 10th Corner - Gillingham - 77' Substitution - Miller for Jackson - Coventry
- 81' Substitution - Finch for Swanson - Coventry
-
81' - 2nd Goal - Gillingham -
82' - 3rd Yellow Card - Coventry - 83' Substitution - Dickenson for Garmston - Gillingham
-
87' - 4th Yellow Card - Coventry -
87' - 3rd Goal - Gillingham -
90+4' - 4th Goal - Gillingham -
3-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

