ut, Apr 17, 2018 · 19:30
Gent
3 5
0 - 0
Celý zápas · Polčas 0-0
Genk
6 1
NajstaršieNedávne
VPVVVP
2.00
3.25
3.80
NedávneNajstaršie
RVPRPV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Viac 10.0
Rohy spolu
-0.5
Gent
Gent
VRVRVPVVVPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryjeKryté 6/10
Tím druhého polčasuTím obratov · berie body v 3 z 5 zápasov po inkasovanom prvom góleViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10Gól v 1. polčase v 7 z posledných 10
Genk
VVRVVPRPVRNedávnePokles-0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryjeKryté 6/10
Tím druhého polčasuUdáva tempo · vyhráva 5 z 6 zápasov, v ktorých dá gól prvýViac ako 2.5 karty v 10 z posledných 10Gól v 1. polčase v 6 z posledných 10
Gent

6V-2R-2P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 60%6 Remíza 20%2 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5 Neplatné 20%2 Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prehra 40%4
Genk

5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 0.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 30%3 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 30%3 Neplatné 30%3 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prehra 30%3
Posledné
Gent
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Genk
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Gent
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Genk
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Gent Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2018-03-11 3 Genk
0 - 1
1 - 2
Gent 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2017-09-10 3 Gent
1 - 0
1 - 1
Genk 2 R -0.5 Menej 9.5
Európska liga UEFA 2017-03-16 Genk
1 - 0
1 - 1
Gent R -0.5 Menej 9.5
Európska liga UEFA 2017-03-09 1 3 Gent
1 - 4
2 - 5
Genk P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2016-12-27 1 Genk
2 - 0
2 - 0
Gent 1 P 0.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2016-08-07 Gent
0 - 0
1 - 0
Genk 2 V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
5-6 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - play-off 2016-05-22 2 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk R -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
7-6 (13) 6-3 (9) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - play-off 2016-04-24 2 Genk
1 - 1
1 - 2
Gent 1 V 0.0 Viac 10.5 Menej
3-1 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2015-11-28 4 Genk
0 - 1
0 - 1
Gent 4 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
7-8 (15) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2015-07-31 1 Gent
1 - 0
1 - 0
Genk V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
10-4 (14) 7-2 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2014-12-07 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk 4 1 R -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
12-1 (13) 8-0 (8) 4 (4-0) 2 (1-1)
Fínsko - Kolmonen 2014-08-22 Genk
2 - 2
3 - 2
Gent P 0.0 Viac 10.5 Viac
5-6 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Gent Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-14 2 Standard Liege
0 - 0
1 - 0
Gent 1 P 0.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-08 2 Gent
1 - 0
1 - 0
Club Brugge V 0.0, -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-01 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 2
Gent 2 V 0.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2018-03-11 3 Genk
0 - 1
1 - 2
Gent 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2018-03-03 2 Gent
0 - 1
2 - 3
KV Oostende 6 P -1.0 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-24 1 Waasland-Beveren
1 - 0
1 - 2
Gent 2 V +0.5 Viac 10.0 Push
2-8 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-18 2 Gent
0 - 2
2 - 2
KV Mechelen 3 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
8-1 (9) 5-1 (6) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-10 3 Gent
1 - 0
3 - 0
Sint-Truidense 2 1 V -1.0 Viac 9.5 Menej
2-2 (4) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-03 1 3 Eupen
1 - 0
1 - 1
Gent 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
5-12 (17) 3-4 (7) 2 (2-0) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-28 3 Gent
0 - 0
2 - 0
Club Brugge 2 V 0.0 Menej 9.5 Viac
9-4 (13) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-24 4 Antverpy
1 - 1
1 - 1
Gent 3 R 0.0 Push 9.5 Viac
2-9 (11) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-21 2 Gent
1 - 0
3 - 0
Lokeren 1 V -1.0 Viac 9.5 Viac
6-5 (11) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-10 Gent
1 - 0
1 - 3
Union Berlin P 0.0 Viac 9.0 Push
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-26 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Gent 2 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-21 4 Gent
0 - 0
1 - 0
Charleroi 3 V -0.5 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-16 3 Standard Liege
0 - 0
0 - 0
Gent 6 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
8-7 (15) 4-5 (9) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgicko - Pohár 2017-12-12 3 KV Kortrijk
3 - 1
4 - 1
Gent 1 P +0.5 Viac 10.5 Viac
6-10 (16) 6-2 (8) 2 (1-1) 4 (0-4)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-09 1 Gent
2 - 1
2 - 1
KV Kortrijk 1 V -1.5 Push 10.0 Viac
11-3 (14) 10-1 (11) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-03 4 Zulte-Waregem
0 - 1
0 - 1
Gent 4 1 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgicko - Pohár 2017-11-29 1 Gent
1 - 0
2 - 1
Lokeren 1 V -1.5, -2.0 Viac 10.0 Menej
2-6 (8) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-24 1 Gent
2 - 1
3 - 1
Mouscron-Peruwelz 3 V -1.5, -2.0 Viac 10.0 Menej
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-19 1 2 Lokeren
0 - 1
0 - 3
Gent 4 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
1-5 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-03 2 Gent
0 - 0
1 - 0
Standard Liege 2 V -0.5 Menej 9.5 Viac
10-5 (15) 7-2 (9) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-27 3 Charleroi
1 - 0
2 - 1
Gent 3 P 0.0 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-24 4 Gent
3 - 0
3 - 0
Eupen 4 V -1.5 Push 9.5 Menej
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-21 3 KV Kortrijk
0 - 0
1 - 1
Gent 2 R +0.5, +1.0 Menej 10.5 Viac
3-11 (14) 2-4 (6) 3 (2-1) 5 (1-4)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-14 2 Gent
0 - 0
2 - 0
Waasland-Beveren 3 1 V -1.0 Menej 9.5 Menej
7-1 (8) 5-1 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-01 2 Club Brugge
1 - 1
2 - 1
Gent 1 P -0.5 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2017-09-24 4 Gent
0 - 1
0 - 1
Zulte-Waregem 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
7-3 (10) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (0-2)
Belgicko - Pohár 2017-09-20 1 2 ASV Geel
0 - 1
2 - 3
Gent V +2.5 Viac
3-8 (11) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Genk Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-13 2 Charleroi
2 - 1
2 - 2
Genk 2 R 0.0, +0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-07 3 Genk
0 - 0
1 - 0
Standard Liege 4 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A - play-off 2018-04-02 1 Club Brugge
0 - 0
1 - 0
Genk 6 P -0.5, -1.0 Menej 10.0
Belgicko - Pohár 2018-03-17 4 Genk
0 - 0
0 - 0
Standard Liege 2 R 0.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2018-03-11 3 Genk
0 - 1
1 - 2
Gent 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2018-03-03 1 Waasland-Beveren
0 - 0
0 - 1
Genk 2 1 V +0.5 Menej 9.5 Menej
2-7 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-23 1 Genk
1 - 0
4 - 0
Antverpy 4 1 V -0.5 Viac 10.0 Viac
8-7 (15) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-17 1 Club Brugge
1 - 1
2 - 2
Genk 3 R -1.0 Viac 9.5 Viac
7-3 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-09 2 Genk
1 - 1
3 - 1
Zulte-Waregem 4 V -0.5 Viac 9.5 Viac
2-9 (11) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgicko - Pohár 2018-02-06 3 Genk
1 - 0
1 - 0
KV Kortrijk 1 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Push
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-03 1 Mouscron-Peruwelz
0 - 0
0 - 1
Genk 1 V +0.5 Menej 9.5 Menej
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgicko - Pohár 2018-01-30 2 KV Kortrijk
2 - 2
3 - 2
Genk 2 P 0.0 Viac 10.5 Viac
11-2 (13) 8-0 (8) 2 (2-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-27 1 Genk
0 - 0
1 - 1
Sint-Truidense 4 R -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-24 1 Lokeren
0 - 0
1 - 2
Genk 1 V +0.5 Viac 9.5 Viac
5-6 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-21 1 2 Genk
0 - 1
0 - 1
Anderlecht 5 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-16 1 KV Oostende
0 - 1
1 - 2
Genk 4 V 0.0 Viac 9.5 Viac
8-4 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-11 1 Arminia Bielefeld
2 - 0
2 - 0
Genk 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.0 Viac
5-6 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-07 Schalke
0 - 0
2 - 1
Genk 2 P -1.0, -1.5 Push
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-23 1 1 Genk
0 - 1
2 - 3
KV Kortrijk 5 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
11-3 (14) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-17 1 Charleroi
0 - 0
1 - 1
Genk 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgicko - Pohár 2017-12-13 1 Genk
2 - 2
3 - 3
Waasland-Beveren 4 1 R -1.0 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-09 2 Genk
1 - 1
1 - 1
Eupen 4 R -1.0 Menej 9.5 Menej
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-12-02 2 KV Mechelen
3 - 0
3 - 2
Genk 3 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
3-6 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2017-11-29 1 2 KV Mechelen
1 - 1
1 - 1
Genk 1 1 R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
4-6 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-26 3 Genk
0 - 1
0 - 2
Standard Liege 2 P -0.5 Menej 9.5 Menej
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-19 1 Zulte-Waregem
0 - 1
0 - 1
Genk 3 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-11-04 3 Genk
0 - 0
0 - 0
Lokeren 2 R -1.5 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-28 3 KV Kortrijk
0 - 0
0 - 0
Genk 1 R +0.5, +1.0 Menej 10.5 Viac
5-7 (12) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-25 3 Genk
1 - 0
2 - 0
Club Brugge 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2017-10-22 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Genk 2 V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
8-4 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 5 (4-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2 3.25 3.8
Polčas 2.75 2.1 4.33
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] Menej@2
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 6

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

1
Strely na bránu
4
5
Strely mimo
8
101
Útok
105
63
Nebezpečný útok
74
45
Držanie lopty %
55

Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 2 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

0
Strely na bránu
0
4
Strely mimo
4
47
Útok
61
27
Nebezpečný útok
38
41
Držanie lopty %
59
  • 1' - 1st Corner - Genk
  • 7' - 2nd Corner - Genk
  • 14' - 1st Yellow Card - Gent
  • 34' - 2nd Yellow Card - Gent
  • 43' Substitution - Nastic for Uronen - Genk
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 51' - 3rd Corner - Gent
  • 55' - 4th Corner - Genk
  • Race to 3 Corners - Genk
  • 57' - 3rd Yellow Card - Gent
  • 60' - 5th Corner - Gent
  • 62' - 6th Corner - Gent
  • 68' - 7th Corner - Genk
  • 69' - 8th Corner - Genk
  • Race to 5 Corners - Genk
  • 70' - 9th Corner - Genk
  • 77' - 4th Yellow Card - Gent
  • 80' - 5th Yellow Card - Genk
  • 89' - 6th Yellow Card - Gent
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia