Figueirense vs Cuiaba Profil tímov
Figueirense vs Cuiaba Fakty o zápase
3V-6R-1P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 0.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 20%.
5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
| Figueirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Cuiaba | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Figueirense | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Cuiaba | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Figueirense vs Cuiaba Časové rozloženie gólov/rohov
Figueirense vs Cuiaba Vzájomné zápasy
Figueirense vs Cuiaba Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Figueirense Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Serie B | 2019-11-12 | 2 Ponte Preta |
1 - 1
1 - 3
|
Figueirense 4 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-09 | 3 Figueirense |
0 - 0
1 - 1
|
Coritiba 3 1 | R | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-05 | 3 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Vila Nova 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-02 | 3 Vitoria |
1 - 1
2 - 2
|
Figueirense 2 | R | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Brazília - Serie B | 2019-10-26 | 2 Figueirense |
1 - 0
2 - 2
|
Criciuma 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-10-19 | 1 Parana |
0 - 1
0 - 1
|
Figueirense 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-15 | 2 Londrina |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-12 | 2 Figueirense |
0 - 1
2 - 1
|
America MG 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-08 | 1 2 Botafogo SP |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 6 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-04 | 3 Figueirense |
1 - 2
1 - 2
|
Oeste 4 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-28 | 2 Atletico GO |
2 - 0
2 - 0
|
Figueirense 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 12.0 | Menej |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-25 | 1 Figueirense |
0 - 2
0 - 3
|
Bragantino 3 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-20 | 2 Brasil de Pelotas |
2 - 1
2 - 2
|
Figueirense 2 1 | R |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Brazília - Serie B | 2019-09-15 | 2 Figueirense |
0 - 1
1 - 2
|
Sport Recife 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 12.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-06 | 2 Sao Bento |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-31 | 3 Figueirense |
0 - 1
0 - 1
|
Guarani 4 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-28 | 2 Operario PR |
1 - 0
1 - 0
|
Figueirense 7 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-24 | 1 Figueirense |
1 - 1
2 - 2
|
CRB 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-16 | 3 Figueirense |
0 - 1
0 - 1
|
Ponte Preta 4 | P | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-10 | 1 Coritiba |
0 - 0
2 - 0
|
Figueirense 3 | P | -0.5 | Push | 10.5 | Viac |
|
14-3 (17) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-03 | Vila Nova |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-30 | 1 2 Figueirense |
1 - 1
1 - 1
|
Vitoria 3 | R | 0.0 | Push | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-27 | 1 Criciuma |
0 - 0
1 - 1
|
Figueirense 1 | R | 0.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-23 | 2 Figueirense |
0 - 0
0 - 1
|
Parana 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-19 | 2 Figueirense |
0 - 1
1 - 1
|
Londrina 3 1 | R | -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-13 | 1 America MG |
0 - 1
0 - 4
|
Figueirense 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 7 (6-1) |
| Brazília - Zápasy | 2019-07-04 | 1 Figueirense |
0 - 0
1 - 0
|
Brusque 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-06-11 | Figueirense |
1 - 0
2 - 1
|
Botafogo SP 4 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2019-06-08 | 1 2 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-05-31 | 2 Figueirense |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico GO 2 | V | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cuiaba Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Copa Verde | 2019-11-15 | 1 2 Cuiaba |
0 - 0
0 - 1
|
Paysandu 4 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-12 | 2 Cuiaba |
0 - 1
0 - 2
|
America MG 1 | P | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-09 | 3 Sao Bento |
1 - 1
1 - 2
|
Cuiaba 3 1 | V | 0.0 | Viac | 11.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-06 | 3 Cuiaba |
3 - 1
5 - 1
|
CRB 3 | V | -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-11-02 | 2 Cuiaba |
1 - 0
2 - 0
|
Bragantino 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2019-10-30 | Cuiaba |
1 - 2
3 - 3
|
Coritiba 1 | R | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-26 | 3 Brasil de Pelotas |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiaba 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazília - Copa Verde | 2019-10-24 | 2 Cuiaba |
1 - 1
2 - 1
|
Goias 2 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-18 | 4 Cuiaba |
2 - 0
2 - 1
|
Guarani 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-15 | Sport Recife |
1 - 0
2 - 0
|
Cuiaba 4 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
0-11 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-12 | 1 Cuiaba |
1 - 0
1 - 3
|
Vitoria 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-09 | 4 Atletico GO |
1 - 0
1 - 1
|
Cuiaba 2 | R | -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2019-10-05 | 4 Cuiaba |
0 - 1
0 - 1
|
Londrina 4 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-28 | 2 Ponte Preta |
3 - 0
3 - 0
|
Cuiaba | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-21 | 3 Cuiaba |
2 - 0
2 - 0
|
Oeste 4 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazília - Copa Verde | 2019-09-18 | 5 Goias |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiaba 4 | P | -0.5 | Menej |
|
4-12 (16) | 3-7 (10) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Serie B | 2019-09-14 | 1 Parana |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiaba 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Brazília - Copa Verde | 2019-09-12 | 3 Cuiaba |
1 - 0
2 - 1
|
Costa Rica EC 3 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2019-09-07 | 5 Operario PR |
1 - 0
2 - 1
|
Cuiaba 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-31 | Cuiaba |
0 - 0
0 - 0
|
Criciuma | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-27 | 1 Vila Nova |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiaba 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-24 | 3 Cuiaba |
1 - 0
2 - 0
|
Botafogo SP 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-17 | 2 America MG |
2 - 0
2 - 1
|
Cuiaba 2 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Copa Verde | 2019-08-15 | Cuiaba |
0 - 0
0 - 1
|
Ipora EC 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 7-2 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-08-10 | 4 Cuiaba |
1 - 0
3 - 2
|
Sao Bento 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-12 (17) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 3 (1-2) |
| Brazília - Copa Verde | 2019-08-07 | 1 Ipora EC |
1 - 1
1 - 2
|
Cuiaba 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazília - Serie B | 2019-08-03 | 1 CRB |
0 - 0
0 - 1
|
Cuiaba 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-6 (17) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 6 (5-1) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-31 | 3 Bragantino |
2 - 1
2 - 2
|
Cuiaba 3 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-27 | 1 Cuiaba |
0 - 0
1 - 1
|
Brasil de Pelotas 1 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Viac |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Brazília - Serie B | 2019-07-23 | Guarani |
0 - 0
0 - 1
|
Cuiaba 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.571 | 3.6 | 6.5 |
| Polčas | 2.2 | 2 | 6.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | Hostia@2 |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 9 - 3
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 1 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
18' - 1st Corner - Figueirense -
23' - 1st Yellow Card - Cuiaba -
36' - 2nd Corner - Cuiaba -
38' - 3rd Corner - Figueirense -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Cuiaba -
50' - 2nd Yellow Card - Cuiaba -
56' - 3rd Yellow Card - Cuiaba -
57' - 5th Corner - Figueirense - Race to 3 Corners - Figueirense
-
65' - 4th Yellow Card - Cuiaba -
68' - 6th Corner - Figueirense -
73' - 7th Corner - Figueirense - Race to 5 Corners - Figueirense
-
75' - 5th Yellow Card - Figueirense -
78' - 6th Yellow Card - Figueirense -
83' - 8th Corner - Figueirense -
85' - 9th Corner - Cuiaba -
89' - 10th Corner - Figueirense - Race to 7 Corners - Figueirense
-
89' - 11th Corner - Figueirense -
90+5' - 12th Corner - Figueirense - Race to 9 Corners - Figueirense
-
0-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

