ne, Feb 2, 2025 · 18:00
FCSB
2 3 1
1 - 1
Celý zápas · Polčas 0-0
CFR Kluž
4 2
NajstaršieNedávne
PVRVVP
2.35
3.10
3.00
NedávneNajstaršie
RVVVRP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
CFR Kluž
FCSB
VVRRPVRVVPNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapNekryje4/10
CFR Kluž
RVRVVPRVVRNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
FCSB

5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 30%3 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 9.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
CFR Kluž

6V-3R-1P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prehra 10%1
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
FCSB
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
CFR Kluž
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FCSB
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
CFR Kluž
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

FCSB Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Rumunsko - Liga 1 2024-09-15 2 CFR Kluž
1 - 0
2 - 2
FCSB 1 R -0.5 Viac 9.5
Rumunsko - Liga 1 2024-05-11 1 FCSB
0 - 0
0 - 1
CFR Kluž 1 P 0.0 Menej 10.0
Rumunsko - Liga 1 2024-04-14 1 2 CFR Kluž
0 - 1
0 - 1
FCSB 1 V 0.0, -0.5 Menej 10.0
Rumunsko - Liga 1 2023-12-10 1 CFR Kluž
1 - 1
1 - 1
FCSB 2 R -0.5 Menej 9.0
Rumunsko - Liga 1 2023-08-06 4 FCSB
0 - 0
1 - 0
CFR Kluž 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.5
Rumunsko - Liga 1 2023-05-14 3 FCSB
0 - 0
1 - 0
CFR Kluž 3 V -0.5 Menej 9.5 Viac
8-4 (12) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Rumunsko - Liga 1 2023-04-09 1 CFR Kluž
1 - 0
1 - 1
FCSB 3 R 0.0 Menej 8.5 Viac
4-5 (9) 4-3 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Rumunsko - Liga 1 2023-02-05 2 CFR Kluž
0 - 0
0 - 1
FCSB 3 V 0.0, -0.5 Menej 8.5 Menej
2-6 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Rumunsko - Liga 1 2022-12-15 FCSB
0 - 0
0 - 1
CFR Kluž 3 P 0.0 Menej 9.0 Viac
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Rumunsko - Liga 1 2022-05-22 4 FCSB
1 - 1
3 - 1
CFR Kluž 2 V -1.0 Viac 8.0 Viac
8-2 (10) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (2-0)
Rumunsko - Liga 1 2022-04-17 1 3 CFR Kluž
0 - 0
0 - 1
FCSB 6 V 0.0, -0.5 Menej 8.5 Menej
1-6 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2022-01-23 4 FCSB
1 - 2
3 - 3
CFR Kluž 2 R 0.0 Viac 8.5 Menej
3-2 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2021-08-29 3 CFR Kluž
1 - 0
4 - 1
FCSB 1 P -0.5 Viac 8.5 Menej
1-3 (4) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2021-05-25 2 CFR Kluž
1 - 0
2 - 0
FCSB 3 P -1.5 Menej 9.0 Viac
6-7 (13) 3-5 (8) 4 (2-2) 1 (0-1)
Rumunsko - Liga 1 2021-05-03 3 FCSB
1 - 0
1 - 1
CFR Kluž 3 R 0.0 Push 8.0 Viac
8-4 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FCSB Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európska liga UEFA 2025-01-30 3 FCSB
0 - 0
0 - 2
Man Utd 1 P +0.5, +1.0 Menej 9.5
Rumunsko - Liga 1 2025-01-26 1 UTA Arad
0 - 0
0 - 1
FCSB 2 V +0.5 Menej 9.0
Európska liga UEFA 2025-01-23 2 FK Qarabag
2 - 2
2 - 3
FCSB 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Rumunsko - Liga 1 2025-01-17 3 FCSB
0 - 1
1 - 1
AFC Hermannstadt 1 R -1.0 Menej 8.5
Rumunsko - Liga 1 2024-12-23 1 CSM Politehnica Iasi
0 - 1
0 - 2
FCSB V +1.0, +1.5 Menej 9.0
Rumunský pohár 2024-12-18 2 FCSB
0 - 1
0 - 2
CS U Craiova 2 P 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
5-4 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-12-15 Farul Constanta
0 - 1
1 - 1
FCSB 2 R +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
4-9 (13) 1-6 (7) 3 (0-3) 4 (1-3)
Európska liga UEFA 2024-12-12 4 TSG Hoffenheim
0 - 0
0 - 0
FCSB 3 R -1.0 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Rumunsko - Liga 1 2024-12-08 FCSB
1 - 0
2 - 1
FC Botosani 3 V -1.5 Viac 9.5 Menej
7-2 (9) 4-1 (5) 4 (4-0) 0 (0-0)
Rumunský pohár 2024-12-05 1 FC Agricola Borcea
0 - 2
1 - 2
FCSB 3 V +3.0 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-12-02 2 Otelul Galati
0 - 2
1 - 4
FCSB 2 V +0.5 Viac 9.0 Push
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Európska liga UEFA 2024-11-28 1 5 FCSB
0 - 0
0 - 0
Olympiakos 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.0 Menej
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-24 1 FCSB
2 - 0
3 - 0
FC Unirea 2004 Slobozia 2 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
11-2 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-21 2 FC Botosani
0 - 0
1 - 0
FCSB 3 P +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
3-8 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-10 4 Universitatea Cluj
0 - 1
1 - 2
FCSB 3 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.0 Menej
6-2 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2024-11-07 FCSB
1 - 0
2 - 0
Midtjylland 1 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-03 1 5 CS U Craiova
0 - 1
1 - 1
FCSB 3 2 R 0.0 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Rumunský pohár 2024-10-30 2 Dinamo Bukurešť
0 - 0
0 - 4
FCSB 2 V +0.5 Viac 9.0 Push
3-6 (9) 3-5 (8) 4 (0-4) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-27 1 FCSB
0 - 0
0 - 0
Rapid Bukurešť 3 R -0.5, -1.0 Menej 9.0 Viac
7-4 (11) 6-1 (7) 3 (2-1) 2 (0-2)
Európska liga UEFA 2024-10-24 3 Rangers
2 - 0
4 - 0
FCSB 4 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-20 1 Dinamo Bukurešť
0 - 1
0 - 2
FCSB 4 V +0.5 Menej 9.0 Menej
1-4 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-06 FCSB
1 - 1
3 - 2
Gloria Buzau 2 V -1.5 Viac 9.0 Viac
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Európska liga UEFA 2024-10-03 2 PAOK Salonika
0 - 1
0 - 1
FCSB 5 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.0 Viac
13-1 (14) 5-1 (6) 3 (3-0) 6 (6-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-29 1 ACS Sepsi
0 - 1
0 - 1
FCSB 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Menej
6-0 (6) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2024-09-26 1 FCSB
2 - 1
4 - 1
Rigas FS V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
8-4 (12) 6-3 (9) 3 (3-0) 2 (1-1)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-21 1 5 FCSB
1 - 0
1 - 1
Petrolul Ploiesti 4 R -1.0 Menej 9.5 Menej
2-3 (5) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-15 2 CFR Kluž
1 - 0
2 - 2
FCSB 1 R -0.5 Viac 9.5 Menej
1-4 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-01 1 FCSB
1 - 0
2 - 0
UTA Arad 1 V -1.0 Menej 10.0 Viac
6-5 (11) 4-5 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európska liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-29 2 FCSB
0 - 0
1 - 0
LASK Linz 4 V -0.5 Menej 9.5 Viac
9-9 (18) 3-6 (9) 1 (1-0) 3 (2-1)
Rumunsko - Liga 1 2024-08-25 AFC Hermannstadt
0 - 0
2 - 0
FCSB 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
5-5 (10) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
CFR Kluž Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Rumunsko - Liga 1 2025-01-19 2 FC Botosani
0 - 1
1 - 1
CFR Kluž 2 R +0.5 Push 9.5
Európa - priateľské zápasy 2025-01-10 Wehen SV
0 - 1
0 - 2
CFR Kluž V 0.0 Menej 8.5
Rumunsko - Liga 1 2024-12-22 1 CFR Kluž
1 - 1
3 - 2
Otelul Galati 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.0
Rumunský pohár 2024-12-19 1 Rapid Bukurešť
0 - 1
0 - 2
CFR Kluž 2 V +0.5, +1.0 Menej 9.0
Rumunsko - Liga 1 2024-12-15 3 FC Unirea 2004 Slobozia
1 - 0
1 - 1
CFR Kluž 3 R +0.5 Push 9.5
Rumunsko - Liga 1 2024-12-09 5 Universitatea Cluj
0 - 1
3 - 2
CFR Kluž 4 P 0.0 Viac 9.0 Viac
6-6 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Rumunský pohár 2024-12-05 CSM Ceahlaul Piatra Neamt
0 - 1
1 - 2
CFR Kluž 2 V +1.0, +1.5 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 6 (2-4)
Rumunsko - Liga 1 2024-12-01 3 CS U Craiova
0 - 1
0 - 2
CFR Kluž 4 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
2-3 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-23 CFR Kluž
0 - 0
1 - 1
Rapid Bukurešť 1 R 0.0, -0.5 Push 9.5 Viac
7-7 (14) 5-0 (5) 0 (0-0) 4 (1-3)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-11 4 Otelul Galati
0 - 1
0 - 1
CFR Kluž 3 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Push
8-1 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-08 3 Dinamo Bukurešť
1 - 1
1 - 1
CFR Kluž 1 R 0.0, +0.5 Push 9.0 Viac
11-2 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 6 (6-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-11-01 1 Gloria Buzau
0 - 0
0 - 1
CFR Kluž 5 V +0.5, +1.0 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Rumunský pohár 2024-10-29 3 FC Arges Pitesti
1 - 2
2 - 2
CFR Kluž R +1.0 Viac
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-25 1 CFR Kluž
0 - 1
3 - 3
ACS Sepsi 2 R -0.5 Viac 9.5 Viac
10-4 (14) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-19 3 Petrolul Ploiesti
0 - 0
0 - 0
CFR Kluž 2 R 0.0, +0.5 Menej 9.0 Viac
6-6 (12) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-10-05 1 1 CFR Kluž
2 - 0
2 - 1
CSM Politehnica Iasi V -1.0, -1.5 Viac 9.0 Push
6-3 (9) 5-1 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-28 5 CFR Kluž
0 - 1
1 - 3
UTA Arad 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
13-1 (14) 3-0 (3) 0 (0-0) 5 (5-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-21 1 AFC Hermannstadt
0 - 0
0 - 0
CFR Kluž 1 R +0.5 Menej 9.0 Viac
3-10 (13) 1-5 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-15 2 CFR Kluž
1 - 0
2 - 2
FCSB 1 R -0.5 Viac 9.5 Menej
1-4 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Rumunsko - Liga 1 2024-09-01 3 Farul Constanta
0 - 1
0 - 3
CFR Kluž 2 V 0.0 Viac 9.5 Viac
5-6 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-29 3 Pafos FC
2 - 0
3 - 0
CFR Kluž 3 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 4 (0-4)
Rumunsko - Liga 1 2024-08-25 1 CFR Kluž
0 - 0
3 - 0
FC Botosani 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
9-3 (12) 6-2 (8) 3 (2-1) 2 (1-1)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-22 1 5 CFR Kluž
1 - 0
1 - 0
Pafos FC 4 V -0.5 Menej 9.0 Menej
1-4 (5) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-15 1 CFR Kluž
0 - 0
1 - 0
Maccabi Petach Tikva 1 V -1.5, -2.0 Menej 9.0 Menej
3-2 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Rumunsko - Liga 1 2024-08-11 2 CFR Kluž
1 - 0
3 - 0
FC Unirea 2004 Slobozia 2 V -1.0 Viac 9.5 Menej
3-2 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-08 3 Maccabi Petach Tikva
0 - 1
0 - 1
CFR Kluž 2 V +0.5, +1.0 Menej 9.0 Viac
5-6 (11) 1-5 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-08-04 CFR Kluž
1 - 0
2 - 3
Universitatea Cluj 3 P 0.0 Viac 9.5 Menej
0-3 (3) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-08-01 3 FK Neman Grodno
0 - 2
0 - 5
CFR Kluž 3 V +0.5 Viac
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Rumunsko - Liga 1 2024-07-28 1 3 CFR Kluž
0 - 0
0 - 2
CS U Craiova 4 P -0.5 Menej 9.5 Viac
5-5 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 2024-07-25 2 CFR Kluž
0 - 0
0 - 0
FK Neman Grodno 2 R -1.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.35 3.1 3
Polčas 3.2 2 3.75
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] [email protected]
Polčas (0.75) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

3
Strely na bránu
4
4
Strely mimo
7
105
Útok
91
36
Nebezpečný útok
38
58
Držanie lopty %
42

Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 1 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0

1
Strely na bránu
1
2
Strely mimo
1
55
Útok
46
19
Nebezpečný útok
24
66
Držanie lopty %
34
  • 38' - 1st Corner - CFR Kluž
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 53' - 1st Goal - CFR Kluž
  • 57' - 2nd Goal - FCSB
  • 60' - 1st Yellow Card - FCSB
  • 62' - 2nd Corner - FCSB
  • 64' - 2nd Yellow Card - FCSB
  • 65' - 3rd Corner - CFR Kluž
  • 74' - 4th Corner - FCSB
  • 77' - Red Card - FCSB
  • 78' - 3rd Yellow Card - CFR Kluž
  • 82' - 4th Yellow Card - CFR Kluž
  • Race to 3 Corners - CFR Kluž
  • 84' - 5th Corner - CFR Kluž
  • 86' - 6th Corner - CFR Kluž
  • 87' - 5th Yellow Card - FCSB
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia