ne, Mar 4, 2018 · 15:00
FC Sion [10]
7
1 - 1
Celý zápas · Polčas 1-1
Lucerne [7]
4 1
NajstaršieNedávne
VRPPVP
2.05
3.50
3.40
NedávneNajstaršie
VRVVPV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
Lucerne
FC Sion
RPVPPPPPVPNedávnePokles-0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Lucerne
PPPVVPVVRVNedávneZlepšenie+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapKryje7/9
FC Sion

2V-1R-7P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 20%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prehra 70%7
Góly spolu 3.0
Viac 40%4 Neplatné 20%2 Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Lucerne

5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 77%, góly Over 10%, rohy Over 90%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0
Viac 10%1 Neplatné 60%6 Menej 30%3
Rohy spolu 9.5
Viac 90%9 Neplatné 0%0 Menej 10%1
Ázijský hendikep
Výhra 77%7 Neplatné 0%0 Prehra 22%2
Posledné
FC Sion
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Lucerne
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FC Sion
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Lucerne
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

FC Sion Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-02 1 2 Lucerne
2 - 1
2 - 1
FC Sion 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-20 3 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Lucerne 1 R 0.0 Menej 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2017-05-21 1 FC Sion
0 - 2
2 - 3
Lucerne 3 P -0.5 Viac 10.0
Švajčiarsky pohár 2017-04-05 1 FC Sion
0 - 0
0 - 0
Lucerne 3 R -0.5, -1.0 Menej 10.5
Švajčiarsko - Superliga 2017-03-18 2 Lucerne
0 - 0
0 - 0
FC Sion R 0.0, -0.5 Menej 10.5
Švajčiarsko - Superliga 2016-12-11 2 FC Sion
1 - 0
3 - 1
Lucerne 3 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
6-2 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2016-09-21 1 Lucerne
0 - 1
2 - 2
FC Sion 3 R -0.5 Viac 10.0 Menej
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2016-05-25 2 Lucerne
0 - 1
2 - 2
FC Sion 3 R -0.5 Viac 10.0 Viac
10-6 (16) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2016-02-27 1 FC Sion
1 - 0
3 - 1
Lucerne 3 V 0.0 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 1-5 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2015-11-08 2 FC Sion
1 - 0
2 - 0
Lucerne 1 V 0.0 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2015-07-18 2 Lucerne
0 - 1
2 - 2
FC Sion R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2015-05-29 3 Lucerne
2 - 0
3 - 0
FC Sion 1 P -0.5 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2015-03-01 3 FC Sion
2 - 0
2 - 2
Lucerne 2 R 0.0 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2014-10-05 1 FC Sion
1 - 1
3 - 1
Lucerne 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Sion Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-24 Young Boys
0 - 0
1 - 0
FC Sion 1 P -1.5, -2.0 Menej 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-18 5 FC Sion
2 - 1
3 - 1
Lausanne Sports 4 V -0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-10 5 Lugano
1 - 0
1 - 0
FC Sion 3 P -0.5 Menej 9.0
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-04 2 FC Sion
0 - 2
1 - 3
Grasshoppers 2 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Európa - priateľské zápasy 2018-01-24 FC Thun
0 - 0
0 - 0
FC Sion R 0.0, -0.5 Menej 9.0
Európa - priateľské zápasy 2018-01-18 1 ASD Troina
0 - 1
0 - 2
FC Sion 1 V +0.5 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-14 Catania
0 - 1
2 - 1
FC Sion P 0.0 Viac
3-1 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-16 St Gallen
2 - 0
3 - 2
FC Sion 4 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
6-6 (12) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-09 FC Sion
2 - 3
2 - 3
FC Thun 4 P 0.0 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-02 1 2 Lucerne
2 - 1
2 - 1
FC Sion 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-26 FC Sion
1 - 0
3 - 0
Grasshoppers 1 V 0.0 Viac 9.5 Menej
3-1 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-18 FC Bazilej
0 - 1
5 - 1
FC Sion 5 1 P -1.5 Viac 9.5 Menej
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-04 1 FC Sion
0 - 0
1 - 1
FC Zürich 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-29 1 Young Boys
3 - 1
5 - 1
FC Sion 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
8-1 (9) 5-0 (5) 4 (4-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-22 2 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Lugano 3 1 R 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-15 2 FC Sion
0 - 1
1 - 2
St Gallen 3 P -0.5 Viac 10.0 Push
10-0 (10) 7-0 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-27 1 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lausanne Sports 1 R -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
10-4 (14) 5-1 (6) 1 (0-1) 5 (3-2)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-24 2 FC Sion
0 - 0
0 - 1
Young Boys 1 P +0.5 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-21 3 Lugano
0 - 0
1 - 2
FC Sion 2 V -0.5 Viac 10.0 Menej
6-1 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-10 1 Grasshoppers
2 - 2
3 - 2
FC Sion 2 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-27 2 FC Sion
0 - 1
1 - 1
FC Bazilej 3 R +0.5, +1.0 Menej 9.5 Menej
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-20 3 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Lucerne 1 R 0.0 Menej 10.0 Viac
4-7 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švajčiarsky pohár 2017-08-13 2 FC Granichen
1 - 6
1 - 9
FC Sion V +4.0, +4.5 Viac 10.0 Viac
2-9 (11) 2-5 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-10 3 FC Zürich
2 - 0
2 - 0
FC Sion 1 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
9-3 (12) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-06 1 St Gallen
0 - 0
2 - 0
FC Sion P 0.0 Menej 10.0 Menej
6-2 (8) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európska liga UEFA - kvalifikácia 2017-08-02 2 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Suduva Marijampole 3 R -1.5 Menej 10.5 Menej
9-0 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-07-30 2 Lausanne Sports
0 - 1
0 - 1
FC Sion V 0.0 Menej 9.5 Viac
8-2 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európska liga UEFA - kvalifikácia 2017-07-27 1 Suduva Marijampole
2 - 0
3 - 0
FC Sion 1 P +0.5, +1.0 Viac 10.5 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-07-23 1 2 FC Thun
0 - 1
0 - 1
FC Sion 2 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
11-2 (13) 4-1 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Elitné kluby - priateľské zápasy 2017-07-15 1 FC Sion
0 - 1
0 - 2
Athletic Bilbao 2 P +0.5 Menej 9.0 Viac
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Lucerne Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-25 4 Lucerne
2 - 1
2 - 1
FC Thun 2 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-18 2 FC Zürich
0 - 1
1 - 1
Lucerne 4 R -0.5, -1.0 Menej 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-11 2 Grasshoppers
1 - 0
1 - 2
Lucerne 1 V -0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2018-02-03 3 Lucerne
2 - 0
2 - 1
Lausanne Sports 2 V -0.5 Push 9.5
Európa - priateľské zápasy 2018-01-27 FC Bazilej
0 - 0
1 - 0
Lucerne P 9.5
Európa - priateľské zápasy 2018-01-18 Lokomotiv Moskva
0 - 0
0 - 3
Lucerne V -1.0 Viac 9.0 Viac
7-8 (15) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2018-01-16 3 Lucerne
1 - 1
1 - 1
Shanghai Shenhua 4 R -0.5, -1.0 Menej 9.0 Viac
8-7 (15) 5-3 (8) 2 (2-0) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2018-01-13 Lucerne
0 - 1
1 - 2
Feyenoord P +1.0, +1.5 Push 9.5 Menej
1-6 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-17 2 Lucerne
0 - 2
2 - 4
Young Boys 2 P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Viac
1-11 (12) 0-8 (8) 0 (0-0) 3 (0-3)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-10 2 FC Zürich
1 - 2
1 - 2
Lucerne 3 V -1.0 Viac 9.5 Viac
14-1 (15) 7-0 (7) 3 (3-0) 5 (4-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-12-02 1 2 Lucerne
2 - 1
2 - 1
FC Sion 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsky pohár 2017-11-29 1 FC Bazilej
1 - 1
2 - 1
Lucerne 3 P -1.5 Menej 9.5 Menej
7-1 (8) 6-1 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-25 1 2 Lucerne
1 - 1
1 - 4
FC Bazilej 1 P +1.0 Viac 9.5 Menej
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-19 1 Lausanne Sports
1 - 1
3 - 1
Lucerne 1 P 0.0 Viac 9.5 Viac
2-8 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Európa - priateľské zápasy 2017-11-10 Lucerne
0 - 0
0 - 3
FC Chiasso P -0.5, -1.0 Viac
11-2 (13) 8-1 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-05 2 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 2 1 V 0.0, -0.5 Push 9.5 Menej
4-5 (9) 2-3 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-29 1 Lugano
1 - 0
1 - 0
Lucerne 2 P -0.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsky pohár 2017-10-26 1 3 FC Echallens
1 - 1
2 - 3
Lucerne 3 V +1.0 Viac 9.5 Viac
7-9 (16) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-22 2 Lucerne
0 - 1
0 - 1
Young Boys 4 P +0.5 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-15 1 Grasshoppers
0 - 1
1 - 1
Lucerne 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
7-11 (18) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2017-10-05 1 Lucerne
2 - 0
5 - 0
Aarau V -0.5, -1.0 Viac
14-4 (18) 8-0 (8) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2017-10-01 FC Thun
1 - 0
2 - 0
Lucerne 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-23 2 Lucerne
1 - 1
2 - 3
Lausanne Sports 3 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
10-1 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-20 1 Young Boys
2 - 1
4 - 1
Lucerne 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
8-6 (14) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsky pohár 2017-09-16 4 Servette
0 - 0
0 - 1
Lucerne 2 V +0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-09-10 2 Lucerne
0 - 1
2 - 2
FC Thun 4 R 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
8-3 (11) 4-3 (7) 3 (2-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-27 4 Lucerne
1 - 0
1 - 1
FC Zürich 4 R 0.0 Menej 9.5 Menej
3-2 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-20 3 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Lucerne 1 R 0.0 Menej 10.0 Viac
4-7 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švajčiarsky pohár 2017-08-12 1 Lucerne
0 - 0
1 - 0
Kriens 2 V -1.0,-1.5 Menej
7-2 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-08-09 3 St Gallen
0 - 1
0 - 2
Lucerne 3 V -0.5 Menej 10.0 Menej
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.05 3.5 3.4
Polčas 2.75 2.37 3.5
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.0) Viac@2 [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0

6
Strely na bránu
5
4
Strely mimo
6
115
Útok
103
68
Nebezpečný útok
53
50
Držanie lopty %
50

Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 2 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

3
Strely na bránu
3
3
Strely mimo
2
57
Útok
45
35
Nebezpečný útok
22
50
Držanie lopty %
50
  • 27' - 1st Corner - Lucerne
  • 31' - 1st Goal - FC Sion
  • 40' - 2nd Corner - FC Sion
  • 43' - 3rd Corner - FC Sion
  • 45' - 4th Corner - FC Sion
  • Race to 3 Corners - FC Sion
  • 45+2' - 5th Corner - Lucerne
  • 45+5' - 2nd Goal - Lucerne
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 60' - 6th Corner - Lucerne
  • 64' - 7th Corner - FC Sion
  • 67' - 1st Yellow Card - Lucerne
  • 69' - 8th Corner - Lucerne
  • Race to 5 Corners - FC Sion
  • 72' - 9th Corner - FC Sion
  • 71' Substitution - Kouassi for Carlitos - FC Sion
  • 84' - 10th Corner - FC Sion
  • 86' - 11th Corner - FC Sion
  • Race to 7 Corners - FC Sion
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia