št, Apr 27, 2023 · 19:30
FC Sion
7 3
1 - 2
Celý zápas · Polčas 1-2
NajstaršieNedávne
PPVRVP
3.80
3.75
1.91
NedávneNajstaršie
PRRRRP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
-0.5
FC Bazilej
FC Sion
RPPRPPVRVPNedávneZlepšenie+0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje3/10
FC Bazilej
RRPVPRRRRPNedávnePokles-0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
FC Sion

2V-3R-5P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 70%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 30%3 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 20%2 Prehra 50%5
FC Bazilej

1V-6R-3P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.7 proti. Výhry 10%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 10%1 Remíza 60%6 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.0
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Posledné
FC Sion
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
FC Bazilej
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FC Sion
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
FC Bazilej
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

FC Sion Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-11 FC Bazilej
1 - 1
3 - 1
FC Sion 1 P -1.0 Viac 10.5
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-06 1 FC Bazilej
0 - 0
0 - 0
FC Sion 5 1 R -0.5 Menej 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2022-09-03 4 FC Sion
1 - 0
2 - 1
FC Bazilej 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2022-04-18 FC Sion
0 - 0
0 - 0
FC Bazilej 3 R +0.5 Menej 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2022-02-06 2 FC Bazilej
2 - 1
3 - 3
FC Sion 5 R -1.0 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2021-10-17 3 FC Sion
0 - 0
0 - 1
FC Bazilej 1 1 P +0.5 Menej 10.0 Push
4-6 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2021-08-01 FC Bazilej
5 - 0
6 - 1
FC Sion 2 P -1.0 Viac 10.0 Viac
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (2-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
FC Bazilej 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2021-02-07 4 FC Bazilej
2 - 0
2 - 2
FC Sion 5 1 R -1.0 Viac 10.5 Viac
10-3 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2021-01-28 3 FC Sion
0 - 2
2 - 3
FC Bazilej P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
5-8 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2020-12-09 1 FC Bazilej
3 - 1
4 - 2
FC Sion 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
6-8 (14) 3-3 (6) 4 (2-2) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2020-07-08 1 5 FC Sion
1 - 0
1 - 0
FC Bazilej 1 V +1.0 Menej 10.5 Viac
4-9 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (1-4)
Švajčiarsko - Superliga 2020-06-28 FC Bazilej
0 - 0
2 - 0
FC Sion 3 P -1.0 Menej 10.5 Viac
12-0 (12) 9-0 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-08 2 FC Bazilej
2 - 0
4 - 0
FC Sion 2 P -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
8-1 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-07-19 1 FC Sion
1 - 1
1 - 4
FC Bazilej 3 P +1.0 Viac 10.5 Menej
5-3 (8) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Sion Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-23 1 2 Lugano
0 - 0
2 - 0
FC Sion 5 2 P -1.0 Menej 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-16 1 Grasshoppers
0 - 1
1 - 3
FC Sion 4 V -0.5 Viac 10.5
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-08 3 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Servette 3 R +0.5 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-02 1 4 Lucerne
0 - 0
1 - 2
FC Sion 4 V -1.0 Push 11.5
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-18 4 FC Sion
1 - 1
1 - 2
Grasshoppers 3 P 0.0 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-11 1 Young Boys
2 - 0
4 - 0
FC Sion 1 1 P -1.5 Viac 10.0 Viac
12-3 (15) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-05 2 FC Sion
0 - 1
1 - 1
Lugano 3 R 0.0 Menej 10.0 Menej
3-5 (8) 2-4 (6) 3 (2-1) 2 (1-1)
Švajčiarsky pohár 2023-03-01 1 FC Sion
0 - 0
0 - 3
Lugano 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-25 2 FC Sion
0 - 1
0 - 4
St Gallen 3 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-18 Winterthur
0 - 0
0 - 0
FC Sion R 0.0 Menej 10.0 Menej
0-0 (0) 0-0 (0) (-) (-)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-11 FC Bazilej
1 - 1
3 - 1
FC Sion 1 P -1.0 Viac 10.5 Menej
6-4 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-05 4 FC Sion
0 - 0
0 - 1
FC Zürich 2 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-01-29 2 Servette
2 - 0
2 - 2
FC Sion 4 1 R -0.5 Viac 10.0 Viac
10-1 (11) 1-0 (1) 1 (1-0) 6 (5-1)
Švajčiarsko - Superliga 2023-01-22 3 FC Sion
1 - 2
2 - 3
Lugano 2 P 0.0 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2023-01-13 1 1 FK Jablonec
0 - 0
0 - 1
FC Sion 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Menej
2-6 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2023-01-08 1 VfB Stuttgart
0 - 0
3 - 0
FC Sion P -1.0 Menej
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-12 4 FC Sion
1 - 5
2 - 7
St Gallen 5 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
2-6 (8) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Švajčiarsky pohár 2022-11-09 1 Wil 1900
0 - 0
0 - 0
FC Sion R 0.0, +0.5 Menej
7-2 (9) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-06 1 FC Bazilej
0 - 0
0 - 0
FC Sion 5 1 R -0.5 Menej 10.0 Viac
11-2 (13) 6-2 (8) 1 (1-0) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-30 5 FC Sion
0 - 1
0 - 1
FC Zürich 7 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
6-6 (12) 4-1 (5) 3 (3-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-22 1 Young Boys
0 - 0
1 - 1
FC Sion 3 R -1.0 Menej 10.0 Menej
6-2 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-18 1 Winterthur
1 - 0
1 - 0
FC Sion 1 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
2-7 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-15 1 FC Sion
1 - 0
2 - 0
Lucerne 2 V 0.0 Menej 10.5 Menej
3-2 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-08 Grasshoppers
3 - 1
4 - 4
FC Sion 3 R 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-02 3 FC Sion
1 - 1
1 - 3
Winterthur 3 P -1.0 Viac 10.0 Viac
8-6 (14) 3-1 (4) 2 (1-1) 5 (3-2)
Švajčiarsky pohár 2022-09-17 1 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
0 - 2
FC Sion 3 V +2.5 Menej
4-13 (17) 2-7 (9) 2 (1-1) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2022-09-10 4 St Gallen
0 - 2
1 - 2
FC Sion 4 V -1.0 Menej 10.0 Viac
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-09-03 4 FC Sion
1 - 0
2 - 1
FC Bazilej 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-08-27 3 4 Lucerne
2 - 0
2 - 0
FC Sion 4 P -0.5 Menej 10.5 Viac
6-8 (14) 3-4 (7) 1 (0-1) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2022-08-13 1 2 FC Sion
1 - 0
2 - 2
Grasshoppers 2 R -0.5 Viac 9.5 Viac
10-5 (15) 5-1 (6) 4 (3-1) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Bazilej Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-23 3 FC Bazilej
0 - 0
0 - 2
Lucerne 4 P 0.0 Menej 11.0
Európska konferenčná liga UEFA 2023-04-20 5 Nice
1 - 0
1 - 1
FC Bazilej 1 R -0.5, -1.0 Menej 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-16 2 FC Bazilej
0 - 1
1 - 1
Young Boys 2 R +0.5 Menej 10.0
Európska konferenčná liga UEFA 2023-04-13 1 FC Bazilej
1 - 2
2 - 2
Nice 2 R 0.0, +0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-08 3 FC Zürich
1 - 1
1 - 1
FC Bazilej 1 R 0.0, -0.5 Menej 10.0
Švajčiarsky pohár 2023-04-04 4 FC Bazilej
0 - 2
2 - 4
Young Boys 3 P +0.5 Viac 10.0 Viac
9-5 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2023-04-01 2 FC Bazilej
1 - 0
2 - 0
Winterthur 1 V -1.0 Menej 10.5 Menej
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-19 3 Young Boys
0 - 0
3 - 0
FC Bazilej 2 P -1.0 Push 10.0 Viac
13-3 (16) 8-1 (9) 3 (2-1) 2 (1-1)
Európska konferenčná liga UEFA 2023-03-16 2 ŠK Slovan Bratislava
2 - 0
2 - 2
FC Bazilej 1 R 0.0 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-12 1 FC Bazilej
0 - 0
1 - 1
St Gallen 2 R -0.5 Menej 10.5 Menej
1-3 (4) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-03-04 1 4 Lucerne
0 - 1
0 - 1
FC Bazilej 6 V 0.0 Menej 10.5 Viac
6-6 (12) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsky pohár 2023-03-01 1 St Gallen
1 - 0
1 - 1
FC Bazilej 1 R 0.0 Menej 10.5 Menej
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-26 2 Lugano
2 - 0
2 - 2
FC Bazilej 5 R 0.0 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Európska konferenčná liga UEFA 2023-02-23 4 FC Bazilej
1 - 0
2 - 0
Trabzonspor 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
2-9 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-19 1 2 FC Bazilej
0 - 1
2 - 2
Servette 3 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Push
6-4 (10) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európska konferenčná liga UEFA 2023-02-16 1 Trabzonspor
0 - 0
1 - 0
FC Bazilej P -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
8-1 (9) 4-0 (4) 3 (3-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-11 FC Bazilej
1 - 1
3 - 1
FC Sion 1 V -1.0 Viac 10.5 Menej
6-4 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-02-04 3 Grasshoppers
0 - 0
1 - 0
FC Bazilej P 0.0, +0.5 Menej 10.5 Viac
6-11 (17) 3-4 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Švajčiarsky pohár 2023-02-01 3 Grasshoppers
1 - 2
3 - 5
FC Bazilej 2 V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
2-5 (7) 1-5 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-01-28 1 FC Bazilej
1 - 0
2 - 3
Lucerne 4 P -0.5 Viac 10.5 Menej
5-5 (10) 0-4 (4) 4 (0-4) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Superliga 2023-01-22 3 St Gallen
1 - 1
1 - 1
FC Bazilej 3 1 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
10-6 (16) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (3-1)
Európa - priateľské zápasy 2022-12-03 Lausanne Sports
0 - 1
0 - 1
FC Bazilej V +0.5 Menej
1-8 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Európa - priateľské zápasy 2022-11-20 1 FC Bazilej
0 - 0
0 - 0
Sandhausen 4 R -0.5, -1.0 Menej
3-5 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-12 4 Grasshoppers
1 - 0
1 - 0
FC Bazilej 3 P +0.5 Menej 10.0 Viac
0-21 (21) 0-7 (7) 0 (0-0) 4 (0-4)
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-09 3 Lucerne
0 - 1
0 - 2
FC Bazilej 2 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2022-11-06 1 FC Bazilej
0 - 0
0 - 0
FC Sion 5 1 R -0.5 Menej 10.0 Viac
11-2 (13) 6-2 (8) 1 (1-0) 3 (3-0)
Európska konferenčná liga UEFA 2022-11-03 1 Pyunik Yerevan
0 - 2
1 - 2
FC Bazilej 3 1 V +0.5 Viac 9.5 Viac
7-3 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-30 3 Young Boys
2 - 0
3 - 1
FC Bazilej 3 1 P -1.0 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európska konferenčná liga UEFA 2022-10-27 2 FC Bazilej
2 - 1
2 - 2
FK Zalgiris Vilnius R -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
9-4 (13) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2022-10-23 3 FC Bazilej
2 - 0
3 - 1
Winterthur 2 V -1.0 Viac 10.0 Menej
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.8 3.75 1.909
Polčas 4 2.3 2.5
Ázijský hendikep
Celý (+0.5) Domáci@2 [email protected]
Polčas (+0.25) Domá[email protected] Hostia@2
Rohy spolu
Celý (10.0) [email protected] Menej@2
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 7 - 7

Roh: 10.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.5, 3.0

5
Strely na bránu
6
7
Strely mimo
4
106
Útok
95
86
Nebezpečný útok
58
49
Držanie lopty %
51

Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 3 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0

4
Strely na bránu
4
4
Strely mimo
3
48
Útok
44
34
Nebezpečný útok
28
46
Držanie lopty %
54
  • 2' - 1st Offside - FC Sion
  • 17' - 1st Goal - FC Bazilej
  • 19' - 1st Corner - FC Bazilej
  • 21' - 1st Yellow Card - FC Sion
  • 23' - 2nd Corner - FC Bazilej
  • Race to 3 Corners - FC Bazilej
  • 26' - 3rd Corner - FC Bazilej
  • 32' - 2nd Offside - FC Sion
  • 33' - 4th Corner - FC Sion
  • 38' - 3rd Offside - FC Sion
  • 40' - 2nd Goal - FC Bazilej
  • 45+1' - 5th Corner - FC Sion
  • 45+4' - 3rd Goal - FC Sion
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Salvi for Hitz - FC Bazilej
  • 47' - 2nd Yellow Card - FC Bazilej
  • 53' - 6th Corner - FC Sion
  • 53' - 7th Corner - FC Sion
  • 56' - 3rd Yellow Card - FC Sion
  • 63' - 4th Yellow Card - FC Sion
  • 65' - 8th Corner - FC Bazilej
  • Race to 5 Corners - FC Bazilej
  • 67' - 9th Corner - FC Bazilej
  • 66' Substitution - Calafiori for Pelmard - FC Bazilej
  • 73' Substitution - Lopez for Millar - FC Bazilej
  • 79' - 10th Corner - FC Bazilej
  • 80' - 11th Corner - FC Bazilej
  • Race to 7 Corners - FC Bazilej
  • 85' - 5th Yellow Card - FC Bazilej
  • 87' Substitution - Fink for Zeqiri - FC Bazilej
  • 89' - 4th Offside - FC Sion
  • 90+1' - 5th Offside - FC Sion
  • 90+2' - 12th Corner - FC Sion
  • 90+2' - 13th Corner - FC Sion
  • 90+3' - 14th Corner - FC Sion
  • 90' - 6th Yellow Card - FC Bazilej
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia