so, Mar 27, 2021 · 13:00
NajstaršieNedávne
RRPVRP
2.60
3.40
2.60
NedávneNajstaršie
PVPVPR
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
–
Rohy spolu
0.0
FC Giessen
FC Giessen vs Bahlinger SC Profil tímov
FC Giessen
Hodnotenie sa pripravuje
PVPVRRPVRPNedávnePokles-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 10
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryje6/10
Bahlinger SC
Hodnotenie sa pripravuje
RPVVRPVPVPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 16
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
FC Giessen vs Bahlinger SC Fakty o zápase
FC Giessen
3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prehra 40%4
Bahlinger SC
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 20%2
Prehra 30%3
Posledné
| FC Giessen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Bahlinger SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| FC Giessen | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Bahlinger SC | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 3.35,
Sm. odch.: 2.36, Medián: 3,
Modus: 1,
Viac: 53%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
FC Giessen vs Bahlinger SC Časové rozloženie gólov/rohov
FC Giessen vs Bahlinger SC Vzájomné zápasy
FC Giessen vs Bahlinger SC Zobraziť celé H2H →| FC Giessen Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-02 | Bahlinger SC |
1 - 0
4 - 0
|
FC Giessen 2 | P | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Giessen Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-02-24 | 3 FC Giessen |
0 - 1
0 - 2
|
Elversberg | P | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-01-30 | 1 2 KSV Hessen Kassel |
1 - 1
1 - 1
|
FC Giessen 2 1 | R | 0.0,-0.5 | Menej |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-01-20 | 1 SSV Ulm 1846 |
1 - 0
2 - 3
|
FC Giessen 3 | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-12-15 | 1 SC Freiburg II |
2 - 0
3 - 0
|
FC Giessen 1 | P | -1.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-30 | 2 TSG Balingen |
0 - 0
1 - 1
|
FC Giessen 2 | R | -1.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-17 | 1 FC Giessen |
1 - 0
1 - 1
|
SG Sonnenhof Grossaspach 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-14 | 1 3 FC Astoria Walldorf |
1 - 1
1 - 2
|
FC Giessen 3 | V | -1.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-19 | 1 2 FSV Frankfurt |
1 - 0
1 - 0
|
FC Giessen 3 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-12 | 2 FC Giessen |
0 - 1
3 - 2
|
Rot-Weiss Koblenz 4 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-05 | 1 4 FC Giessen |
1 - 0
1 - 2
|
FC 08 Homburg 4 | P | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-01 | 1 Elversberg |
0 - 0
1 - 0
|
FC Giessen 4 | P | -2.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Landespokal | 2020-08-15 | 4 FC Giessen |
0 - 2
1 - 2
|
TSV Steinbach 3 1 | P | +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-03-06 | 2 FSV Frankfurt |
0 - 0
0 - 1
|
FC Giessen 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-02-29 | 4 FC Giessen |
0 - 0
2 - 1
|
Rot-Weiss Koblenz 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-02-22 | 1 TSV Steinbach |
2 - 0
2 - 1
|
FC Giessen 3 | P | -1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2020-02-18 | 1 FC Giessen |
1 - 2
1 - 2
|
Viktoria Aschaffenburg | P | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2020-02-01 | 2 FC Giessen |
3 - 0
6 - 2
|
FC Eddersheim 2 | V | -0.5,-1.0 | Viac |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Landespokal | 2019-12-15 | 3 FC Giessen |
0 - 0
1 - 0
|
Kickers Offenbach 5 | V | +0.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-12-07 | 3 FC Giessen |
1 - 0
1 - 1
|
Pirmasens 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-30 | 2 FC 08 Homburg |
0 - 0
0 - 0
|
FC Giessen 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-23 | 1 4 FC Giessen |
1 - 1
2 - 3
|
Elversberg 5 1 | P | +1.0, +1.5 | Viac |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-09 | 3 FC Giessen |
0 - 1
1 - 1
|
Kickers Offenbach 4 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
11-8 (19) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-02 | Bahlinger SC |
1 - 0
4 - 0
|
FC Giessen 2 | P | -0.5 | Viac |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-26 | 1 FC Giessen |
0 - 1
1 - 1
|
VfR Aalen 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-19 | 2 Freiburg II |
3 - 1
3 - 1
|
FC Giessen 4 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Landespokal | 2019-10-16 | 2 6 FC Eddersheim |
1 - 1
2 - 3
|
FC Giessen 1 | V | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-13 | 3 FC Giessen |
0 - 0
0 - 3
|
SSV Ulm 1846 | P | +0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-05 | 2 FC Giessen |
1 - 1
4 - 2
|
TSG 1899 Hoffenheim II 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-09-28 | 2 Alzenau |
1 - 1
2 - 2
|
FC Giessen | R | -0.5 | Viac |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-09-21 | 3 FC Giessen |
0 - 0
0 - 2
|
Saarbrucken 3 | P | +1.0, +1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Bahlinger SC Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-03-20 | 6 Bahlinger SC |
0 - 1
0 - 1
|
SSV Ulm 1846 2 | P | +1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-03-06 | 3 Bahlinger SC |
1 - 1
3 - 2
|
SC Freiburg II 2 | V | +0.5 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-02-27 | 2 TSV Steinbach |
1 - 0
2 - 0
|
Bahlinger SC 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-02-20 | 2 Bahlinger SC |
2 - 0
2 - 0
|
TSG Balingen 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-02-06 | 4 Bahlinger SC |
0 - 5
1 - 6
|
Kickers Offenbach | P | +0.5 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-02-03 | Bahlinger SC |
0 - 0
0 - 0
|
VfR Aalen 2 | R | 0.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-01-30 | 2 Bahlinger SC |
0 - 0
1 - 0
|
SG Sonnenhof Grossaspach 3 | V | 0.0,-0.5 | Menej |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-01-23 | 2 FC Astoria Walldorf |
0 - 0
0 - 2
|
Bahlinger SC 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2021-01-16 | Rot-Weiss Koblenz |
1 - 0
1 - 0
|
Bahlinger SC 2 | P | 0.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-12-16 | 1 Bahlinger SC |
0 - 2
2 - 2
|
Elversberg 1 | R | +1.5 | Viac |
|
8-9 (17) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 6 (4-2) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-31 | 4 Bahlinger SC |
3 - 2
5 - 4
|
KSV Hessen Kassel 2 | V | 0.0 | Viac |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-28 | 3 SC Freiburg II |
2 - 1
4 - 3
|
Bahlinger SC 3 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-24 | 1 2 TSV Eintracht Stadtallendorf |
2 - 0
2 - 2
|
Bahlinger SC 5 | R | 0.0 | Viac |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-20 | 2 Bahlinger SC |
2 - 2
4 - 3
|
TSV Schott Mainz 4 2 | V | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-10-14 | Bahlinger SC |
1 - 1
2 - 1
|
Alzenau | V | -0.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-19 | 2 Bahlinger SC |
1 - 3
1 - 4
|
TSV Steinbach 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-16 | 4 TSG Balingen |
1 - 0
1 - 0
|
Bahlinger SC 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-09-12 | 1 Bahlinger SC |
1 - 0
1 - 0
|
TSG Hoffenheim II 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2020-07-29 | Bahlinger SC |
0 - 0
0 - 1
|
SV Linx | P | -1.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-03-07 | 1 FC 08 Homburg |
1 - 1
2 - 1
|
Bahlinger SC 4 1 | P | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-02-29 | 3 Bahlinger SC |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 3 | R | +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-9 (14) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2020-02-22 | 1 Kickers Offenbach |
0 - 0
3 - 0
|
Bahlinger SC 3 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
13-2 (15) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2020-01-30 | SC Freiburg II |
1 - 0
2 - 0
|
Bahlinger SC | P | -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-12-07 | 2 Bahlinger SC |
0 - 0
0 - 1
|
TSG 1899 Hoffenheim II 3 | P | 0.0 | Menej |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-24 | 1 Freiburg II |
0 - 0
1 - 2
|
Bahlinger SC 1 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-09 | 2 SSV Ulm 1846 |
3 - 0
5 - 0
|
Bahlinger SC 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
12-0 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-11-02 | Bahlinger SC |
1 - 0
4 - 0
|
FC Giessen 2 | V | -0.5 | Viac |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-26 | 1 Alzenau |
0 - 0
1 - 1
|
Bahlinger SC 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-12 | 1 Mainz II |
0 - 0
1 - 0
|
Bahlinger SC 1 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Nemecko - Regionalliga - juhozápad | 2019-10-05 | 3 Bahlinger SC |
0 - 0
1 - 0
|
FC Astoria Walldorf 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.6 | 3.4 | 2.6 |
| Polčas | 3.5 | 1.952 | 3.2 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (0.0) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

