pi, Feb 8, 2019 · 19:00
1 - 2
Celý zápas · Polčas 0-0
NajstaršieNedávne
VPVVVV
2.10
3.80
3.10
NedávneNajstaršie
VVRRVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.25
Góly spolu
Viac 10.0
Rohy spolu
-0.25
FC Eindhoven
FC Eindhoven
VVVRPVVVVVNedávneV ráži+2.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapKryjeKryté 6/10
Udáva tempo · vyhráva 5 z 6 zápasov, v ktorých dá gól prvý5 výhier v radeGól v 1. polčase v 7 z posledných 10
PSV rezervný tím
VRVPVVRRVVNedávneV ráži+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapKryjeKryté 8/10
Tím obratov · berie body v 4 z 5 zápasov po inkasovanom prvom góleGól v 1. polčase v 9 z posledných 10Oba skórovali v 9 z posledných 10
FC Eindhoven

7V-1R-2P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 1.1 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 90%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prehra 20%2
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.0
Viac 90%9 Neplatné 0%0 Menej 10%1
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prehra 30%3
PSV rezervný tím

6V-3R-1P v posledných 10 zápasoch, s 28 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.8 za, 1.4 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 80%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prehra 10%1
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 80%8 Neplatné 0%0 Menej 20%2
Rohy spolu 10.0
Viac 30%3 Neplatné 20%2 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prehra 20%2
Posledné
FC Eindhoven
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
PSV rezervný tím
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FC Eindhoven
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
PSV rezervný tím
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

FC Eindhoven Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-17 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 P -1.0, -1.5 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-29 PSV rezervný tím
3 - 0
4 - 1
FC Eindhoven P -0.5, -1.0 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2017-09-08 2 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 2
PSV rezervný tím 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2017-03-13 FC Eindhoven
0 - 2
0 - 5
PSV rezervný tím P 0.0, -0.5 Viac 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2016-10-21 1 PSV rezervný tím
1 - 1
4 - 1
FC Eindhoven 2 P 0.0 Viac 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2016-04-22 2 PSV rezervný tím
1 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2015-12-18 FC Eindhoven
0 - 0
2 - 0
PSV rezervný tím 1 V -1.0 Menej 10.0 Menej
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-30 FC Eindhoven
1 - 0
2 - 1
PSV rezervný tím 1 V -1.0, -1.5 Push 10.0 Menej
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-29 PSV rezervný tím
1 - 1
1 - 3
FC Eindhoven V 0.0 Viac 10.0 Menej
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Eindhoven Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2019-02-01 2 Go Ahead Eagles
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven 4 1 V -0.5, -1.0 Menej 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-25 FC Eindhoven
0 - 0
2 - 0
FC Den Bosch 3 V 0.0, +0.5 Menej 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-18 2 FC Volendam
1 - 0
1 - 3
FC Eindhoven 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-13 3 FC Eindhoven
1 - 0
3 - 2
NEC 4 V 0.0, +0.5 Viac 10.0
Európa - priateľské zápasy 2019-01-04 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 2
Odin 59 P -1.5, -2.0 Menej 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-21 1 AZ rezervný tím
1 - 2
1 - 2
FC Eindhoven 3 V 0.0 Push 10.0 Viac
6-8 (14) 3-1 (4) 2 (2-0) 6 (2-4)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-14 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 3
RKC 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
5-7 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-07 1 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 0
FC Utrecht rezervný tím 1 R -1.5 Menej 10.0 Viac
8-3 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-30 2 Cambuur Leeuwarden
1 - 2
1 - 3
FC Eindhoven 5 V -0.5 Viac 10.0 Viac
3-8 (11) 3-4 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-23 1 FC Eindhoven
1 - 1
2 - 1
Helmond Sport 3 V -1.0 Menej 10.0 Viac
6-6 (12) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-17 2 FC Dordrecht
0 - 2
0 - 3
FC Eindhoven V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-09 1 2 FC Eindhoven
1 - 2
1 - 2
Telstar 2 P -0.5 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-02 FC Oss
2 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 3 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
6-5 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-26 3 FC Den Bosch
1 - 1
3 - 1
FC Eindhoven 3 P -0.5, -1.0 Viac 10.5 Menej
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-19 2 FC Eindhoven
1 - 0
1 - 1
FC Volendam 3 R 0.0, -0.5 Menej 10.5 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-12 3 NEC
0 - 1
0 - 1
FC Eindhoven 3 V -1.0 Menej 10.0 Menej
6-2 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-05 1 3 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 1
FC Twente 3 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Viac
10-3 (13) 6-2 (8) 4 (2-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-28 2 Ajax rezervný tím
0 - 2
0 - 3
FC Eindhoven 5 V -1.5 Menej 10.0 Push
7-3 (10) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Pohár 2018-09-25 Go Ahead Eagles
0 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 1 P -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
11-3 (14) 6-1 (7) 3 (3-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-21 1 Roda JC
0 - 0
0 - 0
FC Eindhoven 1 R -1.0 Menej 10.0 Viac
8-4 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-14 3 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 1
Maastricht P 0.0 Menej 10.0 Viac
6-8 (14) 1-3 (4) 1 (0-1) 4 (2-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-07 1 Sparta Rotterdam
0 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 4 P -1.5 Menej 10.5 Viac
8-4 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 4 (3-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-31 1 4 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 2
Almere City FC 1 P 0.0 Menej 9.5 Viac
7-4 (11) 6-0 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-24 1 2 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 2
Go Ahead Eagles 3 1 P 0.0 Menej 10.0 Menej
4-2 (6) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-17 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 P -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
2-6 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2018-08-09 2 FC Eindhoven
3 - 2
4 - 3
Sharjah SCC V 0.0, -0.5 Viac
5-1 (6) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-08-07 VV UNA
0 - 2
0 - 3
FC Eindhoven V +1.0, +1.5 Menej
4-9 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-08-04 NAC rezervný tím
0 - 1
0 - 1
FC Eindhoven V +0.5 Menej
1-11 (12) 0-6 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Svet - priateľské zápasy klubov 2018-07-31 1 FC Eindhoven
0 - 2
2 - 2
Al Jazira SC 1 R 0.0, +0.5 Viac 9.0 Viac
11-2 (13) 6-2 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-25 1 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 2
Bristol Rovers 1 P 0.0 Menej 9.0 Viac
9-1 (10) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
PSV rezervný tím Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2019-02-04 PSV rezervný tím
2 - 1
3 - 1
FC Oss V 0.0 Viac 9.0
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-28 2 FC Dordrecht
1 - 0
1 - 3
PSV rezervný tím 4 V 0.0 Viac 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-21 1 PSV rezervný tím
1 - 2
2 - 2
Maastricht 2 1 R 0.0, -0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2019-01-13 2 Ajax rezervný tím
1 - 1
2 - 2
PSV rezervný tím R -1.5 Viac 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-21 1 PSV rezervný tím
3 - 0
5 - 2
Almere City FC 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-14 1 Telstar
1 - 2
2 - 4
PSV rezervný tím 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-10 1 3 PSV rezervný tím
1 - 1
1 - 2
Cambuur Leeuwarden 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
0-10 (10) 0-5 (5) 4 (0-4) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-12-03 1 PSV rezervný tím
3 - 0
5 - 1
Go Ahead Eagles 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-23 3 Sparta Rotterdam
0 - 0
0 - 0
PSV rezervný tím 1 R -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-17 2 PSV rezervný tím
1 - 0
3 - 1
AZ rezervný tím 1 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
6-6 (12) 2-5 (7) 4 (0-4) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-09 4 RKC
1 - 4
3 - 5
PSV rezervný tím 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
5-7 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-11-05 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 1
FC Den Bosch 3 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-26 PSV rezervný tím
2 - 0
2 - 2
FC Dordrecht 1 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-19 2 Maastricht
1 - 1
2 - 2
PSV rezervný tím 2 R 0.0 Viac 10.0 Viac
9-2 (11) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-15 2 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 1
Ajax rezervný tím 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-10-05 2 4 Roda JC
2 - 1
2 - 3
PSV rezervný tím 4 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-30 3 FC Twente
0 - 1
2 - 1
PSV rezervný tím 5 P -1.0 Menej 10.0 Menej
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-21 1 PSV rezervný tím
0 - 0
1 - 0
FC Volendam 3 V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Menej
1-5 (6) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-14 1 NEC
2 - 2
4 - 4
PSV rezervný tím 2 R -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
5-1 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-07 FC Utrecht rezervný tím
1 - 1
3 - 2
PSV rezervný tím 2 P +0.5 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-31 1 PSV rezervný tím
0 - 0
1 - 1
Helmond Sport 3 R -1.0 Menej 9.5 Viac
7-4 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-24 3 FC Oss
2 - 1
4 - 1
PSV rezervný tím 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-17 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
2-6 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2018-08-10 PSV rezervný tím
0 - 0
2 - 0
Al Nasr SC 2 V -0.5, -1.0 Menej 8.5 Viac
12-1 (13) 5-0 (5) 0 (0-0) 5 (5-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-08-03 PSV rezervný tím
3 - 2
4 - 3
AZ rezervný tím V -1.0 Viac
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-14 PSV rezervný tím
2 - 1
3 - 1
Darlington 1 V
9-7 (16) 6-1 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-28 1 Fortuna Sittard
0 - 0
0 - 0
PSV rezervný tím R -1.0 Menej 9.5 Menej
4-1 (5) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-20 1 PSV rezervný tím
2 - 0
4 - 2
FC Dordrecht 2 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-13 Almere City FC
0 - 0
2 - 1
PSV rezervný tím 3 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
6-4 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-06 2 Telstar
0 - 0
0 - 0
PSV rezervný tím R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.1 3.8 3.1
Polčas 2.62 2.5 3.4
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domá[email protected] Hostia@2
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) Viac@2 [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.25) Viac@2 [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 11 - 5

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0, 3.5

4
Strely na bránu
5
5
Strely mimo
4
109
Útok
88
71
Nebezpečný útok
50
59
Držanie lopty %
41

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 3 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

2
Strely na bránu
0
3
Strely mimo
1
60
Útok
44
29
Nebezpečný útok
25
61
Držanie lopty %
39
  • 3' - 1st Corner - PSV rezervný tím
  • 4' - 2nd Corner - PSV rezervný tím
  • 9' - 1st Yellow Card - PSV rezervný tím
  • Race to 3 Corners - PSV rezervný tím
  • 20' - 3rd Corner - PSV rezervný tím
  • 24' - 4th Corner - FC Eindhoven
  • 39' - 2nd Yellow Card - PSV rezervný tím
  • 40' - 5th Corner - FC Eindhoven
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 52' - 1st Goal - FC Eindhoven
  • 55' - 6th Corner - PSV rezervný tím
  • 56' - 7th Corner - FC Eindhoven
  • 57' - 8th Corner - FC Eindhoven
  • 62' - 3rd Yellow Card - FC Eindhoven
  • 63' - 2nd Goal - PSV rezervný tím
  • 66' - 4th Yellow Card - FC Eindhoven
  • Race to 5 Corners - FC Eindhoven
  • 68' - 9th Corner - FC Eindhoven
  • 71' - 10th Corner - FC Eindhoven
  • 73' - 3rd Goal - PSV rezervný tím
  • 74' - 11th Corner - FC Eindhoven
  • Race to 7 Corners - FC Eindhoven
  • 77' - 12th Corner - PSV rezervný tím
  • 80' - 13th Corner - FC Eindhoven
  • 80' - 14th Corner - FC Eindhoven
  • Race to 9 Corners - FC Eindhoven
  • 86' - 15th Corner - FC Eindhoven
  • 90+1' - 5th Yellow Card - PSV rezervný tím
  • 90+3' - 16th Corner - FC Eindhoven
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia