ut, Sep 25, 2018 · 18:45
1 - 2
Celý zápas · Polčas 1-1
Heracles
5 1
NajstaršieNedávne
VPRVPP
4.50
4.33
1.65
NedávneNajstaršie
VVVPVR

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.25
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-0.75
Heracles
FC Den Bosch
PPPVVPRVPPNedávnePokles-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Heracles
PRRVRVPVVVNedávneV ráži+1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 14
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapKryje6/10
FC Den Bosch

4V-1R-5P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prehra 50%5
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Heracles

5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 23 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.3 za, 1.7 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prehra 40%4
Posledné
FC Den Bosch
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Heracles
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FC Den Bosch
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Heracles
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

FC Den Bosch Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-21 1 1 FC Den Bosch
1 - 1
1 - 4
Almere City FC 2 P -0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-16 2 Sparta Rotterdam
2 - 0
2 - 0
FC Den Bosch 4 P -1.0, -1.5 Menej 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-09-07 Helmond Sport
0 - 1
0 - 2
FC Den Bosch 1 V 0.0 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-31 1 5 FC Den Bosch
1 - 0
1 - 1
Ajax rezervný tím 4 R +0.5 Menej 9.5
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-24 2 FC Den Bosch
1 - 1
2 - 3
RKC 4 P -0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2018-08-17 2 FC Volendam
1 - 0
1 - 2
FC Den Bosch 2 V -0.5, -1.0 Push 10.0 Viac
13-7 (20) 8-4 (12) 4 (4-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-08-04 1 Roda JC
2 - 0
2 - 0
FC Den Bosch 1 P -0.5, -1.0 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-31 OJC Rosmalen
1 - 1
2 - 3
FC Den Bosch V +2.0 Viac
6-13 (19) 6-8 (14) 4 (0-4) 2 (0-2)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-18 FC Den Bosch
2 - 0
2 - 0
Maastricht 1 V -0.5 Menej 9.0 Menej
2-4 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-05-16 FC Utrecht rezervný tím
0 - 0
2 - 0
FC Den Bosch 1 P +0.5 Menej
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-28 Go Ahead Eagles
0 - 0
1 - 2
FC Den Bosch 1 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
6-6 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-23 4 FC Den Bosch
0 - 1
1 - 2
FC Emmen 3 P +1.0 Menej 9.5 Viac
8-5 (13) 7-3 (10) 5 (2-3) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-13 1 Fortuna Sittard
1 - 0
2 - 0
FC Den Bosch 3 P -1.5 Menej 9.5 Viac
9-2 (11) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-09 2 FC Den Bosch
2 - 2
2 - 5
Ajax rezervný tím P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
2-5 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-06 1 FC Den Bosch
0 - 0
1 - 2
Cambuur Leeuwarden 2 P 0.0 Push 9.5 Viac
6-4 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-04-02 De Graafschap
2 - 1
2 - 1
FC Den Bosch 3 P -1.0, -1.5 Menej 9.5 Viac
8-3 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-30 1 FC Den Bosch
2 - 0
2 - 1
Maastricht 1 1 V 0.0 Viac 9.5 Viac
4-11 (15) 2-5 (7) 4 (0-4) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-25 3 FC Volendam
0 - 0
1 - 0
FC Den Bosch 2 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
11-4 (15) 1-1 (2) 0 (0-0) 7 (7-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-16 2 FC Den Bosch
1 - 0
4 - 1
FC Dordrecht 3 V -0.5 Viac 9.5 Menej
2-5 (7) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-12 Helmond Sport
1 - 1
3 - 1
FC Den Bosch 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-09 1 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
FC Oss 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
5-5 (10) 3-2 (5) 4 (2-2) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-03-05 1 FC Utrecht rezervný tím
0 - 0
1 - 1
FC Den Bosch 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
5-6 (11) 2-4 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-23 1 2 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
RKC 3 2 R -0.5 Menej 9.5 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-19 1 PSV rezervný tím
1 - 1
2 - 1
FC Den Bosch P -1.0 Menej 9.5 Viac
10-4 (14) 7-1 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-09 1 FC Den Bosch
1 - 0
4 - 0
FC Eindhoven 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-02-02 4 FC Den Bosch
2 - 1
3 - 2
Telstar 3 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-26 2 NEC
1 - 0
1 - 0
FC Den Bosch 2 P -1.5, -2.0 Menej 10.0 Viac
11-5 (16) 3-5 (8) 2 (1-1) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-22 1 AZ rezervný tím
1 - 0
1 - 1
FC Den Bosch 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
6-5 (11) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2018-01-12 1 FC Den Bosch
1 - 1
1 - 3
Almere City FC 1 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
7-11 (18) 3-2 (5) 2 (1-1) 4 (2-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2017-12-22 2 FC Emmen
1 - 1
2 - 2
FC Den Bosch 2 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
8-6 (14) 6-2 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Heracles Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eredivisie 2018-09-21 2 Heracles
1 - 0
4 - 0
De Graafschap 1 1 V -1.0, -1.5 Viac 10.5
Holandsko - Eredivisie 2018-09-16 1 Heerenveen
1 - 1
3 - 5
Heracles 2 V -0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eredivisie 2018-09-02 4 Heracles
1 - 1
3 - 2
AZ 2 V +0.5, +1.0 Viac 11.0
Holandsko - Eredivisie 2018-08-26 2 Willem II
3 - 0
5 - 0
Heracles 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5
Holandsko - Eredivisie 2018-08-18 2 Heracles
3 - 2
4 - 2
ADO Den Haag 4 V -0.5 Viac 10.5
Holandsko - Eredivisie 2018-08-11 Ajax
0 - 0
1 - 1
Heracles 4 R -2.5 Menej 10.5 Viac
12-7 (19) 4-2 (6) 1 (1-0) 5 (4-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-08-05 Helmond Sport
1 - 0
1 - 0
Heracles 1 P +0.5, +1.0 Menej 8.5 Viac
5-9 (14) 5-6 (11) 2 (1-1) 1 (0-1)
Elitné kluby - priateľské zápasy 2018-08-01 1 1 Heracles
0 - 2
0 - 2
Fiorentina 1 P +1.0 Menej
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-31 Heracles
2 - 0
5 - 0
Rosenborg 2 V -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-28 Heracles
1 - 1
1 - 1
Kasimpasa 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-25 1 Heracles
2 - 1
2 - 1
Almere City FC V -0.5, -1.0 Push 9.0 Viac
11-4 (15) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-24 Heracles
3 - 0
5 - 2
FC Volendam 1 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
3-5 (8) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-21 1 SC Preussen Munster
2 - 1
2 - 2
Heracles 2 R 0.0, -0.5 Viac
5-6 (11) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-20 Sportfreunde Lotte
1 - 0
2 - 1
Heracles P 0.0, +0.5 Push
5-4 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 5 (4-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-15 Heracles
2 - 0
3 - 1
Ajax rezervný tím V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
4-3 (7) 3-2 (5) 5 (3-2) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-14 2 Heracles
0 - 0
1 - 0
FC Emmen 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
5-1 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-08 1 SV Meppen
0 - 0
2 - 0
Heracles 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
2-5 (7) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-05-06 3 Sparta Rotterdam
1 - 1
2 - 5
Heracles V -0.5 Viac 11.0 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-04-29 Heracles
2 - 0
2 - 2
FC Utrecht R +0.5 Viac 10.5 Viac
3-13 (16) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eredivisie 2018-04-18 2 Excelsior
1 - 0
2 - 2
Heracles 1 1 R 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
6-11 (17) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eredivisie 2018-04-13 2 Heracles
0 - 2
0 - 3
AZ 1 P +1.0, +1.5 Menej 10.5 Viac
4-7 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Holandsko - Eredivisie 2018-04-08 1 Ajax
0 - 0
1 - 0
Heracles P -2.5 Menej 10.5 Viac
10-1 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-04-01 1 Heracles
0 - 2
1 - 2
Heerenveen 3 P 0.0, +0.5 Push 10.5 Menej
5-4 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-03-17 Vitesse
0 - 0
0 - 0
Heracles R -1.0, -1.5 Menej 10.5 Viac
11-1 (12) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-03-09 3 Heracles
0 - 0
2 - 1
FC Twente 3 V 0.0 Push 10.5 Menej
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-03-02 1 Roda JC
0 - 2
0 - 3
Heracles 1 V 0.0 Viac 10.5 Viac
4-7 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Holandsko - Eredivisie 2018-02-24 Heracles
1 - 0
2 - 1
PEC Zwolle V 0.0, -0.5 Push 10.0 Viac
8-13 (21) 4-8 (12) 4 (2-2) 4 (1-3)
Holandsko - Eredivisie 2018-02-18 2 Feyenoord
0 - 0
1 - 0
Heracles 1 P -2.0, -2.5 Menej 11.0 Menej
2-6 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-02-10 1 Heracles
1 - 0
1 - 0
Willem II 2 V 0.0 Menej 10.5 Menej
7-2 (9) 6-2 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Holandsko - Eredivisie 2018-02-07 2 NAC
2 - 1
6 - 1
Heracles 2 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
6-6 (12) 4-3 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 4.5 4.33 1.65
Polčas 4.33 2.6 2.2
Ázijský hendikep
Celý (+0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (+0.25) Domáci@2 [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.5) [email protected] [email protected]
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 8 - 5

Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.0, 3.5

10
Strely na bránu
4
5
Strely mimo
4
49
Útok
61
39
Nebezpečný útok
46
48
Držanie lopty %
52

Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 2 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Strely na bránu
1
2
Strely mimo
1
20
Útok
27
11
Nebezpečný útok
21
45
Držanie lopty %
55
  • 6' - 1st Corner - FC Den Bosch
  • 10' - 2nd Corner - FC Den Bosch
  • 11' - 1st Goal - FC Den Bosch
  • 12' - 2nd Goal - Heracles
  • 19' - 3rd Corner - FC Den Bosch
  • Race to 3 Corners - FC Den Bosch
  • 26' - 4th Corner - Heracles
  • 31' - 5th Corner - Heracles
  • 40' - 6th Corner - FC Den Bosch
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 51' - 7th Corner - Heracles
  • 55' - 3rd Goal - Heracles
  • 60' - 1st Yellow Card - Heracles
  • 61' - 8th Corner - FC Den Bosch
  • Race to 5 Corners - FC Den Bosch
  • 65' - 9th Corner - FC Den Bosch
  • 73' - 10th Corner - FC Den Bosch
  • Race to 7 Corners - FC Den Bosch
  • 73' - 11th Corner - FC Den Bosch
  • 82' - 12th Corner - Heracles
  • 86' - 13th Corner - Heracles
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia