so, May 18, 2024 · 16:00
NajstaršieNedávne
VVVRVR
1.05
13.00
29.00
NedávneNajstaršie
PPPPPR
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 4.0
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
-3.0
Enköping
Enköping vs Dalkurd FF Profil tímov
Enköping
VVVRVRNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej2/6
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané3/6
Ázijský handicapKryje4/6
Dalkurd FF
RVVPRPPPPPNedávnePokles-1.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Posledné
| Enköping | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Dalkurd FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Enköping | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Dalkurd FF | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 4.0
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.80,
Sm. odch.: 1.60, Medián: 3,
Modus: 3,
Viac: 12%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Enköping vs Dalkurd FF Časové rozloženie gólov/rohov
Enköping vs Dalkurd FF Vzájomné zápasy
Enköping vs Dalkurd FF Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Enköping Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-05-12 | 1 Falu BS FK |
0 - 1
1 - 1
|
Enköping 3 | R | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-05-04 | 2 Enköping |
2 - 0
3 - 1
|
Hudiksvalls FF 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-28 | 2 Viggbyholms IK |
0 - 0
0 - 0
|
Enköping 3 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-19 | 3 Enköping |
0 - 1
2 - 1
|
Skiljebo SK 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-07 | 3 Kungsängens IF |
0 - 1
0 - 1
|
Enköping 4 | V | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-03-29 | 2 Enköping |
1 - 1
3 - 1
|
FC Gute 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dalkurd FF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-28 | 3 Dalkurd FF |
0 - 0
2 - 4
|
FOC Farsta | P | +1.0 | Viac |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-20 | 2 Osteraker United |
1 - 0
3 - 1
|
Dalkurd FF 1 | P | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-04-07 | 2 Sandvikens AIK FK |
2 - 0
2 - 0
|
Dalkurd FF 1 | P | -1.5 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Norra Svealand | 2024-03-31 | 1 Dalkurd FF |
0 - 2
0 - 2
|
Kungsängens IF 5 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-11-12 | Hammarby TFF |
0 - 1
3 - 1
|
Dalkurd FF 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-11-05 | 1 1 Dalkurd FF |
0 - 1
1 - 1
|
Piteå IF 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-10-28 | 2 Dalkurd FF |
0 - 0
1 - 2
|
IF Karlstad 1 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-10-22 | 3 Motala AIF FK |
0 - 1
0 - 2
|
Dalkurd FF 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-10-14 | 2 Dalkurd FF |
0 - 0
2 - 0
|
Örebro Syrianska IF 2 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-10-08 | 1 Sandvikens IF |
0 - 0
0 - 0
|
Dalkurd FF 2 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-10-01 | Bodens BK |
1 - 1
1 - 1
|
Dalkurd FF 1 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-09-23 | Dalkurd FF |
0 - 1
1 - 2
|
Nordic United FC 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-09-17 | 2 IFK Stocksund |
1 - 0
2 - 1
|
Dalkurd FF | P | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-09-09 | 3 Dalkurd FF |
2 - 0
2 - 1
|
FC Stockholm Internazionale 4 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-09-02 | 2 Dalkurd FF |
0 - 0
1 - 0
|
IF Sylvia 3 | V | -1.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-08-26 | Sollentuna FK |
1 - 0
3 - 1
|
Dalkurd FF 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-08-19 | 2 Dalkurd FF |
0 - 2
3 - 2
|
Täby FK | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Pohár | 2023-08-16 | 1 Dalkurd FF |
0 - 0
0 - 3
|
AIK 2 | P | +1.5 | Push | 11.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-08-12 | 2 Vasalunds IF |
1 - 0
2 - 0
|
Dalkurd FF 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-10 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-08-06 | Dalkurd FF |
1 - 0
2 - 0
|
Umeå FC 1 | V | -1.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-07-29 | 3 Dalkurd FF |
0 - 0
0 - 0
|
Bodens BK 2 | R | -1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-06-25 | 4 IF Karlstad |
1 - 0
2 - 1
|
Dalkurd FF 1 | P | +0.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-06-17 | 1 Täby FK |
0 - 0
1 - 1
|
Dalkurd FF 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-7 (15) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-06-10 | Dalkurd FF |
1 - 0
3 - 0
|
Hammarby TFF 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-06-04 | 1 IF Sylvia |
1 - 0
1 - 2
|
Dalkurd FF 4 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-05-27 | 1 Dalkurd FF |
1 - 0
1 - 2
|
Sandvikens IF 3 1 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-10 (18) | 2-6 (8) | 5 (0-5) | 4 (4-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-05-20 | 2 5 Nordic United FC |
0 - 0
0 - 1
|
Dalkurd FF 2 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-05-17 | 3 Dalkurd FF |
1 - 0
3 - 1
|
IFK Stocksund 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-05-13 | 2 FC Stockholm Internazionale |
0 - 0
0 - 1
|
Dalkurd FF 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divízia - Norra | 2023-05-06 | 2 Piteå IF |
0 - 1
0 - 2
|
Dalkurd FF 2 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.05 | 13 | 29 |
| Polčas | 1.25 | 3.75 | 19 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-3.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-1.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 8 - 0 , Roh: 7 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: -3.0 , Góly: 4.0
Skóre: 4 - 0 , Roh: 4 - 1 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 1.5, 2.0
-
1' - 1st Corner - Enköping -
8' - 2nd Corner - Enköping - Race to 3 Corners - Enköping
-
16' - 3rd Corner - Enköping -
17' - 4th Corner - Dalkurd FF -
19' - 1st Goal - Enköping -
25' - 2nd Goal - Enköping -
29' - 1st Yellow Card - Enköping -
34' - 2nd Yellow Card - Dalkurd FF -
37' - 3rd Goal - Enköping -
39' - 3rd Yellow Card - Dalkurd FF - 40' - Missed Penalty - Enköping
-
42' - 4th Goal - Enköping -
45' - 5th Corner - Enköping -
4-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Enköping - Race to 5 Corners - Enköping
-
48' - 7th Corner - Enköping -
51' - 5th Goal - Enköping -
59' - 6th Goal - Enköping -
64' - 8th Corner - Dalkurd FF -
69' - 7th Goal - Enköping -
82' - 4th Yellow Card - Dalkurd FF -
83' - 8th Goal - Enköping - Race to 7 Corners - Enköping
-
89' - 9th Corner - Enköping -
90+1' - 5th Yellow Card - Dalkurd FF -
8-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

