Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
–
Góly spolu
–
Rohy spolu
–
Ázijský hendikep
Donn vs Storms BK Profil tímov
Donn
Hodnotenie sa pripravuje
PVVRPPPPPPNedávnePokles-1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 13
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapNekryje2/10
Storms BK
Hodnotenie sa pripravuje
PPPPPVPPRRNedávneZlepšenie+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 15
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryje6/10
Donn vs Storms BK Fakty o zápase
Donn
2V-1R-7P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 32 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0 za, 0 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 10%1
Prehra 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 0%0
Prehra 80%8
Storms BK
1V-2R-7P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 25 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0 za, 0 proti. Výhry 10%, AH výhra 60%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 10%1
Remíza 20%2
Prehra 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prehra 30%3
Posledné
| Donn | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Storms BK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Donn | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Storms BK | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólov
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Pre tento zápas nie je línia
Donn vs Storms BK Časové rozloženie gólov/rohov
Donn vs Storms BK Vzájomné zápasy
Donn vs Storms BK Zobraziť celé H2H →| Donn Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-07-06 | Storms BK |
0 - 1
0 - 2
|
Donn 2 | V | +1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Donn Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-10-12 | Viking 2 |
2 - 0
5 - 0
|
Donn | P | -1.0 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-10-07 | 2 Donn |
0 - 2
0 - 3
|
Start 2 1 | P | +1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-28 | 1 Madla |
1 - 0
4 - 1
|
Donn 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-16 | 1 Vindbjart |
1 - 0
4 - 0
|
Donn 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-08-19 | 4 Donn |
0 - 1
2 - 4
|
Flekkerøy | P | +1.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-08-10 | 2 Pors |
2 - 0
3 - 0
|
Donn 1 | P | -0.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-07-13 | 2 Donn |
1 - 2
2 - 2
|
Staal Jørpeland 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-07-06 | Storms BK |
0 - 1
0 - 2
|
Donn 2 | V | +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-21 | Vardeneset |
0 - 1
0 - 1
|
Donn | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-14 | Flekkerøy |
4 - 0
7 - 0
|
Donn 1 | P | -2.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-08 | Donn |
2 - 0
4 - 1
|
Bryne 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-05-04 | 1 Brodd |
1 - 0
2 - 0
|
Donn 4 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nórsky pohár | 2019-05-01 | 1 2 Donn |
0 - 1
0 - 2
|
Notodden 2 | P | +2.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-04-23 | 1 Start 2 |
1 - 0
3 - 2
|
Donn 3 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-04-11 | 3 Donn |
1 - 2
2 - 2
|
Vindbjart 3 | R | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-10-27 | 1 Donn |
0 - 0
1 - 1
|
Start 2 | R | -0.5 | Menej |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-10-20 | 1 Staal Jørpeland |
0 - 2
1 - 4
|
Donn 1 | V | -0.5 | Viac |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-09-24 | 2 Uraedd FK |
1 - 1
1 - 1
|
Donn 2 | R | 0.0 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-09-10 | Sandefjord 2 |
1 - 1
2 - 2
|
Donn 1 | R | -1.0, -1.5 | Push |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 3 (3-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-09-03 | Donn |
3 - 2
7 - 2
|
Egersund 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-08-25 | 1 Donn |
1 - 0
2 - 2
|
FK Tønsberg 1 | R | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-08-20 | Pors |
2 - 0
3 - 1
|
Donn 3 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-08-13 | Donn |
0 - 0
1 - 2
|
Vindbjart 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-07-14 | 1 Åssiden |
1 - 2
1 - 4
|
Donn 1 | V | +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-07-10 | 2 Start 2 |
0 - 1
0 - 2
|
Donn 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-06-30 | 2 Donn |
0 - 3
1 - 5
|
Staal Jørpeland 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-06-23 | 1 Madla |
3 - 0
4 - 2
|
Donn 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-06-16 | 2 Donn |
1 - 1
2 - 3
|
Halsen IF 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-06-09 | 1 Sola |
0 - 0
0 - 1
|
Donn 1 | V | -0.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2018-06-04 | 3 Donn |
1 - 1
3 - 2
|
Uraedd FK 1 | V | -1.0 | Viac |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Storms BK Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-10-12 | 2 Storms BK |
0 - 1
2 - 2
|
Vardeneset | R | 0.0 | Push |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-10-05 | 1 Bryne 2 |
1 - 1
3 - 3
|
Storms BK 2 | R | -1.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-28 | 4 Storms BK |
1 - 2
1 - 3
|
Viking 2 1 | P | +2.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-14 | 1 Storms BK |
0 - 2
1 - 4
|
Brodd 4 | P | +1.5, +2.0 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-05 | 2 Pors |
0 - 1
0 - 2
|
Storms BK 3 | V | -2.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-09-01 | 3 Storms BK |
0 - 2
1 - 2
|
Madla 4 | P | +1.0, +1.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-08-10 | Start 2 |
2 - 0
2 - 1
|
Storms BK 1 | P | -2.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-07-13 | 1 Vindbjart |
2 - 1
3 - 1
|
Storms BK 2 | P | -3.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-07-06 | Storms BK |
0 - 1
0 - 2
|
Donn 2 | P | +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-29 | 1 Flint |
2 - 0
4 - 0
|
Storms BK | P | -2.0 | Push |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-22 | 2 Storms BK |
1 - 2
1 - 3
|
Flekkerøy 2 | P | +2.5, +3.0 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-15 | 1 Viking 2 |
1 - 0
3 - 1
|
Storms BK 2 | P | -3.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-06-06 | 1 Storms BK |
0 - 3
0 - 4
|
Vindbjart | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-05-27 | 1 Storms BK |
0 - 2
0 - 2
|
Start 2 2 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-05-19 | Brodd |
0 - 1
3 - 2
|
Storms BK 1 | P | -2.0, -2.5 | Viac |
|
11-6 (17) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-05-12 | 1 Storms BK |
1 - 0
2 - 2
|
Staal Jørpeland 2 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
2-13 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-05-05 | 1 Storms BK |
1 - 0
2 - 0
|
Bryne 2 2 | V | -1.5, -2.0 | Menej |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Nórsky pohár | 2019-05-02 | Storms BK |
0 - 3
2 - 7
|
Odd BK | P | +5.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-04-28 | 2 Vardeneset |
2 - 0
3 - 1
|
Storms BK | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Nórsko - 3. divízia - skupina 3 | 2019-04-14 | 2 Madla |
2 - 0
2 - 0
|
Storms BK | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

