ut, Apr 1, 2025 · 19:45
Doncaster [4]
3 3
2 - 2
Celý zápas · Polčas 1-1
Walsall [1]
5 4
NajstaršieNedávne
VVPRRV
1.95
3.20
4.00
NedávneNajstaršie
RRRPRP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.25
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
+0.5
Walsall
Doncaster
PPPVVVPRRVNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Walsall
RVVRPRPRRRNedávnePokles-1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 2/10
Tím obratov · berie body v 3 z 4 zápasov po inkasovanom prvom góle3 remíz v radeVyhral 2 z posledných 10
Doncaster

4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Walsall

2V-6R-2P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 40%, rohy Over 10%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 60%6 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.0
Viac 10%1 Neplatné 30%3 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prehra 70%7
Posledné
Doncaster
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Walsall
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Doncaster
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Walsall
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Doncaster Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - League 2 2024-12-26 2 Walsall
0 - 0
2 - 0
Doncaster 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.5
Anglicko - League 2 2024-04-09 2 Doncaster
1 - 0
2 - 1
Walsall 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2024-03-02 Walsall
1 - 0
3 - 1
Doncaster 5 P -0.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2023-05-08 Walsall
0 - 0
2 - 1
Doncaster 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.0
Anglicko - League 2 2022-12-02 Doncaster
0 - 0
0 - 2
Walsall P 0.0 Menej 9.5
Anglicko - EFL Cup 2021-08-10 1 Walsall
0 - 0
0 - 0
Doncaster 1 1 R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
6-9 (15) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 1 2019-03-30 Doncaster
3 - 1
3 - 1
Walsall 1 V -0.5, -1.0 Viac 11.0 Viac
6-9 (15) 3-4 (7) 3 (3-0) 5 (2-3)
Anglicko - League 1 2018-09-15 3 Walsall
1 - 1
1 - 4
Doncaster 4 V 0.0 Viac 10.5 Viac
4-9 (13) 3-7 (10) 2 (0-2) 2 (1-1)
Anglicko - League 1 2018-02-13 Walsall
3 - 0
4 - 2
Doncaster P 0.0 Viac 10.5 Viac
6-8 (14) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglicko - League 1 2017-10-21 1 Doncaster
0 - 0
0 - 3
Walsall 2 P -0.5 Viac 11.0 Menej
4-0 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglicko - League 1 2016-02-02 Doncaster
0 - 0
1 - 2
Walsall P 0.0 Viac 10.5 Menej
3-3 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - League 1 2015-09-12 2 Walsall
0 - 0
2 - 0
Doncaster 2 P -0.5 Menej 10.0 Viac
7-4 (11) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglicko - League 1 2015-02-07 2 Doncaster
0 - 1
0 - 2
Walsall 2 P 0.0, -0.5 Menej 11.0 Viac
10-4 (14) 4-3 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglicko - League 1 2014-09-27 1 Walsall
1 - 0
3 - 0
Doncaster 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Doncaster Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - League 2 2025-03-29 2 Doncaster
1 - 0
3 - 0
Carlisle V -1.0 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-15 Crewe
1 - 0
1 - 1
Doncaster 1 R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-08 1 Doncaster
2 - 0
2 - 2
Swindon 1 R -0.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-04 Bromley
1 - 0
1 - 0
Doncaster 3 P +0.5 Menej 10.5
Anglicko - League 2 2025-03-01 Doncaster
1 - 0
3 - 0
Newport County 1 V -1.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2025-02-22 4 Accrington Stanley
0 - 1
1 - 2
Doncaster 3 1 V +0.5 Viac 10.0 Menej
4-3 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2025-02-18 2 Morecambe
0 - 1
0 - 1
Doncaster 2 1 V +0.5 Menej 10.0 Viac
4-9 (13) 1-7 (8) 2 (0-2) 4 (3-1)
Anglicko - League 2 2025-02-15 1 Doncaster
0 - 1
1 - 2
Grimsby 1 P -0.5, -1.0 Viac 10.5 Menej
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglicko - FA Cup 2025-02-10 Doncaster
0 - 1
0 - 2
Crystal Palace P +1.5 Menej 10.0 Menej
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2025-02-06 3 Chesterfield
2 - 1
5 - 2
Doncaster 4 P 0.0 Viac 10.0 Viac
7-7 (14) 2-1 (3) 2 (1-1) 6 (2-4)
Anglicko - League 2 2025-02-01 Doncaster
1 - 0
2 - 1
Milton Keynes Dons 3 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2025-01-29 3 Barrow
1 - 2
1 - 3
Doncaster 2 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
12-5 (17) 7-0 (7) 3 (3-0) 3 (0-3)
Anglicko - League 2 2025-01-25 Doncaster
0 - 0
1 - 0
Harrogate Town 2 V -1.0, -1.5 Menej 10.5 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Anglicko - League 2 2025-01-18 1 Gillingham
0 - 1
0 - 1
Doncaster 4 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
3-6 (9) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglicko - FA Cup 2025-01-12 1 Hull
0 - 0
1 - 1
Doncaster 7 R -0.5 Menej 10.5 Viac
10-1 (11) 6-1 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2025-01-04 1 Doncaster
0 - 1
1 - 2
Port Vale 1 P -0.5, -1.0 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2025-01-01 Doncaster
1 - 0
2 - 1
Fleetwood Town V -0.5, -1.0 Viac 10.5 Viac
6-7 (13) 1-5 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Anglicko - League 2 2024-12-29 4 Colchester
0 - 1
1 - 1
Doncaster 3 R 0.0 Menej 10.5 Menej
5-1 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2024-12-26 2 Walsall
0 - 0
2 - 0
Doncaster 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
8-4 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglicko - League 2 2024-12-21 1 Doncaster
1 - 0
3 - 1
Tranmere 3 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.5 Menej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglicko - League 2 2024-12-14 3 AFC Wimbledon
1 - 0
1 - 0
Doncaster 4 P 0.0 Menej 10.0 Menej
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglicko - EFL Trophy 2024-12-10 1 Doncaster
0 - 0
0 - 1
Port Vale 1 P -0.5 Menej 10.0 Viac
7-4 (11) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (1-2)
Anglicko - League 2 2024-12-07 2 Doncaster
0 - 1
2 - 2
Cheltenham 2 R -1.0 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 3-5 (8) 5 (2-3) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2024-12-04 1 Fleetwood Town
2 - 3
2 - 4
Doncaster 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Viac
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglicko - FA Cup 2024-12-01 Kettering
1 - 0
1 - 1
Doncaster 2 R +1.5 Menej 10.0 Viac
5-9 (14) 2-3 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
Anglicko - League 2 2024-11-23 1 Carlisle
0 - 0
0 - 0
Doncaster 3 1 R +0.5, +1.0 Menej 10.5 Menej
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglicko - League 2 2024-11-16 3 Doncaster
0 - 0
1 - 1
Salford City 2 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglicko - League 2 2024-11-09 Doncaster
0 - 1
1 - 1
Notts County 3 R -0.5 Menej 10.0 Viac
9-3 (12) 6-2 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Anglicko - FA Cup 2024-11-02 3 Barrow
0 - 0
0 - 1
Doncaster V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
9-2 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (4-0)
Anglicko - EFL Trophy 2024-10-29 1 Barnsley
0 - 1
1 - 3
Doncaster 2 V +0.5 Viac 10.0 Viac
4-13 (17) 1-5 (6) 1 (0-1) 8 (1-7)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Walsall Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglicko - League 2 2025-03-29 1 Walsall
0 - 0
1 - 1
AFC Wimbledon 3 R 0.0, -0.5 Push 9.5
Anglicko - League 2 2025-03-22 1 Gillingham
0 - 0
0 - 0
Walsall 2 R 0.0 Menej 9.5
Anglicko - League 2 2025-03-13 Bromley
1 - 1
2 - 2
Walsall 3 R 0.0, +0.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-08 3 Walsall
1 - 2
1 - 3
Grimsby 3 P -0.5 Viac 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-04 Carlisle
1 - 1
1 - 1
Walsall R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Anglicko - League 2 2025-03-01 1 Walsall
0 - 0
0 - 1
Swindon 3 P -0.5 Menej 10.0 Viac
7-5 (12) 4-4 (8) 1 (0-1) 3 (3-0)
Anglicko - League 2 2025-02-25 Cheltenham
0 - 1
2 - 2
Walsall 2 R 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2025-02-22 1 Morecambe
0 - 0
0 - 2
Walsall V +0.5 Menej 10.5 Menej
3-7 (10) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2025-02-15 2 Walsall
0 - 1
3 - 1
Chesterfield 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
6-3 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Anglicko - League 2 2025-02-11 4 Walsall
0 - 0
1 - 1
Gillingham 2 R -1.0 Menej 9.5 Menej
8-1 (9) 6-0 (6) 5 (5-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2025-02-08 3 Colchester
0 - 0
2 - 1
Walsall 4 1 P 0.0 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2025-02-01 3 Walsall
0 - 1
2 - 2
Salford City 2 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
15-1 (16) 5-0 (5) 2 (2-0) 4 (4-0)
Anglicko - League 2 2025-01-28 2 Fleetwood Town
2 - 0
2 - 0
Walsall 1 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
3-7 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2025-01-25 Bradford
2 - 0
3 - 0
Walsall 2 P 0.0 Viac 10.5 Menej
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2025-01-18 4 Walsall
1 - 1
4 - 2
Milton Keynes Dons 2 V -0.5 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglicko - EFL Trophy 2025-01-14 Peterborough
3 - 1
4 - 2
Walsall 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
1-10 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 5 (0-5)
Anglicko - League 2 2025-01-11 2 Walsall
2 - 1
5 - 1
Tranmere 4 1 V -1.0 Viac 10.0 Menej
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2025-01-01 1 Notts County
1 - 0
1 - 2
Walsall 1 V 0.0 Viac 10.0 Viac
10-8 (18) 6-2 (8) 3 (3-0) 3 (2-1)
Anglicko - League 2 2024-12-29 3 Walsall
0 - 0
2 - 0
Newport County 1 V -1.5 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglicko - League 2 2024-12-26 2 Walsall
0 - 0
2 - 0
Doncaster 1 V 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
8-4 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglicko - League 2 2024-12-21 1 2 Harrogate Town
0 - 1
0 - 2
Walsall V +1.0 Menej 10.0 Viac
0-12 (12) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2024-12-14 2 Walsall
1 - 0
1 - 0
Barrow 3 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglicko - EFL Trophy 2024-12-10 2 Walsall
0 - 0
1 - 1
Reading 3 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
11-5 (16) 4-4 (8) 1 (0-1) 3 (3-0)
Anglicko - League 2 2024-12-07 Port Vale
0 - 0
0 - 1
Walsall 3 V 0.0 Menej 10.0 Viac
5-8 (13) 2-5 (7) 4 (0-4) 0 (0-0)
Anglicko - League 2 2024-12-03 2 Walsall
0 - 0
3 - 2
Notts County V -0.5 Viac 10.0 Menej
2-7 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglicko - FA Cup 2024-11-30 1 Walsall
0 - 2
0 - 4
Charlton 2 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Anglicko - League 2 2024-11-26 Walsall
1 - 0
2 - 2
Bromley 1 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Anglicko - League 2 2024-11-23 2 AFC Wimbledon
0 - 0
0 - 1
Walsall 5 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
8-5 (13) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (1-2)
Anglicko - EFL Trophy 2024-11-12 Walsall
0 - 0
3 - 0
Shrewsbury 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglicko - League 2 2024-11-09 4 Walsall
0 - 0
1 - 1
Crewe 4 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 4-2 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.95 3.2 4
Polčas 2.625 2.05 4.5
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domáci@2 [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) [email protected] [email protected]
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 3 - 5

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

4
Strely na bránu
4
6
Strely mimo
8
105
Útok
97
46
Nebezpečný útok
41
65
Držanie lopty %
35

Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 1 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

2
Strely na bránu
3
1
Strely mimo
4
50
Útok
56
27
Nebezpečný útok
23
64
Držanie lopty %
36
  • 3' - 1st Corner - Walsall
  • 5' - 1st Yellow Card - Doncaster
  • 7' - 2nd Corner - Doncaster
  • 16' - 1st Goal - Doncaster
  • 18' - 2nd Goal - Walsall
  • 30' - 2nd Yellow Card - Doncaster
  • 39' - 3rd Yellow Card - Walsall
  • 45' - 3rd Corner - Doncaster
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 57' - 4th Corner - Walsall
  • 62' - 4th Yellow Card - Walsall
  • 66' - 5th Corner - Walsall
  • Race to 3 Corners - Walsall
  • 67' - 5th Yellow Card - Doncaster
  • 67' - 6th Yellow Card - Walsall
  • 69' - 6th Corner - Doncaster
  • 71' - 7th Corner - Walsall
  • 73' ~ Substitution ~ Sharp ~ Street ~(Doncaster)
  • 72' ~ Substitution ~ Clifton ~ Sbarra ~(Doncaster)
  • 80' ~ Substitution ~ Adomah ~ Amantchi ~(Walsall)
  • 84' - 3rd Goal - Doncaster
  • 87' ~ Substitution ~ Johnson ~ Stirk ~(Walsall)
  • 87' ~ Substitution ~ Barrett ~ Asiimwe ~(Walsall)
  • 90' - 7th Yellow Card - Walsall
  • 90' - 4th Goal - Walsall
  • 90+4' - 8th Corner - Walsall
  • Race to 5 Corners - Walsall
  • 2-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia