ut, Jan 20, 2015 · 19:45
NajstaršieNedávne
VRRRPV
1.80
3.75
5.00
NedávneNajstaršie
VPPPRP
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Viac 11.0
Rohy spolu
-0.75
Doncaster
Doncaster vs Notts County Profil tímov
Doncaster
VPPVVRRRPVNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej2/10
Ázijský handicapKryje6/10
Notts County
PRVPPRPPPVNedávnePokles-0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Doncaster vs Notts County Fakty o zápase
Doncaster
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 0.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 20%2
Neplatné 0%0
Menej 80%8
Rohy spolu 11.0
Viac 50%5
Neplatné 10%1
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prehra 30%3
Notts County
2V-2R-6P v posledných 10 zápasoch, s 7 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.7 za, 1.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 20%2
Prehra 60%6
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 11.0
Viac 30%3
Neplatné 20%2
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
Posledné
| Doncaster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Doncaster | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 11.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 30,
Priemer: 2.27,
Sm. odch.: 1.63, Medián: 2,
Modus: 3,
Viac: 43%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Doncaster vs Notts County Časové rozloženie gólov/rohov
Doncaster vs Notts County Vzájomné zápasy
Doncaster vs Notts County Zobraziť celé H2H →| Doncaster Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-09 | Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Doncaster Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2015-01-17 | 1 Doncaster |
0 - 0
1 - 0
|
Barnsley 3 | V | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - FA Cup | 2015-01-13 | Bristol City |
1 - 0
2 - 0
|
Doncaster | P | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2015-01-10 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 2
|
Doncaster 3 | R | 0.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - FA Cup | 2015-01-03 | Doncaster |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-28 | 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Doncaster 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-26 | 1 Doncaster |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry 4 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-12-20 | 1 Swindon |
0 - 1
0 - 1
|
Doncaster 5 | V | -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-12-13 | 1 Doncaster |
0 - 0
1 - 2
|
Gillingham 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Viac |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-09 | Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 5 (2-3) | 5 (3-2) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-12-06 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster 2 | V | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-12-02 | 1 Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Doncaster | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-29 | Crewe |
1 - 0
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-22 | Rochdale |
1 - 1
1 - 3
|
Doncaster | V | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
4-11 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-18 | 1 Weston-S-Mare |
0 - 3
1 - 4
|
Doncaster 1 | V | +1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
13-5 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-15 | 4 Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Utd 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
12-5 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-01 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 2
|
Doncaster 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-25 | 3 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-21 | 2 Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Leyton Orient 2 | P | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-18 | 3 Fleetwood Town |
2 - 1
3 - 1
|
Doncaster | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | Burton Albion |
0 - 2
0 - 3
|
Doncaster | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - League 1 | 2014-10-04 | 3 Scunthorpe |
1 - 1
1 - 2
|
Doncaster 2 | V | 0.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-27 | 1 Walsall |
1 - 0
3 - 0
|
Doncaster 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - Capital One Cup | 2014-09-23 | 3 Fulham |
2 - 0
2 - 1
|
Doncaster | P | -1.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-20 | Doncaster |
2 - 1
3 - 2
|
Chesterfield | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-8 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-16 | 1 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Crawley Town 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-13 | Bristol City |
2 - 0
3 - 0
|
Doncaster 1 1 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-30 | Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham | P | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-23 | Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster | V | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-19 | Doncaster |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | R | +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-16 | Doncaster |
0 - 3
1 - 3
|
Port Vale | P |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Notts County Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2015-01-17 | 3 Notts County |
0 - 0
2 - 1
|
Crewe 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2015-01-10 | Bristol City |
2 - 0
4 - 0
|
Notts County | P | -1.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-28 | 4 Bradford |
1 - 0
1 - 0
|
Notts County 1 | P | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-26 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Milton Keynes Dons | P | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2014-12-20 | 3 Rochdale |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County 2 | R | -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-16 | 3 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-12-13 | 1 3 Notts County |
0 - 1
0 - 3
|
Swindon 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-09 | Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 5 (2-3) | 5 (3-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-28 | Sheff Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-22 | Notts County |
0 - 0
1 - 2
|
Yeovil | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
2-14 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-18 | 3 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Notts County 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-15 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-09 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-11-01 | 1 Notts County |
1 - 1
1 - 2
|
Walsall 1 | P | 0.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-25 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-21 | Barnsley |
2 - 1
2 - 3
|
Notts County 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-18 | 2 Notts County |
3 - 0
5 - 3
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-10-04 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-30 | 2 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-27 | 2 Chesterfield |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 4 | R | -0.5 | Menej | 11.5 | Viac |
|
12-6 (18) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | R | 0.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-13 (18) | 3-8 (11) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-16 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Leyton Orient 3 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglicko - League 1 | 2014-09-13 | 2 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-31 | Notts County |
1 - 0
1 - 2
|
Bristol City | P | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-23 | Port Vale |
0 - 2
0 - 2
|
Notts County | V | Menej | 11.0 | Viac |
|
18-2 (20) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-19 | Notts County |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester | V | Viac | 11.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |
| Anglicko - League 1 | 2014-08-16 | Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Fleetwood Town | P |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | (-) | (-) | ||||
| Anglicko - League 1 | 2014-08-09 | Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Notts County | R | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.8 | 3.75 | 5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 9 - 4
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
-
8' - 1st Corner - Notts County -
17' - 2nd Corner - Doncaster -
27' - 3rd Corner - Doncaster - Race to 3 Corners - Doncaster
-
31' - 4th Corner - Doncaster -
38' - 5th Corner - Notts County -
41' - 6th Corner - Notts County -
44' - 7th Corner - Doncaster -
0-0 score at the end of First Half -
54' - 1st Yellow Card - Notts County - Race to 5 Corners - Doncaster
-
55' - 8th Corner - Doncaster -
61' - 9th Corner - Notts County -
64' - 2nd Yellow Card - Notts County -
71' - 3rd Yellow Card - Doncaster - 72' Substitution - Bajner for Jones - Doncaster
-
76' - 4th Yellow Card - Notts County -
78' - 10th Corner - Doncaster - Race to 7 Corners - Doncaster
-
79' - 11th Corner - Doncaster - 86' Substitution - Dumbuya for White - Notts County
-
86' - 5th Yellow Card - Doncaster -
88' - Red Card - Notts County - 69' Substitution - Evina for Stevens - Doncaster
-
90+3' - 12th Corner - Doncaster - 72' Substitution - Main for Tyson - Doncaster
- Race to 9 Corners - Doncaster
-
90+5' - 13th Corner - Doncaster - 86' Substitution - Daniels for Thomas - Notts County
-
0-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

