ne, Apr 1, 2018 · 20:00
5 - 2
Celý zápas · Polčas 2-1
CA River Plate [8]
4 4 1
NajstaršieNedávne
VPPRVR
1.80
3.50
4.50
NedávneNajstaršie
VPVVRP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.5
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
+0.5
CA River Plate
Defensor Sporting
PVRRVPPRVRNedávnePokles-1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje3/10
CA River Plate
VRPVPRVVPVNedávneZlepšenie+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Defensor Sporting

3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 20%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 40%4 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 10.0
Viac 20%2 Neplatné 10%1 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prehra 60%6
CA River Plate

4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 80%8 Neplatné 0%0 Menej 20%2
Rohy spolu 10.0
Viac 40%4 Neplatné 20%2 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prehra 50%5
Posledné
Defensor Sporting
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
CA River Plate
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Defensor Sporting
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
CA River Plate
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Defensor Sporting Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Clausura 2017-10-14 5 Defensor Sporting
0 - 1
2 - 1
CA River Plate 3 V -0.5 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2017-03-19 2 CA River Plate
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 4 1 V 0.0 Menej 10.0
Uruguaj - Apertura 2016-09-18 CA River Plate
0 - 2
0 - 5
Defensor Sporting 3 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Uruguaj - Clausura 2016-05-29 3 CA River Plate
1 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 5 V -0.5 Viac 10.5
Uruguaj - Apertura 2015-11-27 1 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 2
CA River Plate 4 P 0.0, -0.5 Viac 10.5
Uruguaj - Clausura 2015-05-03 1 CA River Plate
0 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 2 V 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
6-1 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Apertura 2014-11-01 1 2 Defensor Sporting
0 - 2
0 - 2
CA River Plate 1 1 P
5-2 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Defensor Sporting Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Apertura 2018-03-28 3 Racing Club de Montevideo
1 - 2
2 - 2
Defensor Sporting 3 R 0.0, +0.5 Viac 10.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-24 1 4 Defensor Sporting
2 - 1
2 - 1
Cerro 1 1 V -0.5 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2018-03-17 2 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 1
Club Atletico Progreso 2 R -0.5, -1.0 Menej 10.0
Copa Libertadores 2018-03-14 3 Cerro Porteno
1 - 0
2 - 1
Defensor Sporting 3 P -0.5, -1.0 Viac 9.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-10 3 Nacional De Football
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 5 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-04 4 Defensor Sporting
3 - 1
3 - 2
Atletico Fenix Montevideo 2 1 V -0.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2018-02-27 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Gremio R 0.0, +0.5 Push 9.0 Menej
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 R +0.5 Menej 9.5 Menej
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Apertura 2018-02-18 1 4 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 1
Torque 3 V -1.0 Viac 9.5 Viac
5-8 (13) 3-5 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguaj - Apertura 2018-02-11 4 Danubio
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 2 P 0.0 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguaj - Apertura 2018-02-04 1 3 Defensor Sporting
2 - 0
3 - 0
CA Atenas 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
7-8 (15) 4-2 (6) 0 (0-0) 5 (3-2)
Uruguaj - Grand Final 2017-12-10 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 2 R -0.5 Menej 9.5 Menej
7-0 (7) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Grand Final 2017-12-06 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
7-5 (12) 3-3 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2017-12-03 4 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Atletico Fenix Montevideo 3 1 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
20-1 (21) 13-1 (14) 5 (4-1) 4 (4-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-26 5 Nacional De Football
0 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 5 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
4-7 (11) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-23 4 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Montevideo Wanderers 6 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-19 1 2 Boston River
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
5-7 (12) 2-4 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-16 5 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 2
Liverpool Montevideo 6 1 R -1.0 Viac 9.5 Viac
10-2 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-12 4 El Tanque Sisley
0 - 1
0 - 2
Defensor Sporting 2 V +0.5 Menej 9.5 Viac
11-4 (15) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2017-11-08 3 Defensor Sporting
3 - 0
4 - 2
Racing Club de Montevideo 4 V -0.5 Viac 9.5 Menej
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2017-11-05 5 Penarol
1 - 1
3 - 1
Defensor Sporting 5 2 P -0.5 Viac 9.5 Menej
2-1 (3) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-10-14 5 Defensor Sporting
0 - 1
2 - 1
CA River Plate 3 V -0.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguaj - Clausura 2017-10-08 4 Plaza Colonia
0 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 3 V +0.5 Viac 9.5 Viac
4-6 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2017-09-16 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 3 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-09-09 6 Juventud De Las Piedras
0 - 1
0 - 1
Defensor Sporting 4 1 V +0.5, +1.0 Menej 10.0 Menej
3-2 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2017-09-03 5 Defensor Sporting
1 - 1
3 - 2
Sud America 3 V -0.5, -1.0 Viac 9.0 Viac
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2017-08-26 4 Cerro
0 - 2
0 - 3
Defensor Sporting 1 V 0.0 Viac 10.5 Menej
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-08-20 1 6 Rampla Juniors
1 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 4 R 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2017-08-17 1 2 Nacional De Football
0 - 1
0 - 1
Defensor Sporting 4 V 0.0 Menej
7-7 (14) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2017-08-14 3 Danubio
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 3 V +0.5 Menej 9.0 Viac
8-5 (13) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
CA River Plate Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguaj - Apertura 2018-03-28 1 CA River Plate
1 - 1
4 - 2
Club Atletico Progreso 5 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-25 2 Nacional De Football
0 - 0
1 - 0
CA River Plate 3 P -1.0 Menej 10.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-17 2 CA River Plate
0 - 1
2 - 1
Atletico Fenix Montevideo 3 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Uruguaj - Apertura 2018-03-11 Rampla Juniors
0 - 1
1 - 2
CA River Plate V 0.0 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2018-03-04 3 CA River Plate
0 - 2
2 - 2
Torque 2 R -0.5 Viac 9.5
Uruguaj - Apertura 2018-02-25 2 Danubio
0 - 0
1 - 0
CA River Plate 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguaj - Apertura 2018-02-18 3 CA River Plate
0 - 0
3 - 1
CA Atenas 1 V -0.5 Viac 10.0 Viac
4-7 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 5 (1-4)
Uruguaj - Apertura 2018-02-11 1 2 Penarol
0 - 0
4 - 1
CA River Plate 4 P -1.0 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Uruguaj - Apertura 2018-02-03 1 6 CA River Plate
1 - 1
2 - 2
Boston River 3 R -0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 3-1 (4) 3 (2-1) 1 (0-1)
Svet - priateľské zápasy klubov 2018-01-14 2 2 CA River Plate
0 - 2
1 - 2
Independiente Santa Fe 1 P -0.5 Viac
8-2 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguaj - Clausura 2017-12-03 2 CA River Plate
1 - 0
1 - 0
El Tanque Sisley 2 V -0.5 Menej 10.0 Menej
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Uruguaj - Clausura 2017-11-26 2 Racing Club de Montevideo
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 4 R 0.0 Menej 10.0 Viac
4-9 (13) 1-7 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-22 4 CA River Plate
1 - 0
2 - 1
Penarol 2 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Push
2-8 (10) 2-6 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Clausura 2017-11-18 2 Cerro
1 - 0
2 - 2
CA River Plate 2 R 0.0 Viac 10.0 Menej
4-1 (5) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-11-15 2 Plaza Colonia
0 - 2
2 - 3
CA River Plate 2 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
8-7 (15) 4-2 (6) 1 (1-0) 6 (2-4)
Uruguaj - Clausura 2017-11-11 3 CA River Plate
1 - 1
1 - 1
Danubio 4 R 0.0 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguaj - Clausura 2017-11-08 5 Juventud De Las Piedras
0 - 0
1 - 0
CA River Plate 4 P 0.0 Menej 10.0 Viac
3-8 (11) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Uruguaj - Clausura 2017-11-04 2 3 CA River Plate
0 - 1
1 - 2
IA Sud America 2 2 P -0.5 Viac 10.0 Push
8-2 (10) 4-1 (5) 4 (3-1) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2017-10-14 5 Defensor Sporting
0 - 1
2 - 1
CA River Plate 3 P -0.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguaj - Clausura 2017-09-23 5 CA River Plate
2 - 1
3 - 1
Rampla Juniors 5 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Uruguaj - Clausura 2017-09-16 3 Atletico Fenix Montevideo
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 1 R 0.0 Menej
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguaj - Clausura 2017-09-12 1 CA River Plate
0 - 1
2 - 1
Nacional De Football 2 V +0.5 Viac 10.5 Viac
3-8 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguaj - Clausura 2017-09-02 1 5 Montevideo Wanderers
1 - 1
2 - 2
CA River Plate 4 R 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguaj - Clausura 2017-08-26 4 CA River Plate
0 - 1
1 - 1
Boston River 3 R 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
8-3 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Uruguaj - Clausura 2017-08-20 2 Liverpool Montevideo
0 - 1
0 - 4
CA River Plate 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
6-5 (11) 2-5 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Paraguay Division Intermedia 2017-07-16 2 Sportivo Iteno
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 3 R -0.5 Menej
2-8 (10) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-07-09 4 Racing Club de Montevideo
1 - 0
1 - 1
CA River Plate 3 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
2-11 (13) 1-3 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-07-01 3 CA River Plate
0 - 1
0 - 2
Danubio 1 P 0.0 Menej 10.0 Viac
7-5 (12) 5-3 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-25 3 Montevideo Wanderers
2 - 1
2 - 2
CA River Plate 4 R -0.5 Viac 10.0 Viac
7-13 (20) 3-9 (12) 4 (2-2) 2 (2-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-17 1 5 CA River Plate
0 - 0
1 - 1
Cerro 4 R 0.0 Menej 10.0 Viac
7-5 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.8 3.5 4.5
Polčas 2.5 2.2 4.33
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domáci@2 [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) Viac@2 [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 2 , Roh: 6 - 4

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5

12
Strely na bránu
5
9
Strely mimo
10
77
Útok
76
40
Nebezpečný útok
33
54
Držanie lopty %
46

Skóre: 2 - 1 , Roh: 1 - 2 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

2
Strely na bránu
1
6
Strely mimo
8
37
Útok
38
20
Nebezpečný útok
20
46
Držanie lopty %
54
  • 5' - 1st Corner - Defensor Sporting
  • 5' - 1st Goal - Defensor Sporting
  • 15' - 1st Yellow Card - Defensor Sporting
  • 16' - 2nd Corner - CA River Plate
  • 17' - 3rd Corner - CA River Plate
  • 18' - 2nd Yellow Card - CA River Plate
  • 28' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 32' - 2nd Goal - CA River Plate
  • 39' - 3rd Goal - Defensor Sporting
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 46' - 4th Corner - Defensor Sporting
  • 49' - 4th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 52' - 5th Corner - CA River Plate
  • Race to 3 Corners - CA River Plate
  • 53' - Red Card - CA River Plate
  • 58' - 5th Yellow Card - CA River Plate
  • 59' - 6th Corner - Defensor Sporting
  • 64' - 7th Corner - Defensor Sporting
  • 70' - 6th Yellow Card - CA River Plate
  • 72' - 4th Goal - Defensor Sporting
  • 74' - 8th Corner - Defensor Sporting
  • Race to 5 Corners - Defensor Sporting
  • 76' - 9th Corner - CA River Plate
  • 76' - 7th Yellow Card - CA River Plate
  • 83' - 10th Corner - Defensor Sporting
  • 84' - 5th Goal - Defensor Sporting
  • 87' - 6th Goal - CA River Plate
  • 89' - 7th Goal - Defensor Sporting
  • 5-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia