De Graafschap vs Go Ahead Eagles Profil tímov
De Graafschap vs Go Ahead Eagles Fakty o zápase
6V-2R-2P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 10%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
7V-3R-0P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 4 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 0.4 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
| De Graafschap | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Go Ahead Eagles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| De Graafschap | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Go Ahead Eagles | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
De Graafschap vs Go Ahead Eagles Časové rozloženie gólov/rohov
De Graafschap vs Go Ahead Eagles Vzájomné zápasy
De Graafschap vs Go Ahead Eagles Zobraziť celé H2H →| De Graafschap Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-13 | Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
De Graafschap | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-03-08 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 1
1 - 2
|
De Graafschap 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2019-12-01 | 1 De Graafschap |
0 - 0
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2018-03-04 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 1
0 - 4
|
De Graafschap 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2017-10-15 | De Graafschap |
0 - 1
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 1 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2016-05-22 | 3 De Graafschap |
1 - 1
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
15-1 (16) | 10-1 (11) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2016-05-19 | Go Ahead Eagles |
3 - 1
4 - 1
|
De Graafschap 2 1 | P | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-25 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
De Graafschap 2 | V |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-22 | De Graafschap |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| De Graafschap Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-04-05 | 1 FC Utrecht rezervný tím |
0 - 1
0 - 1
|
De Graafschap 1 | V | +1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-04-02 | 1 2 De Graafschap |
0 - 1
0 - 3
|
FC Dordrecht | P | -2.0, -2.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-28 | NAC |
1 - 1
3 - 1
|
De Graafschap | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-19 | 3 De Graafschap |
1 - 1
1 - 1
|
Excelsior 3 | R | -1.0 | Menej |
|
||||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-12 | 1 Telstar |
1 - 1
1 - 2
|
De Graafschap 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-07 | 1 De Graafschap |
0 - 0
1 - 0
|
FC Eindhoven 2 | V | -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-26 | 1 De Graafschap |
1 - 0
1 - 1
|
AZ rezervný tím 2 | R | -1.5, -2.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-21 | NEC |
0 - 0
1 - 2
|
De Graafschap 3 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-13 | De Graafschap |
1 - 0
1 - 0
|
Maastricht | V | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-06 | 1 FC Den Bosch |
1 - 2
2 - 3
|
De Graafschap 2 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-29 | 1 De Graafschap |
1 - 0
2 - 1
|
Top Oss 1 | V | -1.0,-1.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-24 | 1 FC Volendam |
0 - 1
1 - 4
|
De Graafschap | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-15 | 2 Roda JC |
0 - 3
1 - 3
|
De Graafschap 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-08 | 1 De Graafschap |
2 - 0
2 - 0
|
Telstar 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-02 | Almere City FC |
0 - 0
1 - 0
|
De Graafschap | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-19 | 2 De Graafschap |
2 - 0
3 - 1
|
FC Utrecht rezervný tím | V | -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Pohár | 2020-12-16 | 2 De Graafschap |
0 - 0
1 - 2
|
PSV 1 | P | +1.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-11 | 1 2 De Graafschap |
2 - 1
2 - 2
|
Ajax rezervný tím 1 | R | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-04 | 3 Maastricht |
1 - 1
2 - 3
|
De Graafschap 1 | V | +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-29 | 3 FC Eindhoven |
1 - 1
3 - 2
|
De Graafschap 1 | P | +1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
8-9 (17) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-19 | 1 De Graafschap |
0 - 1
0 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-14 | 3 FC Dordrecht |
0 - 1
0 - 2
|
De Graafschap 1 | V | +1.5, +2.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-11 | De Graafschap |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-07 | 3 De Graafschap |
2 - 2
2 - 5
|
FC Volendam 1 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-30 | 1 Top Oss |
0 - 0
0 - 2
|
De Graafschap 1 | V | +1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Pohár | 2020-10-27 | 1 FC Twente |
0 - 2
1 - 3
|
De Graafschap 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-23 | 1 De Graafschap |
1 - 1
2 - 1
|
PSV rezervný tím 4 | V | -1.5, -2.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-19 | 3 Helmond Sport |
1 - 1
1 - 2
|
De Graafschap 1 | V | +1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
0-11 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-13 | Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
De Graafschap | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-05 | 1 2 Excelsior |
1 - 1
1 - 2
|
De Graafschap 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Go Ahead Eagles Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-04-05 | 4 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Go Ahead Eagles | V | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-04-02 | 1 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
Roda JC | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-29 | 2 FC Den Bosch |
0 - 2
3 - 3
|
Go Ahead Eagles 1 | R | +1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-19 | Go Ahead Eagles |
3 - 0
5 - 1
|
FC Dordrecht 2 | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
||||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-12 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-03-05 | Top Oss |
0 - 1
0 - 4
|
Go Ahead Eagles | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-22 | AZ rezervný tím |
0 - 1
0 - 3
|
Go Ahead Eagles 2 | V | +0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-13 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
Telstar 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-02-05 | 1 FC Eindhoven |
0 - 1
0 - 2
|
Go Ahead Eagles | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-25 | 3 Ajax rezervný tím |
0 - 0
0 - 2
|
Go Ahead Eagles 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Holandsko - Pohár | 2021-01-21 | 1 VVV |
1 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 4 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-15 | 1 Go Ahead Eagles |
2 - 0
3 - 0
|
Maastricht 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-10 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
Top Oss 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2021-01-05 | 2 PSV rezervný tím |
0 - 2
2 - 3
|
Go Ahead Eagles | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-20 | 1 Roda JC |
0 - 2
0 - 3
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Holandsko - Pohár | 2020-12-17 | 2 Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
1 - 2
|
Go Ahead Eagles 1 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-11 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
NAC | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-04 | 1 Helmond Sport |
0 - 2
0 - 2
|
Go Ahead Eagles | V | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
12-9 (21) | 5-6 (11) | 6 (2-4) | 3 (1-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-12-01 | 1 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
AZ rezervný tím | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-21 | Almere City FC |
1 - 0
3 - 0
|
Go Ahead Eagles | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-15 | 1 Go Ahead Eagles |
3 - 0
3 - 0
|
FC Den Bosch 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-11-10 | 3 Telstar |
0 - 0
1 - 2
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-31 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
Excelsior 1 | R | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Pohár | 2020-10-26 | Go Ahead Eagles |
5 - 0
6 - 0
|
NAC 2 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-23 | NEC |
1 - 0
2 - 1
|
Go Ahead Eagles 1 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-17 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
3 - 0
|
FC Eindhoven 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-13 | Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
De Graafschap | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-10 | Maastricht |
0 - 2
0 - 2
|
Go Ahead Eagles 2 | V | +0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-10-02 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 1
2 - 3
|
FC Utrecht rezervný tím 1 | P | -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-10 (19) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Holandsko - Eerste Divisie | 2020-09-27 | FC Volendam |
0 - 0
0 - 0
|
Go Ahead Eagles 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.3 | 3.5 | 3 |
| Polčas | 3 | 2.2 | 3.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 3
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 1 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
30' - 1st Corner - Go Ahead Eagles -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Corner - De Graafschap -
61' - 1st Goal - De Graafschap -
63' - 3rd Corner - Go Ahead Eagles -
70' - 4th Corner - De Graafschap - Race to 3 Corners - De Graafschap
-
78' - 5th Corner - De Graafschap -
89' - 6th Corner - Go Ahead Eagles -
1-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
