ne, Nov 9, 2014 · 12:30
NajstaršieNedávne
PRRPRR
3.00
3.25
2.20
NedávneNajstaršie
PPRVVV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-0.25
Defensor Sporting
Danubio vs Defensor Sporting Profil tímov
Danubio
RPVPPRRPRRNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje2/5
Defensor Sporting
PPRVVVRPPNedávne
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané4/9
Viac ako 2.5 gólovViac6/9
Ázijský handicapKryje3/4
Danubio vs Defensor Sporting Fakty o zápase
Danubio
1V-5R-4P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 1.5 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 10%1
Remíza 50%5
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%2
Neplatné 0%0
Prehra 60%3
Defensor Sporting
3V-2R-4P v posledných 9 zápasoch, s 18 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 1.6 proti. Výhry 33%, AH výhra 75%, góly Over 66%, rohy Over 33%.
Konečný výsledok
Výhra 33%3
Remíza 22%2
Prehra 44%4
Góly spolu 2.5
Viac 66%6
Neplatné 0%0
Menej 33%3
Rohy spolu 10.5
Viac 33%3
Neplatné 0%0
Menej 66%6
Ázijský hendikep
Výhra 75%3
Neplatné 0%0
Prehra 25%1
Posledné
| Danubio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Defensor Sporting | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Danubio | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Defensor Sporting | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 9,
Priemer: 3.56,
Sm. odch.: 2.22, Medián: 3,
Modus: 3,
Viac: 67%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Danubio vs Defensor Sporting Časové rozloženie gólov/rohov
Danubio vs Defensor Sporting Vzájomné zápasy
Danubio vs Defensor Sporting Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Danubio Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-02 | 1 Tacuarembo |
0 - 0
0 - 0
|
Danubio 4 | R |
|
||||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-19 | 1 5 Danubio |
0 - 0
0 - 0
|
Juventud De Las Piedras 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-11 | 1 Cerro |
0 - 0
2 - 0
|
Danubio 1 | P | +0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-04 | 3 Danubio |
1 - 0
1 - 1
|
Penarol 2 | R | +0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | 4 Atletico Fenix Montevideo |
0 - 0
0 - 0
|
Danubio 4 1 | R | 10.5 |
|
|||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-21 | Danubio |
0 - 1
0 - 3
|
Rentistas | P | Viac | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-14 | Nacional De Football |
3 - 0
3 - 0
|
Danubio | P | Viac | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-06 | 3 Danubio |
1 - 0
5 - 0
|
Rampla Juniors 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-31 | Montevideo Wanderers |
3 - 0
4 - 1
|
Danubio | P | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |
| Copa Sudamericana | 2014-08-28 | Danubio |
1 - 0
2 - 2
|
Deportivo Capiata | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-24 | Danubio |
0 - 0
2 - 0
|
CA Atenas | V | Menej | 11.0 | Viac |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | |
| Copa Sudamericana | 2014-08-21 | Deportivo Capiata |
1 - 0
3 - 1
|
Danubio | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-16 | Danubio |
2 - 0
2 - 4
|
Racing Club de Montevideo | P | Viac | 11.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Defensor Sporting Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguaj - Apertura | 2014-11-01 | 1 2 Defensor Sporting |
0 - 2
0 - 2
|
CA River Plate 1 1 | P |
|
||||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-19 | 1 El Tanque Sisley |
1 - 0
2 - 1
|
Defensor Sporting | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-12 | 1 Defensor Sporting |
0 - 0
1 - 1
|
IA Sud America 3 | R |
|
||||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-10-05 | 5 Racing Club de Montevideo |
1 - 2
1 - 6
|
Defensor Sporting 3 | V | 0.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-28 | 1 Tacuarembo |
0 - 2
1 - 4
|
Defensor Sporting 3 | V | Viac |
|
|||||||
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-14 | Cerro |
0 - 0
0 - 3
|
Defensor Sporting | V | +0.5 | Viac | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-09-06 | 3 Defensor Sporting |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-22 | Defensor Sporting |
0 - 0
1 - 2
|
Rentistas | P | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-8 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Uruguaj - Apertura | 2014-08-17 | Nacional De Football |
2 - 1
5 - 2
|
Defensor Sporting | P | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3 | 3.25 | 2.2 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 0 - 5
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
-
1' - 1st Corner - Defensor Sporting -
1' - 1st Goal - Defensor Sporting -
5' - 1st Yellow Card - Danubio -
26' - 2nd Goal - Danubio -
29' - 2nd Corner - Defensor Sporting -
41' - 2nd Yellow Card - Defensor Sporting -
44' - 3rd Goal - Danubio -
45' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting -
2-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Defensor Sporting
-
49' - 3rd Corner - Defensor Sporting -
63' - 4th Yellow Card - Danubio -
68' - 4th Corner - Defensor Sporting - Race to 5 Corners - Defensor Sporting
-
69' - 5th Corner - Defensor Sporting -
75' - 6th Corner - Danubio -
85' - 5th Yellow Card - Defensor Sporting -
2-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
