št, Nov 1, 2018 · 11:00
3 - 0
Celý zápas · Polčas 1-0
Eibar U19
4 1
NajstaršieNedávne
VVPRVV
1.61
3.75
4.33
NedávneNajstaršie
VRVVPV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Danok Bat U19
Danok Bat U19
VVPRVVNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac5/6
Viac ako 2.5 gólovViac4/6
Ázijský handicapKryje3/5
Eibar U19
VPVVRVNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac5/6
Viac ako 2.5 gólovViac5/6
Ázijský handicapKryje4/6
Danok Bat U19

4V-1R-1P v posledných 6 zápasoch, s 11 strelenými a 3 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.8 za, 0.5 proti. Výhry 66%, AH výhra 60%, góly Over 0%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 66%4 Remíza 16%1 Prehra 16%1
Góly spolu 3.0
Viac 0%0 Neplatné 66%4 Menej 33%2
Ázijský hendikep
Výhra 60%3 Neplatné 20%1 Prehra 20%1
Eibar U19

4V-1R-1P v posledných 6 zápasoch, s 14 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.3 za, 1.3 proti. Výhry 66%, AH výhra 66%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 66%4 Remíza 16%1 Prehra 16%1
Góly spolu 3.0
Viac 50%3 Neplatné 33%2 Menej 16%1
Ázijský hendikep
Výhra 66%4 Neplatné 0%0 Prehra 33%2
Posledné
Danok Bat U19
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Eibar U19
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Danok Bat U19
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Eibar U19
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

Danok Bat U19 Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Španielsko - Liga juniorov 2018-10-20 Danok Bat U19
1 - 0
3 - 0
Santutxu U19 1 1 V -1.0, -1.5 Push
Španielsko - Liga juniorov 2018-09-08 Danok Bat U19
1 - 0
2 - 1
CD Getxo U19 1 V -1.0 Menej
Španielsko - Liga juniorov 2018-03-24 Athletic Bilbao U19
0 - 0
0 - 0
Danok Bat U19 2 R
Španielsko - Liga juniorov 2018-02-07 1 1 Numancia U19
0 - 0
2 - 1
Danok Bat U19 3 P +0.5 Viac
Španielsko - Liga juniorov 2017-12-02 Danok Bat U19
1 - 0
2 - 0
CD Hernani U19 V -1.0, -1.5 Menej
Španielsko - Liga juniorov 2017-11-26 1 CD Getxo U19
0 - 2
0 - 3
Danok Bat U19 V 0.0, -0.5 Menej
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Eibar U19 Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Španielsko - Liga juniorov 2018-09-08 1 Eibar U19
1 - 2
3 - 2
Santutxu U19 3 V -1.0, -1.5 Viac
Španielsko - Liga juniorov 2018-09-01 2 Amorebieta U19
0 - 0
0 - 0
Eibar U19 1 R +0.5, +1.0 Menej
Španielsko - Liga juniorov 2018-03-24 1 Eibar U19
2 - 1
3 - 1
Real Sociedad U19 1 V +0.5, +1.0 Viac
Španielsko - Liga juniorov 2018-03-11 1 Eibar U19
2 - 0
3 - 0
Numancia U19 V -0.5 Push
Španielsko - Liga juniorov 2018-01-27 Athletic Bilbao U19
0 - 1
4 - 3
Eibar U19 2 P -1.5 Viac
Španielsko - Liga juniorov 2017-12-08 4 AD San Juan U19
0 - 1
1 - 2
Eibar U19 1 1 V 0.0, -0.5 Viac
7-7 (14) 0-5 (5) 2 (0-2) 4 (3-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.61 3.75 4.33
Ázijský hendikep
Celý (-0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.0) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) Viac@2 [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 4 - 4

Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0

5
Strely na bránu
5
0
Strely mimo
11
90
Útok
108
31
Nebezpečný útok
48
43
Držanie lopty %
57

Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Strely na bránu
3
0
Strely mimo
5
50
Útok
53
15
Nebezpečný útok
24
49
Držanie lopty %
51
  • 6' - 1st Corner - Danok Bat U19
  • 7' - 2nd Corner - Danok Bat U19
  • 27' - 3rd Corner - Danok Bat U19
  • Race to 3 Corners - Danok Bat U19
  • 34' - 1st Goal - Danok Bat U19
  • 35' - 4th Corner - Eibar U19
  • 37' - 1st Yellow Card - Danok Bat U19
  • 44' - 2nd Yellow Card - Danok Bat U19
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 61' - 5th Corner - Eibar U19
  • 62' - 6th Corner - Danok Bat U19
  • 64' - 2nd Goal - Danok Bat U19
  • 66' - 7th Corner - Eibar U19
  • 82' - 8th Corner - Eibar U19
  • 86' - 3rd Goal - Danok Bat U19
  • 90' - 3rd Yellow Card - Eibar U19
  • 3-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia