CSKA Sofia vs Lokomotiv 1929 Sofia Profil tímov
CSKA Sofia vs Lokomotiv 1929 Sofia Fakty o zápase
6V-3R-1P v posledných 10 zápasoch, s 18 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.8 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
4V-0R-6P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 18 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 60%.
| CSKA Sofia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Lokomotiv 1929 Sofia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| CSKA Sofia | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Lokomotiv 1929 Sofia | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
CSKA Sofia vs Lokomotiv 1929 Sofia Časové rozloženie gólov/rohov
CSKA Sofia vs Lokomotiv 1929 Sofia Vzájomné zápasy
CSKA Sofia vs Lokomotiv 1929 Sofia Zobraziť celé H2H →| CSKA Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-16 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 2
0 - 3
|
CSKA Sofia 2 | V | +1.0 | Viac |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-03-30 | 3 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
CSKA Sofia 4 | V | +1.5 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2023-09-28 | 1 CSKA Sofia |
2 - 0
2 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | V | -2.0 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2022-11-06 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia | R | -1.0, -1.5 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2022-07-16 | 5 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 0
1 - 1
|
CSKA Sofia 4 | R | +0.5, +1.0 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2022-02-13 | 1 5 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 1
1 - 1
|
CSKA Sofia 2 | R |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-12-02 | 2 CSKA Sofia |
0 - 0
2 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 4 | V | -1.5 | Menej |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-02-06 | 3 CSKA Sofia |
1 - 0
3 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CSKA Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-29 | 2 Septemvri Sofia |
0 - 0
0 - 1
|
CSKA Sofia 1 | V | +1.0, +1.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-15 | 6 CSKA Sofia |
0 - 1
1 - 1
|
Cherno More Varna 3 | R | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-08 | 1 Beroe |
0 - 0
0 - 2
|
CSKA Sofia 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-02 | 1 7 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 2
|
Levski Sofia 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Bulharský pohár | 2025-02-26 | CSKA Sofia |
2 - 0
2 - 1
|
Arda Kardzhali 3 | V | -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-22 | 4 Botev Plovdiv |
0 - 1
0 - 3
|
CSKA Sofia 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-16 | 3 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
Arda Kardzhali 2 | V | -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-08 | 2 Slavia Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
CSKA Sofia 2 | P | +0.5, +1.0 | Menej |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Bulharský pohár | 2024-12-15 | 4 Spartak Varna |
2 - 2
2 - 3
|
CSKA Sofia 7 | V | +0.5 | Viac |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-12-07 | 3 CSKA Sofia |
0 - 2
2 - 2
|
CSKA 1948 Sofia 2 | R | -1.0, -1.5 | Viac |
|
16-5 (21) | 10-2 (12) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-12-03 | CSKA Sofia |
1 - 0
3 - 1
|
Spartak Varna 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac |
|
16-3 (19) | 12-1 (13) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-30 | 2 FC Hebar Pazardzhik |
0 - 1
0 - 1
|
CSKA Sofia 3 | V | +1.0, +1.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-24 | 4 CSKA Sofia |
1 - 1
2 - 2
|
Ludogorets Razgrad 3 | R | 0.0, +0.5 | Viac |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-10 | 1 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 2
|
Krumovgrad 1 | R | -1.5 | Viac |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-07 | 1 1 CSKA 1948 Sofia |
1 - 2
1 - 3
|
CSKA Sofia 2 | V | +0.5 | Viac |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-02 | 2 Lokomotiv Plovdiv |
1 - 1
2 - 2
|
CSKA Sofia | R | +0.5, +1.0 | Viac |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Bulharský pohár | 2024-10-29 | Dobrudzha 1919 Dobrich |
0 - 2
0 - 4
|
CSKA Sofia | V | +1.0, +1.5 | Viac |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-24 | 1 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
Botev Vratsa 2 | V | -1.5 | Menej |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-19 | 3 Levski Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
CSKA Sofia 5 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
8-6 (14) | 3-6 (9) | 5 (2-3) | 4 (4-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-05 | 1 CSKA Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
Septemvri Sofia 4 1 | P | -1.5, -2.0 | Menej |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-28 | 1 Cherno More Varna |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA Sofia 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-21 | 1 CSKA Sofia |
1 - 0
1 - 0
|
Beroe 1 | V | -1.5, -2.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-16 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 2
0 - 3
|
CSKA Sofia 2 | V | +1.0 | Viac |
|
3-7 (10) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-30 | 3 CSKA Sofia |
0 - 0
0 - 1
|
Botev Plovdiv 5 | P | -0.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-24 | 1 Arda Kardzhali |
1 - 0
2 - 1
|
CSKA Sofia 3 | P | +0.5 | Viac |
|
1-11 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-17 | 1 CSKA Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
Slavia Sofia 3 | P | -1.0 | Menej |
|
8-6 (14) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-03 | 4 Spartak Varna |
2 - 0
3 - 0
|
CSKA Sofia 2 | P | +1.0 | Viac |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-07-27 | CSKA Sofia |
2 - 0
3 - 1
|
FC Hebar Pazardzhik | V | -2.0, -2.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-07-21 | 1 Ludogorets Razgrad |
0 - 0
1 - 0
|
CSKA Sofia 2 | P | -1.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-14 | 2 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
KF Gjilani 3 | V | -1.5 | Menej |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lokomotiv 1929 Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-28 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 0
2 - 1
|
Spartak Varna | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-15 | 2 FC Hebar Pazardzhik |
1 - 0
2 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-09 | 1 5 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 1
1 - 2
|
Ludogorets Razgrad 1 | P | +1.0, +1.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-03-01 | 2 Krumovgrad |
0 - 2
0 - 2
|
Lokomotiv 1929 Sofia 1 | V | 0.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-23 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
0 - 1
|
Lokomotiv Plovdiv 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-14 | 1 2 Botev Vratsa |
0 - 0
0 - 3
|
Lokomotiv 1929 Sofia 4 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2025-02-09 | 2 CSKA 1948 Sofia |
0 - 3
1 - 4
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Bulharský pohár | 2024-12-15 | 1 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 3
1 - 5
|
Botev Plovdiv | P | +0.5, +1.0 | Viac |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-12-08 | 3 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 1
1 - 2
|
Septemvri Sofia 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
15-4 (19) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 4 (3-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-12-03 | Cherno More Varna |
2 - 0
4 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-30 | 3 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 0
2 - 1
|
Beroe 1 | V | 0.0 | Viac |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-23 | Levski Sofia |
2 - 0
2 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 3 | P | -1.5, -2.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-08 | Botev Plovdiv |
0 - 0
2 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia | P | -1.0, -1.5 | Menej |
|
12-4 (16) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-11-02 | 5 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 1
0 - 2
|
Arda Kardzhali 2 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharský pohár | 2024-10-29 | 4 Yantra Gabrovo |
0 - 1
0 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 4 | V | +0.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-24 | 3 Slavia Sofia |
3 - 1
3 - 2
|
Lokomotiv 1929 Sofia 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-19 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Krumovgrad 1 | R | 0.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-10-12 | 2 Septemvri Sofia |
0 - 2
2 - 3
|
Lokomotiv 1929 Sofia 4 | V | 0.0 | Viac |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-10-06 | 4 Spartak Varna |
1 - 2
3 - 2
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | P | -0.5 | Viac |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-27 | 3 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
FC Hebar Pazardzhik 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-21 | Ludogorets Razgrad |
1 - 0
2 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 3 | P | -2.0, -2.5 | Menej |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-16 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 2
0 - 3
|
CSKA Sofia 2 | P | +1.0 | Viac |
|
3-7 (10) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-09-01 | 5 Lokomotiv Plovdiv |
0 - 1
1 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 5 | R | -0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-23 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
Botev Vratsa 5 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-18 | 2 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-12 | 2 Septemvri Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-08-04 | 3 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
2 - 1
|
Cherno More Varna 1 1 | V | +1.0 | Viac |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-07-29 | Beroe |
0 - 0
0 - 0
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | R | -0.5 | Menej |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-07-20 | 1 Lokomotiv 1929 Sofia |
1 - 4
1 - 6
|
Levski Sofia 2 | P | +1.0 | Viac |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2024-05-25 | 1 Lokomotiv 1929 Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Pirin Blagoevgrad 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.333 | 5 | 8.5 |
| Polčas | 1.8 | 2.6 | 7.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.5) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 7 - 2
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 6 - 0 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - CSKA Sofia -
14' - 2nd Corner - CSKA Sofia - Race to 3 Corners - CSKA Sofia
-
15' - 3rd Corner - CSKA Sofia -
26' - 1st Goal - CSKA Sofia -
30' - 4th Corner - CSKA Sofia -
42' - 5th Corner - CSKA Sofia - Race to 5 Corners - CSKA Sofia
-
45' - 6th Corner - CSKA Sofia -
45+1' - 1st Yellow Card - Lokomotiv 1929 Sofia -
1-0 score at the end of First Half - 47' ~ Substitution ~ Dikov ~ Pitsolis ~(Lokomotiv 1929 Sofia)
-
50' - 7th Corner - Lokomotiv 1929 Sofia -
53' - 2nd Yellow Card - CSKA Sofia - 63' ~ Substitution ~ Shopov ~ Skarsem ~(CSKA Sofia)
- 63' ~ Substitution ~ Phaeton ~ Eto'o ~(CSKA Sofia)
- 63' ~ Substitution ~ Lokilo ~ Iliev ~(CSKA Sofia)
-
71' - 8th Corner - Lokomotiv 1929 Sofia - 69' ~ Substitution ~ Chachev ~ Diogo Teixeira ~(Lokomotiv 1929 Sofia)
- 69' ~ Substitution ~ Ali ~ Galchev ~(Lokomotiv 1929 Sofia)
-
80' - 9th Corner - CSKA Sofia - Race to 7 Corners - CSKA Sofia
-
82' - 3rd Yellow Card - Lokomotiv 1929 Sofia - 83' ~ Substitution ~ Dos Santos ~ Octavio ~(Lokomotiv 1929 Sofia)
- 83' ~ Substitution ~ Raposo ~ Brrou ~(Lokomotiv 1929 Sofia)
- 86' ~ Substitution ~ Turitsov ~ Mica Pinto ~(CSKA Sofia)
-
90+3' - 4th Yellow Card - CSKA Sofia - 89' ~ Substitution ~ Chorbadzhiyski ~ Pittas ~(CSKA Sofia)
-
1-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

