pi, May 7, 2021 · 18:00
NajstaršieNedávne
VVVRPV
12.00
4.75
1.25
NedávneNajstaršie
VVVPVR
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-1.5
CSKA Sofia
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia Profil tímov
CSKA 1948 Sofia
Hodnotenie sa pripravuje
RRPPPVVRPVNedávneZlepšenie+0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje4/10
CSKA Sofia
Hodnotenie sa pripravuje
VVPRRVPVVVNedávneV ráži+0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje4/10
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia Fakty o zápase
CSKA 1948 Sofia
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
CSKA Sofia
6V-2R-2P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 6 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 0.6 proti. Výhry 60%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prehra 20%2
Góly spolu 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
Posledné
| CSKA 1948 Sofia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| CSKA Sofia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| CSKA 1948 Sofia | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| CSKA Sofia | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.28,
Sm. odch.: 1.47, Medián: 2,
Modus: ,
Viac: 45%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia Časové rozloženie gólov/rohov
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia Vzájomné zápasy
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia Zobraziť celé H2H →| CSKA 1948 Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-29 | 4 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-08-07 | 5 CSKA 1948 Sofia |
2 - 1
2 - 2
|
CSKA Sofia | R | +1.0 | Viac |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CSKA 1948 Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-26 | 3 CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Lokomotiv Plovdiv 1 | V | +1.0 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-22 | 1 Ludogorets Razgrad |
3 - 0
4 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 1 | P | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-16 | 2 CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Cherno More Varna 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-09 | 2 Slavia Sofia |
0 - 0
1 - 3
|
CSKA 1948 Sofia 4 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-03-27 | 1 CSKA 1948 Sofia |
0 - 1
2 - 1
|
Minyor Pernik 1 | V | -1.5 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-21 | CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Botev Vratsa 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
12-5 (17) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Bulharský pohár | 2021-03-17 | 1 CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
0 - 1
|
Arda Kardzhali 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-13 | 2 Botev Plovdiv |
2 - 0
3 - 2
|
CSKA 1948 Sofia 3 | P | 0.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-07 | Etar 1924 Veliko Tarnovo |
1 - 1
3 - 1
|
CSKA 1948 Sofia 2 | P | +0.5 | Viac |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharský pohár | 2021-03-03 | 1 Botev Plovdiv |
0 - 1
1 - 1
|
CSKA 1948 Sofia 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-28 | 3 CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Levski Sofia | R | 0.0 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-19 | 1 4 Montana 1921 |
1 - 0
1 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-14 | 4 CSKA 1948 Sofia |
1 - 0
2 - 1
|
Tsarsko Selo 2015 2 | V | -0.5 | Viac |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-01-16 | Septemvri Sofia |
0 - 3
0 - 4
|
CSKA 1948 Sofia | V | +1.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-12-11 | 2 Arda Kardzhali |
0 - 0
1 - 1
|
CSKA 1948 Sofia 5 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
8-3 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-12-05 | 3 CSKA 1948 Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Beroe 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-29 | 4 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-22 | Lokomotiv Plovdiv |
1 - 1
1 - 1
|
CSKA 1948 Sofia | R | -0.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-08 | CSKA 1948 Sofia |
0 - 1
0 - 3
|
Ludogorets Razgrad 1 | P | +0.5 | Viac |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-10-30 | 2 Cherno More Varna |
1 - 1
1 - 2
|
CSKA 1948 Sofia 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-10-25 | CSKA 1948 Sofia |
2 - 0
5 - 1
|
Slavia Sofia 1 | V | -0.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-10-18 | 1 Botev Vratsa |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 4 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2020-10-09 | CSKA 1948 Sofia |
1 - 1
2 - 2
|
Etar 1924 Veliko Tarnovo 4 | R | -0.5,-1.0 | Viac |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-10-02 | 1 CSKA 1948 Sofia |
2 - 0
5 - 0
|
Botev Plovdiv 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-09-25 | 1 CSKA 1948 Sofia |
3 - 1
5 - 1
|
Etar 1924 Veliko Tarnovo 2 | V | -1.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-09-19 | 1 Levski Sofia |
1 - 0
3 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 5 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-09-13 | 5 CSKA 1948 Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
Montana 1921 | V | -1.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2020-09-05 | 1 CSKA 1948 Sofia |
3 - 0
4 - 1
|
Strumska Slava 1 | V | -2.0,-2.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-08-28 | Tsarsko Selo 2015 |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA 1948 Sofia | R | 0.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-08-24 | 3 CSKA 1948 Sofia |
0 - 1
0 - 2
|
Arda Kardzhali 3 | P | -0.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CSKA Sofia Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-05-03 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Arda Kardzhali 2 | V | -1.0, -1.5 | Menej |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-25 | 1 4 Levski Sofia |
0 - 2
0 - 2
|
CSKA Sofia 2 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-21 | CSKA Sofia |
2 - 0
6 - 0
|
Montana 1921 4 | V | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-18 | 4 Tsarsko Selo 2015 |
1 - 0
2 - 1
|
CSKA Sofia 2 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac |
|
||||||
| Bulharský pohár | 2021-04-14 | 1 5 Ludogorets Razgrad |
0 - 2
1 - 2
|
CSKA Sofia 8 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-04-10 | 2 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 1
|
Arda Kardzhali 1 | R | -0.5, -1.0 | Push |
|
11-6 (17) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Bulharský pohár | 2021-04-07 | 2 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 1
|
Ludogorets Razgrad 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-21 | 2 Beroe |
0 - 0
1 - 0
|
CSKA Sofia 3 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Bulharský pohár | 2021-03-18 | CSKA Sofia |
2 - 0
4 - 0
|
Botev Vratsa | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-14 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Etar 1924 Veliko Tarnovo 3 | V | -1.5 | Menej |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-03-06 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
0 - 0
|
Lokomotiv Plovdiv 5 | R | -0.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharský pohár | 2021-03-02 | 3 CSKA Sofia |
2 - 0
3 - 1
|
Cherno More Varna 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-27 | 3 Ludogorets Razgrad |
1 - 0
1 - 0
|
CSKA Sofia 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-20 | 5 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Cherno More Varna 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2021-02-13 | 4 Slavia Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
CSKA Sofia 2 | V | +1.0, +1.5 | Menej |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-02-06 | 3 CSKA Sofia |
1 - 0
3 - 1
|
Lokomotiv 1929 Sofia 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-02-02 | 1 CSKA Sofia |
2 - 1
3 - 1
|
Botev Vratsa 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-01-29 | 4 Pirin Blagoevgrad |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA Sofia 3 | R | +1 | Menej |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-01-25 | 1 CSKA Sofia |
2 - 0
4 - 0
|
Strumska Slava 2 | V | -2.0, -2.5 | Viac |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-12-18 | 1 5 CSKA Sofia |
1 - 0
1 - 0
|
Levski Sofia 4 | V | -1.0, -1.5 | Menej |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-12-13 | CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 1
|
Botev Vratsa 2 | V | -1.5, -2.0 | Push |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Európska liga UEFA | 2020-12-10 | 1 CSKA Sofia |
2 - 1
3 - 1
|
Rím 1 | V | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-12-06 | 2 Botev Plovdiv |
0 - 1
0 - 3
|
CSKA Sofia 3 | V | +1.0 | Viac |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Európska liga UEFA | 2020-12-03 | 1 2 CFR Kluž |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA Sofia 2 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-29 | 4 CSKA Sofia |
1 - 0
2 - 0
|
CSKA 1948 Sofia 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Európska liga UEFA | 2020-11-26 | 1 CSKA Sofia |
0 - 1
0 - 1
|
Young Boys 1 | P | +1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-08 | 2 Montana 1921 |
0 - 1
1 - 2
|
CSKA Sofia 2 | V | +1.0 | Viac |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európska liga UEFA | 2020-11-05 | 2 Young Boys |
2 - 0
3 - 0
|
CSKA Sofia 1 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Bulharsko - Prvá liga | 2020-11-01 | 2 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Tsarsko Selo 2015 4 | V | -1.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Európska liga UEFA | 2020-10-29 | 3 Rím |
0 - 0
0 - 0
|
CSKA Sofia 2 | R | -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 12 | 4.75 | 1.25 |
| Polčas | 11 | 2.5 | 1.667 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+1.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (+0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: +1.5 , Góly: 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

